آموزش سئو

بهترین بررسی سیستم امنیتی تجارت سال 2021

دسامبر 29, 2020

افشای اطلاعات: این محتوا توسط خواننده پشتیبانی می شود ، به این معنی که اگر روی برخی از پیوندهای ما کلیک کنید ممکن است کمیسیون دریافت کنیم.

ایده خوبی است که یک سیستم امنیتی کسب و کار راه اندازی کنید قبل از شما به آن نیاز دارید.

برای بسیاری از شرکت ها ، تصمیم به انجام این سرمایه گذاری واکنشی است. امنیت جسمی شرکت آنها به خطر می افتد ، منابع از دست می روند و کارمندان احساس امنیت نمی کنند.

بسیاری از مردم هزینه را مانعی برای نصب یک سیستم امنیتی قابل اعتماد در تجارت می دانند. قبلاً این درست بود ، اما امروز چندین راه حل واقعاً مقرون به صرفه وجود دارد.

یک فروشگاه کوچک می تواند نظارت تصویری اولیه را با قیمت کمتر از 300 دلار برای سال اول تنظیم کند. بدون شوخی. و سیستم های پیشرفته در مقایسه با ضررهایی که جلوگیری می کنند هزینه ای ندارند.

آیا نمی خواهید سوراخ کنید و سیم ها را اجرا کنید؟ خوبه. سیستم های بی سیم DIY برای یک آهنگ موجود است.

و با ذخیره سازی فیلم در فضای ابری ، بیشتر صاحبان مشاغل می توانند تمام هشدارها و ضبط های خود را از طریق تلفن هوشمند کنترل کنند.

من لیستی از پنج بهترین سیستم امنیتی کسب و کار را گردآوری کرده ام. گزینه های سبک که اصول اولیه را پوشش می دهد و همچنین سیستم های قدرتمند با قیمت رقابتی را پیدا خواهید کرد.

در اینجا ، یک سیستم امنیتی تجاری وجود دارد که نیازهای خاص شما را برآورده می کند. در پایان این پست ، خواهید دانست کدام یک.

5 گزینه برتر برای سیستم های امنیتی کسب و کار

 1. SimpliSafe – بهترین برای سیستم امنیتی DIY برای SMB ها
 2. Vivint – بهترین برای نظارت حرفه ای
 3. Alarm.com – بهترین سیستم امنیتی حرفه ای برای SMB ها
 4. Alibi Security – بهترین گزینه برای به روزرسانی سیستم های امنیتی موجود
 5. Wyze – بهترین گزینه برای نظارت تصویری ارزان قیمت DIY

چگونه بهترین سیستم های امنیتی کسب و کار را برای خود انتخاب کنیم

وانمود کنید که شما یک دزد هستید. آیا می توانید وارد کار خود شوید و از آن دور شوید؟

بدون وجود یک سیستم امنیتی کامل کسب و کار ، هر دفتر یا ویترین فروشگاهی به عنوان یک فرصت برای جمعیت اشتباه به نظر می رسد.

اما برای ایمن سازی یک فضا واقعا چه کاری لازم است؟

اینقدر نیست ، مگر اینکه بخواهید یک قمارخانه یا بانک را قفل کنید.

محل کار معمولی و حتی دفتر مرکزی عظیم شرکت ها می توانند با تجهیزات بسیار کمتری که دارند ، از پس آن برآیند.

بیایید سیستم های امنیتی کسب و کار را به عناصر اصلی آنها تقسیم کنیم:

 • کنترل دسترسی
 • تشخیص نفوذ
 • نظارت و ضبط ویدئو
 • نظارت حرفه ای
 • نصب و راه اندازی

من نکات مهم در هر بخش را مرور خواهم کرد. از آنجا می توانید تصمیم بگیرید که کدام تجهیزات در فضای شما بهتر کار خواهند کرد.

کنترل دسترسی

یکی از مسئولیت های اساسی برای یک سیستم امنیتی کسب و کار کنترل دسترسی به ملک است. محصولی که من خیلی دوست دارم دارای قفل هوشمند است که از راه دور قابل کنترل است.

چه سرگرم کننده ای بیشتر از این است که مجبور شوید شخصی را در روز تعطیل خود وارد دفتر کنید؟

به علاوه می توان تنظیم کرد که این قفل ها در زمان های خاص باز یا بسته شوند ، اطمینان حاصل شود که یک ساختمان حتی در صورت فراموش نکردن آخرین فرد ، از امنیت برخوردار است.

بسیاری از قفل های هوشمند دارای صفحه کلید هستند و به شما امکان می دهند کدهای PIN منحصر به فردی را تعیین کنید که افراد را وارد می کند. دیگر هیچ کلید گمشده ای وجود ندارد.

