آموزش سئو

بهترین بررسی ثبت دامنه در سال 2020

سپتامبر 21, 2020

افشای اطلاعات: این محتوا توسط خواننده پشتیبانی می شود ، به این معنی که اگر روی برخی از پیوندهای ما کلیک کنید ممکن است کمیسیون دریافت کنیم.

بهترین ثبت نام کنندگان دامنه مقرون به صرفه ، آسان برای استفاده و ایمن هستند.

اما با هزاران گزینه برای انتخاب ، فلج آنالیز جای خود را می گیرد. از حریم خصوصی و امنیت گرفته تا تنظیمات و مدیریت DNS ، احساس گیجی یا عدم اطمینان قابل درک است.

با این حال ، خبرهای خوبی وجود دارد. من در طول فعالیت آنلاین خود از ثبت کننده های دامنه بی شماری استفاده کرده ام و موارد را تا پنج توصیه اصلی خود محدود کرده ام.

تا زمانی که یکی از این ثبت کنندگان را انتخاب کنید ، در دست خوبی خواهید بود.

در این مقاله ، من نحوه انتخاب بهترین ثبت کننده دامنه ، مکانهای مختلف برای به دست آوردن دامنه و تنها شرکتهایی را که من به همه کسانی که علاقه مند به ایجاد یک وب سایت جدید برای تجارت خود هستند ، توصیه می کنم.

بیا شروع کنیم!

5 گزینه برتر برای ثبت دامنه:

 1. Domain.com – بهترین گزینه برای ثبت نام طولانی مدت است
 2. Bluehost – بهترین گزینه برای همراهی با میزبانی وب
 3. NameSilo – بهترین گزینه برای خرید دامنه به صورت عمده
 4. دامنه های Google – بهترین برای ادغام های Google
 5. Namecheap – ارزانترین ثبت کننده دامنه

چگونه بهترین ثبت کننده دامنه را برای خود انتخاب کنیم

تصمیم گیری در مورد ثبت دامنه ، خصوصاً با انتخاب گزینه های بسیار زیاد ، غیرممکن است.

اما دانستن اینکه به دنبال چه چیزی بگردید ، باعث محدود شدن مسائل می شود.

و در حالی که در پشت هر یک از توصیه های برتر خود قرار می گیرم ، می خواهم معیارهایی را که هنگام تهیه این لیست در نظر گرفتم به اشتراک بگذارم. در هنگام تصمیم گیری در مورد انتخاب ثبت نام دامنه برای شما ، در صورت تمایل از آن استفاده کنید.

دوره ثبت نام و نرخ تمدید

بیشتر ثبت کنندگان دامنه قیمت های تبلیغاتی را برای مدت قرارداد اولیه شما ارائه می دهند. برخی مدت قرارداد اولیه شما را به یک یا دو سال محدود می کنند ، در حالی که دیگران ممکن است پنج تا ده سال به شما مهلت بدهند.

بنابراین اگر می خواهید پس انداز کنید ، بهترین شرط شما طولانی ترین دوره ثبت نام موجود است. این نیز یک روش عالی برای اطمینان از این است که شخص دیگری نمی تواند آن را بخرد ، زیرا لازم نیست هر ساله آن را تمدید کنید.

Domain.com یک دوره ثبت نام پنج ساله را ارائه می دهد ، بنابراین من آن را بسیار توصیه می کنم. با این حال ، Namecheap ده سال ارائه می دهد ، بنابراین یک گزینه عالی نیز است.

تعداد دامنه ها

خرید چندین نام دامنه برای شرکت های بزرگ و کوچک معمول است ، از جمله:

 • غلط املایی های رایج نام اصلی آنها
 • پسوند دامنه مختلف
 • و نام های دامنه مشابه

چرا؟ برای اطمینان از اینکه شخص دیگری نمی تواند یک نام مشابه یا غلط املایی عمدی برای سرقت بازدیدکنندگان آنها بخرد. همچنین تضمین می کند که وب سایت شما آسان پیدا می شود ، حتی اگر کسی نمی داند چگونه آن را هجی کند یا از چه افزونه ای استفاده می کنید.

و گرچه ایده خوبی است ، اما ضروری نیست ، به خصوص اگر تازه کار خود را شروع کنید.

