آموزش سئو

بهترین بررسی خدمات منابع انسانی برون سپاری سال 2020

اکتبر 21, 2020

افشای اطلاعات: این محتوا توسط خواننده پشتیبانی می شود ، به این معنی که اگر روی برخی از پیوندهای ما کلیک کنید ممکن است کمیسیون دریافت کنیم.

منابع انسانی گیج کننده است. عواقب قانونی انجام یک کار اشتباه … بسیار زیاد است.

یک دلیل وجود دارد که مردم تمام زندگی خود را با یادگیری زیر و بم منابع انسانی می گذرانند – موارد زیادی وجود دارد. اما خبر خوب این است که هیچ کس انتظار ندارد که شما همه چیز را بدانید و مجبور نیستید به تنهایی در آن گشت بزنید.

بهترین خدمات برون سپاری منابع انسانی برای سهولت زندگی شما وجود دارد.

با این حال ، تعداد زیادی ارائه دهنده خدمات در بازار وجود دارد. چگونه به نظر می رسد که کدام یک برای شما مناسب است وقتی به نظر می رسد همه دقیقاً یکسان هستند؟

برای کمک به پاسخ به این س ،ال ، گزینه های بی شماری را بررسی کردم و آن را محدود به شش توصیه برتر کردم. و در پایان این راهنما ، همه چیزهایی را که می خواهید بدانید تا یک انتخاب مناسب برای کسب و کار خود داشته باشید ، خواهید دانست.

6 گزینه برتر برای خدمات برون سپاری منابع انسانی:

 1. G&A Partners – بهترین گزینه برای شخصی سازی و انعطاف پذیری
 2. بامبی – بهترین برای سیاست ها و کارهای اداری
 3. Paychex – بهترین خدمات برون سپاری منابع انسانی برای SMB ها
 4. Insperity – بهترین برون سپاری PEO برای شرکت ها
 5. ADP – بهترین گزینه برون سپاری غیر PEO با سرویس کامل
 6. CPEhr – بهترین کار برای منابع انسانی و مشاوره فردی

چگونه بهترین خدمات برون سپاری منابع انسانی را برای خود انتخاب کنیم

تعداد بیشماری از خدمات برون سپاری منابع انسانی مختلف برای انتخاب وجود دارد.

و تمایز بین همه آنها می تواند یک کار غیرممکن باشد.

بنابراین ، قبل از اینکه ما به توصیه های برتر من بپردازیم ، بیایید در مورد آنچه که توصیه های من برجسته است و نحوه تصمیم گیری در مورد بهترین خدمات برون سپاری منابع انسانی برای شما صحبت کنیم.

اندازه تجارت شما

کار با منابع انسانی برای شرکت های بزرگ بسیار متفاوت از انجام همان کار در یک استارتاپ یا تجارت کوچک است. به همین ترتیب ، شرکت های مختلف برون سپاری منابع انسانی در امور مختلف تخصص دارند و خدماتی را با هدف نوع خاصی از مشتری ارائه می دهند.

از طرف دیگر ، برخی راه حل هایی برای مشاغل مختلف در هر اندازه ارائه می دهند.

با این وجود ، هنگام انتخاب نهایی خود ، در نظر گرفتن اندازه و بودجه کسب و کار ضروری است. همچنین باید در مورد سرعت رشد و گسترش تیم خود فکر کنید.

همیشه مطمئن شوید که با یک نماینده فروش صحبت کرده و تا آنجا که ممکن است جزئیات بیشتری در مورد وضعیت فعلی و آینده خود داشته باشید تا مطمئن شوید که آنها قادر به اداره همه موارد شما هستند.

انواع خدمات

برخی از شرکت های برون سپاری منابع انسانی (مانند بامبی) فقط نوع خاصی از خدمات را ارائه می دهند. از طرف دیگر ، برخی از آنها هر آنچه را که احتمالاً نیاز دارید offer اما با قیمت بالاتر ارائه می دهند.

برای هر فعالیت منابع انسانی که در حال حاضر در داخل خانه مدیریت می کنید ، تشریح فرآیندهای شما ممکن است مفید باشد.

این می تواند به شما کمک کند مناطق مشکل ساز یا گلوگاه هایی را که جای پیشرفت دارند ، شناسایی کنید. سپس ، می توانید دقیقاً مشخص کنید کدام وظایف و سرویس ها را باید از چه طریق انجام دهید.

