آموزش سئو

بهترین بررسی میزبانی وب ارزان ارزان در سال 2020

اکتبر 16, 2020

افشای اطلاعات: این محتوا توسط خواننده پشتیبانی می شود ، به این معنی که اگر روی برخی از پیوندهای ما کلیک کنید ممکن است کمیسیون دریافت کنیم.

اگر در حال راه اندازی یک وب سایت جدید هستید ، هیچ دلیلی برای پرداخت هزینه کل برای میزبانی وب وجود ندارد. راه حل های مقرون به صرفه زیادی برای انتخاب شما در بازار موجود است.

وب سایت های کوچک ، وبلاگ های شخصی و دیگر وب سایت های جدید قطعاً می توانند از یک طرح میزبانی وب ارزان استفاده کنند.

اما با انتخاب هزاران ارائه دهنده میزبانی وب ، یافتن بهترین گزینه برای سایت شما می تواند یک وظیفه بلند باشد.

خوشبختانه ، شما واقعاً مجبور نخواهید شد هزاران طرح را جستجو کنید. در واقع فقط یک یا دوازده میزبان وب معتبر برای بررسی وجود دارد. اگر به دنبال یک برنامه میزبانی وب ارزان هستید ، این لیست حتی کوچکتر می شود. برای کسانی که بودجه محدودی دارید ، این موارد برتر من هستند:

6 گزینه برتر میزبانی وب ارزان

 1. هوسزنجیر
 2. iPage
 3. Bluehost
 4. میزبانی A2
 5. GoDaddy
 6. میزبان

چگونه بهترین میزبانی وب ارزان را برای خود انتخاب کنیم

میزبانی وب ممکن است پیچیده باشد ، خصوصاً اگر اولین بار است که به دنبال میزبان می گردید. برای سهولت در روند خرید ، من مهمترین عواملی را که باید هنگام خرید در اطراف ارزیابی شوند ، شناسایی و توضیح داده ام. برای یافتن بهترین برنامه میزبانی وب ارزان برای سایت خود ، عناصر زیر را در نظر داشته باشید:

شرایط قرارداد

بسیاری از میزبانان وب در نگاه اول ارزان به نظر می رسند ، اما شما باید شرایط قرارداد خود را تجزیه و تحلیل کنید تا درک واقعی هزینه کنید.

برای قفل کردن در کمترین نرخ ممکن ، احتمالاً باید به یک برنامه دو ، سه یا حتی چهار ساله متعهد شوید. این قراردادها به طور معمول پیش پرداخت و کامل پرداخت می شوند. بنابراین نرخ تبلیغات میزبان 3 دلار در ماه می تواند در واقع امروز بیش از 100 دلار برای شما هزینه داشته باشد.

برخی از میزبانان قیمت های کمی ارائه می دهند ، اما سپس هزینه های اضافی را که باید بصورت رایگان در آن قرار دهید از شما هزینه می گیرند (مانند گواهی های SSL)

همیشه نرخ تمدید خود را نیز بررسی کنید. این روش متداول در صنعت میزبانی وب است که برنامه های میزبانی پس از تمدید به سرعت افزایش می یابد. قیمت تبلیغاتی ممکن است 2.75 دلار در ماه باشد اما به طور خودکار با قیمت تقریبی 10.95 دلار در ماه تمدید می شود. بنابراین نرخ شما در نهایت می تواند سه یا چهار برابر شود (که شاید دیگر چندان ارزان نباشد).

کارایی

اگر به دنبال قیمت های پایین هستید ، نمی توانید بهترین وب سایت را در جهان داشته باشید. به یک معنا ، آنچه را که برای آن پرداخت می کنید دریافت می کنید.

اما با این اوصاف ، شما قطعاً باید نرخ آپتایم وب سایت و سرعت بارگذاری صفحه را در نظر بگیرید.