اگر شما علاقه مند به خرید بیش از 50 دامنه هستید ، NameSilo بهترین گزینه شماست. با این حال ، اگر به کمتر از این مقدار (یا فقط یک مورد) نیاز دارید ، دامنه.com ​​توصیه شماره 1 من است.

بعلاوه ، اگر به میزبانی وب نیز نیاز دارید ، Bluehost برای سال اول یک نام دامنه رایگان ارائه می دهد. بنابراین ، اگر به یک نام دامنه و میزبانی وب برای یک وب سایت جدید نیاز دارید ، این یک گزینه عالی است.

مدیریت دامنه

نام دامنه ممکن است مانند نوع “تنظیم کنید و فراموشش کنید”. اما در واقعیت ، آنها اینگونه نیستند. آنها به مدیریت مداوم از جمله تجدید ، امنیت و قابلیت دسترسی نیاز دارند.

ثبت کنندگان دامنه مختلف ممکن است مدیریت دامنه را به طرز متفاوتی انجام دهند ، بنابراین درک نحوه کار با شرکت مورد نظر شما بسیار مهم است.

به عنوان مثال ، بیشتر ثبت کنندگان خدمات تمدید خودکار را ارائه می دهند ، به این معنی که شما مجبور نیستید هر ساله ثبت دامنه خود را به صورت دستی تمدید کنید.

مقاله مرتبط  Vital Core Web چگونه بر الگوریتم های Google تأثیر می گذارند

این امر برای در دسترس نگه داشتن وب سایت شما ، حتی در دوره تمدید ، ضروری است.

متناوباً ، ممکن است لازم باشد دامنه خود را خاتمه دهید. بنابراین ، شما باید راهنمای انجام این کار را با ثبت دامنه ای که انتخاب می کنید درک کنید.

علاوه بر این ، ممکن است مجبور شوید دامنه خود را به صورت دستی وصل کنید یا خدمات مختلف را با استفاده از مدیریت DNS تأیید کنید (بسیار ساده تر از آنچه به نظر می رسد). بنابراین مطمئن شوید که ثبت کننده دامنه ای که انتخاب کرده اید به شما امکان دسترسی نامحدود به سوابق DNS شما را می دهد.

حریم خصوصی WHOIS

ثبت نام دامنه شامل ارائه مشخصات شخصی شما به ثبت دامنه است. با این حال ، انجام این کار به این معنی است که اطلاعات شما اکنون بخشی از سوابق عمومی است.

اما خبر خوب این است که ، به لطف محافظت از WHOIS.

این یک سرویس حریم خصوصی است که اطلاعات خصوصی مانند ایمیل ، آدرس ، شماره تلفن و موارد دیگر شما را مخفی می کند. بنابراین ، کلاهبرداران ، هکرها یا کسی که به دنبال اطلاعات آنلاین شماست ، قابل دسترسی نیست.

برخی از ثبت کنندگان هزینه این سرویس را دریافت می کنند ، در حالی که دیگران آن را به صورت رایگان ارائه می دهند.

اما من به شدت توصیه می کنم بدون توجه به ثبت کننده ای که انتخاب می کنید ، از آن استفاده کنید.

مگر اینکه دامنه خود را با آدرس ، شماره تلفن و غیره شرکت خود ثبت کنید. این اطلاعات از قبل عمومی است بنابراین پیوستن آن به دامنه شما ضرری نخواهد داشت.

توجه داشته باشید: Domain.com 8.99 دلار در سال و Bluehost سالانه 11.88 دلار برای این کار هزینه می کند. اما Namecheap ، NameSilo و Google Domains حریم خصوصی را به صورت رایگان ارائه می دهند.

انتقال دامنه

اگر می خواهید ثبت نام دامنه را در آینده تغییر دهید ، باید انتقال دامنه را انجام دهید. برخی از ثبت کنندگان این کار را رایگان و آسان می کنند ، در حالی که برخی دیگر بابت آن هزینه می گیرند.

بنابراین ، قبل از تصمیم گیری نهایی ، حتماً سیاست انتقال ثبت کننده خود را مطالعه کنید. مهم این است که شرکتی را انتخاب کنید که بتوانید روی آن حساب کنید ، حتی هنگام انتقال به سرویس دیگری.

در غیر این صورت ، انتقال می تواند باعث خرابی ناخواسته یا مشکلات دسترسی وب سایت شما شود.

