آموزش سئو

بهترین بررسی سیستم POS سال 2020

آگوست 28, 2020

چند سال پیش ، سیستم های POS یک لوکس فقط برای مشاغل بزرگ شرکت بود.

خوشبختانه ، دیگر نیست.

امروز ، گزینه های زیادی برای گردهمایی شرکت های مختلف وجود دارد. اما ، با گزینه های بسیار زیاد ، یک چالش جدید پیش آمد: انتخاب بهترین سیستم POS که برای کسب و کار شما مناسب است ، اکنون یک جنگ سخت است.

به همین دلیل این راهنما را برای کمک به شما در تصمیم گیری بهتر و موثرتر ایجاد کردیم.

تیم ما بارگیری سنگینی از بررسی ده ها سیستم POS در بازار انجام داده است. ما همچنین تعیین کرده ایم که سیستم POS برای چه چیزی بهترین است.

بنابراین ، صرف نظر از نوع مشاغل کوچک شما – خرده فروشی ، رستوران ، فرنچایز ، فروشگاه آنلاین و غیره ، بهترین سیستم POS را که مناسب شرکت شما در زیر است پیدا خواهید کرد.

5 سیستم برتر POS برای دارندگان مشاغل کوچک

  1. مربی POS (بهترین کیفیت ما)
  2. Shopify POS (بهترین برای ادغام خرده فروشی تجارت الکترونیکی)
  3. فروش POS (بهترین گزینه برای فروشگاه های چند مد ، ورزشی یا خانگی)
  4. POS Toast (بهترین کار برای رستوران ها و مشاغل غذایی)
  5. ERPLY POS (بهترین گزینه برای حق رای دادن های کوچک)

چگونه بهترین سیستم POS را برای مشاغل خود انتخاب کنیم

برای انتخاب یک سیستم POS ، با در نظر گرفتن نیازهای شغلی خود شروع کنید – پرداخت ها ، فروش فرایند ، موجودی آهنگ ، ادغام CRM ، مدیریت کارمندان و غیره را بپذیرید.

بهترین کار برای شما بستگی به نیاز شما دارد.

در تجزیه و تحلیل ما ، همه چیز را از قیمت گذاری ، ویژگی های قابل استفاده تا امنیت هر سیستم و سهولت استفاده بررسی کردیم. در مرحله بعد ، ما بهترین سیستم POS را که برای مشاغل کوچک مختلف با یک تا 50 فروشگاه مناسب است ، انتخاب کردیم.

ما فقط سیستم های POS را با قابلیت های سخت افزاری و نرم افزاری توصیه می کنیم که بر فعالیت های تجاری شما تأثیر می گذارد و به شما در سود حداکثر کمک می کند.

و به همین منظور ، موارد اصلی که باید هنگام انتخاب سیستم POS به آن توجه کنید عبارتند از:

قیمت گذاری

سیستم های کامل POS با سخت افزار ، نرم افزار و پردازش پرداخت ارائه می شوند. این مواردی هستند که ما توصیه می کنیم زیرا لازم نیست قطعات مختلفی را خریداری کنید. هزینه این سیستم های POS فراگیر در هر جایی از 30 دلار برای برنامه های اولیه تا 150 دلار در ماه + برای برنامه های پیشرفته است. جدا از این هزینه ماهانه ، بیشتر هزینه های شارژ به بالا 2٪ (به علاوه برخی از سنت) در هر تراکنش.

اگر بیشتر از حجم فروش سالانه شما بیش از 250،000 دلار باشد یا اگر مجبور باشید آنها را در چندین مکان نصب کنید ، بیشتر سیستم های POS برنامه هایی را تنظیم کرده اند. برای بهره مندی از این تخفیف ها ، قبل از خرید با واحد فروش تماس بگیرید ، زیرا این امر می تواند در دراز مدت مقداری از پس انداز شما باشد.

