آموزش سئو

بهترین بررسی برنامه میزبانی VPS در سال 2020

سپتامبر 18, 2020

افشای اطلاعات: این محتوا توسط خواننده پشتیبانی می شود ، به این معنی که اگر روی برخی از پیوندهای ما کلیک کنید ممکن است کمیسیون دریافت کنیم.

در دنیایی که مملو از گزینه های مختلف میزبانی وب است ، میزبانی VPS به گزینه ای محبوب برای وب سایت ها در دسته های مختلف تبدیل شده است.

اگر در حال حاضر در یک برنامه میزبانی مشترک هستید ، ارتقا به یک سرور خصوصی مجازی (به اختصار VPS) عملکرد سایت شما را به شدت بهبود می بخشد.

برای آن دسته از شما که از ابتدا سایت جدیدی را شروع کرده اید و از همان ابتدا انتظار ترافیک زیادی را دارید ، گرفتن برنامه میزبانی VPS از دروازه نیز گزینه مناسبی است.

امروزه به معنای واقعی کلمه صدها هزار ارائه دهنده خدمات میزبانی وب در بازار وجود دارد. به همین دلیل یافتن یک برنامه میزبانی وب مناسب برای سایت شما می تواند یک تصمیم سخت باشد. خوشبختانه ، شما به مکان مناسبی رسیده اید – این راهنما تمام مواردی را که باید در مورد میزبانی VPS بدانید به شما ارائه می دهد.

5 گزینه برتر میزبانی وب VPS

 1. میزبان
 2. در حرکت
 3. GoDaddy
 4. معبد رسانه ها
 5. InterServer

چگونه بهترین برنامه میزبانی VPS را برای خود انتخاب کنیم

همانطور که قبلاً گفته شد ، لیست ارائه دهندگان میزبانی وب ظاهراً یک مایل است. اما از نظر مدعیان واقعی ، حداکثر دو ده نفر وجود دارد. وقتی نوبت به میزبانی VPS می رسد ، لیست حتی کوتاه تر است.

اما هنگام خرید و ارزیابی ارائه دهندگان میزبانی VPS مختلف ، این مواردی است که باید در نظر بگیرید:

معیارهای عملکرد سایت

عملکرد سایت باید در اولویت اصلی همه افرادی باشد که به دنبال طرح VPS هستند. اصطلاح “عملکرد” ​​می تواند بسیار ذهنی باشد ، اما دو معیار وجود دارد که بیشترین اهمیت را دارند:

 1. وقت بالا
 2. سرعت

بیشتر افرادی که برای VPS جستجو می کنند از یک طرح میزبانی مشترک که از آن خارج شده است ، در حال ارتقا هستند. هنگام اشتراک منابع سرور با سایت های دیگر ، زمان و سرعت دو مورد اول است که باید تحت تأثیر قرار گیرد.

شما می خواهید مطمئن شوید که برنامه VPS شما می تواند نیازهای ترافیکی شما را برآورده کند. اگر عملکرد در مقیاس تحت تأثیر قرار گرفت ، پس باید به جای دیگری نگاه کنید. بسیاری از ارائه دهندگان خدمات میزبانی وب نرخ آپدیت تضمینی را به شما ارائه می دهند. با این حال ، این پیشنهادات معمولاً با برخی موارد احتمالی (مانند قطع برنامه ریزی شده) همراه است.

برخی از سایت ها نمی توانند از نظر خرابی یا زمان کند بارگذاری هزینه کنند. اگر در این گروه قرار می گیرید ، مطمئن شوید که یک طرح VPS ممتاز دریافت کرده اید. برای شما که ترجیح می دهید مقداری پس انداز کنید ، فقط بدانید که ممکن است عملکرد سایت شما تحت تأثیر قرار گیرد.

منابع اختصاصی

از نظر فنی ، شما همچنان در یک برنامه میزبانی VPS منابع سرور را با وب سایت های دیگر به اشتراک می گذارید. با این حال ، تعداد سایتهای موجود در همان سرور اصلی در مقایسه با میزبانی مشترک بسیار کمتر است. به علاوه ، هر سرور مجازی منابع اختصاصی خود را خواهد داشت.

هنگام ارزیابی برنامه ها ، موارد زیر را در نظر بگیرید:

این منابع تأثیر مستقیمی بر سرعت و زمان کار سایت شما خواهند داشت (قبلاً ذکر شد). اگر منابع خود را به حداکثر می رسانید ، نمی توانید انتظار داشته باشید که سایت شما در بالاترین سطح عملکرد قرار گیرد.

