آموزش سئو

بهترین بررسی خدمات سرویس مانیتورینگ وب سایت سال 2020

دسامبر 24, 2020

افشای اطلاعات: این محتوا توسط خواننده پشتیبانی می شود ، به این معنی که اگر روی برخی از پیوندهای ما کلیک کنید ممکن است کمیسیون دریافت کنیم.

نظارت بر وب سایت به شما کمک می کند مشکلات عملکرد سایت خود را در زمان واقعی شناسایی کنید. بیشتر این خدمات در دسترس بودن صفحه وب ، میانگین زمان بارگیری صفحه وب و عملکرد صفحه وب ، از جمله سایر شاخص های عملکرد است.

آیا می دانید یک مطالعه 2017 گوگل نشان داده است که فقط یک ثانیه تأخیر در بارگذاری صفحه می تواند بازدید صفحه شما را 11٪ کاهش دهد و نرخ تبدیل را 7٪ کاهش دهد؟

علاوه بر این ، اگر بارگیری بیش از سه ثانیه طول بکشد ، 53٪ بازدیدکنندگان احتمالاً صفحه را ترک می کنند. این را نیز در نظر بگیرید که الگوریتم گوگل ، وب سایت ها را از نظر سرعت بارگذاری ، و سایر معیارها ، رتبه بندی می کند. ما حتی به تأثیری که یک صفحه وب غیرقابل دسترسی بر کسب و کار شما دارد ، نرسیده ایم.

درصورت تمایل به رقابت ، نظارت بر وب سایت کاملاً اجباری است.

ما هفت سرویس برتر برای نظارت بر وب سایت را انتخاب کرده ایم تا سایت شما فعال و سالم بماند.

7 گزینه برتر برای نظارت بر وب سایت

 1. UptimeRobot – بهترین سرویس رایگان نظارت بر وب سایت
 2. Pingdom – بهترین برای مشاغل کوچک و متوسط
 3. AppDynamics – بهترین برای WebApps
 4. Site24x7 – بهترین برای چندین وب سایت و برنامه
 5. Monitis – بهترین برای برنامه های نظارت سفارشی
 6. LogicMonitor – بهترین برای ارائه دهندگان خدمات
 7. Uptrends – بهترین حالت برای نظارت بر سرور داخلی

چگونه بهترین سرویس مانیتورینگ وب سایت را برای خود انتخاب کنیم

حتی یک مدیر وب سایت فصلی نیز در انتخاب بهترین خدمات نظارت بر وب سایت بدون کمک مشکلی خواهد داشت. در حال حاضر بیش از 150 سرویس در دسترس است ، بنابراین انتخاب بهترین یک دقت برای جزئیات است.

راز تصمیم گیری های مهم در ویژگی های خدمات نهفته است. ویژگی ها بلافاصله به شما نشان می دهند خدمات خوب ، متوسط ​​یا وحشتناک است. در اینجا مهمترین مواردی که باید هنگام مقایسه خدمات نظارت بر وب سایت مورد توجه قرار گیرد ، آورده شده است.

پایش به موقع

اساسی ترین کار سرویس نظارت بر وب سایت این است که به شما بگوید آیا وب سایت شما به درستی کار می کند یا خیر. اگر وب سایت شما خراب باشد ، نمی توانید فروشی انجام دهید و می توانید به سرعت مشتری های خود را در این رقابت از دست بدهید. این سرویس باید وب سایت را در فواصل منظم بررسی کند و وضعیت را گزارش دهد.

رایج ترین بررسی ها شامل HTTP (S) ، DNS ، SSL و بررسی های تاریخ انقضا دامنه است ، تا اطمینان حاصل شود که زیرساخت های اساسی همانطور که باید انجام می شود. پروتکل های اضافی برای بررسی ممکن است شامل SIP ، TCP ، FTP ، PING و UDP باشند.

برخی سرویس ها برای اطمینان از دسترسی مخاطبان جهانی شما به سایت شما ، این بررسی ها را از سرورهای مختلف در سراسر جهان انجام می دهند. بعلاوه ، برنامه های نظارت ممکن است از هر چهار ساعت یک بار در هر دقیقه یا کمتر متفاوت باشد.