برخی از ویژگی های پیشرفته کنترل دسترسی ، شامل سیستم های keycard هستند ، که از ورود و رفتن همه افراد به ثبت می رسند.

تشخیص نفوذ

افزودن سنسور به درها و پنجره ها به صاحبان مشاغل اجازه می دهد تا از زمان باز شدن چیزی مطلع شوند.

معمولاً دارندگان می توانند انواع هشدارهای دریافتی را پیکربندی کنند. این بدان معناست که یک مدیر ممکن است از نیمه کاره ماندن درب سرویس مطلع شود ، اما فقط صاحب آن می تواند گاوصندوق را باز کند.

همچنین سنسورهای حرکتی وجود دارد که می تواند هشدارها را تحریک کند یا آژیر هشدار را منفجر کند تا به یک متجاوز بداند که شناسایی شده است.

حسگرهای شکست شیشه با فرکانس خاصی که فرد در حال شکستن پنجره است ، ایجاد می شود ، این می تواند حتی در صورت عدم مشاهده دزدگیر یا مشاهده وسایل دیگر ، هشدار ایجاد کند.

برخی از دوربین ها دارای ردیاب های حرکتی داخلی ، دزدگیرها ، چراغ ها و آژیرهای مجهز به سیستم هستند. نصب یکی از این دوربین ها بر روی ورودی می تواند مجرمان احتمالی را متوقف کند ، مخصوصاً اگر آنها ردیاب حرکت را لگدمال کرده و خود را در زیر نور غرق در دوربین ببینند.

در واقع این دوربین ها کاملاً توانایی انجام کارها را دارند ، بنابراین بیایید اکنون به آن بپردازیم.

نظارت تصویری و ذخیره سازی

هر دوربینی که بخشی از یک سیستم امنیتی کسب و کار باشد دارای دو شغل مهم است: فیلم برداری و ذخیره آن با خیال راحت.

برای انجام هر دو وظیفه ، دوربین باید از توانایی های مناسبی برخوردار باشد. بیایید هر مسئولیت را بشکنیم

از نظر ضبط فیلم ، در اینجا ویژگی های اصلی دوربین وجود دارد که باید به آنها فکر کرد:

 • وضوح: کیفیت تصویر (به دنبال 1080p یا بهتر باشید)
 • میدان دید: زاویه دید دوربین چقدر گسترده است
 • ماهی تابه: محدوده ای که دوربین می تواند از این سو به آن طرف بچرخد
 • شیب: محدوده ای که دوربین می تواند بالا و پایین بچرخد
 • بزرگنمایی: دوربین می تواند بخشی از میدان دید را از نو تنظیم و بزرگ کند
 • فرو سرخ: دوربین می تواند از امضای گرما برای بهبود دید کم نور / شب استفاده کند.

بگذارید بگوییم یک دوربین به سمت پایین راهرو و دیگری در یک پارکینگ قرار دارد. بادامک سالن به میدان دید وسیعی ، دید در شب یا توانایی حرکت / کج / بزرگنمایی نیاز ندارد.

بادامک پارکینگ ممکن است به همه آن ویژگی ها ، به علاوه وضوح بالاتر برای حفظ کیفیت تصویر هنگام بزرگنمایی اتومبیل در انتهای ملک ، نیاز داشته باشد.

اکنون ، اگر در صورت لزوم نتوانید به آن دسترسی پیدا کنید ، تصاویر نظارتی بسیار بی فایده است. از نظر ذخیره سازی ویدئو ، در اینجا برخی از موارد مهم قابل تأمل وجود دارد:

 • نوع دوربین: دوربین های آنالوگ ، تلفن همراه ، IP و WiFi
 • وضوح: هرچه کیفیت تصویر بالاتر باشد ، فضای ذخیره سازی بیشتری نیز لازم است
 • ضبط کلیپ: آیا دوربین هر بار یک عکس را ضبط می کند ایکس ثانیه یا رکورد برای بله ثانیه پس از تشخیص حرکت
 • ضبط مداوم: دوربین 24/7 در حال چرخش است
 • محل ذخیره سازی: ضبط ها را می توان روی کارت ویدیو ، ابر ، DVR ، NVR یا ترکیبی از این مکانها ذخیره کرد.

سوال اصلی این است ، چگونه اطمینان حاصل کنم که هر دوربینی می تواند ضبط های خود را به مکانی متمرکز که همه چیز در آن مدیریت می شود تحویل دهد؟

با دوربین های تلفن همراه و WiFi ، شما واقعاً باید به آنها نیرو دهید. دوربین های WiFi باید در محدوده ای باشند ، اما دوربین های تلفن همراه می توانند در هر مکانی که سرویس در دسترس باشد ، باشند. اگر اینها از طریق باتری کار می کنند و روی کارت حافظه ضبط می شوند ، 100٪ راه حل های بی سیم هستند.