دسترسی ریشه اختیاری

همه به دسترسی ریشه نیاز ندارند. این ویژگی فقط در صورتی که یک برنامه نویس باشید یا به توانایی ایجاد تغییرات سفارشی در سرور مجازی خود در سطح پیشرفته نیاز دارید ، واقعاً اهمیت دارد.

در این صورت ، شما باید به دنبال یک برنامه VPS خودگردان باشید. وضعیت اکثر مردم با یک برنامه کاملاً مدیریت شده بهتر است (در اینجا نیازی به دسترسی ریشه نیست). همچنین لازم به ذکر است که شما می توانید برنامه های VPS کاملاً مدیریت شده را با دسترسی ریشه اختیاری پیدا کنید ، اما این ویژگی در واقع توسط کاربر عادی استفاده نخواهد شد.

سیستم عامل

در سمت فنی ، دو گزینه اصلی برای میزبانی VPS وجود دارد: Windows VPS و Linux VPS.

یک سیستم عامل مبتنی بر ویندوز سطح دسترسی و عملکردی مشابه سرور اختصاصی را برای شما فراهم می کند. اگر در برنامه خود مدیریت هستید ، می توانید پایگاه داده ها و برنامه های مشترک Windows مانند Microsoft SQL ، ASP ، SharePoint و ASP.NET را نصب کنید.

مقاله مرتبط  7 بهترین افزونه نظرسنجی وردپرس برای وبلاگ شما (2020)

با VPS Linux ، سرورهای مجازی شما از ویژگی های وب مانند PHP ، MySQL و POP3 پشتیبانی می کنند. از آنجا که لینوکس یک سیستم عامل منبع باز است ، این برنامه های میزبانی معمولاً مقرون به صرفه تر هستند. سرانجام می توانید سرور لینوکس خود را به سرور ویندوز تبدیل کنید ، اما انجام عکس آن بسیار پیچیده تر است.

خدمات مشتری

مشتری در مورد آخرین نکته ما پشتیبانی می کند ، به خصوص اگر در یک برنامه کاملاً مدیریت شده باشید درست است.

شما می خواهید اطمینان حاصل کنید که ارائه دهنده خدمات میزبانی وب شما پشت شما است. اگر مشکلی پیش بیاید چه اتفاقی می افتد؟ اگر مشکلی یا سوالی دارید با چه کسی تماس می گیرید؟ چگونه مسئله حساس به زمان را حل می کنید؟

اگر سایت شما جمعه شب ساعت 10:00 خراب شود ، انتظار نمی رود که ساعت 9:00 صبح صبح دوشنبه با نماینده پشتیبانی مشتری تماس بگیرید ، این سایت قطع نمی کند. از طریق تلفن و چت زنده به دنبال یک ارائه دهنده VPS با پشتیبانی 24/7/365 بگردید.

ویژگی هایی مانند مهاجرت رایگان از ارائه دهنده دیگر یا نوع میزبانی به برنامه VPS جدید شما نیز در گروه پشتیبانی قرار می گیرند. برخی از ارائه دهندگان هاستینگ بدون شک در مورد خدمات مشتری بهتر از دیگران هستند.

بودجه

قیمت میزبان وب VPS از ارائه دهنده ای به دیگر ارائه دهنده و برنامه ریزی شده به طور قابل توجهی متفاوت است. ما شاهد هستیم که برنامه های میزبانی VPS از ماهانه 6 دلار شروع می شوند. برنامه های دیگر از 250 دلار در ماه شروع می شود. احتمالاً بیشتر شما در جایی بین این دو حالت افراطی قرار خواهید گرفت.

در بسیاری از موارد ، شما می توانید انتظار داشته باشید آنچه را که برای آن پرداخت کرده اید دریافت کنید.

اگر در حال ثبت نام برای ارزان ترین برنامه میزبانی VPS هستید که می توانید پیدا کنید ، انتظار نداشته باشید که نرخ آپدیت بسیار بالا و سرعت بارگیری سریع صفحه داشته باشید. برای آن دسته از شما که می خواهید هرچه بیشتر منابع اختصاصی داشته باشید ، فقط بدانید که آنها با قیمت بالاتری عرضه می شوند.

بنابراین شما باید عملکرد و نیازهای منابع خود را با بودجه خود بسنجید.

انواع مختلف میزبانی وب VPS

در واقع دو نوع مختلف از میزبانی VPS وجود دارد – برنامه های مدیریت شده و کنترل نشده. من تفاوت این گزینه ها را در زیر توضیح خواهم داد ، و همچنین اطلاعات بیشتری در مورد گزینه های جایگزین میزبانی وب به شما ارائه خواهم داد (برای اطمینان از اینکه برنامه VPS برای شما مناسب است).

