آموزش سئو

بهترین بررسی میزبانی اختصاصی سال 2021

دسامبر 29, 2020

افشای اطلاعات: این محتوا توسط خواننده پشتیبانی می شود ، به این معنی که اگر روی برخی از پیوندهای ما کلیک کنید ممکن است کمیسیون دریافت کنیم.

آیا جدی در مورد رشد تجارت خود هستید؟ وب سایت شما باید بتواند همراه شما رشد کند.

میزبانی مشترک فضای سایت شما را محدود می کند و به زودی از آن بیشتر خواهید شد. اما مرحله بعدی چیست؟

میزبانی اختصاصی هر آنچه برای تجارت خود نیاز دارید را در اختیارتان قرار می دهد. این امکان را برای سفارشی سازی ، فضای ذخیره سازی بیشتر فراهم می کند و به شما امکان می دهد از حضور آنلاین خود نهایت استفاده را ببرید.

بنابراین ، چگونه بهترین سرویس میزبانی اختصاصی را انتخاب می کنید تا بیشترین ارزش را برای پول خود داشته باشید؟

بیایید در مورد برخی از بهترین گزینه های اختصاصی میزبانی در سال 2021 صحبت کنیم تا کار را برای شما آسان تر کنیم.

7 گزینه برتر برای میزبانی اختصاصی

 1. Bluehost — بهترین برای ویژگی های جامع اختصاصی میزبانی
 2. HostGator — بهترین پشتیبانی مشتری با میزبانی اختصاصی
 3. DreamHost – بهترین حالت برای میزبانی وب مدیریت شده
 4. InMotion – بهترین میزبانی اختصاصی برای وب سایت های فنی
 5. میزبانی A2 – بهترین میزبانی اختصاصی برای عملکرد وب سایت
 6. Liquid Web – بهترین حالت برای میزبانی اختصاصی قابل برنامه ریزی
 7. TMDHosting — بهترین میزبانی اختصاصی برای راه اندازی سریع

چگونه بهترین میزبانی اختصاصی را برای خود انتخاب کنیم

هنگامی که یک میزبان اختصاصی را انتخاب می کنید ، دانستن ویژگی های مورد نیاز در وقت شما صرفه جویی می کند. شما یکی را می خواهید که به وب سایت شما کمک کند تا در هر زمان بهترین عملکرد را داشته باشد. فاکتور گرفتن در این عناصر اضافی یک سرویس میزبانی اختصاصی به برجسته شدن وب سایت شما کمک می کند.

مدیریت شده یا کنترل نشده

اینکه یک میزبان مدیریت شده یا مدیریت نشده انتخاب کنید ، به دانش سرور و میزان کنترل شما بر هاست اختصاصی شما بستگی دارد.

سرویس میزبانی مدیریت شده به این معنی است که میزبان از مشکلات سرور برای شما مراقبت می کند. آنها سیستم عامل (سیستم عامل) ، کنترل پنل ، تنظیمات و سایر مواردی را که هنگام خرید این سیستم عامل همراه است ، مدیریت می کنند.

میزبانی بدون مدیریت ارزان تر است ، اما این به این دلیل است که همه کارها را خودتان مدیریت می کنید. در مورد تعمیر و نگهداری شبکه ، میزبان هنوز حداقل کار را انجام می دهد ، اما به شما در مدیریت نرم افزار ، سرورها ، امنیت یا خطاها کمک نمی کند.

یک سیستم کنترل نشده به این معنی است که شما کنترل بیشتری دارید ، اما اگر نمی دانید چه کاری انجام می دهید معنای زیادی ندارد. احساس راحتی با یک سرویس میزبانی مدیریت شده می تواند ارزش آن را برای هزینه اضافی فراهم کند.

مقیاس پذیری

اگر می خواهید تجارت خود را توسعه دهید ، میزبانی اختصاصی دریافت کنید که با آن رشد می کند. میزبانی مقیاس پذیر به شما امکان می دهد میزبانی خود را بر اساس نیازهای وب سایت خود تنظیم کنید. همچنین از خرابی مرتبط با محدودیت های سرور جلوگیری می کند.

امنیت

به گفته فوربس، نقض داده ها به طور متوسط ​​3.9 میلیون دلار برای شرکت ها هزینه دارد. یک میزبان اختصاصی با امنیت با کیفیت بالا به محافظت از تجارت شما کمک می کند.