پسوندهای نام دامنه

در حالی که .com متداولترین پسوند دامنه است ، موارد دیگری از جمله .org ، .net ، .co ، .tech و موارد دیگر وجود دارد. به علاوه ، برنامه های افزودنی خاص کشور نیز وجود دارد.

اگر دات کام بخواهید ، می توانید از ثبت نام های موجود در این لیست مطمئن باشید.

با این حال ، اگر به دنبال پسوند دیگری هستید ، باید در اطراف جستجو کنید تا یک ثبت کننده را پیدا کنید که آنچه شما می خواهید را ارائه دهد.

انواع مختلف ثبت دامنه

چندین مکان مختلف وجود دارد که می توانید یک نام دامنه خریداری کنید. با این حال ، من بسیار توصیه می کنم از طریق یک ثبت کننده دامنه یا با ارائه دهنده میزبانی وب خود مراجعه کنید.

ثبت کنندگان دامنه

ثبت کنندگان دامنه از نظر فنی اختصاص آدرس IP به نام دامنه و همچنین رزرو نام دامنه نیز مسئولیت دارند. با این اوصاف ، شما مسئولیت مدیریت و نگهداری نام دامنه خود را پس از خرید آن از ثبت دامنه دارید.

همراه با میزبانی وب

اگر به میزبانی وب نیاز دارید ، می توانید برای اولین بار از Bluehost یک نام دامنه رایگان دریافت کنید.

فروشندگان

نمایندگی فروش دامنه دقیقاً همان چیزی است که به نظر می رسد. آنها نام دامنه ها را با مشارکت ثبت کنندگان دامنه به فروش می رسانند ، اما فروشندگان معمولاً هزینه اضافی می گیرند تا بتوانند درآمد کسب کنند. علاوه بر این ، آنها معمولاً پشتیبانی اختصاصی ندارند.

به همین دلیل خرید از طریق فروشنده را توصیه نمی کنم.

تمام توصیه های موجود در این لیست ثبت دامنه یا شرکت های میزبان وب هستند.

مقاله مرتبط  چگونه SEO خود را با استفاده از صفحه FAQ بهبود بخشیم

با این حال ، می توانید ICANN را برای بررسی کامل بررسی کنید لیستی از ثبت کنندگان دامنه معتبر. اگر شرکتی در این لیست نیست ، احتمالاً نمایندگی فروش دارند.

شماره 1 – Domain.com – بهترین گزینه برای ثبت نام طولانی مدت

دامنه دات کام قدرت بیش از 1.2 میلیون وب سایت در سراسر جهان را دارد. با رابط کاربری مبتدی و امکان خرید هر تعداد نام دامنه که بخواهید ، توصیه شماره 1 من است.

همچنین برای ثبت نام های طولانی مدت عالی است زیرا می توانید دامنه خود را همزمان تا پنج سال ثبت کنید.

این بدان معناست که شما نگران هر سال تمدید آن نیستید و می توانید هزینه همه چیز را پیش پرداخت کنید (بدون پرداخت سالانه).

هر دامنه دارای موارد زیر است:

 • Transfer Lock Security – TLS
 • یک گواهینامه SSL رایگان
 • ارسال ایمیل و URL
 • کنترل کامل DNS
 • 24/7/365 پشتیبانی مشتری
 • یک پایگاه دانش گسترده

علاوه بر این ، Domain.com بسیار مقرون به صرفه است. شما می توانید انتظار داشته باشید که برای دوره قرارداد اولیه خود ، سالانه 9.99 دلار برای دامنه های .com بپردازید. و پس از آن سالانه با قیمت 13.99 دلار تمدید می شوند.

آنها همچنین ارائه می دهند صدها پسوند دامنه مختلف از جمله .blog ، .co ، .net و .org بعلاوه برخی از آنها که احتمالاً هرگز نشنیده اید.

با این حال ، به یاد داشته باشید که شما باید 8.99 دلار اضافی در سال برای حفظ حریم خصوصی و محافظت بپردازید.

Domain.com همچنین در طول مراحل مختلف فروشهای مختلفی از جمله G Suite و میزبانی وب ارائه می دهد. اما اگر در نهایت به آنها احتیاج داشتید می توانید از این موارد صرف نظر کرده و جداگانه خریداری کنید.