مقاله مرتبط  بهترین بررسی خدمات سرویس مانیتورینگ وب سایت سال 2020

وقتی صحبت از دوربین های IP و آنالوگ می شود ، آنها باید به یک ضبط کننده متصل شوند. اگر دوربین ها PoE (برق از طریق اترنت) باشند ، می توان برق و ضبط را با همان سیم تحویل داد. در غیر اینصورت ، باید دوربین را روشن کنید و آن را به هاب مرکزی متصل کنید.

نظارت حرفه ای

برخی از سیستم های امنیتی کسب و کار این امکان را دارند که نظارت حرفه ای را در بر بگیرند. این بدان معنی است که هشدارهای اضطراری به یک مرکز امنیتی هدایت می شوند که با پلیس ، آتش نشانی و / یا EMS تماس خواهند گرفت.

هزینه نظارت حرفه ای می تواند بسیار متفاوت باشد و گاهی فقط از طریق سرویس شخص ثالث در دسترس است.

نصب و راه اندازی

برخی از فروشندگان نصب سیستم هایی را که ظاهراً DIY هستند ارائه می دهند و من توصیه می کنم قیمت آنها را ارزان تر کنید. اگر همه روز شما و یک شخص دیگر طول می کشد تا مسائل را تنظیم کنید ، آیا واقعاً مقرون به صرفه تر از پرداخت 100 دلار حرفه ای برای درست کردن آن قبل از ناهار است؟

با وجود سیستم های سنگین تر ، نصب حرفه ای مورد نیاز است. سیم کشی و قرار دادن دهها دوربین IP در یک املاک بزرگ کاری نیست که یک متخصص غیرقابل حل باشد.

همچنین کدها و آیین نامه هایی برای سیستم های غیر DIY در نظر گرفته شده است. معمولاً نمایندگی فروش می تواند به تمام س questionsالات شما در مورد کد آتش نشانی و سایر قوانینی که ممکن است بر سیستم شما تأثیر بگذارد پاسخ دهد.

از دست دادن خواب چیزی نیست ، فقط مشکلی نیست که بخواهید با بازرس کشف کنید.

انواع مختلف سیستم های امنیتی کسب و کار

خرابی انواع مختلف سیستم های امنیتی کسب و کار کاملاً ساده است. بسته به نیاز خود ، ممکن است شما دقیقاً بدانید که قرار است چه نوعی کار کند.

متناوباً ، ممکن است جایی بین این دسته ها قرار بگیرید. سپس تصمیم به تجهیزات خاصی که سیستم را تشکیل می دهند برمی گردد.

اگر چیزی وجود داشته باشد ، من احتیاط می کنم و به جای اینکه بخواهم یک سیستم سبک تر را به حد مجاز برسانم ، اطمینان حاصل می کنم که کل اموال را ایمن کرده اید.

سیستم های امنیت تجاری DIY

سیستم های امنیتی به اصطلاح DIY از WiFi و دوربین های تلفن همراه تشکیل شده اند که لزوماً به نصب گسترده ای احتیاج ندارند.

از آنجا که دوربین ها مستقیماً در وب ضبط می شوند ، نیازی به سیم کشی آنها به یک ضبط کننده مرکزی نیست. بیشتر این فقط نصب دوربین ها و اتصال آنها به منبع تغذیه است.

همه دوربین ها ، حسگرها ، قفل ها و سایر تجهیزات از طریق یک مرورگر یا برنامه تلفن همراه قابل دسترسی هستند. اگر از نردبان بالا نمی روید ، کل نصب ممکن است بیش از یک ساعت طول بکشد.

سیستم های امنیتی کسب و کار DIY واقعاً مقرون به صرفه هستند ، اما محدودیت های خود را دارند. آنها معمولاً تعداد زیادی دوربین را در خود جای نمی دهند و در دامنه های طولانی کارایی خود را از دست می دهند.

سیستم های امنیتی حرفه ای تجارت

وقتی صحبت از سیستم های امنیتی کسب و کار می شود که باید توسط یک متخصص نصب شود ، شما طیف وسیعی از توانایی ها را نسبت به سیستم DIY خواهید داشت.

برای یک چیز ، شما قادر به استقرار یک سیستم بزرگ و پیچیده خواهید بود. این بدان معنی است که هر تعداد دوربین ، سنسور و قفل در صورت لزوم وجود دارد. فارغ از نوع دوربین ، همه آن در یک مکان متمرکز خواهد شد.

آنها همچنین دارای تجهیزات کنترل دسترسی قوی تر هستند که به طور خاص برای مشاغل طراحی شده اند ، مانند سیستم های کارت کلید.