سهولت استفاده

اگر سیستم POS خریداری کنید که استفاده از آن دشوار است ، هدف داشتن آن را شکست می دهد. با گفتن این نکته ، ساده ترین استفاده از سیستم های POS دارای طراحی های بصری است و با تکنولوژی استفاده می شود که بیشتر افراد قبلاً از آن استفاده می کنند. اینها شامل iPad ها یا دستگاه های رایانه لوحی Android است.

صرف نظر از ، قبل از خرید سیستم POS ، برای نسخه ی نمایشی ثبت نام کنید و آن را برای درایو تست بگیرید. به این ترتیب ، اگر استفاده از آن به اندازه کافی آسان برای شما یا کارمندان باشد ، می توانید دست اول را تعیین کنید.

گزارش نویسی

پیدا خواهید کرد که تمام سیستم های POS در مورد قابلیت های گزارش آنها صحبت کنند. اما ، بعضی از آنها با شخصی سازی محدود و فقط تعداد معدودی گزارش اساسی هستند.

از طرف دیگر ، دیگران با ده ها فیلتر گزارش پیشرفته و از پیش تنظیم شده همراه هستند. بهترین سیستم های POS گزارشهایی را در زمان واقعی ارائه می دهند و می توانید از طریق یک برنامه روی دستگاه تلفن همراه یا یک مرورگر به آنها دسترسی داشته باشید.

برخی از قابلیت های گزارش دهی اصلی برای فروش ، داده های فروش ، مشتریان ، موجودی و کارمندان شما هستند. اطمینان حاصل کنید که یک سیستم POS گزارش هایی را که برای پیگیری فعالیت های تجاری مرتبط نیاز دارید ، ارائه می دهد.

مدیریت کارکنان

در اکثر سیستم های POS ، می توانید کارمندان را اضافه کنید و به آنها اجازه دهید به تنظیمات ، اطلاعات اساسی فروش یا ویژگی ها دسترسی پیدا کنند. باز هم بستگی به نیاز شما دارد.

برخی از سیستم های POS به شما امکان می دهند مجوزهای مبتنی بر نقش را به کارمندان اختصاص دهید ، در حالی که در سیستم های دیگر ، می توانید کنترل های مختلف را برای کارمندان خاص تنظیم کنید.

در موارد پیشرفته ، می توانید نظارت کنید که ساعت کارکنان در داخل و خارج از ساعت کار می کنند ، میزان فروش هر کارمند را ردیابی کرده و نکاتی را مدیریت کنید. بنابراین ، قبل از خرید سیستم POS ، تصمیم بگیرید که اطلاعات مربوط به کارمندان برای ردیابی چیست.

مدیریت مشتری

اولین سؤالی که باید پرسید این است که به چه عمق اطلاعات مشتری نیاز دارم؟ یا اینکه برای ارائه خدمات به مشتری استثنایی به چه جزئیاتی از مشتری نیاز دارم؟

بهتر است با این س questionsالات شروع کنید زیرا سیستم های POS سطح مختلفی از توانایی مدیریت مشتری را ارائه می دهند. با استفاده از برخی ، می توانید اطلاعات اصلی مانند آدرس های ایمیل را برای ارسال کمپین های بازاریابی از طریق ایمیل ضبط کنید.

مقاله مرتبط  بهترین بررسی میزبانی وب وردپرس در سال 2020

دیگران با مجموعه ای از ویژگی های مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) همراه هستند که به شما امکان می دهد پروفایل کاملی از مشتری ایجاد کنید ، تاریخچه خرید را ردیابی کنید ، اطلاعات تماس را جمع کنید ، یادداشت های ضمیمه کنید و غیره. یک سیستم POS را انتخاب کنید که به شما امکان می دهد تا عمق اطلاعات مشتری را ضبط کنید. نیاز داشتن.

مدیریت موجودی

سیستم های اصلی POS فقط به شما امکان می دهد موجودی کاتالوگ خود را مدیریت کنید. با موارد پیشرفته ، می توانید قطعات را ردیابی کنید ، فروشندگان را مدیریت کنید یا سفارشات خریداری کنید.