سنجش معیارهای عملکرد سایت در برابر بودجه شما دشوار است. اگر این یک وب سایت شخصی کوچک ، وبلاگ خرد یا فقط یک پروژه جانبی سرگرم کننده باشد ، عملکرد چندان مهم نخواهد بود. با این حال ، اگر از سایت برای اهداف تجاری استفاده می کنید ، ارزش این را دارد که کمی بیشتر هزینه کنید تا اطمینان حاصل کنید که سایت عملکرد خوبی دارد. در غیر این صورت ، عملکرد ضعیف می تواند منجر به از دست دادن درآمد شود.

شما هنوز هم می توانید یک برنامه میزبانی ارزان قیمت پیدا کنید که عملکرد مناسب سایت را فراهم کند. فقط انتظار نداشته باشید که بهترین ها با این نرخ کم.

ترافیک

ترافیک و سرعت دست به دست هم می دهند. اگر بازدید زیادی داشته باشید ، می تواند بر روی عملکرد سایت شما در یک طرح ارزان قیمت تأثیر بگذارد.

ارزان ترین برنامه های میزبانی وب به اشتراک گذاشته می شود (به زودی اطلاعات بیشتری در این مورد ارائه می شود). با میزبانی مشترک ، منابع سرور را با وب سایت های دیگر به اشتراک خواهید گذاشت. اگر آن سایت ها افزایش بازدید داشته باشند ، می تواند بر عملکرد سایت شما نیز تأثیر بگذارد.

هر طرح ارزان باید بتواند حداکثر 10 هزار بازدید کننده ماهانه را در خود جای دهد. حتی برخی گزینه ها وجود دارد که بیش از 25000 بازدید کننده در ماه را کنترل می کند. اما همین که شروع به ورود به محدوده 50،000 پوندی کنید ، شاید زمان آن رسیده که به یک برنامه بهتر (نه در گروه “ارزان”) ارتقا دهید.

خدمات مشتری

روزی فرا می رسد که شما به کمک میزبان وب خود نیاز دارید. شاید سایت شما خراب شده باشد ، یا شاید برای مهاجرت به کمک نیاز دارید. به هر دلیلی که باشد ، می خواهید مطمئن شوید که میزبان برای حل مشکلات شما در صورت بروز این مشکل در آنجا باشد.

مقاله مرتبط  چگونه آژانس تجارت الکترونیکی مناسب را انتخاب کنیم

اگر ترافیک شما شروع به افزایش کند و نیاز به ارتقا به طرح جدید دارید ، چه خواهید کرد؟ آیا میزبان شما آنجا خواهد بود تا شما را در این روند راهنمایی کند و یک انتقال بی وقفه ارائه دهد؟

اینها س theالاتی است که باید از خود بپرسید.

شامل ویژگی ها

برنامه میزبانی وب شما چیست؟

در بیشتر موارد ، برنامه ها باید مواردی فراتر از میزبانی داشته باشند. برخی از ارائه دهندگان نام دامنه رایگان ، گواهی SSL رایگان ، مهاجرت رایگان ، نصب وردپرس با یک کلیک ، زیر دامنه های نامحدود ، حریم خصوصی و حفاظت دامنه ، پشتیبان گیری رایگان و موارد دیگر را ارائه می دهند.

برخی از میزبانان را پیدا خواهید کرد که مزایایی مانند اعتبار بازاریابی رایگان یا دسترسی رایگان به Microsoft Office 365 را ارائه می دهند.

این موارد اضافی لزوماً نباید یک معامله گر باشد ، خصوصاً اگر قصد استفاده از این ویژگی ها را ندارید. اما از میزبانی که اصول اولیه ندارد و شما را مجبور به پرداخت هزینه اضافی برای افزودنیهایی که باید استاندارد باشند ، کنید.

انواع مختلف میزبانی وب ارزان

واژه “ارزان” بدیهی است که ذهنی است. یک دانشجوی دانشگاه که وبلاگ شخصی خود را به عنوان یک پروژه جانبی یا سرگرمی شروع می کند ، تعریفی متفاوت از ارزان دارد ، نسبت به صاحب مشاغل کوچک که سعی در فروش آنلاین دارد.

