آموزش سئو

بهترین بررسی خدمات آنلاین نمابر سال 2020

اکتبر 17, 2020

افشای اطلاعات: این محتوا توسط خواننده پشتیبانی می شود ، به این معنی که اگر روی برخی از پیوندهای ما کلیک کنید ممکن است کمیسیون دریافت کنیم.

به آخرین باری که فکر می کنید یکی از آن دستگاه های فاکس غول پیکر و نامرتب دور و بر شما نشسته است فکر کنید.

احتمالاً مدتی گذشته است ، درست است؟ گرچه این سخت افزار مدرسه قدیمی منسوخ شده است ، اما نمابر به هیچ وجه از بین نمی رود.

در واقع بسیار زنده است. اما خوشبختانه ، فناوری بهتری داریم.

بهترین خدمات فکس آنلاین ، ارسال ارتباطات ایمن از طریق فکس را برای افراد و مشاغل از هر اندازه و بدون نیاز به سخت افزار زشت ، گران یا ریز و درشت نسبی می کند.

با این وجود ، ده ها ارائه دهنده وجود دارد که می توانند از بین آنها انتخاب کنند ، به همین دلیل است که انجام انتخاب صحیح اغلب چالش برانگیزتر از استفاده واقعی از سرویس است. بنابراین برای کمک به آسان تر کردن تصمیم شما ، آن را به شش توصیه اصلی خود خلاصه کردم – و آنها را مرور کردم.

6 گزینه برتر برای خدمات فکس آنلاین

 1. mFax – بهترین خدمات آنلاین فکس برای چندین کاربر
 2. نمابر RingCentral – بهترین سرویس فکس آنلاین همه در یک
 3. HelloFax – بهترین برای ادغام های ذخیره سازی ابر
 4. SRFax – امن ترین سرویس فکس آنلاین
 5. FaxBurner – بهترین سرویس ارسال فکس به صورت آنلاین برای موبایل
 6. Biscom 123 – مقرون به صرفه ترین سرویس فکس آنلاین

چگونه بهترین سرویس فکس آنلاین را برای خود انتخاب کنیم

ده ها ارائه دهنده خدمات فکس آنلاین برای انتخاب وجود دارد. این دانستن اینکه کدام یک برای کسب و کار شما مناسب است ، چالش برانگیز است ، به خصوص اگر مطمئن نیستید که به دنبال چه چیزی باشید.

همه گزینه های موجود در این لیست بسیار عالی هستند. با این حال ، ممکن است برای همه مفید نباشد.

بنابراین ، فراموش نکنید که وقتی مراحل تصمیم گیری را طی می کنید ، از فاکتورهای زیر استفاده کنید تا به شما کمک کند مسائل را محدود کنید و مناسب ترین شرایط را پیدا کنید.

تعداد کاربران

به عنوان یک تجارت ، احتمالاً به چندین حساب کاربری نیاز دارید. سرویس های مختلف برنامه های قیمت گذاری متفاوتی دارند ، بنابراین لازم است تعداد حساب های مورد نیاز خود را در نظر بگیرید.

برخی از گزینه ها ممکن است تعداد کاربران را محدود کند و هیچ راهی برای آن وجود ندارد. دیگران ممکن است حساب کاربری اضافی را با هزینه ماهانه اضافی ارائه دهند. بنابراین ، این نقش مهمی در میزان پرداخت هر ماه شما دارد.

با این اوصاف ، اکثر مشاغل کوچک با محدودیت های حساب مشکلی نخواهند داشت.

اما شرکت های بزرگ دارای چندین بخش که به قابلیت های نمابر نیاز دارند ، ممکن است با برنامه های محدود پایین با مشکل روبرو شوند.

ادغام های ذخیره سازی ابر

بیشتر مشاغل به ابزارهای ذخیره سازی ابری اعتماد می کنند. چه به Microsoft 365 و چه G Suite Google وابسته باشید ، کارمندان شما احتمالاً روزانه از این ابزارها برای ایجاد و بایگانی اسناد استفاده می کنند.

بنابراین ، در صورت نیاز به ذخیره اسنادی که از طریق نمابر آنلاین ارسال یا دریافت می کنید ، در نظر گرفتن این ادغام ها مهم است.

این می تواند به ساده سازی فرایندهای مدیریت اسناد شما کمک کند.

محدودیت های صفحه

اگر تعداد صفحاتی را که برنامه شما شامل می شود بیشتر کنید ، بیشتر ارائه دهندگان هزینه اضافی می گیرند. بنابراین ، وقتی صحبت از حجم فکس ماهانه است ، باید نیازهای کسب و کار خود را در نظر بگیرید.