در حالت ایده آل ، شما 99.9٪ وقت می خواهید ، بنابراین این نظارت برای پاسخگویی خدمات میزبانی شما بسیار مهم است.

میانگین زمان بارگیری صفحه وب

هنگامی که دانستید صفحه وب شما در حال کار و در دسترس است ، باید از عملکرد آن مطلع شوید. نظارت بر بارگذاری تمام صفحه در درجه اول بارگیری صفحات وب شما را بررسی می کند. برخی از سرویس ها نیز علت بروز هر مشکلی را گزارش می دهند.

یک سرویس خوب نظارت بر وب سایت باید سوابق میانگین زمان بارگیری هر صفحه را ثبت کند. بعضی از آنها به شما امکان می دهند حداکثر زمان بارگذاری را تعیین کنید و وقتی بارگیری صفحات طبق معیارهای شما طولانی می شود ، به شما هشدار می دهند.

همچنین ممکن است ابزاری برای نظارت داشته باشید که به طور خاص محتوا را هدف قرار دهد. این ویژگی بارگیری صحیح خروجی صفحه ، کلمات یا عبارات مهم برای قیف تبدیل شما را تضمین می کند.

تست بار

ممکن است وب سایت شما تا زمانی که بیش از حد بارگذاری نشود ، عملکرد بهینه داشته باشد. رویدادهای خاص مانند فروش جمعه سیاه یا فصل تعطیلات به ذهن خطور می کند. آزمایش بار یا تست استرس وب ، وب سایت را تحت فشار قرار می دهد تا ببیند تحت فشار چگونه کار می کند. به عنوان مثال ، این ابزار ممکن است 3000 کاربر را به مدت 20 دقیقه اعمال کند تا ببیند سایت شما پایدار است.

گزارش ها و تجزیه و تحلیل ها

گزارش ها و تجزیه و تحلیل های منظم به شما کمک می کند تا عملکرد وب سایت خود را با گذشت زمان ثبت کنید. اگر اطلاعات منطقی باشد ، به شما کمک می کند ، بنابراین DevOps ، مدیران یا سایر افرادی که به داده ها دسترسی دارند می دانند با آنها چه کار کنند.

گزارش عمومی را نیز در نظر بگیرید. بازدید کنندگان وب سایت می توانند گزارش های ساده نمایش داده شده در صفحه وب یا یک صفحه وضعیت اختصاصی را دریافت کنند. این گزینه می تواند تماس های غیرضروری با پشتیبانی مشتری را به شدت کاهش دهد.

انواع مختلف خدمات نظارت بر وب سایت

نظارت بر وب سایت دو نوع اصلی دارد. اینها نظارت مصنوعی و نظارت واقعی کاربر (RUM) است. بسیاری از سرویس ها هر دو نوع را ارائه می دهند ، بنابراین این گزینه ای است که قابل بررسی است. بیایید بیشتر بررسی کنیم که نظارت مصنوعی و واقعی کاربر چیست و برای شما چه معنی دارد.

مقاله مرتبط  چگونه تجارت شما می تواند بر COVID-19 غلبه کند

نظارت مصنوعی

خدمات نظارت بر وب سایت تا حد زیادی به نظارت مصنوعی متکی هستند. این فرآیند که به عنوان “نظارت فعال” نیز شناخته می شود ، کاربران واقعی را شبیه سازی می کند. این آزمون ابتدا متغیرهای عملکرد frontend مانند مرورگر ، دستگاه ، جغرافیا و / یا شبکه ها را تعیین می کند. سپس نمایندگان کاربران واقعی را شبیه سازی کرده و داده ها را جمع آوری می کنند. این فرآیند قبل از اینکه کاربر نهایی با آنها روبرو شود ، مشکلات را شناسایی می کند.

آزمایش های مصنوعی تمام اصول یک سیستم نظارت را در بر می گیرد. این تست ها در مورد زمان کار در مورد سرویس های مهم و نقاط پایانی API بررسی و بازخورد ارائه می دهند.