شماره 2 – Bluehost – بهترین گزینه برای بسته بندی با میزبانی وب

Bluehost توصیه شماره 1 میزبانی وب من است. و همچنین هنگامی که این دو را با هم بسته بندی می کنید برای اولین بار نام دامنه رایگان دریافت می کنید.

بنابراین ، اگر در حال راه اندازی یک وب سایت کاملاً جدید هستید ، Bluehost یک انتخاب عالی است.

با این حال ، اگر می خواهید بیش از یک نام دامنه خریداری کنید ، من به شدت توصیه می کنم به جای آن از یک ثبت کننده دامنه مانند NameSilo استفاده کنید. دامنه های Bluehost نسبت به سایر گزینه های موجود در این لیست گران ترند ، بنابراین در صورت نیاز به یک دامنه دارای میزبانی وب نیز منطقی است.

همه ثبت دامنه ها دارای ویژگی های استاندارد هستند ، از جمله:

 • داشبورد مدیریت دامنه بصری
 • گواهینامه SSL رایگان
 • تمدید خودکار
 • قفل کردن دامنه
 • کنترل کامل DNS
 • 24/7 پشتیبانی تخصصی
 • پایگاه دانش سلف سرویس

پس از سال اول ، نام دامنه .com شما با 12.99 دلار در سال تجدید می شود. و باید 11.99 دلار اضافی در سال (0.99 دلار در ماه) برای پوشاندن اطلاعات خصوصی خود بپردازید.

Bluehost یک Microsoft 365 upsell را نیز ارائه می دهد ، اما اگر بعداً به آن احتیاج داشتید می توانید از این امر صرف نظر کرده و آن را جداگانه خریداری کنید.

شماره 3 – NameSilo – بهترین گزینه برای خرید عمده

اگر شما علاقه مند به خرید نام دامنه های متعدد برای پوشش نام های مشابه ، غلط املایی متداول یا پسوندهای جایگزین هستید ، نام سیلو بهترین انتخاب است

اگر بیش از 50 دامنه را در یک سفارش خریداری کنید ، تخفیف سفارش عمده را ارائه می دهند.

با این حال ، اگر به یک نام دامنه (یا کمتر از ده مورد) نیاز دارید ، توصیه می کنم به جای آن با Domain.com بروید. کمی گران تر است اما استفاده از آن آسان تر است.

هر دامنه ای که خریداری می کنید به طور خودکار همراه است:

 • محافظت از حریم خصوصی رایگان برای زندگی
 • ابزارهای مدیریت DNS
 • ارسال ایمیل و دامنه
 • محافظت از مدافع دامنه
 • قابلیت قفل / باز کردن
 • صفحه پارکینگ با درآمد
 • پشتیبانی 24/7 مشتری

برای 1 تا 49 نام دامنه ، هر .com 8.99 دلار در سال است (0.10 دلار بیشتر از Namecheap). با این وجود ، این زمان که زمان تمدید است ، به جای اینکه چند دلار بیشتر در سال بپردازید ، ثابت می ماند.

برای 50 تا 100 اسم ، هر کدام 8.89 دلار در سال است. با تخفیف های تندتر در حجم های بالاتر. بنابراین ، هرچه بیشتر خرید کنید ، می توانید پس انداز بیشتری داشته باشید.

مقاله مرتبط  بهترین بررسی نرم افزار شماره گیر خودکار سال 2020

و این نرخ های تخفیفی در زمان تمدید اعمال می شوند به شرطی که تعداد دامنه های فعال در حساب خود به همان تعداد باشد.

سرانجام ، فراموش نکنید که هنگام پرداخت ، “محافظت از حریم خصوصی WHOIS” “بله” بگویید.

این برنامه رایگان است اما برای استفاده از آن باید انتخاب کنید.

شماره 4 – دامنه های Google – بهترین مورد برای ادغام گوگل

اگر با رابط Google آشنا هستید ، دامنه های Google راحت و آشنا است

بعلاوه ، آنها ادغام دامنه شما با سایر ابزارهای Google ، مانند G Suite ، Google Analytics و کنسول جستجوی گوگل را نیز به عنوان نسیم تبدیل می کنند.