بسیاری از ارائه دهندگان محدودیت کمی در این مورد ایجاد می کنند تا شما را تشویق کنند که به یک برنامه بهتر برسید.

بنابراین بسیار مهم است که طرحی را انتخاب کنید که ماهانه به اندازه کافی صفحه همراه با هزینه اضافی صفحه منصفانه ارائه دهد (در هر صورت) با این حال ، سرویس های آنلاین فکس با برنامه های نامحدود گزینه بهتری برای مشاغلی است که انتظار دارند هر ماه حجم بالایی ارسال و دریافت کنند.

بایگانی اسناد

اگر از سرویس فاکس آنلاین برای ارسال و دیجیتالی کردن خودکار اسناد استفاده می کنید ، باید با بایگانی اسناد نیز همراه باشد. این می تواند فرآیندهای مدیریت اسناد شما را به طور قابل توجهی ساده و خودکار کند.

برخی از خدمات فکس آنلاین پایگاه های داده آنلاین را ارائه می دهند تا کاربران بتوانند اسناد فکس شده را به راحتی ذخیره کنند. با این حال ، برخی این کار را نمی کنند و برخی دیگر اصلاً ویژگی بایگانی را ارائه نمی دهند. بدون این ، شما باید همه چیز را با دست چاپ ، اسکن و ذخیره کنید.

مقاله مرتبط  راهنمای 6 گام برای نوشتن محتوای فهرست

که … می تواند یک فرآیند فوق العاده وقت گیر باشد.

بنابراین ، هنگام تصمیم گیری به این نکته توجه کنید ، به خصوص اگر چیزی که اکنون به آن نیاز دارید یا ممکن است در آینده به آن نیاز داشته باشید.

استفاده خاص صنعت

خدمات مختلف مختلف فکس آنلاین همه کاره وجود دارد. با این حال ، گاهی اوقات ارائه دهندگان خاص بیشتر مناسب صنایع خاص هستند.

بهداشت و درمان یک مثال عالی برای این است زیرا شما با اطلاعات حساس و مقررات قانونی در مورد نحوه اداره آن سروکار دارید. بنابراین ، شما به یک سرویس ایمن و مطابق با این الزامات نیاز دارید.

با این حال ، مراقبت های بهداشتی تنها صنعتی مانند این نیست. به همین ترتیب ، مهم است که قبل از تصمیم گیری نهایی ، شرایط و مقررات صنعت خود را در نظر بگیرید.

انواع مختلف خدمات آنلاین فکس

همه خدمات فکس آنلاین یکسان نیستند.

بنابراین ، قبل از این که به بررسی ها بپردازیم ، بیایید در مورد انواع خدمات فکس آنلاین صحبت کنیم تا بدانید وقتی مراحل را طی می کنید دقیقاً به دنبال چه چیزی بگردید.

وب یا سرویس های مبتنی بر ابر

رایج ترین سرویس های آنلاین فکس ، ابری یا مبتنی بر مرورگر هستند. برای شروع کار تنها کاری که باید انجام دهید این است که یک حساب کاربری ایجاد کنید ، و آماده کار هستید.

خدمات فکس تحت وب به دلیل نمابرهای باکیفیت و همچنین سهولت استفاده معروف هستند.

و آنها اغلب طیف گسترده ای از ادغام های مبتنی بر ابر را با سیستم عامل هایی مانند G Suite و Dropbox ارائه می دهند ، اگر می خواهید ارتباطات خود را بر روی ابر بایگانی کنید ، زندگی را آسان تر می کند.

خدمات نمابر تلفن همراه

خدمات نمابر تلفن همراه به کاربران امکان می دهد تا مستقیماً از طریق تلفن های هوشمند خود فکس کنند. اساساً ، ارسال فکس از طریق تلفن همراه به راحتی و راحت تر از آسان گرفتن عکس است.

بعلاوه ، لازم نیست منتظر بمانید تا در کامپیوتر باشید یا برای ارسال و دریافت ارتباطات به اعضای تیمی که مقابل میز کار نشسته اند اعتماد کنید.

برخی از ارائه دهندگان همچنین ممکن است از استفاده دسک تاپ یا تحت وب پشتیبانی کنند ، در حالی که برخی دیگر فقط تلفن همراه هستند.