علاوه بر این ، نظارت مصنوعی جنبه های تعاملی وب سایت شما ، از جمله پیوندها و دکمه ها را بررسی می کند تا اطمینان حاصل کند که همه کارها آنطور که باید کار می کنند. این مهم است اگر بخواهید قبل از مواجه شدن کاربران با پیوندهای خراب یا ویژگیهای نامناسب ، آنها را پیش بینی کنید.

نظارت مصنوعی همچنین می تواند به تعیین منبع مسئله (مانند ارائه دهندگان خدمات اینترنتی یا شخص ثالث) ، میزان مشکل و راه حل های احتمالی کمک کند.

نظارت بر کاربر واقعی

نظارت واقعی کاربر (RUM) اطلاعات کاربران واقعی وب سایت را جمع آوری می کند. این سیستم که “نظارت غیرفعال” نیز نامیده می شود ، داده ها را از کاربران جمع آوری می کند. به همین ترتیب ، RUM می تواند ترکیبات پیچیده ای از داده ها ، از جمله موقعیت جغرافیایی ، اندازه گیری عملکرد ، نوع مرورگر وب ، نوع دستگاه و سیستم عامل کاربران را ضبط کند.

مالک سایت برای پیاده سازی RUM برچسب های JavaScript را در سرصفحه های سایت قرار می دهد. از اینجا ، اسکریپت داده های کاربران را از طریق معیارهای مختلف عملکرد جمع آوری می کند و به رابط RUM گزارش می دهد.

نظارت واقعی کاربر به شما کمک می کند تا در هنگام گزارش در زمان واقعی ، مشکلات مشتری را بهینه کنید. دارندگان سایت همچنین می توانند عملکرد استقرارهای جدید را ردیابی کرده و تجربه سایت را در مناطق جغرافیایی ، دستگاه ها و مرورگرهای وب ردیابی کنند.

شماره 1 – UptimeRobot – بهترین سرویس رایگان نظارت بر وب سایت

اگر هنوز آماده نیستید برای یک سرویس نظارت هزینه کنید ، UptimeRobot یک برنامه رایگان ارائه می دهد. این گزینه برای یک وبلاگ یا اگر تازه تجارت الکترونیکی را شروع می کنید عالی است. این سرویس بیش از 800000 مشتری شامل GoDaddy ، Expedia و IBM دارد.

شما با برنامه رایگان ، از جمله نظارت بر HTTP (S) ، نظارت بر پینگ ، نظارت بر پورت و نظارت بر زمان پاسخ ، تمام ویژگی های نظارت لازم را دریافت می کنید. همچنین 50 مانیتور با چک های پنج دقیقه ای دریافت می کنید.

علاوه بر این ، طرح رایگان دو ماه نگهداری گزارش و یک صفحه وضعیت را ارائه می دهد.

شما می توانید با پرداخت 15 دلار در ماه به برنامه Pro ارتقا دهید تا علاوه بر ویژگی هایی که با برنامه رایگان دریافت می کنید ، از ویژگی های پیشرفته تری برخوردار شوید. برخی از توابع اضافی عبارتند از:

 • تماس های صوتی و هشدارهای پیامکی
 • حفظ 24 ماهه ورود به سیستم
 • چک های یک دقیقه ای
 • نظارت بر کار Cron
 • نظارت بر کلمات کلیدی
 • پنجره های نگهداری
 • نظارت بر انقضا گواهی SSL
 • تنظیمات اعلان پیشرفته
 • صفحات وضعیت نامحدود

همچنین یک برنامه Enterprise برای فواصل بررسی سفارشی و چندین مانیتور وجود دارد.

UptimeRobot ابزارهای قابل اطمینان برای نظارت بر وب سایت را ارائه می دهد و به راحتی با رشد تجارت خود مقیاس می گیرد. این سرویس دارای مکان های نظارتی در ایالات متحده آمریکا ، انگلستان ، استرالیا ، برزیل ، آلمان ، کانادا و ژاپن است.

شماره 2 – Pingdom – بهترین سرویس مانیتورینگ وب سایت برای مشاغل کوچک و متوسط

Pingdom توسط SolarWinds یک سرویس قدرتمند نظارت بر وب سایت برای مشاغل کوچک تا متوسط ​​است. این سرویس برای استارتاپ ها ، بازاریاب های دیجیتال و حتی DevOps نیز مناسب است.