VPS مدیریت شده

اگر از نظر فنی تمایل چندانی ندارید و تیم اختصاصی فناوری اطلاعات ندارید ، یک برنامه VPS مدیریت شده قطعاً بهترین گزینه برای شماست. به طور خلاصه ، شما واقعاً مجبور نیستید به تنهایی از پس کارهایی برآیید. در حالی که ارائه دهنده خدمات میزبان از پشت سرور مراقبت می کند ، فقط می توانید روی اجرای وب سایت خود تمرکز کنید.

در اینجا چند نمونه از آنچه ارائه دهندگان میزبانی VPS برای شما در یک برنامه کاملاً مدیریت شده انجام می دهند آورده شده است:

 • از ابتدا سرور را تنظیم کنید
 • کنترل پنل ، برنامه ها و سیستم عامل خود را نصب کنید
 • رسیدگی به تمام به روز رسانی های برنامه و به روز رسانی سیستم عامل
 • نظارت و نگهداری سرور
 • پشتیبان گیری خودکار
 • وصله های امنیتی

برخی از ارائه دهندگان کمی بیشتر یا شاید حتی کمی کمتر پیشنهاد می دهند ، اما این معمولاً همان چیزی است که اگر این نوع برنامه VPS را انتخاب کنید باید انتظار داشته باشید.

VPS کنترل نشده

VPS کنترل نشده یا خود مدیریت شده ، درست برعکس برنامه مدیریت شده است. در هنگام نصب نرم افزار ، صفحه کنترل ، امنیت ، تعمیر و نگهداری ، به روزرسانی ها و سایر موارد ذکر شده در بالا ، کاملاً خودتان خواهید بود.

اگر با خرابی سخت افزاری یا قطعی مواجه شدید ، از ارائه دهنده میزبانی خود نیز انتظار یک حمایت را نکشید. این نوع برنامه VPS واقعاً برای آنهایی که به سفارشی سازی کامل در سطح سرور نیاز دارند در نظر گرفته شده است.

برنامه های خودگردان معمولاً ارزان تر نیز هستند زیرا ارائه دهنده میزبانی مجبور نیست تقریباً همین کار را انجام دهد.

انواع دیگر میزبانی وب

میزبانی VPS برای همه مناسب نیست. بنابراین اگر در دنیای میزبانی وب تازه وارد هستید ، می خواهم به سرعت لحظه ای را صرف توضیح سایر گزینه های شما کنم.

 • میزبانی مشترک – میزبانی وب مشترک بهترین گزینه برای وب سایت های جدیدی است که انتظار یک بار بازدید ندارند. منابع خود را با سایتهای دیگر در همان سرور به اشتراک خواهید گذاشت. این برنامه ها ارزان هستند اما عملکرد می تواند مسئله ساز باشد. اگر سایت دیگری در سرور مشترک شما دارای افزایش بازدید و از منابع مشترک استفاده شده باشد ، می تواند بر زمان آپلود و سرعت بارگذاری سایت شما تأثیر بگذارد.
 • میزبانی ابر – میزبانی ابری تقریباً مشابه میزبانی VPS است. این را به عنوان یک نسخه ترکیبی از یک سرور خصوصی مجازی تصور کنید. برنامه های Cloud با چندین سرور از راه دور ارائه می شوند که هر یک مسئولیت های مختلفی دارند. اگر مشکلی در یکی از این سرورها رخ دهد ، دیگران شل می شوند و سایت شما را روان کار می کنند. میزبانی ابری به طور کلی ارزان تر از میزبانی VPS است و مقیاس گذاری منابع درخواستی آسان تر است. با این حال ، سفارشی سازی با برنامه های ابری محدود می شود.
 • میزبانی اختصاصی – میزبانی اختصاصی در دنیای میزبانی وب بهترین صفحات است. این برای سایت های بزرگ با تعداد بازدید زیاد طراحی شده است. همانطور که از نام آن مشخص است ، شما یک سرور کاملاً اختصاصی به وب سایت خود خواهید داشت. این همچنین به شما امکان می دهد از نظر شخصی سازی در سطح سرور کنترل نهایی را داشته باشید. میزبانی اختصاصی قیمت بالاتری دارد ، اما عملکرد هیچ یک از آنها نیست.
مقاله مرتبط  30 درس پس از 30 میلیون بازدید کننده SEO

با توجه به همه اینها ، بیایید به بهترین برنامه های میزبانی VPS امروز در بازار برویم:

شماره 1 – بررسی HostGator – بهترین ها برای میزبانی قابل اعتماد VPS

میزبان تقریباً دو دهه وجود داشته است. ارائه دهنده میزبانی از 2+ میلیون وب سایت در سراسر جهان پشتیبانی می کند.