بنابراین ، این نکته را به خاطر بسپارید که تصمیم می گیرید بهترین ارائه دهنده برای شما و تیم شما بهترین باشد.

شماره 1 – بررسی mFax – بهترین خدمات نمابر آنلاین برای چندین کاربر

mFax یکی از انعطاف پذیرترین و سازگارترین خدمات فکس آنلاین برای مشاغل دارای تعداد زیادی از اعضای تیم است. برنامه های ماهانه انعطاف پذیر آنها تا 50 نفر امکان استفاده از خدمات را دارد.

با استفاده از نرم افزار ابری ، نیازی به نصب یا بارگیری هیچ برنامه ای نیست. و به راحتی می توانید از طریق هر مرورگر وب در هر دستگاهی به رابط mFax دسترسی پیدا کنید.

با استفاده از رابط کاربری آسان و تنظیم بصری ، این گزینه عالی برای کسانی است که می خواهند با اولین سرویس فکس آنلاین خود شروع کنند.

mFax دارای ویژگی ها و مزایای مختلفی است ، از جمله:

 • فضای ذخیره سازی ابری خودکار برای فاکس های ارسالی و دریافتی
 • از هر دستگاهی کار می کند
 • ارسال و دریافت نمابر از طریق ایمیل
 • رمزگذاری چند لایه برای اسناد در حال حمل و نقل و استراحت
 • برنامه هایی برای مشاغل کوچک و بنگاه های بزرگ
 • ایجاد و مدیریت کاربران و تنظیم مجوزهای سطح حساب آسان است
 • درایور Print to Fax به شما امکان می دهد برای چاپ از طریق دسک تاپ نمابر ارسال کنید

mFax همچنین دارای یک نسخه بتا از فاکس خروجی بین المللی برای 24 کشور است. بنابراین ، شما به یک کشور خاص محدود نمی شوید.

این برنامه ها از 7 دلار در هر ماه برای یک کاربر شروع می شود ، و این باعث می شود آن برای همه مشاغل از هر نظر بسیار مقرون به صرفه باشد. بعلاوه ، می توانید mFax را بصورت رایگان امتحان کنید یا در نسخه ی نمایشی محصول ثبت نام کنید تا اطلاعات بیشتری در مورد آن کسب کنید.

مقاله مرتبط  چه هستند ، چرا اهمیت دارند و چگونه می توان یکی ایجاد کرد

شماره 2 – بررسی نمابر RingCentral – بهترین سرویس فکس آنلاین همه در یک

RingCentral Fax یکی دیگر از خدمات معروف فکس آنلاین است. با داشتن یک لیست ویژگی جامع ، شماره های کاربر قابل انعطاف و مجموعه امنیتی قوی ، # 1 همه در یک سرویس خدمات فکس آنلاین من است.

ویژگی منحصر به فرد زمان بندی فکس ، ارسال فکس را برای تحویل در آینده آسان می کند. این امر به ویژه در صورت نیاز به ارسال فکس بین المللی برای کاربران در سایر مناطق زمانی یا داشتن کارمندانی که ساعات کاری استاندارد ندارند ، بسیار مفید است.

علاوه بر این ، به تعداد زیادی از ویژگی ها و مزایای قدرتمند نیز دسترسی پیدا می کنید ، از جمله:

 • گروه هایی با حداکثر 50 آدرس ایمیل برای ارسال نمابر در یک پیام
 • شماره های نمابر رایگان یا محلی را انتخاب کنید
 • برنامه های تلفن همراه IOS و Android
 • حداکثر 200 فاکس در یک حساب آنلاین
 • یک امضای الکترونیکی ایجاد کنید و آن را به اسناد اضافه کنید
 • از طریق مرورگر وب ، فاکس های دریافتی و ارسال شده را بصورت آنلاین مشاهده کنید
 • فاکس ها را از طریق اتصال اینترنتی رمزگذاری شده به صورت امن انتقال دهید
 • از هر دستگاهی فاکس ارسال و دریافت کنید
 • نمابر را بدون شناسه تماس گیرنده مسدود کنید

RingCentral Fax یک گزینه همه جانبه برای مشاغل کوچک و بزرگ است که از کمی محدود کردن فضای ذخیره سازی آنلاین فک نخواهند کرد (شما همیشه می توانید آنها را در جای دیگری ذخیره کنید).

این برنامه ها از 17.99 دلار در ماه شروع می شود و یک برنامه نامحدود فقط با 24.99 دلار در ماه وجود دارد.