اما با این اوصاف ، میزبانی وب ارزان را می توان در پنج دسته زیر تقسیم بندی کرد. در زیر اطلاعات بیشتری در مورد هر یک به شما می دهم.

میزبانی مشترک

میزبانی وب مشترک همیشه ارزانترین گزینه خواهد بود. این برنامه های سطح ورودی میزبان چندین وب سایت در یک سرور هستند.

از نرخ پایین بهره مند خواهید شد ، اما سایت شما منابع سرور اختصاصی نخواهد داشت. سایر سایت های موجود در سرور شما می توانند منابع سرور را گرفته و باعث خراب شدن سایت شما شوند. در صورت افزایش ترافیک ، میزبان شما حتی ممکن است پهنای باند شما را محدود کرده و سرعت سایت شما را کم کند.

اگرچه میزبانی مشترک در بالای خط نیست ، اما برای اکثر قریب به اتفاق وب سایت های جدید بهترین گزینه است. اگر چیزی ارزان می خواهید ، دلیلی ندارد که فراتر از برنامه های مشترک نگاه کنید.

میزبانی VPS

میزبانی VPS (سرور خصوصی مجازی) یک مرحله بالاتر از میزبانی مشترک است.

کمی گران است ، اما عملکرد سایت شما به طرز چشمگیری بهبود می یابد. همچنان سرورها را با وب سایت های دیگر به اشتراک خواهید گذاشت. با این حال ، سایت شما منابع اختصاصی خود را در یک سرور مجازی خواهد داشت.

برای آن دسته از شما که انتظار دارد تعداد زیادی از ترافیک از دروازه خارج شود ، می توانید وارد یک طرح VPS شوید. متناوباً ، میزبانی ارزان VPS برای وب سایت هایی که از یک برنامه مشترک گذشته اند ایده آل است.

میزبانی وردپرس

میزبانی وردپرس می تواند در اشکال و اندازه های مختلف باشد. برنامه های میزبانی وردپرس مشترک ، برنامه های VPS وردپرس ، میزبانی وردپرس کاملاً مدیریت شده و موارد دیگر وجود دارد.

همانطور که از نام آن پیداست ، این امر به وضوح برای وب سایت های وردپرس ساخته شده است.

اگر می خواهید هدیه هایی مانند نصب با یک کلیک در وردپرس ، به روزرسانی خودکار وردپرس ، پشتیبان گیری رایگان وردپرس و سایر ویژگی های مشابه داشته باشید ، این گزینه عالی برای بررسی خواهد بود. قیمت می تواند بسیار قابل مقایسه با میزبانی مشترک یا کمی بالاتر باشد (بستگی به ارائه دهنده دارد).

میزبانی ابر

میزبانی ابری نسبتاً جدید است. اما این نوع میزبانی وب به سرعت در جهان میزبانی محبوبیت پیدا کرده است. به بهترین وجه می توان آن را به عنوان نسخه ترکیبی میزبانی VPS توصیف کرد ، اما ارزان تر است.

بنابراین اگر به قیمت حساس هستید و برنامه های VPS را ارزیابی می کنید ، میزبانی ابری احتمالاً مقرون به صرفه تر خواهد بود.

برنامه های ابری برای شما که می خواهید منابع سرور خود را بر اساس تقاضا مقیاس بندی کنید عالی است. این به شما کمک می کند تا میزان ترافیک را حساب کنید.

بسیاری از ارائه دهندگان cloud فقط بابت منابع سروری که در واقع استفاده می کنید از شما هزینه می گیرند. اگرچه تهیه این هزینه برای شما دشوار است ، اما این یک روش عالی برای صرفه جویی در هزینه و اطمینان از عدم پرداخت بیش از حد هزینه منابعی است که هرگز استفاده نمی شوند.

مقاله مرتبط  نحوه انتخاب آژانس مناسب بازاریابی دیجیتال

میزبانی اختصاصی

سرورهای اختصاصی در دنیای میزبانی وب بالاترین رده ها هستند. به طور خلاصه ، ارزان نیستند.