این همچنین بدان معنی است که مشتریان شما در خرید با شما احساس راحتی می کنند. به این ترتیب می توانید از مشکلات جلوگیری کرده و با مشتریان اعتماد کنید.

دسترسی

یک میزبان اختصاصی به شما کمک می کند تا زمان ممکن وب سایت خود را تا 100٪ نزدیک نگه دارید. خرابی می تواند برای شما ترافیک وب سایت و به طور گسترده ای ، تبدیل به شما هزینه کند.

ارائه دهنده ای پیدا کنید که قابلیت دسترسی را حفظ کند و حداکثر زمان کار را تضمین کند. در حالت ایده آل ، شما می خواهید یک هاست با آپدیت حداقل 99.98٪ یا بیشتر داشته باشید.

مدیریت

میزبانی اختصاصی به شما امکان کنترل پیکربندی و نصب نرم افزار را می دهد ، بنابراین می توانید وب سایت خود را همانطور که می خواهید کار کنید. دسترسی اداری به شما کمک می کند خدمات خود را متناسب با تجارت خود تنظیم کنید. شما می توانید سرویس هایی را که با هاست اختصاصی خود استفاده می کنید کنترل کنید.

سیستم عامل و سخت افزار

برخی از میزبان ها از بیش از یک سیستم عامل پشتیبانی می کنند ، اما برخی دیگر این کار را نمی کنند. اگر یکی را اشتباه انتخاب کنید ، ممکن است نتوانید از آن در وب سایت خود استفاده کنید.

سخت افزار تعیین می کند که آیا سرور می تواند نیازهای تجاری شما را برآورده کند یا خیر. مواردی مانند مدل CPU و سرعت ، اندازه RAM ، پهنای باند و ظرفیت دیسک سخت را قبل از خرید بررسی کنید.

انواع مختلف میزبانی اختصاصی

انواع مختلف سرورهای میزبان اختصاصی بر روی مناطق مختلف وب سایت شما تمرکز دارند. آنچه ممکن است برای یک کسب و کار یک مزیت باشد ، می تواند به ضرر دیگری باشد. شما یک نوع میزبان اختصاصی مناسب می خواهید تا بتوانید هر آنچه برای آینده نیاز دارید داشته باشید.

مقاله مرتبط  51 راه سریع و آسان برای افزایش تبدیل (2020)

پایه ای

بیشتر افراد از میزبانی مشترک به میزبانی اختصاصی اصلی ارتقا می یابند. میزبانی وب اختصاصی به طور قابل توجهی بهتر از میزبانی مشترک است ، اما هنوز هم فقط استخوانهای یک سرویس میزبانی را به شما می دهد.

این میزبان ها معمولاً RAM و قابلیت تنظیم کمتری دارند و در کل از ویژگی های کمتری برخوردار هستند. آنها ممکن است با تجارت شما و همچنین سایر گزینه های با فناوری پیشرفته رشد نکنند.

بالا پایان

میزبانهای پیشرفته که سطح بالایی ندارند ، شما را به سطح بالاتری منتقل می کنند. آنها فضای بیشتری ، ویژگی های بهتر را ارائه می دهند و شما می توانید کارهای بیشتری انجام دهید تا وب سایت خود را برجسته کنید. آنها همچنین عملکرد کلی بالاتری دارند بدون اینکه از نظر فنی بسیار سنگین باشند.

پهنای باند

سرورهای پهنای باند برای سایتهایی با محتوای جریانی ، صوتی ، تصویری و مشابه بسیار خوب کار می کنند. آنها هنگام مراجعه افراد به سایت شما و با بارگذاری و بارگیری در هنگام انتقال داده ، روی سرعت تمرکز می کنند.

این میزبان ها از پهنای باند استاندارد اندازه گیری شده تا پهنای باند غیرمجاز متغیر هستند ، بنابراین شما فضای لازم را برای اجرای جریان ها بدون بارگذاری بیش از حد سایت خود دارید.

پایگاه داده

میزبان پایگاه داده از پیچیده ترین سرورها هستند. آنها از آنجا که اطلاعات بیشتری در اختیار دارند ، به پیکربندی های سطح بالا و منابع بیشتری برای مدیریت نیاز دارند. با میزبان پایگاه داده ، می توانید پایگاه داده های خاصی مانند MySQL را بر روی سرور اجرا کنید.