همه چیز به نیاز شما بستگی دارد ، بنابراین قبل از خرید تصمیم بگیرید که آیا به قابلیت های اساسی مدیریت موجودی (یا اگر POS آنها را ارائه می دهید) نیاز دارید.

افزودنیها / ادغام ها

بیشتر سیستم های POS بسته به برنامه ماهانه خریداری شده ، بسته های اضافی و ادغام ارائه می دهند. از طرف برخی ، می توانید این هزینه های اضافی را با هزینه اضافی دریافت کنید. برخی از افزونه های محبوب کارت های هدیه ، برنامه های وفاداری ، سیستم های رزرو یا گزارش های پیشرفته هستند.

برای یکپارچه سازی ، بهترین سیستم های POS به شما امکان می دهد آنها را با برنامه های تجاری مرتبط مانند بازاریابی از طریق ایمیل ، حسابداری یا نرم افزار حقوق و دستمزد مرتبط کنید. هنگام انتخاب سیستم POS ، مدتی تصمیم بگیرید که پرداخت یک برنامه ماهانه بالاتر که به شما امکان دسترسی به افزودنیها و ادغام ها را می دهد مقرون به صرفه تر از پرداخت هزینه های اضافی است. و البته ، این تصمیم را فقط پس از توجه به نیازهای تجاری خود بگیرید.

انواع مختلف سیستم های POS

برنامه های POS ، سیستم های POS موبایل ، سیستم های منبع باز ، سیستم های چند کاناله ، سیستم های POS صفحه لمسی ، سیستم های POS مخصوص سرویس دهی و سیستم های POS مبتنی بر ابر انواع مختلف سیستم های POS هستند. در میان این نوع ، مارک های مختلفی برای انتخاب وجود دارد.

در این راهنما ، بررسی سیستم های POS مبتنی بر ابر را پیدا خواهید کرد ، زیرا آنها برای تجارت های کوچک انعطاف پذیر هستند و یک مجموعه کامل از ویژگی ها را ارائه می دهند. در سیستم های POS cloud ، معاملات در محل های مختلف شما بصورت حضوری انجام می شود ، در حالی که پردازش پرداخت در ابر رخ می دهد.

این سیستم ها با شبکه های Wi-Fi متصل می شوند و به شما امکان می دهد داده های شما حتی از چندین محل فروش به طور خودکار با ابر جمع شوند و همگام شوند.

بنابراین ، با سیستم های POS مبتنی بر ابر ، می توانید به گزارش ها ، داده های فروش در زمان واقعی و سایر اطلاعات حاصل از استفاده از آن در حال حرکت دسترسی پیدا کنید.

بهترین سیستم های POS مبتنی بر ابر برای مشاغل کوچک ، موارد زیر است.

1. بررسی POS Square – بهترین سیستم POS تجاری کوچک ما

از آنجا که تیم ما شروع به بررسی بهترین سیستمهای POS در بازار کرده است ، من به سیستمهای Square POS در مکانهای مختلفی که خریدهای حضوری خود را انجام می دهم ، روبرو شده ام.

به همین دلیل

در بین مشاغل کوچک از انواع مختلف ، Square به سرعت به یک انتخاب قریب به اتفاق تبدیل شده است. انعطاف پذیری نرم افزار این سیستم به صاحبان مشاغل اجازه می دهد تا برای پذیرش پرداخت با دستگاه های موجود خود از آن استفاده کنند.

با استفاده از Square ، می توانید دستگاههای مورد استفاده خود را در کمتر از یک ساعت به سیستم POS تبدیل کنید.

و شما می توانید این کار را بدون خرید سخت افزار انجام دهید. اما اگر نیاز به خرید سخت افزار Square دارید ، هنوز هم انعطاف پذیری وجود دارد ، زیرا گزینه هایی برای انتخاب دارید:

  • ترمینال مربع
  • ثبت نام مربع
  • مربع خوان برای magstripe
  • مربع آماده برای تراشه و بدون تماس
  • مربع خوان برای پرداخت تراشه و بدون تماس

اگر مشاغل مستقر در مکان مانند فروشگاه بوتیک پوشاک یا کافی شاپ را اداره می کنید ، ثبت نام Square و ترمینال ایستاده بهترین گزینه ها هستند. Square Reader of magstripe این امکان را به شما می دهد که تلفن خود را به یک سیستم POS تبدیل کنید تا بتوانید پرداخت های خود را انجام دهید.