اگر قبلاً می دانید یا می خواهید همه کارها را به خارج از کشور برسانید ، هزینه های مربوطه را در نظر بگیرید تا مطمئن شوید در بودجه شماست. و به خاطر داشته باشید که بیشتر ارائه دهندگان قیمت آنلاین را ارائه نمی دهند.

بنابراین ، شما فرصتی خواهید داشت قبل از تصمیم نهایی خود با تیم آنها صحبت کنید.

فقط به یاد داشته باشید که در مورد سرویس های خاصی که نیاز دارید س askال کنید تا مطمئن شوید این خدمات می توانند به شما در همه موارد موجود در لیست کمک کنند. همچنین مقایسه قبل از انتخاب تجربه مشاوره اولیه و قیمت گذاری شرکت های مختلف ، هوشمندانه است.

کوتاه مدت در مقابل بلند مدت

آیا برای آینده قابل پیش بینی یا فقط برای یک رویداد یکبار مصرف مانند دور استخدام ، به کمک نیاز دارید؟ برخی از ارائه دهندگان (مانند CPEhr) گزینه های a la carte را ارائه می دهند تا بتوانید آنچه را که نیاز دارید انتخاب و انتخاب کنید.

از طرف دیگر ، برخی فقط راه حل های همه در یک را ارائه می دهند. بنابراین ، مهم است که نیازهای خود را قبل از تصمیم گیری درک کنید.

اگر به کمک کوتاه مدت نیاز دارید ، اطمینان حاصل کنید که در هنگام مشاوره با آن ارتباط برقرار کرده اید.

سطح پشتیبانی

آیا می خواهید سیستم های HR شما کاملاً از کار بیفتند؟ در این صورت ، شما بیشتر از تیمی که به کارهای یکبار مصرف یا مناطق خاصی از منابع انسانی خود برای آنها نیاز دارد ، به پشتیبانی بیشتری نیاز دارید.

در اینجا در یک ثانیه ، در مورد انواع مختلف خدمات برون سپاری منابع انسانی صحبت خواهیم کرد.

اما سطح حمایتی را که فکر می کنید به پشتوانه ذهن خود نگه دارید ، زیرا این نقش زیادی در انتخاب شرکتی دارد.

انعطاف پذیری

اگر قبلاً یک بسته مزایا یا یک تیم منابع انسانی داخلی دارید ، به انعطاف پذیری بیشتری از طرف تأمین منابع انسانی منابع انسانی خود نیاز دارید. مخصوصاً اگر می خواهید همان بسته مزایایی را که قبلاً داشته اید ، حفظ کنید.

برخی از ارائه دهندگان به شما اجازه نمی دهند این کار را انجام دهید زیرا آنها تنظیمات و مشارکت های خاص خود را دارند.

و همچنین باید بین آنچه تیم داخلی شما انجام می دهد در مقایسه با آنچه شرکت برون سپاری شما ارائه می دهد ، یک خط مشخص مشخص کنید. به این ترتیب ، هیچ کس برای انجام کارهای مشابه دو بار وقت تلف نمی کند.

با این حال ، اگر شما یک شرکت کاملاً جدید هستید یا هیچ سیستم HR در کار ندارید ، به همان سطح انعطاف پذیری نیاز نخواهید داشت. بنابراین ، محدودیت های کمتری برای نگرانی دارید.

مقاله مرتبط  14 بهترین افزونه چت زنده برای وردپرس (رتبه بندی و مقایسه شده)

پشتیبانی مشتری و کارمند

مسائل مربوط به منابع انسانی ، به ویژه مزایا ، گیج کننده و سخت است.

به همین دلیل ، کارمندان شما باید به راحتی در بخش منابع انسانی شما دسترسی داشته باشند.

هنگامی که این کار را از طریق سپرده گذاری خارج می کنید ، کارکنان شما باید بتوانند مستقیماً با شرکت صحبت کنند ، خواه این باشد که یک سوال سریع بپرسند یا برای انتخاب بسته مزایای مناسب از آنها کمک بگیرند.

برخی از ارائه دهندگان یک مدیر اختصاصی ارائه می دهند که از عهده این کار بر می آید و دریافت پاسخ های لازم را برای شما و تیم شما بسیار آسان می کند. علاوه بر این ، آنها همچنین باید داشبورد سلف سرویس کارمندان را برای لوله های پرداخت ، W-2 ها ، زمان مرخصی و موارد دیگر تهیه کنند.