کاربرد

اگر برنامه های زیادی در سایت خود دارید ، یک سرور برنامه می تواند آنها را مدیریت کند. این برنامه با برنامه های مختلف از پرونده های رسانه ای گرفته تا نرم افزار چت و بسیاری از موارد دیگر کار می کند. وقتی در وب سایت خود چیزهای زیادی دارید ، می خواهید یک میزبان اختصاصی داشته باشید که بتواند از پس آن برآید.

آینه سازی سرور

شنیده اید که باید از داده های خود پشتیبان تهیه کنید و میزبان های آینه سرور این کار را به بهترین وجه انجام می دهند. آنها سرورهای شما را همگام سازی می کنند ، بنابراین شما سخت کوشی خود را از دست نمی دهید. آنها داده های شما را از یک سرور به سرور دیگر منتقل می کنند و از اتلاف اطلاعات جلوگیری می کنند.

شماره 1 Bluehost – بهترین ویژگی جامع اختصاصی میزبانی

Bluehost یکی از بهترین خدمات میزبانی اختصاصی است که وجود دارد و دلیل خوبی هم دارد. ارزان تر از سایر میزبانهای اختصاصی است در حالی که هنوز تعداد زیادی ویژگی برای وب سایت خود در اختیار شما قرار می دهد. 99.98٪ به روز بودن آن نیز باعث می شود که در هنگام عملکرد به بالای لیست برسد.

Bluehost دارای تمام ویژگی های اصلی میزبانی اختصاصی ، به علاوه چندین ویژگی پیشرفته دیگر است که به شما فضای رشد می دهد. با کنترل دسترسی و مدیریت پایگاه داده ، همه آنچه را که در نوک انگشتان دارید نیاز دارید و در صورت بروز مشکل 24/7 به پشتیبانی مشتری دسترسی دارید.

با Bluehost می توانید سه بسته میزبانی مختلف دریافت کنید:

 • استاندارد: 79.99 دلار در ماه
 • پیشرفته: 99.99 دلار در ماه
 • حق بیمه: 119.99 دلار در ماه

استاندارد چهار هسته با فرکانس 2.3 گیگاهرتز و 500 گیگابایت حافظه آینه ای به شما می دهد تا بتوانید از اطلاعات خود پشتیبان تهیه کنید. با 4 گیگابایت RAM ، فضای قابل توجهی ذخیره نمی کنید ، اما برای وب سایت های ساده تر به خوبی کار می کند. پهنای باند 5 ترابایت به شما سرعتی می دهد که برای سهولت کار با سه آدرس IP نیاز دارید.

بسته Enhanced شما با همان تعداد هسته در 2.5 گیگاهرتز و فضای ذخیره سازی 1 ترابایتی شما را به سطح بعدی می رساند. پهنای باند را به 10 ترابایت دو برابر می کند و چهار آدرس IP به شما می دهد.

Premium ، بالاترین سطح ، همچنین چهار هسته در 3.3 گیگاهرتز و فضای ذخیره سازی 1 ترابایتی را به شما می دهد. این یک بار دیگر RAM را به 16 گیگابایت دو برابر می کند ، برای پهنای باند 15 ترابایت اضافه می کند و پنج آدرس IP به شما می دهد.

با Bluehost برای اولین سال یک نام دامنه رایگان ، یک گواهینامه SSL رایگان و 30 روز ضمانت بازگشت پول دریافت می کنید. بزرگترین نقطه ضعف Bluehost این است که آنها فقط یک مکان سرور دارند. این در ایالات متحده است ، بنابراین اگر وب سایت خود را در سطح بین المللی اجرا کنید ، ممکن است یک میزبان متفاوت بخواهید.

# 2 HostGator — بهترین پشتیبانی مشتری با میزبانی اختصاصی

99.99٪ بروزرسانی و پهنای باند بی اندازه HostGator آن را به گزینه ای جذاب برای وب سایت های تجاری تبدیل کرده است. HostGator به دلیل پشتیبانی عالی از مشتری معروف است که می توانید 24/7/365 به آن دسترسی داشته باشید. همچنین منابع آنلاین مانند فیلم ها و مقالات دانش بنیان برای کمک به شما در راه اندازی سایت خود دارد.