سیستم POS Square نیز پردازش کارت اعتباری را با زحمت انجام می دهد. بنابراین ، برای پذیرش یا پردازش پرداخت ها ، به ادغام شخص ثالث نیاز ندارید.

صرف نظر از نوع تجارت شما ، تطبیق پذیری سیستم Square POS آن را به عنوان محبوب ترین مشاغل کوچک تبدیل کرده است. علاوه بر این ، قیمت گذاری Square ساده و شفاف است.

استفاده رایگان POS iPad Square رایگان است و فقط در هر تراکنش 2.6٪ + 0.10 $ را شارژ می کنید. و این تنها هزینه شما است ، صرف نظر از تعداد فروش شما پردازش می کند. برای مشاغل بزرگتر ، قیمت گذاری از 60 دلار در ماه / به علاوه هزینه معاملات آغاز می شود.

هیچ هزینه پنهانی برای Square وجود ندارد.

اگر کسب و کار شما بیش از 250،000 دلار در سال پردازش می کند و متوسط ​​اندازه سفارش شما بیش از 15 دلار است ، می توانید از Square درخواست یک راه حل سفارشی کنید.

سایر امتیازاتی که با سیستم Square POS به دست می آورید گزارش گیری قوی ، آنالیز در زمان واقعی و پشتیبانی مشتری 24/7 است. همچنین می توانید موجودی خود را با استفاده از Square مشاهده ، مدیریت ، به روز کنید و ردیابی کنید.

با استفاده از سیستم Square POS ، می توانید از یک داشبورد پروفایل مشتریان خود را به طور موثرتری ایجاد و مدیریت کنید.

مقاله مرتبط  راهنمای نهایی اینستاگرام برای بلاگرها (2020)

میدان چند نکته منفی دارد.

برای تراکنش های غیر کارتی ، آنها 2.75 درصد دریافت می کنند و برخی از ویژگی های مورد نیاز مشاغل متوسط ​​کمی بیشتر هزینه دارند. سرانجام ، پروتکل های امنیتی این سیستم ، که در برابر پرداخت های کلاهبرداری محافظت می کنند ، حساب های معاملات بزرگ را در انتظار قرار می دهند.

پس از بررسی ده ها بهترین سیستم POS ، Square امروز بهترین سیستم ما است.

Square برای صاحبان مشاغل کوچک از هر نوع و حتی مشاغل متوسط ​​و بزرگ بسیار توصیه می شود.

2. Buyify Review POS – بهترین برای ادغام خرده فروشی تجارت الکترونیک

Shopify که به عنوان یک شرکت تجارت الکترونیکی شناخته می شود ، یک سیستم POS خرده فروشی با ادغام عالی تجارت الکترونیک نیز ارائه می دهد.

اگر قبلاً فروشگاه Shopify را راه اندازی کرده اید یا قصد گسترش تجارت خرده فروشی خود را به صورت آنلاین دارید ، سیستم POS Shopify گزینه بسیار خوبی است.

با سیستم POS Shopify ، یک فروشگاه اینترنتی مارک دار دریافت می کنید و می توانید از طریق کانال های آنلاین ، از جمله eBay ، Instagram و Amazon استفاده کنید. چه در فروشگاه و چه از طریق این کانال های آنلاین ، سیستم Shopify POS به شما امکان می دهد فروش خود را در یک مکان مدیریت کنید.

این کار بسیار ساده تر است ، زیرا نیازی به سرمایه گذاری در راه حل های جداگانه نیست.