صرف نظر از اینکه چه کسی را انتخاب می کنید ، اطمینان حاصل کنید که آنها مراقبت زیادی از تیم شما را انجام می دهند.

انواع مختلف خدمات برون سپاری منابع انسانی

برون سپاری منابع انسانی از نظر فنی از نرم افزار PEO و HR جدا است ، اما ماهیت آنها بسیار شبیه است. بنابراین ، بیایید یک ثانیه وقت بگذاریم تا قبل از شروع به اختلافات بپردازیم.

نرم افزار منابع انسانی

این چیزی است که شرکتها برای سهولت مدیریت منابع انسانی داخلی ارائه می دهند.

با استفاده از نرم افزار HR برای استفاده از آن هر ماه هزینه ماهانه پرداخت می کنید. متناوباً ، می توانید یک مجوز بخرید و آن را روی رایانه خود نصب کنید.

بیشتر برای اتوماسیون فرآیندها یا ارائه شبکه ای از ارائه دهندگان مزایا است.

شما می توانید از آن به عنوان یک تجارت کوچک بدون منابع انسانی یا اگر تیم اختصاصی منابع انسانی دارید استفاده کنید. در هر صورت ، این یک نرم افزار است که شما (یا کسی از تیم خود را) مجبور به اجرای آن می کند.

با این اوصاف ، بسیار انعطاف پذیر و مقرون به صرفه است.

با این حال ، آن را با برون سپاری منابع انسانی اشتباه نگیرید زیرا آنها یکسان نیستند ، اگرچه تعدادی از ارائه دهندگان این لیست نیز نرم افزار HR را ارائه می دهند.

برون سپاری منابع انسانی (HRO)

برون سپاری منابع انسانی به معنای استخدام شخص ثالث برای انجام کل یا بخشی از کارهای مدیریت منابع انسانی شما است. این می تواند شامل مواردی مانند مدیریت حقوق و دستمزد ، مدیریت مزایا ، استخدام و برنامه های آموزش کارکنان باشد.

مزیت برون سپاری در این روش در مقابل استخدام یا گسترش تیم داخلی شما ، هزینه های مربوط به آن است. هنگام برون سپاری ، نیازی به پرداخت حقوق یا تأمین مزایا ندارید.

بنابراین ، هزینه کلی معمولاً کمتر از افزودن افراد جدید به تیم شما است.

همه گزینه های موجود در این لیست به نوعی به منابع دیگر منابع انسانی را ارائه می دهند. برخی فقط وظایف خاص مانند ایجاد سیاست را پوشش می دهند ، در حالی که برخی دیگر خدماتی را پوشش می دهند که همه جنبه های منابع انسانی را پوشش می دهد.

با برون سپاری منابع انسانی ، می توانید تصمیم بگیرید که آیا می خواهید همه فعالیت های منابع انسانی را از خارج بر عهده بگیرید یا فقط چند مورد.

سازمان کارفرمایی حرفه ای (PEO)

خدمات PEO نوع خاصی از برون سپاری منابع انسانی است که در آن شرکت کارفرمای شما است. علاوه بر این ، ارائه دهنده خدمات کارفرمای کارمندان شما می شود.

و از آنجا که شرکت PEO کارفرما است ، آنها مسئول مالیات بر حقوق و دستمزد هستند.

این نوع توافق نامه معمولاً به یک قرارداد طولانی نیاز دارد. با این حال ، شما مسئول کارهای روزمره تیم خود هستید. بنابراین ، همه چیز در پایان شما ثابت می ماند ، مگر اینکه شما دیگر مسئولیت کارهای خاص منابع انسانی یا مالیات حقوق را ندارید.

بعلاوه ، دو طرف تصمیم می گیرند که هر یک از طرفین مسئولیت را به دوش بکشند.

بنابراین ، این چیزی است که شما به آن نیاز دارید ، می تواند بسیار انعطاف پذیر باشد. این امر به ویژه در صورت داشتن بخش منابع انسانی بسیار مفید است.

یکی از مهمترین ارزشهای این نوع مشارکت دسترسی به بسته های مزایای بهتر برای تیم شما است. به علاوه ، می توانید آن کارهای HR مزاحم را از صفحه خود خارج کنید.