HostGator به شما سه گزینه برای میزبانی اختصاصی می دهد:

 • سرور ارزش: 89.98 دلار در ماه
 • سرور برق: 119.89 دلار در ماه
 • سرور سازمانی: 139.99 دلار در ماه
مقاله مرتبط  تدوین استراتژی SEO قدرتمند برای سال 2021

Value Server چهار هسته با هشت رشته و یک پردازنده مرکزی Xeon-D به شما می دهد. 8 گیگابایت RAM و 1 ترابایت HDD آن فضای ذخیره سازی زیادی را ایجاد می کند.

سطح بعدی ، Power Server ، دارای هشت هسته با 16 رشته و پردازنده مشابه Value Server است. با این حال ، حافظه RAM شما را دو برابر می کند و به 16 گیگابایت می رساند و یک HDD و 512 گیگابایت SSD ترکیبی را برای ذخیره برنامه های بزرگتر به شما می دهد.

تعداد هسته ها و رشته های Enterprise Server به همان اندازه Power Server و CPU یکسان است. این نسخه های پیشرفته با پیچیده ترین رم 30 گیگابایتی و 1 ترابایتی SSD ارائه می شوند.

شما می توانید میزبانی بین مدیریت یا نیمه مدیریت را بر اساس میزان سفارشی سازی سرور خود انتخاب کنید. بعلاوه ، هر یک از بسته های HostGator دارای پهنای باند اندازه گیری نشده و سازگاری با سیستم عامل های لینوکس و ویندوز است.

HostGator دو سرور دارد ، اما مانند Bluehost ، هر دو در ایالات متحده هستند. با وجود عملکرد برتر میزبان ، این گزینه مناسبی برای مشاغل با مشتریان بین المللی عمدتا نیست.

شماره 3 DreamHost – بهترین حالت برای ذخیره سازی میزبانی وب اختصاصی

DreamHost از ویژگی ها یا عملکرد مشابه بسیاری از ارائه دهندگان میزبانی وب اختصاصی در این لیست برخوردار نیست ، اما فضای ذخیره سازی زیادی را در اختیار شما قرار می دهد. با یک سرور کاملاً مدیریت شده ، پشتیبانی 24 ساعته از فناوری و 100٪ تضمین به روز بودن ، اصولاً اصول اولیه تحت پوشش قرار می گیرند.

شما می توانید دو بسته استاندارد و پیشرفته دریافت کنید. طرح استاندارد از 169 دلار در ماه شروع می شود و دارای چهار هسته با هشت رشته و 4 گیگابایت RAM است. حافظه ذخیره سازی 1 ترابایتی HDD و RAID 1 به معنای ظرفیت DreamHost بیش از سایر سرویس های میزبانی است.

وقتی نوبت به بسته Enhanced با 299 دلار در ماه می رسد ، شما به 12 هسته و 24 رشته ، 16 گیگابایت رم و 2 ترابایت HDD با ذخیره سازی RAID 1 ارتقا می یابید. این یک جهش بزرگ قیمت است ، اما به یاد داشته باشید که هر یک از ویژگی ها بیش از دو برابر است – و در بعضی موارد ، چهار برابر.

شما می توانید از سه سطح استاندارد و شش سطح پیشرفته که حداکثر 64 گیگابایت RAM را انتخاب کنید.

با استفاده از هر بسته ، دسترسی ریشه ای دریافت می کنید تا بتوانید تنظیمات خود را حتی با یک سرور مدیریت شده کنترل کنید. به علاوه ، این دارای حفاظت از DDoS است.

نکته منفی با وجود ویژگی های کمتری که دارد با قیمت بالا همراه است. گرانترین گزینه با قیمت عالی 379 دلار است.

DreamHost دارای سرورهای بین المللی در ایالات متحده ، آسیا و اروپا است و آنها را به گزینه ای مناسب برای مشتریان بین المللی تبدیل کرده است.

# 4 InMotion – بهترین میزبانی وب اختصاصی برای وب سایت های فنی

InMotion مشاغلی را در خود جای داده است که نیازهای فنی زیادی دارند. این پلت فرم با عملکرد بالا دارای ویژگی هایی مانند:

 • 99.99٪ uptime
 • شبکه ردیف 1
 • SSD رایگان
 • پشتیبانی 24/7
 • دفاع چند لایه
 • زمان شروع سریع

در ابتدا ممکن است به نظر برسد که InMotion فقط بسته های اساسی را ارائه می دهد ، اما گزینه های Bare Metal و Managed آنها موارد بیشتری را در دسترس دارند. Bare Metal با 99.99 دلار در هر ماه ، یک سرور بدون کنترل و دسترسی ریشه کامل است. می توانید سیستم عامل خود را انتخاب کنید ، اتوماسیون را با Ansible دریافت کنید و حداکثر 15 آدرس IP دریافت کنید. شما حتی گزینه های RAM را با شروع از 16 گیگابایت دارید.