این دوربین ها گران تر از دوربین های عکاسی خود هستند ، اما تصاویر با کیفیت بهتری می گیرند ، دامنه دید بیشتری دارند و دارای دید در شب یا سایر قابلیت ها هستند.

اگر فکر می کنید که یک سیستم DIY نمی تواند آن را کاهش دهد اما مطمئن نیستید که به یک راه حل امنیتی در سطح تجاری نیاز دارید ، این دسته نیازهای شما را برآورده می کند.

سیستم های امنیتی تجاری درجه تجاری

بیشترین تفاوت بین سیستم های امنیتی درجه تجاری و حرفه ای در دامنه و عمق تجهیزات موجود است. اینها راه حلهایی هستند که برای کازینوها ، فرودگاهها ، امکانات اصلاحی و غیره کار می کنند.

ما در حال صحبت کردن در مورد دوربین های حرارتی هستیم که می توانند دمای بدن را ثبت کنند تا در صورت تب کارگران هشدار داده شوند. آنها قادر خواهند بود چهره ها و پلاک ها را تشخیص دهند ، میزان تردد در پا را تعیین کنند و در پوسته های غیر قابل تخریب واقع شوند.

آنها همچنین تمایل دارند که یک سیستم بسیار غنی تر برای مدیریت نظارت تصویری در مقیاس ارائه دهند. صدها یا هزاران دوربین را می توان به یک سیستم واحد متصل کرد که از تجزیه و تحلیل برای بررسی حساس ترین هشدارها استفاده می کند.

هر مشاغل به راه حل درجه تجاری نیاز ندارند ، اما مشاغل دیگری که این کار را انجام می دهند نباید به چیزی کمتر بسنده کنند.

شماره 1 – SimpliSafe – بهترین سیستم امنیتی DIY برای SMB

SimpliSafe یکی از محبوب ترین سیستم های امنیتی برای خانه و مشاغل است. چرا؟ نصب این تجهیزات آسان است و کار را به اتمام می رساند.

سخت افزار SimpliSafe اساساً متصل و پخش می شود و کل سیستم از طریق برنامه تلفن همراه آن کنترل می شود. از ایستگاه پایه ، که هسته اصلی سیستم است ، می توان یک سیستم نسبتاً گسترده با دامنه سنسورها و چند منظوره SimpliCam ساخت (99 دلار داخل ساختمان ، 119 دلار در فضای باز).

از آنجا که این دوربین ها از طریق تلفن همراه و WiFi ارتباط دارند ، برای شروع کار فوری فقط به برق نیاز دارند. این کار باعث کاهش دردسرهای نصب می شود و از نظر فاصله قرار دادن دوربین ها از ایستگاه پایه انعطاف پذیری بیشتری دارد.

از طریق برنامه ، می توانید سیستم خود را از راه دور مسلح / خلع سلاح کنید. همچنین می توانید پین کد های منحصر به فردی ایجاد کنید تا بدانید دقیقاً چه کسی به ساختمان دسترسی دارد. یک کد برای نظافتچی ها ، یک کد برای هر کارمند ایجاد کنید و بدون اینکه مجبور شوید هرگز وارد شوید ، اجازه دسترسی یا رد آن را صادر کنید.

بسیاری از SMB ها فضایی را اجاره می کنند که شخص دیگری مسئول آن است. وقتی تلفن ثابت خراب شد یا قطعی برق رخ داد ، آنها می توانند برای حفظ امنیت به دوربین های تلفن همراه SimpliSafe با پشتیبان باتری اعتماد کنند.

برخی از نکات برجسته سیستم امنیت تجاری SimpliSafe شامل موارد زیر است:

 • دوربین های فیلمبرداری / صوتی HD
 • قفل های هوشمند
 • حسگرهای ورود ، حرکت ، شکستن شیشه ، دما و آب
 • آژیر 105dB (تقریباً بلند مانند بوق ماشین)
 • ردیاب های دود و مونوکسیدکربن
 • داشبورد متمرکز برای مدیریت چند سایت
 • هشدارهای 24/7

من واقعاً آن را برای SMB ها دوست دارم زیرا این تنظیمات واقعا DIY است و تمام مبانی امنیت کسب و کار را پوشش می دهد. آنها بسته های تجاری ویژه ای را برای دفاتر ، ویترین فروشگاه ها و رستوران ها اختصاص داده اند که همراه با ابزار طراحی شده برای پاسخگویی به چالش های هر فضا هستند.

به علاوه ، خدمات نظارت حرفه ای واقعا مقرون به صرفه است. برای استاندارد 50 ¢ در روز و برای تعاملی روزانه 83 It’s است که دارای ویژگی های بسیار بیشتری است.