با این حال ، شما با دعوت از شخص دیگری به تجارت خود ، درجه خاصی از کنترل را فدا می کنید.

شماره 1 – بررسی شرکای G&A – بهترین خدمات برون سپاری منابع انسانی برای شخصی سازی و انعطاف پذیری

اگر به دنبال یک راه حل برون سپاری HR قابل تنظیم و انعطاف پذیر هستید ، G&A Partners توصیه شماره 1 من است.

آنها فناوری بصری شامل همه چیزهایی را که شما نیاز دارید با خدمات مشتری در سطح جهانی برای توانمند سازی تجارت و کارمندان خود ترکیب می کنند. از خدمات حقوق و دستمزد گرفته تا بیمه درمانی ، برنامه های بازنشستگی و استخدام ، G&A Partners همه این موارد را پوشش می دهد.

بعلاوه ، هر طرح متناسب با تجارت و نیازهای خاص شماست.

بنابراین ، لازم نیست نگران برنامه های برش کوکی باشید که کاملاً منطبق با قانون نیست. بعلاوه ، شما همچنین یک تیم خدمات مشتری اختصاصی دارید که می تواند همه چیز را مدیریت کند و در صورت نیاز به شما کمک کند.

شما به عنوان مشتری G&A Partners می توانید خدمات بی شماری از جمله:

 • اداره و پردازش حقوق و دستمزد
 • داشبورد کارمندان سلف سرویس
 • ساعت زمانی ، برنامه ریزی و PTO
 • دسترسی به داده درخواستی
 • از ارائه دهندگان برتر بهره مند می شوید
 • مدیریت مزایا
 • فواید جانبی
 • سلامتی و سلامتی مالی
 • تأمین منابع ، استخدام و استخدام

و از آنجا که هر طرحی متناسب با نیازهای شماست ، شما در پرداخت هزینه خدماتی که واقعاً نیازی به آن ندارید گیر نمی کنید. به علاوه ، می توانید راحت باشید و بدانید که از مقررات قانونی محلی ، ایالتی و فدرال پیروی می کنید.

مقاله مرتبط  نحوه راه اندازی کمپین های خرید Microsoft Bing برای مشاغل تجارت الکترونیک

از استخدام و پردازش گرفته تا اداره حقوق و دستمزد و مزایا ، شما در دست خوبی هستید.

با این اوصاف ، G&A Partners قیمت گذاری آنلاین را به اشتراک نمی گذارد. بنابراین ، یک جلسه مشاوره رایگان برای ساخت بسته سفارشی بسته خدمات برای خود ، تجارت و دارایی شماره 1 خود – کارمندان خود تعیین کنید.

# 2 – بررسی بامبی – بهترین خدمات برون سپاری منابع انسانی برای سیاست های منابع انسانی و کارهای اداری

اگر یک مشاغل کوچک با کمتر از 99 کارمند هستید ، Bambee راهی مقرون به صرفه برای استخدام یک مدیر حساب اختصاصی برای مدیریت سیاست های منابع انسانی و آموزش کارمندان است.

استخدام یک مدیر منابع انسانی داخلی می تواند به راحتی 4000 دلار + هر ماه ، به علاوه مزایا داشته باشد. بنابراین ، برای مشاغل واقعاً کوچک بسیار گران و غیرقابل دستیابی می شود.

اما با استفاده از Bambee ، می توانید با شروع ماهانه 79 دلار (یا اگر ماهانه 99 دلار بپردازید) 99 دلار در ماه سپرده گذاری کنید.

از ابتدا ، شما یک مدیر منابع انسانی اختصاصی دریافت می کنید تا به شما در ایجاد سیاست های منابع انسانی کمک کند و شما را در قوانین مربوط به ایالت خود راهنمایی کند.

آنها همچنین می توانند به شما در کارمندان کمک کنند ، آنها را منصرف کرده و در عین رعایت قوانین ، اقدامات اصلاحی را انجام دهند.

علاوه بر این ، Bambee همچنین می تواند در ارزیابی خطر شما برای خاتمه اشتباه عمل کند.

بنابراین ، لازم نیست نگران دعاوی گران قیمت باشید یا به طور مداوم از خود بپرسید که پس از پایان کارمندی مسئول چه چیزی هستید.