شما سرور اختصاصی خود را دارید و می توانید هر کاری را که می خواهید انجام دهید. این برای توسعه دهندگان و مشاغل ساخته شده است که می خواهند محیط میزبانی خود را در سطح سرور سفارشی کنند. میزبانی اختصاصی سایت شما را با بهترین عملکرد ممکن فراهم می کند.

اما همه اینها قیمت دارد ، بنابراین 99٪ از افرادی که این راهنما را می خوانند باید از سرورهای اختصاصی دور باشند.

شماره 1 – بررسی هاستینجر – بهترین برنامه میزبانی وب زیر 1 دلار

هاستینجر یکی از معتبرترین نام ها در دنیای میزبانی وب است. خدمات میزبانی آنها ساده ، مستقیم و از همه بهتر – ارزان است.

می توانید ماهانه با حداقل 0.99 دلار برنامه دریافت کنید.

اگر به دنبال ارزان ترین برنامه ممکن از یک ارائه دهنده معتبر هستید ، بیشتر از Hostinger نگردید. شایان ذکر است که برای دریافت این نرخ پایین نیاز به بستن یک قرارداد 48 ماهه دارید.

این طرح در واقع فقط برای وب سایت های مبتدی و جدید مناسب است. برای کسانی که محدودیت کمتری می خواهید ، هاستینجر دو برنامه اشتراکی دیگر به ترتیب با قیمت 2.89 و 3.99 دلار دارد – هر دو هنوز هم بسیار مقرون به صرفه هستند.

نکات قابل توجه در برنامه های میزبانی وب Hostinger شامل موارد زیر است:

 • راه اندازی آسان
 • مهاجرت های ساده سایت
 • بهینه شده برای وردپرس (با نصب فقط با یک کلیک)
 • ساخته شده به مقیاس
 • کنترل پنل کاربر پسند
 • Cloudflare از سرورهای نام محافظت شده است
 • ادغام Github
 • 99.9٪ تضمین به موقع
 • پهنای باند نامحدود (با برنامه های انتخاب شده)
 • نام دامنه رایگان (با برنامه های انتخاب شده)

کلیه برنامه های میزبانی وب میزبان با 30 روز ضمانت برگشت وجه پشتیبانی می شود. بنابراین اگر به هر دلیلی ناراضی هستید ، فقط برای بازپرداخت کامل با تیم پشتیبانی آنها تماس بگیرید.

شماره 2 – بررسی iPage – بهترین ویژگی های میزبانی وب ارزان

iPage یک ارائه دهنده میزبانی وب و سازنده سایت است که در یک بسته واحد قرار دارد. اگر در حال راه اندازی یک وب سایت جدید از ابتدا هستید و به دنبال چانه زنی هستید ، این یک انتخاب عالی برای بررسی خواهد بود.

برنامه های میزبانی از $ 1.99 در ماه با یک قرارداد 36 ماهه شروع می شود.

حتی با چنین مقدماتی پایین ، این طرح دارای ویژگی هایی است. در اینجا یک نمای کلی از آنچه همراه اشتراکتان است ارائه می شود:

 • ثبت دامنه رایگان
 • آدرس ایمیل رایگان
 • گواهینامه SSL رایگان
 • وب سایت ساز رایگان
 • انتقال دامنه رایگان
 • ابزار ساخت وردپرس رایگان
 • اسکن های امنیتی رایگان SiteLock
 • 100 دلار اعتبار Google Ads
 • اعتبار آگهی Bing 100 دلار
 • دامنه های نامحدود
 • هزاران قالب رایگان
 • پشتیبانی 24 ساعته از تلفن و چت زنده

iPage حتی برای سایت های تجارت الکترونیکی بهینه شده است ، و این یک گزینه محبوب برای فروشگاه های آنلاین مبتدی است. طرح ها با 30 روز ضمانت بازگشت پول پشتیبانی می شوند. بنابراین یک ماه فرصت خواهید داشت تا iPage بدون خطر را امتحان کنید.