علاوه بر این ، اگر فقط به 1 تا 10 نام دامنه احتیاج دارید و از سادگی سیستم عامل Google قدردانی می کنید ، Google Domains یک انتخاب هوشمندانه است. با این حال ، اگر به بیش از این نیاز دارید ، گزینه های ارزان تری برای خرید عمده نام دامنه (مانند NameSilo) وجود دارد.

بدون هیچ گونه افزایش ، دشوار است که روند ساده تسویه حساب را شکست دهید.

و هر نام دامنه شامل موارد زیر است:

 • محافظت از حریم خصوصی رایگان (برخلاف Domain.com و Bluehost)
 • خدمات ارسال ایمیل
 • دسترسی آسان به خدمات الحاقی
 • اشتراک دامنه
 • تأیید صحت 2 مرحله ای
 • Cloud DNS
 • صادر کننده DNS
 • پشتیبانی 24/7 مشتری

دامنه های Google با 12.99 دلار در سال ، مقرون به صرفه و منطبق با سایر ثبت نام کنندگان دامنه در این لیست است. با این حال ، شما به عنوان یک ارزش افزوده به صورت رایگان از حریم خصوصی محافظت می کنید.

شماره 5 – Namecheap – ارزانترین ثبت کننده دامنه

اگرچه قیمت فاکتور کمی است ، اگر به دنبال مقرون به صرفه ترین ثبت دامنه برای یک دامنه هستید ، باید انتخاب کنید Namecheap.

آنها یک ثبت کننده دامنه معتبر هستند که در حال حاضر بیش از 10 میلیون نام دامنه را مدیریت می کنند.

به علاوه ، رابط کاربری مستقیم و بصری آنها باعث می شود خرید نام دامنه نسیم باشد. کمتر از چند دقیقه طول می کشد و لازم نیست نگران افزایش بی شمار یا حواس پرتی باشید.

با این اوصاف ، چند مورد فروش غیر قابل قبول وجود دارد ، از جمله میزبانی وب ، ایمیل خصوصی ، G Suite و EasyWP. از ثبت کننده دامنه خود به هیچ یک از این موارد نیازی ندارید.

اگر در آخر جاده به آنها احتیاج داشتید می توانید (و باید) آنها را جداگانه خریداری کنید.

با این حال ، هر ثبت دامنه شامل موارد زیر است:

 • محافظت از حریم خصوصی رایگان
 • امنیت نام دامنه
 • 24/7 پشتیبانی از چت زنده
 • پایگاه دانش گسترده
 • دسترسی کامل به DNS

قیمت دامنه های .com از 8.88 دلار در سال آغاز می شود. به علاوه ، شما از محافظت از حریم خصوصی رایگان بهره مند می شوید و می توانید تا ده سال قبل ثبت نام کنید. این یک روش عالی برای پس انداز چند دلار و جلوگیری از دردسرهای تمدید هر ساله است.

به خاطر داشته باشید که نام دامنه شما پس از قرارداد اولیه هر سال با 12.98 دلار در سال تمدید می شود.

خلاصه

در پایان روز ، ثبت نامی که انتخاب می کنید این کار را نمی کند واقعاً مهم است (به شرطی که یکی از این توصیه ها را انجام دهید). مهم این است که نام دامنه و پسوند مورد نظر خود را با محافظت و امنیت مورد نیاز با قیمت مناسب می خواهید.

با توجه به آنچه گفته شد، دامنه دات کام برای اکثر کاربران عالی است و Bluehost اگر به خدمات میزبانی وب نیز نیاز دارید دامنه رایگان را برای سال اول ارائه می دهد.

با این حال ، هر دو برای محافظت از حریم خصوصی هزینه اضافی می گیرند.

از طرف دیگر ، NameSilo ، Google Domains و Namecheap این محافظت را به صورت رایگان ارائه می دهند.

نام سیلو اگر به صدها دامنه نیاز دارید بسیار عالی است. دامنه های Google اگر با رابط Google راحت باشید (و اشتراک اطلاعات بیشتر با Google) منطقی است. و Namecheap مقرون به صرفه ترین ثبت کننده دامنه های .com است.

بنابراین ، صرف نظر از آنچه شما نیاز دارید ، نام دامنه جدید شما فقط چند کلیک فاصله دارد.

در گذشته کدامیک از ثبت کنندگان دامنه را امتحان کرده اید؟ و تجربه شما چطور بود؟