شماره 3 – HelloFax Review – بهترین خدمات فکس آنلاین برای ادغام فضای ذخیره سازی ابری

HelloFax بهترین سرویس فکس آنلاین برای ذخیره سازی ابری یکپارچه است.

این سرویس به صورت یکپارچه با G Suite ، OneDrive ، Dropbox و Box همگام سازی می شود. همچنین کاربران می توانند از طریق هر مرورگر وب در هر دستگاهی ، مستقیماً از طریق سرویس HelloFax به فاکس های خود دسترسی پیدا کنند.

به علاوه ، استفاده از آن بسیار آسان است. فاکس ها مستقیماً به صورت PDF به صندوق های ورودی می رسند که به راحتی قابل مشاهده ، بارگیری و اشتراک هستند.

فضای ذخیره سازی نامحدودی نیز برای مشاغل موجود در نظر گرفته شده است که ترجیح می دهند از سایر ارائه دهندگان فضای ذخیره سازی ابری برای نمابر خود استفاده نکنند.

با HelloFax می توانید:

 • با ثبت نام تا پنج صفحه به صورت رایگان ارسال کنید
 • سریعاً شماره های نمابر را که قبلاً وارد کرده اید فکس کنید
 • نمابرهای اضافی که بیش از سقف ماهانه هستند فقط 5 سنت در هر صفحه است
 • ارسال نمابر از طریق ایمیل
 • بدون اضافه شدن هزینه ، کاربران را اضافه و حذف کنید
 • ارسال فاکس به چندین گیرنده
 • با برنامه پولی نمابر دریافت کنید
 • با استفاده از اطلاعات گوگل وارد سیستم شوید

علی رغم داشتن یکپارچه سازی ابر با چندین سیستم عامل ، HelloFax هنوز فضای ذخیره سازی نامحدود را ارائه می دهد ، که برای کسب و کارهایی که قصد ارسال یا دریافت ارتباطات با حجم بالا را دارند بسیار عالی است.

یک برنامه رایگان برای حداکثر 5 فاکس در ماه وجود دارد ، بنابراین می توانید قبل از سرمایه گذاری آن را رایگان امتحان کنید. با این حال ، بیشتر مشاغل به بیش از این نیاز دارند و پس از رسیدن به حد مجاز ، باید آنها را ارتقا دهید.

اما برنامه های پرداختی آنها مقرون به صرفه است و از 9.99 دلار در ماه شروع می شود.

شماره 4 – بررسی SRFax – امن ترین سرویس های آنلاین فکس

SRFax یک گزینه عالی برای مشاغلی است که نگرانی های امنیتی بالایی دارند. انتقال اطلاعات از طریق اینترنت همیشه با خطر رهگیری همراه است.

و برای صنایع خاص مانند مراقبت های بهداشتی ، امنیت از اهمیت بالاتری برخوردار است.

ارائه دهندگان خدمات بهداشتی برای انتقال اطلاعات حساس بیمار به فاکس اعتماد می کنند. بنابراین ، خدمات فکس مورد استفاده آنها باید مطابق با قانون حمل و نقل و پاسخگویی بیمه سلامت (HIPAA) باشد.

SRFax ضمن حفظ یک رابط کاربر پسند ، چندین لایه رمزگذاری داده را فراهم می کند ، و این گزینه ای عالی برای صنایع با امنیت بالا است.

علاوه بر خدمات فکس سازگار با HIPAA ، SRFax دارای چندین طبقه و برنامه متناسب با تمام سطوح امنیتی و اندازه مشاغل است.

مقاله مرتبط  الگوریتم جدید Google: تجربه صفحه

آنها همچنین ویژگی ها و مزایای مختلفی را برای سهولت زندگی شما ارائه می دهند ، از جمله:

 • گواهینامه SSL 2048 بیتی ، کلیدهای عمومی RSA 2048 بیتی و رمزگذاری PGP
 • خط تلفنی پشتیبانی 24 ساعته مشتری
 • برنامه ها با آدرس های ایمیل مجاز نامحدود ارائه می شوند
 • نمابرهای ورودی را به صورت خودکار بارگیری کنید
 • ارسال نمابر از طریق یک حساب ایمیل
 • داشبورد بصری برای مشاهده فکس های موجود ، ارسال فکس و تغییر تنظیمات
 • از طریق داشبورد آنلاین نمابر ارسال کنید

برای هر شرکتی که امنیت سطح بالا را در اولویت خود قرار دهد ، SRFax یک انتخاب عالی است.