به عنوان یکی از معتبرترین نام ها در صنعت میزبانی وب ، واقعاً نمی توانید با یک برنامه HostGator VPS اشتباه کنید. در اینجا نگاهی به برنامه ها و قیمت های مختلف است:

برنامه های میزبانی VPS از HostGator با دسترسی کامل ریشه و منابع اختصاصی ارائه می شود. همچنین از ویژگی هایی مانند:

 • شخصی سازی کامل و کنترل کامل سرور مجازی خود
 • هر هفته پشتیبان گیری خارج از سایت از داده های سرور خود را انجام دهید
 • نصب اسکریپت ها ، الگوهای سایت و ابزارهای توسعه
 • دامنه ها ، پایگاه های داده ، آدرس های ایمیل و حساب های FTP نامحدود
 • امکان مقیاس گذاری پردازنده ها ، RAM و فضای دیسک
 • پشتیبانی مشتری استثنایی ، 24/7/365

علاوه بر میزبانی وب سنتی ، سرورهای خصوصی مجازی HostGator معمولاً برای سایتهای تجارت الکترونیک ، آزمایش محیط ، بازی و استفاده سنگین از برنامه استفاده می شود.

کلیه برنامه ها با ضمانت 45 روزه برگشت پول پشتیبانی می شوند.

شماره 2 – بررسی InMotion – بهترین برنامه های VPS برای سایت های تجارت الکترونیک

در حرکت طیف گسترده ای از برنامه های میزبانی VPS را برای شما انتخاب کرده است. آنها میزبان VPS مدیریت شده و میزبان VPS ابری خود مدیریت شده را ارائه می دهند که هر دو از سرورهای SSD Linux پشتیبانی می کنند.

برنامه های مدیریت شده از 29.99 دلار در ماه شروع می شود و VPS سطح خود مدیریت شده از 5 دلار در ماه شروع می شود.

بیشتر شما از برنامه های مدیریت شده بهره مند خواهید شد ، زیرا این سرورهای مجازی برای تجارت الکترونیکی خارج از جعبه بهینه شده اند. این برنامه ها برای سیستم عامل تجارت الکترونیکی مانند WooCommerce ، Magento ، Prestashop و موارد دیگر برای سرعت و قابلیت اطمینان پیکربندی شده اند.

از دیگر مزایای استفاده از InMotion برای میزبانی VPS می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • SSL های خصوصی رایگان و عکسهای فوری برنامه ریزی شده
 • پایگاه داده ، ایمیل و تنظیمات دامنه را با cPanel به روز کنید
 • به روزرسانی های امنیتی و مدیریت سرور (با برنامه مدیریت شده)
 • محافظت از DDoS و کلیدهای امن SSH (با برنامه خود مدیریت شده)
 • نصب سریع و خودکار نرم افزار ، مانند NGINX

به طور کلی ، سرورهای خصوصی مجازی InMotion سریع و قابل اعتماد هستند. حتی برنامه های مدیریت شده با دسترسی کامل ریشه ارائه می شوند. ضمانت 90 روزه برگشت پول InMotion بدون شک بهترین در صنعت میزبانی است.

شماره 3 – بررسی GoDaddy – بهترین میزبان VPS خود-مدیریت شده

GoDaddy نامی است که معمولاً با ثبت دامنه و استراتژی های بحث برانگیز بازاریابی مترادف است.

مقاله مرتبط  چگونه ایده های کلیدی کلیدی رسانه های اجتماعی پرداخت شده را از هشتگ های برتر پیدا کنیم

اما اگر قصد خرید یک برنامه VPS خود-مدیریت را دارید ، این یک گزینه عالی است که باید در نظر بگیرید.

برنامه های استاندارد VPS RAM از GoDaddy با حداقل 4.99 دلار در ماه شروع می شوند. برنامه های رم بالا از 9.99 دلار شروع می شود.

برنامه های خودگردان برای توسعه دهندگان و سرپرستان سیستم بسیار مناسب هستند. ویژگی ها و مزایای استفاده از سرورهای خصوصی مجازی GoDaddy’s عبارتند از:

 • دسترسی کامل به ریشه با کلیدهای SSH
 • خط فرمان برای قدرت و انعطاف پذیری کامل
 • گزینه های عملکرد مقیاس پذیر و طیف گسترده ای از تنظیمات سفارشی سرور
 • حساب های میزبانی نامحدود با مدیریت آسان
 • اعلان های نظارت و هشدار آسان
 • محافظت از DDoS و گواهی SSL رایگان
 • امکان انتخاب مرکز داده (آمریکای شمالی ، آسیا-اقیانوسیه ، EMEA)
 • پشتیبان گیری و کنسول بازیابی

این برنامه ها برای آزمایش محیط ها ، سرورهای پایگاه داده ، برنامه های بسیار سنگین ، سرورهای ایمیل و مدیرانی که چندین وب سایت را اجرا می کنند بسیار مناسب هستند.