مدیریت فروش ، کارمند و موجودی برخی از ویژگیهای اصلی شما با سیستم Shopify POS هستند. به طور خلاصه ، سیستم موجودی داخلی و آنلاین شما را در زمان واقعی به روز می کند. به این موارد ، آنالیز فروش استثنایی با گزینه ارائه کد تخفیف ارائه می شود.

آیا نیاز دارید که شغل خود را در حال حرکت مدیریت کنید؟ مشکلی نیست سیستم POS Shopify همراه با یک برنامه تلفن همراه است.

یکپارچه سازی فروشگاهی و آنلاین قوی که با سیستم POS Shopify در اختیار شما قرار می دهد ، یک تجربه یکپارچه از پرداخت را به مشتریان خود ارائه می دهد. و راحتی تعویض یا بازگرداندن کالای خریداری شده در فروشگاه محلی شما.

این سیستم به صورت رایگان در برنامه های ماهانه Shopify شما قرار دارد که برای برنامه اصلی با 29 دلار در ماه شروع می شود.

متأسفانه ، این برنامه پایه گزارشهای پیشرفته و سایر ویژگیهای مورد نیاز مانند پرداخت درون فروشگاه را به شما ارائه نمی دهد. برای پردازش پرداختهای داخل فروشگاه در 1-5 مکان یا برنامه 299 دلار در ماه برای حداکثر هشت مکان به برنامه 79 دلار در ماه نیاز دارید.

در هر معاملات حضوری ، هزینه ها برای هر سه برنامه به ترتیب 2.7٪ ، 2.5٪ و 2.4٪ است.

در تمام برنامه ها ، یک آزمایش رایگان 14 روزه و پشتیبانی 24 ساعته زنده از طریق تلفن ، ایمیل یا چت زنده دریافت می کنید. تنظیم آسان سیستم یکی دیگر از مواردی است که شما در مورد Shopify POS دوست دارید.

Shopify POS برای شما مناسب نیست اگر ده ها مکان در فروشگاه داشته باشید. سایر موارد منفی شامل تمرکز منحصر به فرد سیستم بر تجارت الکترونیکی و خرده فروشی و هزینه های اضافی است که در صورت استفاده از پردازنده های پرداخت Shopify ، باید بپردازید.

با این حال ، اگر قبلاً با Shopify به صورت آنلاین فروش می کنید یا می خواهید برای چند مکان خرده فروشی یک راه اندازی آسان داشته باشید ، Shopify POS هیچ مشکلی نیست.

اگر می خواهید فروشگاه جدید تجارت الکترونیک یا در بازار سیستم جدید POS را راه اندازی کنید ، Shopify POS را توصیه می کنیم.

3. بررسی POS نقد و بررسی – بهترین برای فروشگاه های چند مد ، ورزشی یا خانگی

شما می توانید سیستم Ven POS را متناسب با نیازهای بی نظیر خود شخصی سازی کنید. اگر چندین فروشگاه فیزیکی داشته باشید نیز یک راه حل عالی است.

وند یکی از بهترین سیستم های POS iPad POS است که در حال حاضر در بازار وجود دارد. همچنین می توانید از آن در رایانه شخصی و Mac خود استفاده کنید. سیستم POS با ارائه گزینه های ورود داده ها ، با استفاده از ماوس ، صفحه لمسی یا صفحه کلید.

این یکپارچه با طیف گسترده ای از برنامه های شخص ثالث ادغام می شود ، و به شما امکان دسترسی به بارهای از ویژگی های اضافی را می دهد. به عنوان مثال ، می توانید پردازنده های پرداخت شخص ثالث را که از طریق PayPal ، Square POS ، Shopify POS و سایرین ارائه می شود متصل کنید.

ادغام های تجارت الکترونیکی Vend ، فروش در فروشگاه های فیزیکی ، تلفن همراه و کانال های دیجیتال را بسیار آسان می کند. تجزیه و تحلیل فروش قوی ، موجودی و قابلیت های مدیریت پروفایل مشتری بسیار عالی است. علاوه بر این ، می توانید معاملات تقسیم شده و بدون تماس و کارتهای هدیه را پردازش کنید.