شماره 3 – بررسی Bluehost – بهترین ارزش در میزبانی وب

Bluehost یکی از محبوب ترین ارائه دهندگان در صنعت میزبانی وب است. آنها بیش از 2 میلیون سایت را در سراسر جهان تأمین می کنند.

برنامه های میزبانی مشترک از Bluehost با قیمت 3.95 دلار در ماه آغاز می شود. در حالی که این قیمت در سطح پایین در مقایسه با سایر گزینه های لیست ما کمی بالاتر است ، بدون شک Bluehost بهترین میزبان امروز بازار است.

شخصاً ترجیح می دهم ماهانه دو دلار اضافی برای کیفیت بپردازم. اگر در همین گروه قرار بگیرید ، Bluehost برای شما مناسب خواهد بود. این همچنین انتخاب برتر من برای هر کسی است که یک وب سایت جدید را از ابتدا شروع می کند. Bluehost به شما کمک می کند تا میزبانی وب خود را با ثبت دامنه از یک ارائه دهنده واحد بسته بندی کنید.

از دیگر ویژگی ها و مزایای Bluehost می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • پشتیبانی 24/7 مشتری
 • نام دامنه رایگان به مدت یک سال
 • توصیه شده توسط وردپرس از سال 2005
 • نصب خودکار وردپرس و به روزرسانی خودکار وردپرس
 • گواهینامه SSL رایگان
 • پهنای باند بی اندازه

Bluehost نیز به مقیاس ساخته شده است. از آنجا که سایت شما بازدید و بازدید بیشتری می کند و نیاز به نیازهای اضافی دارد ، این ارائه دهنده میزبانی رشد را برای شما آسان می کند.

کلیه برنامه های میزبانی وب Bluehost با 30 روز ضمانت بازگشت پول پشتیبانی می شوند. بنابراین می توانید آن را بدون ریسک امتحان کنید.

مقاله مرتبط  8 بهترین شرکت بازاریابی محتوای سال 2020

شماره 4 – بررسی میزبانی A2 – بهترین خدمات مشتری

میزبانی A2 مترادف با سرعت است. آنها با سرورهای توربو ، منابع بیشتر و قدرت اضافی از سریعترین زمان بارگذاری صفحه در صنعت میزبانی برخوردار هستند.

برنامه های مشترک از A2 با قیمت 2.99 دلار در ماه شروع می شود ، اما اگر می خواهید از سریعترین سرعت آنها استفاده کنید باید به سطح بالاتری ارتقا پیدا کنید.

در حالی که همه در مورد سرعت میزبانی A2 صحبت می کنند ، خدمات و پشتیبانی مشتری آنها است که واقعاً بیشتر از همه برای من برجسته است. همه برنامه ها دارای ویژگی ها و مزایایی مانند:

 • مهاجرت رایگان و ساده سایت
 • 24/7/365 پشتیبانی گورو
 • پشتیبان گیری خودکار رایگان
 • 99.9٪ تضمین به موقع
 • بهینه شده برای وردپرس ، جوملا ، دروپال ، OpenCart و Magento
 • گواهینامه SSL رایگان

اگر یک سایت جدید را از ابتدا شروع می کنید ، A2 Hosting دارای ابزارهای سایت سازی نیز هست. برای کسانی که سایتی موجود در میزبان ارائه دهنده دیگری دارید ، تیم مهاجرت سایت خبره A2 انتقال را برای شما انجام می دهد.

مانند اکثر ارائه دهندگان لیست ما ، A2 Hosting همچنین دارای 30 روز ضمانت بازگشت پول است.

شماره 5 – بررسی GoDaddy – بهترین میزبانی ارزان VPS

بیشتر افراد GoDaddy را به دلیل خدمات ثبت دامنه و فعالیت های بازاریابی تحریک آمیز خود می شناسند. اما آنها همچنین یک بازیکن بزرگ در فضای میزبانی وب هستند.