گزینه Managed با قیمت 139.99 دلار در ماه ، یک سرور کاملاً مدیریت شده با cPanel و WHM به شما ارائه می دهد. همچنین از پشتیبان گیری خودکار استفاده می کنید ، بنابراین نگران از دست دادن داده ها نخواهید بود. این سیستم عامل مبتنی بر لینوکس است ، بنابراین شما فقط یک گزینه سیستم عامل دارید ، اما همچنان RAM با 16 آدرس و 15 آدرس IP دارید.

InMotion 30 روز ضمانت بازگشت پول و راه حل های سفارشی برای وب سایت شما ارائه می دهد. با توجه به ویژگی های آن ، این یک سرویس میزبانی اختصاصی ارزان قیمت است.

شماره 5 میزبانی A2 – بهترین میزبانی اختصاصی برای عملکرد وب سایت

میزبانی A2 به داشتن وب سایت ها با سرعت بالا معروف است. با تعهد به 99.9٪ به روز بودن و خدمات 24/7 به مشتری ، این ابزار ابزاری را برای نگه داشتن مشتریان در سایت شما دارد.

میزبانی A2 سه گزینه برای مدیریت شامل سرورهای مدیریت نشده و غیرمدیر ارائه می دهد. با نسخه مدیریت شده ، دسترسی ریشه ای ندارید. Core به شما امکان دسترسی ریشه به سرور مدیریت شده شما را برای قابلیت تنظیم بیشتر می دهد.

آنها برای عملکرد سریعتر از پلتفرم SwiftServer استفاده می کنند و ادعا می کنند تا 20 برابر سریعتر از سایر میزبان ها به شما یک وب سایت می دهند.

مقاله مرتبط  چگونه یک پیشنهاد ارزش جذاب ایجاد کنیم

میزبانی A2 دارای سه طبقه است:

 • سرعت حداکثر سرعت: 141.09 دلار در ماه
 • بیش از: 207.49 دلار در ماه
 • ماخ: 290.49 دلار در ماه

بسته Sprint با 8 گیگابایت RAM و 2×500 گیگابایت حافظه با انتقال 10 ترابایت ارائه می شود. دو هسته با Intel 3.1 + GHz به شما می دهد.

بسته Excend یک نسخه کوچک با همان میزان RAM و فضای ذخیره سازی را ارائه می دهد. شما یک انتقال 15 ترابایتی دارید ، به علاوه چهار هسته و Intel Xeon 2.4 + GHz برای سیستم سریع تر.

با Mach ، جهش گسترده تری به 16 گیگابایت RAM ، فضای ذخیره سازی 1×1000 گیگابایت و انتقال 20 ترابایت انجام می دهید. این بسته با بیش از هشت هسته و پردازنده 2x Intel Xeon 2.1 + GHz شما را در سرعت قرار می دهد.

برخلاف سایر خدمات میزبانی ، میزبانی A2 در هر زمان ضمانت بازگشت وجه دارد.

شماره 6 وب مایع – بهترین حالت برای میزبانی اختصاصی قابل برنامه ریزی

Liquid Web دارای سرورهایی کاملاً قابل تنظیم با نظارت در زمان واقعی و دسترسی ریشه است. در ابتدا گران به نظر می رسد ، اما اجازه ندهید که قبل از بررسی آنچه این سرویس میزبانی ارائه می دهد ، شما را از این امر باز دارد.

Liquid Web با امنیت پیشرفته SeverSecure ، CDN در سراسر جهان Cloudflare و فضای ذخیره سازی تجاری ارائه می شود. همچنین یک تیم پشتیبانی برای مدیریت سرورهای خود دارد و آنها خدمات 24/7/365 مشتری را ارائه می دهند.