صرف نظر از پلتفرمی که ویندوز را اجرا می کنید ، یک قوام متقابل را به دست می آورید که به نظر یکسان است. با این حال ، سیستم Vend POS به هیچ سخت افزاری دسترسی پیدا نمی کند ، اما این کار را با سادگی نرم افزار و گزینه های گسترده ادغام آن انجام می دهد.

قیمت گذاری برای سیستم POS وند از 99 دلار در ماه شروع می شود ، وقتی سالانه برای طرح Lite با محدودیت گردش مالی ماهانه 20،000 دلار پرداخت می شود. در صورت پرداخت سالانه برنامه Pro 129 دلار در ماه است.

همه برنامه ها با یک ثبت نام ارائه می شوند. اگر ثبت نام اضافی می خواهید ، هزینه آن 49 دلار در ماه است. فروشندگان بزرگ می توانند طرحی از Enterprise را بخواهند که همراه با یک مسئول حساب اختصاصی باشد.

بزرگترین ترکیب رایج POS سرعت پردازش آهسته آن است. موارد دیگر این است که شما فقط می توانید از Google Chrome برای اجرای این سیستم استفاده کنید و برای کامیون های مواد غذایی ، بارها یا مشاغل رستوران مناسب نیست.

مقاله مرتبط  بهترین بررسی سرویس خدمات پخش وب در سال 2020

با این وجود ، در صورت داشتن چندین فروشگاه خرده فروشی مانند بوتیک های مد ، ورزش ، خانه فروشی یا فروشگاه های فضای باز یا مواردی از این دست ، سیستم Vend POS را توصیه می کنیم و با گزینه های گسترده ادغام به راه حل نیاز دارید.

4. بررسی POS Toast – بهترین برای مشاغل رستوران و غذا

مغزهای پشت سیستم Toast POS این بستر را با فروشندگان مواد غذایی و آشامیدنی و مشتریان خود در ذهن ایجاد کردند. بنابراین ، اگر صاحب رستوران ، بار یا تجارت کامیون های غذا هستید ، Toast POS دارای ویژگی های متناسب با نیاز شماست.

نرم افزار CRM یکپارچه سیستم موجودی از مشتریان وفادار شما را ایجاد می کند. همچنین به شما امکان می دهد پیام هایی تهیه کنید و تبلیغات خودکار را انجام دهید که مشتریان را راضی نگه دارد تا بتوانید تعداد زیادی از مشتریانی را که به تجارت مواد غذایی خود بازمی گردند کسب کنید.

Toast POS یکی از معدود سیستم هایی است که دارای قابلیت های عالی اندرویدی است.

و این به دلیل قیمت مناسب و انعطاف پذیری زیرساخت های اندرویدی که دارای بروزرسانی های نرم افزاری سریع تری نسبت به iPad است ، بیشتر مناسب رستوران ها است.

این که آیا شما یک کار کامل با غذا یا خدمات فست فود هستید ، سیستم Toast POS به خوبی برای هر دو کار می کند. شما حتی گزینه هایی برای تنظیم سفارشی سیستم برای زنجیره های بزرگ مواد غذایی ، پیتزا فروشی یا کافه ها نیز دارید.

به عنوان کاربر نان تست ، می توانید به انجمن های صاحبان مشاغل هم فکر خود دسترسی پیدا کنید تا بهترین شیوه ها را در صنعت خود دریافت یا به اشتراک بگذارید.

به طور کلی ، Toast POS یک سیستم مدیریت رستوران کامل ، کامل با مراحل پشت پرده و جلسات جلویی ارائه می دهد. این بهره وری کارکنان را افزایش می دهد ، خدمات مشتری را از طریق ویژگی های CRM متمرکز بر مواد غذایی بهبود می بخشد ، که همچنین با تجزیه و تحلیل دقیق و گزارش های فروش ارائه می شود.