این سرویس به شما امکان نظارت کاربر مصنوعی یا واقعی را می دهد تا دید کاملی از آنچه در وب سایت شما رخ می دهد ، به شما ارائه دهد. همچنین می توانید قابلیت های هر دو گزینه نظارت را با برنامه Enterprise آنها ترکیب کنید.

نظارت مصنوعی Pingdom از بیش از 100 مکان برای به روز بودن بررسی می کند ، تجزیه و تحلیل سرعت صفحه را فراهم می کند و معاملات مهم را از جمله سبد خرید ، پرداخت ، ورود کاربر ، ثبت نام کاربر جدید و جستجو را کنترل می کند.

نظارت RUM با Pingdom اطلاعات مفصلی در مورد چگونگی تجربه واقعی کاربران وب سایت شما از طریق مرورگرها ، دستگاه ها و مکان های جغرافیایی مختلف به شما ارائه می دهد.

این سرویس همچنین سایت موبایل شما را هر 60 ثانیه کنترل می کند (همان دسک تاپ) و همان بررسی ها را در سایت های تلفن همراه انجام می دهد تا به شما کمک کند یک تجربه استاندارد را در بین دستگاه ها ارائه دهید.

Pingdom همچنین دارای یک API قدرتمند مبتنی بر HTTP ، RESTful برای افرادی است که دوست دارند تعاملات نظارت مصنوعی را شخصی سازی و خودکار کنند. توسعه دهندگان همچنین می توانند برنامه ها یا اسکریپت های خود را بسته به نیازهای خاص خود بنویسند.

Pingdom با بسیاری از سرویس های شخص ثالث از جمله Webhooks ، Slack و VictorOps ادغام می شود تا گزارش ، مدیریت حوادث ، هشدارها و داشبورد را بهینه کند.

ویژگی های اضافی عبارتند از:

 • گزارش های قابل اشتراک
 • میله های نمودار رنگی
 • ابزار تجزیه و تحلیل وب
 • جستجوگر نرخ گزاف گویی
 • نظارت و هشدار گواهی SSL
 • نظارت بر عملکرد ابر
 • نظارت بر جوملا
 • مانیتورینگ آپ تایم سرور
 • سابقه به روزرسانی وب سایت
مقاله مرتبط  19 مثال اثبات اجتماعی قدرتمند که می توانید در وبلاگ خود استفاده کنید

برای دسترسی به همه ویژگی ها می توانید دوره آزمایشی رایگان 14 روزه Pingdom را امتحان کنید. برنامه های پرداختی از 10 دلار در ماه شروع می شود که برای مشاغل کوچکتر بسیار مقرون به صرفه است.

شماره 3 – AppDynamics – بهترین سرویس مانیتورینگ نرم افزار برای WebApps

برنامه های وب دارای عناصر تعاملی پیچیده و متنوعی هستند که نظارت بر آنها همیشه آسان نیست. در حالی که برخی از سرویس های نظارت بر وب سایت برنامه ها را تماشا می کنند ، شما واقعاً به سرویسی نیاز دارید که در درجه اول این بازار باشد.

AppDynamics یک راه حل مدیریت عملکرد برنامه است. این برنامه از محیط برنامه های روزمره ، از جمله جاوا ، Node.js ، C / C ++ (بتا) و PHP پشتیبانی می کند. علاوه بر این ، AppDynamics سیستم عامل ها و راه حل های پیچیده تری را شامل می شود ، از جمله WebMethods ، TIBCO ، JMS و فناوری های صف.

این سرویس نظارت معامله در زمان واقعی را در معیارهای مهم ، از جمله زمان پاسخ ، سرعت پایین ، میزان خطا ، بارگذاری و اصطبل انجام می دهد. همچنین با نقشه برداری خودکار از روابط بین طبقات و خدمات مختلف ، نقاط کور را در برنامه های شما از بین می برد.

AppDynamics به طور خودکار ناهنجاری ها را تشخیص می دهد و تشخیص سریع علت ریشه را فراهم می کند. این ابزار همچنین داده های مهم اشکال زدایی را برای تسریع در روند اشکال زدایی نرم افزار ضبط می کند. آنها همچنین یک تشخیص عمیق را ارائه می دهند ، به شما این امکان را می دهد تا مشکل را تا خط کد مجرم شناسایی کنید.