بعلاوه ، از طریق تلفن ، ایمیل و گپ به مدیر خود دسترسی کامل دارید تا به س questionsالات پاسخ دهید و در هر موردی به شما کمک کنید. و بهترین قسمت؟ کارمندان شما نیز می توانند با آنها گپ بزنند.

با استفاده از Bambee ، به ویژگی های قدرتمند و مفید از جمله:

 • ایجاد و اجرای سیاست های شرکت
 • آموزش کارکنان ، بنابراین آنها سیاست های جدید شما را درک می کنند
 • امضاهای الکترونیکی و یک مشاهده کننده اسناد آنلاین
 • پوشه های کارکنان برای سازماندهی و انطباق
 • یک کابینت هوشمند برای ثبت سوابق
 • فرم ها و توافق نامه های منابع انسانی (به عنوان مثال ، اعلامیه های HIPAA یا نامه های پیشنهادی)

شما هر آنچه برای ایجاد ، پیاده سازی و مدیریت سیاست های داخلی منابع انسانی لازم دارید ، به دست می آورید. با این حال ، شما چندین ویژگی مهم مانند مدیریت حقوق و دستمزد و مدیریت مزایا را برای قیمت گذاری مقرون به صرفه قربانی می کنید.

بنابراین ، به یاد داشته باشید که شما مجبورید خودتان آن چیزها را مدیریت کنید. بامبی می تواند به س questionsالات پاسخ دهد و مواردی را برای شما جستجو کند ، اما به عنوان بخشی از بسته موجود نیست.

شماره 3 – بررسی Paychex – بهترین خدمات برون سپاری منابع انسانی برای مشاغل کوچک و متوسط

Paychex یکی از محبوب ترین و معتبرترین راه حل های منابع انسانی در بازار است.

آنها بیش از 45 سال است که فعالیت می کنند و بیش از 680،000+ کسب و کار با نیازهای نرم افزاری و منابع انسانی خود به آنها اعتماد می کنند.

از مزایا و حضور و غیاب گرفته تا حقوق و دستمزد ، منابع انسانی و پردازنده ، همه آنها برای راه اندازی و ساده سازی تجارت کوچک یا متوسط ​​خود بدون استخدام در خانه نیاز دارند.

و بهترین قسمت این است که شما می توانید خدمات مورد نیاز خود را انتخاب کنید ، نه اینکه هزینه همه چیز را بپردازید و از ویژگی های انگشت شماری استفاده کنید.

به علاوه ، بسته به آنچه نیاز دارید ، می توانید همه چیز… یا چند مورد را به خارج از کشور برون سپاری کنید.

آنها بسته های نرم افزاری و خدماتی را برای شرکت های کوچک ، متوسط ​​و بزرگ ارائه می دهند. بنابراین ، این یک گزینه عالی برای همه است. اما بسته های کوچک و متوسط ​​آنها جایی هستند که واقعاً می درخشند.

در حقیقت ، بیش از نیم میلیون مشتری آنها مشاغل کوچک هستند.

با بسته های کوچک و متوسط ​​آنها ، به Paychex Flex ، نرم افزار اتوماسیون HR همه در یک آنها دسترسی پیدا می کنید.

اما همچنین می توانید در صورت نیاز از پشتیبانی مشتری 24/7/365 یا یک متخصص اختصاصی برای کمک استفاده کنید. بنابراین ، چه یک تیم اختصاصی منابع انسانی داشته باشید و چه نداشته باشید ، می توانید خیال خود را راحت بدانید که یک مدیر متخصص در پشت خود دارید.

Paychex Flex با طیف گسترده ای از ویژگی های قدرتمند همراه است ، از جمله:

 • استخدام و ردیابی متقاضیان
 • زمان و حضور
 • استخدام و پردازش
 • بازنشستگی و فسخ
 • اداره بیمه درمانی
 • مدیریت حقوق و دستمزد
 • PTO ، 401 (k) ثانیه و سایر مزایا

قیمت آنلاین آنها را پیدا نخواهید کرد ، بنابراین برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Paychex امروز یک پیشنهاد رایگان دریافت کنید!

شماره 4 – بررسی بازرسی – بهترین خدمات PEO برای شرکت ها

Insperity یک ارائه دهنده خدمات منابع انسانی همه در یک برای مشاغل کوچک و سازمان های سازمانی است. آنها راه حل های فردی و گزینه PEO با خدمات کامل را ارائه می دهند ، و این امر برای شرکت های کوچک و متوسط ​​مناسب است.