به راحتی می توانید موارد و صورتحساب های منو را بین مشتریان خود سفارشی یا تقسیم کنید. گرفتن سفارش در پرواز یا ارسال هشدار به مشتریان در هنگام آماده بودن سفارشات ، برخی از مزایای شستشوی دهان هستند. این امر باعث می شود تا سیستم Toast POS هیچ مشکلی برای مشاغل غذایی ایجاد نکند.

قیمت سیستم Toast POS با 69 دلار در ماه در هر ترمینال و بدون آزمایش آغاز می شود. قیمت سخت افزار از 999 دلار شروع می شود و هیچ گزینه تامین مالی در دسترس نیست. POS توستر هزینه پردازش مسطح دارد و هیچ هزینه پنهانی در آن وجود ندارد.

اشکال سیستم Toast POS این است که در حال حاضر فقط در دسترس کاربران اندرویدی است. اما ، با توجه به ارزان بودن دستگاه های Android از iPads ، این یک مشکل نیست.

اگر از هر نوع غذا یا رستورانی دارید ، سیستم POS Toast توصیه قاطعانه است. ویژگی های آن برای اینگونه مشاغل متناسب است.

5. بررسی آسان POS – بهترین برای حق رای دادن های کوچک

اگر شما صاحب مشاغل حق رای دادن هستید ، سیستم POS ERPLY یک سیستم عامل اصلی است. این تبلت به خوبی در تبلت های اندرویدی و آیپد اجرا می شود و از طریق مرورگر در سایر دستگاه ها نیز قابل دسترسی است.

ERPLY POS یکی از معدود سیستم های ابر ترکیبی است که از لحاظ سخت افزاری آگنوستیک است و همین امر باعث می شود مورد علاقه فروشندگان کوچک و بزرگ فرنچایز قرار بگیرند. این ساخت و ساز قوی به شما امکان می دهد موجودی خود را در فروشگاه ها متمرکز کنید و کارمندان را با دسترسی متفاوت به این سیستم عامل مدیریت کنید.

شما با استفاده از سیستم ERPLY POS می توانید از ابزارهای CRM و توانایی انجام داده های حساس استفاده کنید. علاوه بر این ، سایر ویژگی های قدرتمند حق رای دادن مانند ردیابی فروش ، اسکنر بارکد و مدیریت موجودی کامل در کلیه برنامه ها را دارید.

قیمت گذاری برای سیستم POS ERPLY از 39 دلار شروع می شود ، اما شما در این برنامه اساسی کنترل موجودی را دریافت نمی کنید. اگر می خواهید ، برنامه های سطح بالاتری را که 69 دلار به بالا هستند ، در نظر بگیرید.

یک نتیجه شناخته شده از سیستم ERPLY POS این است که تسلط بر آن دشوار است. ثانیا ، پشتیبانی محدود مشتری وجود دارد.

با این حال ، رابط همه کاره و آزمایش رایگان ERPLY ، که به شما امکان می دهد آن را برای چرخش بکشید ، دلایل محکمی برای در نظر گرفتن این سیستم POS است. و اگر صاحب مشاغل حق رای دادن هستید ، به دلیل ویژگی هایی که به طور واضح برای چنین خرده فروشی هایی طراحی شده است ، بسیار توصیه می شود.

نتیجه

بهترین سیستم POS ذهنی است. انواع مختلف مشاغل نیازهای متفاوتی دارند و سیستم POS که برای یک تجارت کار می کند ممکن است برای شما مناسب نباشد.

بهتر است ابتدا نیازهای شغلی خود را درک کنید.

ما ده ها سیستم برتر POS موجود در بازار را بررسی کردیم تا سیستمهایی را که برای انواع مختلف مشاغل کوچک مناسب هستند ، شناسایی کنیم.

ما بهترین POS ها را برای مشاغل خرده فروشی ، غذا ، تجارت الکترونیکی ، حق رای دادن و خرده فروشی مد ارائه داده ایم. ما همچنین بهترین موارد پیشنهادی خود را برجسته کردیم.

پشیمان نخواهید شد از بین هر یک از گزینه های فوق انتخاب کنید.