مقاله مرتبط  راهنمای قطعی سئو محلی

با استفاده از هر دو برنامه ، وقتی زنگ هشدار قطع می شود ، SimpliSafe قبل از اعزام پلیس با تأیید ویدئو تأیید می کند که تهدید واقعی است.

آنها همچنین با فرایند صدور مجوز برای سیستم های امنیتی ، که مسئولیت دیگری را از SMB های مستقر در شهرها یا ایالت ها با مقررات مهم بر عهده دارند ، کمک می کنند.

هیچ قراردادی با SimpliSafe وجود ندارد و می توانید هر زمان لغو کنید. علاوه بر قیمت بسیار رقابتی ، SimpliSafe حمل و نقل رایگان ، بازده رایگان و 60 روز ضمانت بازگشت پول را ارائه می دهد. آنها حتی هزینه حمل و نقل را نیز پرداخت می کنند.

این اساساً دو ماه به شما فرصت می دهد تا بفهمید SimpliSafe در عمل کار می کند یا نه. و اگر اینگونه نیست ، پرداخت نکنید.

# 2 – Vivint – بهترین برای نظارت حرفه ای

Vivint یک سیستم امنیتی حرفه ای عالی حرفه ای است. برای شرکت هایی که نمی توانند از راه حل DIY استفاده کنند ، اما همچنین به خدمات سنگین مرتبط با امنیت درجه تجاری نیازی ندارند ، Vivint تعادل مناسب را برقرار می کند.

آنها طیف گسترده ای از تجهیزات را در اختیار دارند و نظارت حرفه ای 24/7 با هر طرحی که ارائه می دهند ارائه می شود.

Vivint نظارت را به یک سرویس شخص ثالث واگذار نمی کند. از آنجا که در خانه نگهداری می شود ، میانگین زمان انتظار برای موارد اضطراری هشت ثانیه است. این 7.5 برابر سریعتر از میانگین کشوری است.

اتصال سلولی با پشتیبان گیری باتری ، سیستم را در حین قطع برق فعال نگه می دارد ، بنابراین نظارت حرفه ای 24/7 همچنان قطع نمی شود.

سه دوربین فعال شده با حرکت وجود دارد که ویوینت ارائه می دهد ، همه آنها هشدارهای واقعی را به شما و تیم امنیتی ویوینت ارائه می دهند.

مورد علاقه من ، Outdoor Camera Pro ، دارای قابلیت تشخیص هوشمند نگهبانی است که حرکت انسان را تشخیص می دهد. این یک صدای جیرجیرک بلند را از بین می برد که چشم متجاوز را به سمت دوربین می کشاند جایی که یک چراغ ضبط قرمز به آنها اجازه می دهد تا بدانند شما جلوی دوربین هستید.

با ویژگی صوتی دو طرفه ، می توانید آنچه را که اتفاق می افتد بشنوید و کلمات انتخابی خود را درباره اقدام به نفوذ ارائه دهید.

دوربین بیرونی Vivint همچنین تصاویر با کیفیت بسیار بالایی را ثبت می کند. با سنسور تصویر 4k امکان بزرگنمایی روی چهره ها و مکان های مجوز ، حتی در تاریکی وجود دارد.

هر دوربینی که ویوینت می سازد به همان اندازه ویژگی کمتری است که در فضای باز وجود دارد و من حتی همه موارد همراه آن را پوشش ندادم. سایر ویژگی های امنیتی کسب و کار آنها نیز به همین نسبت قوی هستند ، از جمله:

 • دوربین های امنیتی بی سیم
 • بادامک های تابه ای و کج
 • بادامک های دوربینی
 • سنسور درب و پنجره
 • حسگرها: درب و پنجره ، درب فرو رفته ، حرکت ، شیب ، شکستگی شیشه ، دما و سیل
 • ردیاب های دود و مونوکسیدکربن
 • آویزهای طبی
 • قفل های هوشمند
 • ترموستات هوشمند

Vivint Smart Drive تمام فیلم های گرفته شده را ذخیره می کند ، هر زمان که حسگرها فعالیت غیرمعمول را تشخیص می دهند ، به طور خودکار کلیپ ایجاد می کند. همه موارد ذخیره شده را می توان در برنامه تلفن همراه مشاهده ، مدیریت و کنترل کرد.

Smart Drive بصورت خودکار 30 روز فیلم مداوم را ذخیره می کند. این خوب است زیرا مشاغل همیشه نمی دانند که چیزی بلافاصله رخ داده است ، حتی با نظارت حرفه ای.

اگر کسی با ثبت نام پول خنده دار بازی می کند ، امکان بازگشت و بزرگنمایی کشوی پول نقد می تواند بسیار مهم باشد.