برای آن دسته از شما که از طرح اشتراکی خود پیشی گرفته اید ، GoDaddy میزبان VPS ارزان است و فقط با قیمت 4.99 دلار در ماه شروع می شود.

این نرخ در مقایسه با برنامه های مشابه VPS از سایر ارائه دهندگان ، به اکثر برنامه های میزبانی مشترک نزدیک تر است. شایان ذکر است که برنامه های VPS خود مدیریت شده GoDaddy در واقع برای مبتدیان طراحی نشده اند. این برنامه ها برای توسعه دهندگان ، طراحان و مدیران سیستم ساخته شده است که می خواهند کنترل کاملی بر محیط میزبانی خود داشته باشند.

تمام برنامه های VPS شامل:

 • دسترسی ریشه ای برای پیکربندی نیازهای سرور خود در سطح سیستم عامل
 • هشدارهای نظارت و اطلاع رسانی برای سرورها و عملکرد (CPU ، RAM ، فضای ذخیره سازی)
 • محافظت پیشرفته DDoS و گواهی SSL رایگان
 • مقیاس گذاری و افزایش RAM ، CPU و فضای ذخیره سازی آسان است
 • امکان انتخاب مرکز داده شما
 • پشتیبان گیری هفتگی خودکار
 • امکان ایجاد حساب های میزبانی نامحدود
 • cPanel / WHM + نصب اختیاری
 • ترافیک نامحدود با 99.9٪ تضمین به روز بودن

باز هم ، اگر شما مبتدی هستید که یک سایت جدید را از ابتدا شروع می کنید ، به جای دیگری نگاه کنید. اما افراد باتجربه در فناوری با تجربه میزبانی قطعاً می توانند از برنامه های ارزان قیمت VPS GoDaddy بهره مند شوند.

شماره 6 – بررسی HostGator – بهترین میزبانی ابری ارزان

همانطور که قبلا ذکر شد ، میزبانی ابری یک گزینه مقرون به صرفه برای میزبانی VPS است. بنابراین اگر سایت شما برای یک برنامه اشتراکی بیش از حد بازدید می کند ، اما شما نمی خواهید برای ارتقا به یک VPS هزینه زیادی بکنید ، HostGator برای انتخاب شما برنامه های ابری ارزان قیمتی دارد.

با شروع ماهانه فقط 4.95 دلار ، معامله بهتری از چنین ارائه دهنده معتبری پیدا نخواهید کرد.

برخی از نکات برجسته قابل توجه برنامه های ابری HostGator عبارتند از:

 • منابع تا 2 برابر سریعتر و 4 برابر بیشتر از برنامه های مشترک
 • ثبت دامنه رایگان
 • گواهینامه SSL رایگان
 • منابع خود را بر اساس تقاضا و بدون هیچگونه انتقال ، توقف یا راه اندازی مجدد ، مقیاس بندی کنید
 • راه اندازی آسان با یک داشبورد قدرتمند برای مدیریت سایت خود
 • ذخیره یکپارچه
 • بازتاب داده
 • خرابی خودکار (برای جلوگیری از خرابی)

در صورت راه اندازی سایت جدید از ابتدا ، با چنین قیمت پایین ، حتی می توانید یک برنامه ابری HostGator را نیز در نظر بگیرید. این ترکیب کاملی از عملکرد و ارزش است.

خلاصه

اگر به دنبال میزبانی وب ارزان هستید ، انتخاب یک برنامه مشترک از یکی از ارائه دهندگان توصیه شده در لیست بالا بهترین گزینه شما خواهد بود. این هزینه ها از ماهانه 0.99 دلار شروع می شود.

برخی از شما ممکن است به دنبال چیزی بیشتر از یک گزینه ورود به سطح باشید. اگر در این گروه قرار می گیرید ، برخی از برنامه های ارزان قیمت VPS و برنامه های ابری نیز در نظر گرفته شده اند.

تا زمانی که منابع راهنمایی خرید و نکاتی که در این راهنما آورده ام را دنبال کنید ، در یافتن آنچه نیاز دارید مشکلی نخواهید داشت.