می توانید سه بسته سرویس میزبانی اختصاصی دریافت کنید:

 • Intel Xeon 1230: ماهانه 199 دلار
 • Intel Xeon 4108: 299 دلار در ماه
 • Intel Xeon Gold 6130: ماهیانه 499 دلار

Intel Xeon 1230 با چهار هسته ، 32 گیگابایت RAM و پهنای باند 5 ترابایت ارائه می شود. با 2×240 GB SSD بر روی دیسک اصلی و 1x1TB SATA دیسک پشتیبان ، فضای ذخیره سازی چشمگیری را به شما می دهد.

هنگام ارتقا به Intel Xeon 4108 ، هسته ، RAM و فضای ذخیره سازی خود را بر روی هر دو دیسک اصلی و پشتیبان دو برابر می کنید. با پهنای باند 8 ترابایت ، سرعت و عملکرد را تضمین می کنید.

علیرغم جهش قابل توجه قیمت ، به نظر نمی رسد Intel Xeon Gold 6130 از نظر حافظه RAM ، فضای ذخیره سازی یا پهنای باند چیز جدیدی ارائه دهد. با این حال ، شما 16 هسته دریافت می کنید.

هر بسته دارای 250 نسخه پشتیبان از سایبر Acronis است. اگر بسته های اصلی پهنای باند یا حافظه شما را برآورده نکنند ، Liquid Web بسته نرم افزاری ارزش نیز دارد.

# 7 TMDHosting – بهترین میزبانی اختصاصی برای راه اندازی سریع

TMDHosting ممکن است به اندازه سایر خدمات میزبانی اختصاصی بزرگ و فانتزی نباشد ، اما به سرعت سایت با کیفیتی به شما می دهد. این کار بر روی قدرت و سرعت متمرکز است ، بنابراین اگر سایت شما با ترافیک زیاد یا تغییرات دیگر دست و پنجه نرم کند مشکلی در ارتقا نخواهید داشت. با سرورهای کاملاً مدیریت شده ، نیازی نیست که فن آوری را عرق کنید.

TMDHosting چهار بسته میزبانی اختصاصی ارائه می دهد:

 • شروع کننده: 159.95 دلار در ماه
 • نسخه اصلی: 199.95 دلار در ماه
 • هوشمند: 249.95 دلار در ماه
 • فوق العاده قدرتمند: 299.95 دلار در ماه

برای یک بسته اساسی ، Starter با RAID-10 فضای ذخیره سازی چشمگیر 1 ترابایتی به شما می دهد. همچنین چهار هسته پردازنده با هشت رشته و 8 گیگابایت RAM DDR4 دریافت می کنید ، بنابراین فضای کافی برای هر چیزی در سایت خود دارید.

نسخه اصلی شما را به فضای ذخیره سازی 2 ترابایتی و شش هسته پردازنده با 12 رشته ارتقا می دهد. شما به همان مقدار RAM دارید ، بنابراین یک جهش بزرگ نیست. دوباره ، قیمت هم نیست.

در سطح Smart ، فضای ذخیره سازی همان مقدار اصلی را دریافت می کنید. این به روز رسانی ها به صورت هشت هسته پردازنده با 16 رشته و 16 گیگابایت RAM DDR4 ارائه می شود.

در قسمت فوقانی ، Super Powerful دارای فضای ذخیره سازی 2x2TB با RAID-10 است. هنوز هشت هسته پردازنده و 16 رشته دارید ، اما با 32 گیگابایت RAM DDR4 ، فضای کافی برای حافظه و ذخیره سازی دارید.

هر سطح با پهنای باند نامحدود ، نصب رایگان ، پشتیبانی برتر و cPanel و WHM ارائه می شود. TMDHosting ادعا می کند که می توانند وب سایت شما را در 20 دقیقه آماده و آماده کار کنند و 24 ساعت بیش از سایر خدمات میزبانی را از آب خارج کنند.

خلاصه

یک وب سایت فقط به خوبی سرویس میزبانی اختصاصی خود است. یکی را انتخاب کنید که هر آنچه را که نیاز دارید به شما ارائه دهد ، چه سرعت ، شخصی سازی یا پشتیبانی در صورت نیاز. می توانید میزبانی اختصاصی مورد اعتماد خود را پیدا کنید ، بنابراین گزینه های خود را کاوش کنید و مشخص کنید کدام یک مناسب کسب و کار شما است. با استفاده از روش ما و انتخاب های برتر ، از این راهنما به عنوان منبعی برای محدود کردن گزینه های خود استفاده کنید.