ویژگی های اضافی عبارتند از:

 • نظارت بر کاربر نهایی
 • نظارت بر عملکرد برنامه
 • نظارت بر زیرساخت ها
 • نظارت بر شبکه
 • نظارت بر عملکرد مشاغل

AppDynamics سه برنامه قیمت گذاری دارد و برای دریافت قیمت واقعی باید با ارائه دهنده تماس بگیرید. طرح Pro همچنین از نقشه برداری و تجسم توپولوژی های پیچیده چند ابر پیچیده ، ایجاد سیاست های هشدار دهنده و قوانین بهداشتی و معیارهای کلیدی عملکرد پشتیبانی می کند.

برنامه های Advanced و Peak بسته به آنچه نیاز دارید ، قابلیت های اضافی را ارائه می دهند. این سرویس برای صنایعی مانند خرده فروشی ، رسانه و سرگرمی ، بهداشت و درمان و بیمه ایده آل است. قبل از اینکه تصمیم بگیرید آیا برای شما مناسب است ، می توانید دوره آزمایشی رایگان را بررسی کنید یا یک نسخه آزمایشی را برنامه ریزی کنید.

شماره 4 – Site24x7 – بهترین سرویس مانیتورینگ وب سایت برای چندین وب سایت و برنامه

نظارت بر یک وب سایت به اندازه کافی دشوار است ، اما Site24x7 امکان نظارت بر 500 وب سایت را به صورت همزمان فراهم می کند. این سرویس فراگیر است و وب سایت ، ابر ، سرور ، برنامه و شبکه را کنترل خواهد کرد.

Site24x7 دارای یک ورود به سیستم است که داده هایی را جمع آوری ، تلفیق ، تجزیه و تحلیل و ذخیره می کند که در آن می توانید مشکلات را به راحتی مشاهده و عیب یابی کنید. آنها از نظارت مصنوعی و واقعی کاربر در هر بسته استفاده می کنند ، بنابراین شما همیشه بهترین نتیجه را از هر دو جهان می گیرید.

هزینه برنامه شروع کننده 9 دلار در ماه است و حداکثر 10 وب سایت و سرور را از بیش از 110 مکان نظارت در سطح جهان کنترل می کند. همه برنامه ها از HTTP (S) ، DNS ، SSL / TSL ، FTP ، REST API ها ، URL ها ، سرور SMTP ، سرویس وب SOAP و موارد دیگر پشتیبانی می کنند.

همچنین می توانید به صورت دستی مکان نظارت را از چندین آدرس در سراسر آمریکای شمالی ، آمریکای جنوبی ، اروپا ، استرالیا ، نیوزیلند ، آسیا ، خاورمیانه و آفریقا انتخاب کنید.

Site24x7 از برنامه های Ruby ، ​​Java ، PHP ، .NET ، Node.js و تلفن همراه برای برنامه ها پشتیبانی می کند. این ابزار همچنین Windows ، Linux ، Docker ، VMware ، FreeBSD ، GCP و Azure را برای سرورها کنترل می کند.

ویژگی های اضافی عبارتند از:

 • دسترسی به تلفن همراه
 • بررسی دلیل ریشه ای
 • صفحات وضعیت میزبانی شده
 • مدیریت SLA
 • هشدارها و گزارش ها
 • پشتیبانی از ارائه دهندگان خدمات مدیریت شده

برنامه و قیمت گذاری سایت 24 × 7 به شرح زیر است:

 • شروع کننده: 9 دلار در ماه
 • طرفدار: 35 دلار در ماه
 • کلاسیک: 89 دلار در ماه
 • شرکت: 225 دلار در ماه

اگر به دنبال یک سرویس قابل انعطاف و انعطاف پذیر برای چندین وب سایت و برنامه هستید ، Site24x7 یک گزینه عالی است.