برای دریافت هزینه ای که سیستم امنیتی کسب و کار می خواهد بپردازید می توانید با ویوینت تماس بگیرید. به شما توصیه می شود ، تجهیزات نسبتاً گران هستند.

Outdoor Camera Pro 399.99 دلار به تنهایی خریداری شده است ، اما آنها برنامه های پرداخت با بهره صفر را ارائه می دهند که در طول سال ها شکسته شده و به شما کمک می کند تا پرداخت ماهیانه رقابتی باشد.

کلیه تجهیزات Vivint دارای ضمانت مادام العمر و رمزگذاری قوی برای جلوگیری از دسترسی فیلم های غیر مجاز توسط کاربران غیر مجاز است.

فقط با Vivint آرامش خاطر زیادی پیدا می کنید ، زیرا می دانید که اگر اتفاقی بیفتد آنها همیشه در آنجا هستند.

شماره 3 – Alarm.com – بهترین سیستم امنیتی حرفه ای تجارت برای SMB ها

Alarm.com به دلیل سیستم های امنیتی خانگی و مشاغل خود مشهور است. از فناوری آنها برای محافظت از بیش از 5 میلیون ملک استفاده می شود و دارای امتیاز A + از Better Business Bureau هستند.

برای تجارت ، آنها در خدمت به صاحبان مشاغل کوچک تا متوسط ​​بازار هستند. این بدان معنی است که آنها دامنه محصولات مشابه راه حل های تجاری را ندارند ، اما آنچه آنها ارائه می دهند متناسب با چالش های SMBs است که هر روز با آن روبرو هستند.

Smarter Business Security آنها تمام دوربین های امنیتی ، چراغ ها و قفل ها را برای اتوماسیون و کنترل آسان متمرکز می کند. اطلاعاتی که دستگاهها ضبط می کنند در داشبوردهای واضح وب سایت یا برنامه تلفن همراه گزارش می شود.

می توانید برنامه هایی را تنظیم کنید تا در هر روز از هفته به عنوان یک محافظ اضافی درها را به طور خودکار قفل کند. اگر نفوذی شناسایی شود ، مشاهده در زمان واقعی به مالکان امکان می دهد ببینند که آیا مزاحمت خواستار تماس با پلیس است.

Alarm.com می تواند در چندین سایت مستقر شود ، جایی که ویژگی های گزارش دهی از طریق روش هایی فراتر از امنیت تجاری می تواند بسیار مفید باشد.

برای اولین بار ، می توانید روندها ، تجسم زمان های عجله و ترافیک مشتری را تجسم کنید.

و از آنجا که چراغ ها و ترموستات به سیستم هشدار متصل هستند ، ساختمان همیشه در آنجا مردم راحت خواهد بود و در غیاب آنها نیز انرژی کمتری دارند. هشدارها از بسته نشدن پنجره در تمام مدت جلوگیری می کند ، که باعث کاهش ضایعات و نقض احتمالی امنیت می شود.

از نظر دوربین و تجهیزات ، Alarm.com ارائه می دهد:

 • دوربین های داخلی / خارجی
 • دوربین های بی سیم / بی سیم
 • دوربین های ثابت / پان
 • قفل های هوشمند
 • سیستم های صفحه کلید
 • سنسورهای ورود

دوربین های آنالوگ می توانند به سیستم Alarm.com شما متصل شوند و هر دوربینی که می فروشند در هر زمان دسترسی به تلفن همراه ، هشدارهای ویدئویی فوری ، ضبط کلیپ هوشمند و پخش جریانی در زمان واقعی ارائه می شود.

برای خرید یک سیستم امنیتی تجاری Alarm.com ، باید با یک ارائه دهنده خدمات مجاز در منطقه خود تماس بگیرید. بسته به نیاز و نیاز شما ، همه ارائه دهندگان آنها طیف وسیعی از گزینه های سلف سرویس و نصب حرفه ای را ارائه می دهند.

Alarm.com یک قدم بالاتر از سیستم های کامل DIY است. این یکپارچه سازی تشخیص نفوذ ، کنترل دسترسی ، نظارت تصویری و مدیریت انرژی را در یک برنامه بصری واحد ایجاد می کند.

صاحبان مشاغل همیشه مطلع هستند و اموال آنها همیشه امن است.

شماره 4 – Alibi Security – بهترین گزینه برای به روزرسانی سیستم های امنیتی موجود

Alibi Security یک شرکت چتر است که تجهیزات را از تعدادی مارک امنیتی پیشرفته به فروش می رساند. به همین دلیل ، آنها طیف باورنکردنی وسیعی از دستگاه ها را ارائه می دهند که می توانند به هر سیستمی متصل شوند.