قیمت گذاری مقرون به صرفه است و برنامه های ماهانه آن از 3.29 دلار در ماه شروع می شود. یا می توانید برای یک آزمایش 60 روزه مخصوص مراقبت های بهداشتی ثبت نام کنید تا قبل از ارتکاب آزمایش آن را آزمایش کنید.

شماره 5 – بررسی FaxBurner – بهترین سرویس ارسال فکس به صورت آنلاین برای موبایل

FaxBurner به دلیل برنامه های IOS و اندروید کاملاً دوستانه و کاربر پسند خود ، از سایر خدمات نمابر آنلاین متمایز است. با استفاده از FaxBurner ارسال فکس به آسانی عکس گرفتن است و می توانید مستقیماً آنها را در صندوق ورودی خود دریافت کنید.

راه اندازی سریع و آسان است. بعلاوه ، این سیستم عامل شماره فکس موقت را به کاربران می دهد که پس از 24 ساعت منقضی می شود بدون اینکه به برنامه پرداختی برسید.

علاوه بر این ، شما همچنین دارای ویژگی ها و مزایای مختلفی هستید ، از جمله:

 • بدون تبلیغات یا علامت های تجاری غیرحرفه ای در نمابر رایگان
 • به صورت دیجیتالی امضاها را ثبت کنید
 • نامه های جلدی را در برنامه ایجاد کنید
 • ادغام با برنامه های ذخیره سازی ابری مانند DropBox
 • گزینه ایمیل به نمابر
 • قابلیت اسکن تلفن

برای کاربرانی که به راحتی و انعطاف پذیری برنامه فکس همراه اول نیاز دارند ، FaxBurner بهترین توصیه من است.

بسته های رایگان ماهانه حداکثر 25 فکس ورودی و پنج فاکس خروجی فراهم می کنند. و برنامه های پرداختی آنها فقط با قیمت 12.95 دلار در ماه آغاز می شود و این قیمت برای اکثر کاربران فوق العاده مقرون به صرفه است.

شماره 6 – Biscom 123 Review – مقرون به صرفه ترین خدمات ارسال آنلاین فکس

اگر تجارت شما فقط به دنبال ارسال نمابر گاه به گاه است ، Biscom 123 یک گزینه فوق العاده مقرون به صرفه است. بیسکام به عنوان یک شرکت مخابراتی پیشرو ، فکس آنلاین را برای مشاغل و افراد با رابط کاربری ساده ساده می کند.

همچنین می توانید بدون نیاز به کارت اعتباری ، به مدت 30 روز آن را رایگان امتحان کنید. با این حال ، سوابق بایگانی ارتباطات شما را حفظ نمی کند. آن را به خاطر بسپار.

بسته به نیاز فکس شما ، Biscom 123 برنامه های مختلفی را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد تا 300 صفحه را با پشتیبانی از چندین عضو تیم ارسال کنید.

به علاوه ، شما همچنین می توانید:

 • به راحتی علاوه بر دارنده اصلی حساب ، حداکثر تا چهار کاربر اضافه کنید
 • فقط با چند کلیک نمابر ایمیل ارسال کنید
 • نمابر از برنامه های تلفن همراه Android و IOS
 • با Google Drive ادغام شوید
 • چندین قالب فایل و قالب متن غنی برای نمابرهای متنی ارسال کنید
 • فایلهای PDF ورودی را در صندوق ورودی ایمیل خود ذخیره می کند
 • هیچ محدودیتی در اندازه پرونده یا تعداد اسناد وجود ندارد

قیمت گذاری از 7.99 دلار در ماه شروع می شود. این طرح سطح ابتدایی شامل 30 صفحه در ماه با شارژ 7 سنت برای هر صفحه اضافی است. بنابراین ، مطمئناً بانک را نخواهد شکست.

خلاصه

mFax و RingCentral بهترین انتخاب من برای بیشتر کاربران است. برای اکثر مشاغل فوق العاده مقرون به صرفه و در دسترس هستند. به علاوه ، آنها دارای یک سری ویژگی ها هستند تا زندگی شما را راحت تر کنند.

با این حال ، این بدان معنا نیست که آنها برای همه افراد در هر شرایطی مناسب هستند.

بنابراین ، فراموش نکنید که در هنگام انتخاب بهترین خدمات فکس آنلاین برای خود و تیم خود ، فاکتورهایی را که در مورد آنها صحبت کردیم در نظر بگیرید و از آزمایشات رایگان بهره ببرید.

از چه شرکتی برای ارسال نمابر آنلاین استفاده می کنید؟