اگر بودجه انتخاب PEO آنها را به عنوان جایگزینی برای استخدام یا گسترش تیم HR داخلی انتخاب کنید ، یک انتخاب عالی است.

اگر مشاغل کوچکتری علاقه مند به مدیریت فعالیتهای منابع انسانی به تنهایی هستید ، آنها طیف گسترده ای از نرم افزار منابع انسانی را ارائه می دهند. با این حال ، این خیلی سریع پیر می شود ، به خصوص اگر تعداد زیادی چیز دیگر در بشقاب خود داشته باشید.

Insperity’s PEO all-in-one راه حل همه خدمات منابع انسانی قابل تصور را شامل می شود ، از جمله:

 • مزایای پزشکی ، دندانپزشکی و بینایی
 • حساب های FSA و HSA
 • از کارافتادگی ، کمک به کارمندان و بازنشستگی
 • پردازش و مدیریت حقوق و دستمزد
 • ردیابی زمان و حضور
 • اداره منابع انسانی و تزیینات دستمزد
 • یک پورتال سلف سرویس
 • کاهش خطر و انطباق قانونی
 • استخدام و مدیریت عملکرد
 • برنامه های آموزشی و توسعه
 • توسعه فرهنگ شرکت
 • تحلیل و گزارش پیشرفته
 • پشتیبانی مشتری شخصی از کارمندان خود
مقاله مرتبط  5 گزینه جایگزین برای Wanelo

گویی که این کافی نیست ، آنها یک تیم متخصص دارند که برای مدیریت کارهای مختلف منابع انسانی اختصاص داده شده اند. بنابراین ، شما می دانید که بهترین ها را به بهترین ها می رسانید.

این اساساً توسعه کسب و کار شماست (یا اگر واحد تجارت انسانی را در صورت وجود داشته باشید).

خدمات Insperity یک روش عملی برای کاهش ریسک ، بهبود بهره وری ، اتوماسیون فرآیندهای منابع انسانی شما و دیدن پرنده با ارزش ترین دارایی شما – کارمندان شما است.

آنها تضمین های قیمت دو ساله ، شفافیت صورتحساب و هزینه های خدمات ثابت را ارائه می دهند ، بنابراین هرگز مجبور نیستید حدس بزنید که هر ماه چه مبلغی پرداخت خواهید کرد.

با این حال ، قیمت آنها به صورت آنلاین در دسترس نیست ، بنابراین برای کسب اطلاعات بیشتر با تیم فروش آنها تماس بگیرید.

شماره 5 – بررسی ADP – بهترین گزینه برای برون سپاری کامل و غیر PEO

اگر علاقه مند به برون سپاری HR با سرویس کامل هستید اما نمی خواهید به مسیر PEO بروید ، ADP یک انتخاب عالی است. آنها برای همه کارها ، از کارهای اداری گرفته تا پردازش حقوق و دستمزد و سایر موارد ، برون سپاری کامل دارند.

با این اوصاف ، آنها گزینه PEO را ارائه می دهند. اما آنها یکی از معدود ارائه دهندگانی هستند که بسته های کاملی را بدون پیچیدگی مشارکت PEO در سطح سازمانی ارائه می دهند.

علاوه بر این ، آنها همچنین یکی از محبوب ترین بسته های نرم افزاری HR را در بازار ارائه می دهند.

بنابراین ، شما می توانید بدون نیاز به استخدام داخلی یا گسترش تیم موجود خود ، با استفاده از خدمات و نرم افزارهای آنها ، یک کل واحد منابع انسانی ایجاد کنید.

تیم متخصص ADP آماده است تا به شما کمک کند تا از خطر و بار روزمره شما بکاهد ، صرف نظر از این که فقط به دنبال دستیاری برای کارهای اداری هستید یا با خرید ، ادغام یا خاتمه در معرض خطر مواجه هستید.

بنابراین ، بدون توجه به شرایط ، ADP شما را تحت پوشش قرار داده است.