مقاله مرتبط  12 استراتژی کپی آگهی که CTR شما را دو برابر می کند و میزان بازگشت سرمایه را افزایش می دهد

این یک گزینه عالی در سطح تجاری برای شرکت هایی است که می خواهند به جای جایگزینی زیرساخت های موجود خود ، آنها را ارتقا دهند. مهم نیست که چگونه سیستم خود را در گذشته مستقر کرده اید ، Alibi ابزاری دارد که به شما در بهبود آن کمک می کند.

فقط یک طیف خیره کننده از تجهیزات پیشرفته وجود دارد که می تواند متناسب با هر سناریویی متناسب باشد. برای مثال ، Alibi فقط به دوربین های امنیتی نگاه می کند:

 • دوربین های Cloud IP
 • دوربین های HD-TVI
 • دوربین های IP شبکه
 • دوربین های بی سیم
 • دوربین های بزرگ زاویه دار
 • دوربین های دوربل
 • دوربین های بازدارنده
 • دوربین های مخفی
 • دوربین های میکرو
 • دوربین های برد
 • دوربین های مار

دوربین مخفی چه شکلی است؟ علیبی برخی از آنها را دارد که شبیه بلندگوهای سقفی ، حسگرهای حرکتی و حتی ردیاب های دود است.

آنها از راه حل های ضبط ویدئو برای پشتیبانی کامل از هر مجموعه دوربین – آنالوگ ، IP ، بی سیم … مهم نیست. همه ضبط کننده های Alibi دارای نرم افزار مدیریت مشترک هستند که عملیات متمرکز سازی و منحنی یادگیری را برای کاربران کاهش می دهد.

وقتی نوبت به تشخیص نفوذ و کنترل دسترسی می رسد ، Alibi مجموعه کاملی از سخت افزار و نرم افزار برای راه اندازی صفحه کلید ، صفحه کلید و سیستم های درخواست خروج دارد.

بسیاری از تجهیزات Alibi با قانون مجوز دفاع ملی سازگار است ، این بدان معنی است که برای ارتش ایالات متحده به اندازه کافی مناسب است.

برای دریافت قیمت باید با یک فروشنده مجاز Alibi در تماس باشید. مانند سایر راه حل های امنیتی درجه تجاری ، اوج خواهد گرفت.

جایی که از رقبای مستقیم آن متمایز است ، سهولت ادغام تجهیزات Alibi با سخت افزار موجود شماست. از آنجا که همه ضبط کننده های HD / TVI آنها از فناوری Hybrid + برخوردار هستند ، مهاجرت از آنالوگ به HD یا نصب یک راه حل ترکیبی آنالوگ / HD کار سختی نیست.

افزودن دوربین های بیشتر نیز آسان است ، زیرا بسیاری از ضبط کننده های Alibi حداکثر از 64 کانال IP را پشتیبانی می کنند که هر کدام دارای مجوز قبلی و کاملاً فعال هستند.

اتصال آسان و مقیاس بندی آسان ، Alibi گزینه ای برای شرکت هایی است که می خواهند امنیت خود را با جدیدترین و بهترین فناوری تقویت کنند.

شماره 5 – Wyze – بهترین گزینه برای نظارت تصویری ارزان قیمت DIY

Wyze به طرز مسخره ای دوربین های کم هزینه ای دارد که کار را برای مشاغلی که نیاز به ثبت آنچه در محل اتفاق می افتد انجام می دهد.

واقعاً ، Wyze بیش از تجارت به هدف صاحبان خانه است ، اما اگر تمام آنچه شما نیاز دارید نظارت تصویری است ، چه تفاوتی وجود دارد؟

آخرین نسخه Wyze Cam 19.99 دلار است. این کوچک است ، اما دارای دید در شب 1080p رنگ و مقاومت در برابر آب و هوا است. بسته نرم افزاری Wyze Outdoor Starter (49.99 دلار) ، که همراه با یک بادامک در فضای باز و یک ایستگاه پایه مورد نیاز ارائه می شود ، به شما امکان می دهد در هر مکان یک دوربین را نصب کنید.

واقعاً هر جا بادامک در فضای باز بدون سیم است و باتری های آن 3-6 ماه دوام می آورند. با استفاده از Wyze ، آزادی زیادی برای دریافت سیستم نظارت تصویری با هزینه بسیار کم وجود دارد.

پنکه Wyze Cam (29.99 دلار) می تواند 360 درجه را در کمتر از سه ثانیه بچرخاند. همچنین دارای قابلیت تشخیص حرکت است بنابراین می تواند عمل را دنبال کند. این اساساً در است یک سوم تا یک دهم هزینه از اکثر دوربین های دیگری که می توانند حرکت کنند.