شماره 5 – مونیتیس – بهترین سرویس مانیتورینگ وب سایت برای برنامه های نظارتی سفارشی

اگر اعتقاد دارید که فقط باید هزینه آنچه را که استفاده می کنید پرداخت کنید ، Monitis سرویس نظارت بر وب سایت برای شماست. برخی از مشتریان مونیتیس شامل SIEMENS و دانشگاه کمبریج هستند.

با استفاده از Monitis ، شما فقط ویژگی های مورد نظر خود را انتخاب می کنید و سپس سرویس قیمت سفارشی ایجاد می کند و متناسب با نیازهای شما برنامه ریزی می کند. این ترتیب مناسب برای کاربرانی است که دقیقاً می دانند چه چیزی از یک سرویس نظارت بر وب سایت می خواهند ، تا ویژگی های خاص.

این سرویس هر 60 ثانیه از بیش از 30 مکان سرور در آمریکای شمالی و جنوبی ، اروپا ، خاورمیانه ، آسیا و اقیانوس آرام و آفریقا وب سایت شما را بررسی می کند.

این نیز یک ابزار نظارت همه جانبه است. می توانید وب سایت ها ، سرورها ، شبکه ها و برنامه ها را کنترل کنید. برای نظارت بر وب سایت ، مونیتیس زمان کار ، بارگذاری کامل صفحه و معاملات را بررسی می کند. این سرویس از ویندوز و لینوکس برای نظارت بر سرور پشتیبانی می کند و پردازنده ، شبکه ، حافظه و پهنای باند را از جنبه های دیگر بررسی می کند.

مقاله مرتبط  نحوه نوشتن ایمیل هایی که در واقع نتایج را هدایت می کنند

Monitis همچنین دارای یک API قدرتمند است تا تجربه شما را بیشتر شخصی سازی کند. همچنین SDK برای همه زبانهای معروف از جمله پایتون ، جاوا ، روبی ، PHP ، Perl و C # دریافت می کنید.

ویژگی های اضافی عبارتند از:

 • نظارت بر کاربر واقعی
 • نمای نمودار
 • نظارت بر دستگاه
 • پیگیری دارایی
 • پشتیبان گیری
 • وصله
 • گزارش گیری جامع
 • بررسی محتوای صفحه وب
 • هشدارهای فوری
 • ضبط صفحه
 • تشخیص
 • تجسم قیف

Montis انتخاب خوبی از ادغام هشدارها ، از جمله Slack ، VictorOps ، OpsGenie ، Jira و PagerDuty و غیره دارد.

قبل از تصمیم نهایی می توانید محاکمه 15 روزه را امتحان کنید.

شماره 6 – LogicMonitor – بهترین ابزار نظارت بر وب سایت برای ارائه دهندگان خدمات

اگر شما یک ارائه دهنده خدمات باشید ، طبیعتاً الزامات نظارت بر وب سایت شما با مشتری های شما متفاوت خواهد بود. LogicMonitor محصولی دارد که به طور واضح پاسخگوی این بازار است ، بنابراین مجبور نخواهید شد به همان ابزارهای برش کوکی فروشگاه هایی که ارائه می دهید اعتماد کنید.

این یکی دیگر از ابزارهای نظارت همه جانبه است که وب سایت ها ، شبکه ها ، سرورها ، ابر و زیرساخت های IT شما را رصد می کند. LogicMonitor به شما امکان می دهد کل زیرساخت های ترکیبی خود را از یک مکان مشاهده کنید. شما می توانید چندین معیار زیرساختی از جمله منابع ابری و کانتینری ، شبکه ها و تجهیزات شبکه ، وب سایت ها ، خدمات SaaS ، دستگاه های اینترنت اشیا، و موارد دیگر را مشاهده کنید.

LogicMonitor همچنین دارای تمام ویژگی های نظارت بر وب سایت مورد نیاز شما ، از جمله چک پینگ ، چک وب ، استقرار سریع و آستانه های هشدار قابل تنظیم است.

ویژگی های اضافی عبارتند از:

 • 2000+ ادغام
 • هشدار هوشمند
 • نقشه برداری توپولوژی
 • پیش بینی
 • داده های رمزگذاری شده
 • تجسم
 • سیستم هشدار سریع AIOps
 • استقرار SaaS
 • تجزیه و تحلیل ورود به سیستم
 • نظارت از راه دور

LogicMonitor همچنین آموزش های از راه دور و در محل را برای پیاده سازی یکپارچه ارائه می دهد. آنها قیمت های خود را به صورت آنلاین ارسال نمی کنند ، اما شما می توانید در سیستم عامل گشت بزنید و از وب سایت آنها درخواست یک قیمت سفارشی کنید.