آنها خدمات مختلف فردی و پیشنهادهای استراتژیک بیشتری از جمله موارد زیر را ارائه می دهند:

 • حقوق و دستمزد و مدیریت مزایا
 • ردیابی زمان و حضور
 • کتابچه های راهنمای کارمندان و سیاست های داخلی
 • اداره بیمه COBRA
 • تجزیه و تحلیل پویا
 • آموزش ، پیگیری و گزارش سازگاری
 • استخدام و نیرو

علاوه بر این ، اگر به کمک بیشتری در زمینه تجارت و کسب و کار خود نیاز داشته باشید ، مجموعه ای از فرآیندهای تجاری و برون سپاری منابع انسانی را نیز ارائه می دهند.

از آنجا که هر بسته برای کسب و کار شما متناسب است ، قیمت آنلاین ADP را پیدا نخواهید کرد.

به همین ترتیب ، شما باید با تیم فروش آنها تماس بگیرید تا بیشتر بیاموزید و شروع به ساخت بسته برون سپاری منابع انسانی خود کنید.

شماره 6 – بررسی CPEhr – بهترین خدمات برون سپاری منابع انسانی برای کارهای فردی و مشاوره منابع انسانی

اگر شما علاقه مند هستید که کارهای شخصی HR خود را به منابع خارجی اختصاص دهید یا مشاوره منابع انسانی را دریافت کنید ، CPEhr یک انتخاب هوشمندانه است. آنها خدمات متنوعی را ارائه می دهند که به شما کمک می کند تا زندگی (یا بخش منابع انسانی) شما کمی آسان تر شود.

بنابراین ، به جای اینکه وقت خود را برای اجرای حقوق و دستمزد صرف کنید یا بهترین مزایا را برای تیم خود پیدا کنید ، می توانید روی چیزهایی کار کنید که در واقع سوزن را برای تجارت شما به حرکت در می آورند.

بعلاوه ، آنها همچنین به مشتریان در توسعه استراتژیهای بلند مدت و کوتاه مدت منابع انسانی افتخار می کنند ، بنابراین شما هرگز به تنهایی نمی توانید مسائل را کشف کنید.

خواه بخش منابع انسانی شما به كمك اضافی احتیاج داشته باشد و یا به خدمات یكباره ، مانند استخدام در موقعیت آزاد ، احتیاج دارید ، CPEhr شما را تحت پوشش قرار داده است. خدمات آنها وظایف اساسی اداری را به برنامه ریزی استراتژی پیچیده تر شامل می شود:

 • حقوق و دستمزد و اداره امور مالیاتی
 • استخدام ، پردازش و آموزش
 • مدیریت مزایا
 • مدیریت بیمه COBRA
 • معلولیت و بازنشستگی
 • جهت گیری های منافع کارکنان
 • آموزش کارمندان و مدیریت
 • مشاوره مدیریت ریسک
 • دفترچه ها و سیاست های کارمندان
 • اداره بیکاری و معلولیت
 • مرور عملکرد
 • الزامات قانونی
 • حسابرسی های دولتی

اساساً ، CPEhr هر آنچه را که نیاز دارید ، چه شما بخواهید از همه کارها خارج از کشور انجام دهید و چه شرایط یکباره کوتاه مدت ، را پوشش می دهد.

آنها همچنین برنامه های برون سپاری PEO و HR کامل را ارائه می دهند ، اگر این چیزی است که شما به آن علاقه دارید. با این حال ، خدمات a la carte و انعطاف پذیری کامل آنها باعث برجسته شدن آنها از بقیه افراد در این لیست است.

مانند اکثر ارائه دهندگان ، قیمت آنلاین را پیدا نخواهید کرد.

با تیم آنها در تماس باشید تا درباره نیازهای خود بیشتر صحبت کنیم و درباره اینکه CPEhr چگونه می تواند به تجارت امروز شما کمک کند بیشتر بیاموزید!

پیچیدن چیزها

G&A Partners بهترین توصیه من برای بیشتر کاربران است. با توانایی اداره مشاغل از هر شکل و اندازه ای بسیار انعطاف پذیر است. به علاوه ، آنها خدمات گسترده ای را برای سهولت زندگی شما ارائه می دهند.

اما این بدان معنا نیست که آنها برای همه مناسب هستند.

بنابراین ، هنگامی که مراحل یافتن بهترین خدمات برون سپاری منابع انسانی برای شما ، تیم و تجارت خود را طی می کنید ، استفاده از معیارهایی را که در مورد آنها صحبت کردیم فراموش نکنید.

چگونه منابع انسانی را در شرکت خود اداره می کنید؟