برخی از محصولات خانه هوشمند Wyze واقعاً برای صاحبان مشاغل مفید است. به عنوان مثال Wyze Bulbs به WiFi متصل می شود تا به شما امکان کنترل یک باره یا جداگانه را بدهد.

دمای رنگ نور را تغییر دهید تا با حال و هوای یک رستوران مطابقت داشته باشد – برای غذاخوری ها نرم و گرم و سپس برای خدمه نظافت شب شب مانند روز روشن است. برنامه ای تعیین کنید تا چراغ ها در طول شب روشن شوند تا متجاوزان فکر کنند کسی آنجاست.

برخی دیگر از محصولات خوب و قابلیت های دوربین شامل:

 • دوربین / مخابره داخل ساختمان
 • ترموستات هوشمند
 • قفل های هوشمند
 • آژیرهای تشخیص حرکت
 • مناطق تشخیص حرکت
 • برنامه موبایل
 • هشدارهای دود و مونوکسیدکربن

فراتر از آژیر تشخیص حرکت در Wyze Cam ، آنها هیچ محصولی برای تشخیص نفوذ ندارند ، اگرچه خط جدیدی از محصولات Wyze Sense در آستانه است.

از نظر کنترل دسترسی ، آنها قفل هوشمند (99 دلار) و صفحه کلید (20 دلار) را ارائه می دهند که در اکثر دنده های تک سیلندر جای می گیرد. به شما رکورد هرکسی را که وارد و خارج می شود می دهد و در صورت باز بودن درب به شما هشدار می دهد.

برای ذخیره سازی ویدئو ، برنامه Basic رایگان است و دارای فضای ذخیره سازی ابری غلتکی 14 روزه است ، اگرچه فقط هنگام تشخیص حرکت یا صدا یک فیلم 12 ثانیه ای ضبط می کند. قبل از اینکه بتوانید ویدیو را ببینید ، یک دوره 5 دقیقه زمان خنک کننده وجود دارد.

حدس من این است که بسیاری از صاحبان مشاغل خواهان طرح CamPlus (1.25 دلار در ماه برای هر دوربین) هستند. این یک قیمت بسیار رقابتی است و دارای ضبط های نامحدود طول فیلم و بدون مدت زمان تاخیر است.

در پایان روز ، چندین دوربین Wyze قصد دارند نظارت تصویری 1080p را با هزینه ای کمتر از 300 دلار در سال اول ارائه دهند ، از جمله هزینه تجهیزات.

خلاصه

تعریف برخی از وظایف واقعاً سخت است. تأمین تجارت یکی از آنها نیست.

اهداف مشخص است و مخاطرات زیاد است. دفاتر ، مغازه ها ، رستوران ها و انبارها مسئول ایمن نگه داشتن فضای مشترک خود هستند.

این فقط حفاظت از دارایی ها نیست. اعتبار یک کسب و کار در بین کارمندان و مشتریان در دسترس است.

SimpliSafe برای SMB هایی که خواهان یک سیستم امنیتی هستند که می توانند خودشان راه اندازی کنند ، واقعاً یک گزینه عالی است. این امر طیف گسترده ای از تشخیص نفوذ ، کنترل دسترسی و نظارت تصویری را ضروری می کند ، با این وجود استقرار و مدیریت سیستم همچنان آسان است.

اگر فقط به نظارت تصویری نیاز دارید ، بهترین گزینه DIY قطعاً Wyze است. قیمت آن غیر ممکن است و دوربین ها به طرز شگفت انگیزی خوب هستند.

اگر سیستم های امنیتی DIY با چالش روبرو نشوند ، Alarm.com می تواند کاملاً یک تجارت را سازگار کند. خواه از یک سایت یا از بسیاری از سایت ها محافظت کنند ، مالکان از طریق رابط کاربری زیبا نظارت کاملی بر امنیت کسب و کار خود دارند.

Vivint یک انتخاب عالی برای مشاغل مورد نیاز برای نظارت حرفه ای است. تجهیزات آنها واقعاً مستحکم است و تیم امنیتی آنها قبل از اینکه به مقامات هشدار دهند ، از طریق فیلم حادثه را بررسی می کنند. قطع هشدارهای دروغین برای اطمینان از یک پاسخ سریع و قابل اعتماد بسیار زیاد است.

با نگاهی به راه حل های تجاری ، Alibi Security یک انتخاب بسیار قدرتمند است. آنها نه تنها بهترین راه حل های امنیتی را ارائه می دهند ، بلکه یکپارچه با پشته موجود شما ادغام می شوند. برای مشاغلی که می خواهند امنیت خود را در مسیر صحیح تکامل دهند ، علی بی مناسب است.