GoDaddy برنامه های VPS کاملاً مدیریت شده ای دارد که از 99.99 دلار شروع می شود ، اما گزینه خود مدیریت قطعاً از این ارائه دهنده برجسته است.

شماره 4 – بررسی معبد رسانه – بهترین برنامه های میزبانی VPS مدیریت شده

برای مشاغل ، وب سایت های تجارت الکترونیک ، آژانس ها و فروشندگان ، معبد رسانه ای بهترین پیشنهاد من برای میزبانی VPS مدیریت شده است.

جوانب مثبت Media Temple تمام جنبه های فنی مدیریت سرور شما را برطرف می کند. بنابراین می توانید زمان بیشتری را با تمرکز بر روی وب سایت و تجارت خود سپری کنید.

علاوه بر بهترین تیم پشتیبانی مشتری در جهان میزبانی وب ، برنامه مدیریت VPS شما دارای مزایایی مانند:

 • امکان انتخاب صفحه کنترل (cPanel یا Plesk) و نسخه
 • MySQL ، PHP ، Python و Perl از قبل نصب شده اند
 • سرور مجازی خود را با هر برنامه ، نرم افزار یا م OSلفه سیستم عامل مبتنی بر Linux سفارشی کنید
 • با استفاده از ابزار فروش داخلی ، به راحتی میزبانی خود را به مشتری بفروشید
 • 99.99٪ آپدیت تضمین شده
 • منابع سرور خود را بر اساس تقاضا فقط با چند کلیک مقیاس بندی کنید

سرورهای Media Temple سریع و قابل اعتماد هستند. این برنامه های میزبانی VPS مدیریت شده ماهانه از 55 دلار شروع می شود.

شماره 5 – بررسی InterServer – بهترین برنامه های میزبانی ارزان VPS

InterServer قطعاً شناخته شده ترین نام در میزبانی وب نیست. اما برای شما که می خواهید یک برنامه VPS مقرون به صرفه داشته باشید ، لازم است InterServer نگاه دقیق تری به آن داشته باشید.

این ارائه دهنده میزبانی میزبان VPS مدیریت شده و مدیریت نشده را ارائه می دهد که فقط از 6 دلار در ماه شروع می شود.

بیایید نگاهی دقیق به برخی از ویژگی ها ، مزایا و نکات برجسته استفاده از InterServer برای میزبانی VPS بیندازیم:

 • 450+ برنامه ابری با نصب یک کلیک پشتیبانی می شوند
 • دسترسی و به روزرسانی داده ها محدودیتی ندارد
 • دسترسی کامل به ریشه با کنترل کامل سیستم عامل و صفحه کنترل خود
 • مسائل سرور را به صورت خودکار به گره دیگری هدایت کنید
 • 99.9٪ تضمین به موقع
 • بدون هزینه انتقال سایت ورودی یا خروجی
 • سرویس پشتیبان گیری از راه دور برای ایمن و مطمئن نگه داشتن داده ها

برخلاف سایر ارائه دهندگان خدمات میزبانی در بازار امروز ، InterServer یک دوره آزمایشی رایگان یا هرگونه ضمانت بازگشت پول را ارائه نمی دهد. با این حال ، آنها قیمت گذاری ماه به ماه را ارائه می دهند ، بنابراین می توانید در هر زمان لغو کنید.

عملکرد این سرورها به اندازه برخی از برنامه های موجود در لیست ما نخواهد بود. اما هنگامی که نرخ های پایین تر را پرداخت می کنید ، بالاترین عملکرد خط اولین اولویت شما نیست.

خلاصه

میزبانی VPS (سرور خصوصی مجازی) گزینه بسیار خوبی برای سایت هایی است که از یک برنامه میزبانی مشترک گذشته اند.

کدام VPS بهترین است؟ نامگذاری فقط یکی به عنوان گزینه برتر تماس سختی است. اما با هر یک از گزینه های موجود در این لیست خوشحال خواهید شد. فقط مطمئن شوید که برای انتخاب بهترین طرح VPS از متدی که قبلاً در این راهنما توضیح داده شده پیروی می کنید.

برای برنامه های خود مدیریت شده و مدیریت شده ، چیزی برای همه در لیست من وجود دارد.