شماره 7 – روندهای برتر – بهترین سرویس مانیتورینگ وب سایت برای نظارت بر سرور داخلی

گاهی اوقات مشکل از طرف دیوار آتش است. برای دارندگان سایت هایی که نمی خواهند ریسک کنند ، Uptrends دارای سیستم های نظارت داخلی قوی است.

این سرویس سرورهای داخلی و دستگاه های شبکه شما را بررسی می کند تا مطمئن شود همه چیز مطابقت دارد. راه اندازی به آسانی اجرای فایل نصب در سرورها است. عامل به طور یکپارچه با فایروال شما کار می کند و نیازی به ایجاد قوانین خاص نیست.

این ابزار از پروتکل ها و دستگاه های محبوب از جمله ویندوز ، HTTP ، Ping ، SNMP و Connect پشتیبانی می کند.

Uptrends همچنین به شما امکان می دهد داشبورد خود را برای نظارت بر سرور داخلی تنظیم کنید تا به شما امکان کنترل نحوه ارائه داده ها را بدهد. پس از ایجاد داشبورد سفارشی ، می توانید آن را به عنوان صفحه اصلی خود ذخیره کنید.

نظارت بر وب با Uptrends نیز به همان اندازه قوی است. این سرویس دارای بیش از 220 مکان نظارت در سراسر جهان است که معاملات زمان ، عملکرد و چند مرحله را بررسی می کنند. Uptrends از نظارت مصنوعی استفاده می کند و نمودارهای تعاملی ، صفحات وضعیت عمومی ، پهنای باند پهنای باند و عکس های فوری خطا را ارائه می دهد.

این سرویس همه جانبه است و شامل قابلیت های ضروری دیگری مانند:

 • نظارت بر برنامه های وب
 • نظارت بر API
 • نظارت بر چند مرورگر
 • نظارت بر سرور خارجی

اگر هنوز آماده خرید نیستید ، Uptrends یک برنامه رایگان دارد. در اینجا ، شما به بسیاری از ابزارهای رایگان ، از جمله نظارت بر وب سایت رایگان ، uptime جهانی ، تست سرعت وب سایت ، گزارش DSN ، traceroute ، ماشین حساب uptime و SLA و تست پینگ دسترسی پیدا می کنید. با این حال ، می توانید همزمان فقط یک ویژگی را انتخاب کنید تا به جای یک بسته رایگان مجانی با تمام ابزارها ، آن را امتحان کنید.

برنامه های پرداخت شده عبارتند از:

 • شروع کننده: 12.02 دلار در ماه
 • حق بیمه: 34.52 دلار در ماه
 • حرفه ای: 168.27 دلار در ماه
 • تجارت: 28.79 دلار در ماه
 • شرکت: 52.08 دلار در ماه

همچنین می توانید یک دوره آزمایشی رایگان برای طرح تجاری را به مدت 30 روز در اینجا امتحان کنید.

خلاصه

اگر تنها مزیتی که از سرویس نظارت بر وب سایت می گیرید افزایش مشتری است ، تلاش شما ارزش آن را خواهد داشت. این سرویس ها مجموعه ای از مزایای اضافی را شامل می شوند ، از جمله بهینه سازی عملکرد وب سایت ، تقویت امنیت ، حفظ اطلاعات و موارد دیگر.

بهترین توصیه برای انتخاب سرویس نظارت بر وب سایت این است که دقیقاً بفهمید این ابزار برای چه کاری می خواهد. از اینجا می توانید ویژگی های خدمات را با نیازهای خود مقایسه کنید تا بهترین گزینه ها را محدود کنید. همچنین ، سعی کنید به دنبال خدمات خاص صنعت مانند خدماتی باشید که در این بررسی شرح داده ایم. هرگز نمی توانید با این استراتژی ها خیلی اشتباه کنید.