آموزش سئو

بهترین افزونه های وردپرس که باید در سال 2021 استفاده کنید

ژانویه 24, 2021

افشای اطلاعات: این محتوا توسط خواننده پشتیبانی می شود ، به این معنی که اگر روی برخی از پیوندهای ما کلیک کنید ممکن است کمیسیون دریافت کنیم.

سایت های مانند بلومبرگ ، دیزنی ، بی بی سی آمریکا ، MTV و فیس بوک چه مشترکاتی دارند؟

همه آنها از سیستم مدیریت محتوای وردپرس (CMS) استفاده کنید به وب سایت های خود قدرت دهند.

راستش ، ما تعجب نمی کنیم. وردپرس عالی است.

اما در عین حال که انعطاف پذیری زیادی در ویژگی ها ایجاد می کند ، هنوز عملکرد خاصی از نرم افزار اصلی کم است.

نرم افزار اصلی وردپرس به نوعی مانند یک پازل ناقص است. و افزونه های وردپرس قطعات گمشده هستند.

افزونه مقداری کد است که به وردپرس اضافه می شود. کاربران آنها را برای بهبود سایت های وردپرسی خود به انواع مختلف اضافه می کنند ، از جمله بهبود مقاله ، امنیت ، مدیریت نظرات و بهینه سازی محتوا برای رتبه بندی بالاتر در موتورهای جستجو.

به طور خلاصه ، می تواند یک وب سایت حرفه ای تر به نظر برسد ، سریعتر کار کند و عملکرد را افزایش دهد.

وجود دارد بیش از 55000 پلاگین در فهرست افزونه های وردپرس ، و این حداقل هزار مورد دیگر در وب سایت های شخص ثالث را شامل نمی شود.

خبر خوب؟ شما یک تن افزونه برای انتخاب دارید.

خبر بد؟ شما یک تن افزونه برای انتخاب دارید.

از کجا می دانید به کدام یک نیاز دارید؟

هر مشاغل متفاوت است ، این بدان معنی است که آنها نیازهای مختلفی دارند. این راهنما بهترین هفت افزونه را برای شما به ارمغان می آورد که معتقدیم هر کاربر وردپرس باید داشته باشد.

7 گزینه برتر برای بهترین پلاگین های وردپرس:

چگونه بهترین پلاگین وردپرس را برای خود انتخاب کنیم

بیایید یک نکته را روشن کنیم: چیزی به عنوان افزونه “ضروری” وجود ندارد.

درعوض ، نوع افزونه است که مهم است.

به جای اینکه کورکورانه لیستی را دنبال کنید ، باید پلاگین ها را بر اساس نیاز خود انتخاب کنید.

ما لیستی از چند عاملی را که باید برای کاهش جستجوی خود در نظر داشته باشید ، برای تعیین مناسب بودن وب سایت خود ، تهیه کرده ایم.

صفحه هر افزونه در مخزن افزونه وردپرس شامل اطلاعات دقیق در مورد پلاگین ، هدف آن ، نحوه استفاده از آن و موارد دیگر است. برای تصمیم گیری در مورد اینکه آیا یک افزونه خاص برای شما مناسب است یا خیر ، به این اطلاعات مراجعه کنید.

در فهرست افزونه جستجو کنید و چند گزینه را انتخاب کنید که فکر می کنید بیشترین نیاز شما را برآورده می کند. در مورد انتخاب نهایی ، از نکات زیر استفاده کنید:

رایگان در مقابل حق بیمه

همه ما چیزهای رایگان را دوست داریم ، اما این لزوما به معنای بهتر بودن آنها نیست. افزونه های وردپرس نیز از این قاعده مستثنی نیستند.

افزونه های رایگان می توانند عالی باشند اگر نمی خواهید فوراً هزینه کنید و بیشتر آنها برای انجام کارهای اساسی کافی است.

با این حال ، اگر به دنبال ویژگی های بیشتر یا سفارشی سازی بالاتر هستید ، برای باز کردن قفل ویژگی های بیشتر ، باید بیشتر پلاگین ها به نسخه ممتاز ارتقا یابند.

در مقابل ، افزونه های برتر برای اطمینان از سازگاری با نسخه های جدید وردپرس و ایجاد امنیت بهتر طراحی شده اند. علاوه بر این ، شما یک انتخاب جامع تر از ویژگی ها برای شخصی سازی و ارتقا سایت خود دارید.

اگر تعهد پولی موضوعی است که نگران آن هستید ، خوشحال خواهید شد که بدانید اکثر افزونه های حق بیمه کاملاً مقرون به صرفه هستند. بنابراین به این زودی ها بانک نمی شکنید.

در پایان ، این تماس شماست. فقط مطمئن شوید که برای عملکرد سایت خود انتخاب درستی داشته اید.

رتبه بندی کلی پلاگین

امتیاز کلی یک افزونه وردپرس می تواند چیزهای زیادی به شما بگوید.

کاربران قبلی می توانند براساس تجربه خود به یک پلاگین تا پنج ستاره امتیاز دهند. از گزینه هایی رد شوید که حداقل (یا تقریباً) چهار ستاره ندارند.

افزونه هایی با درجه یک ستاره ، دو ستاره یا سه ستاره اکثراً اشکالی ندارند و مشکلات زیادی را ایجاد می کنند. در حالی که افزونه های دارای درجه بالاتر به خوبی نگهداری می شوند ، به خوبی کار می کنند و پشتیبانی کافی را ارائه می دهند.

در غیر این صورت ، چرا هر کاربری به آنها رتبه و بررسی خوب می دهد؟

تا آنجا که می توانید بررسی های کاربران را انجام دهید

برای تعیین کیفیت یک افزونه راهی بهتر از مستقیم از کاربران وجود ندارد. به این ترتیب ، شما دقیقاً می دانید که یک پلاگین موفق است.

ما همچنین توصیه می کنیم تعداد کل رتبه بندی ها را بررسی کنید. به عنوان مثال ، اگر افزونه فقط توسط پنج یا هفت نفر رتبه بندی شده باشد ، به این معنی است که نسبتاً جدید است. اگر آنها یک بررسی مناسب و معقول انجام دهند ، میانگین امتیاز به طور خودکار بالاتر خواهد بود. همیشه بهتر است که افزونه ها را با تعداد بیشتری کاربر و بازبینی بارگیری کنید.

بنابراین ، نه تنها باید نظرات کاربران را بخوانید ، بلکه تعداد کل بررسی ها را نیز بررسی کنید.

ببینید بخش پشتیبانی چقدر فعال است

هر افزونه در مخزن افزونه وردپرس دارای یک انجمن پشتیبانی است.

برای بررسی سطح فعالیت در این بخشها ، از برگه پشتیبانی استفاده کنید. فعالیت منظم ضروری است زیرا نشان می دهد توسعه دهنده پاسخگو است و می خواهد با حل مشکلات گزارش شده توسط کاربر ، تجربه ای عالی را به کاربران خود ارائه دهد.

مقاله مرتبط  بهترین بررسی نرم افزار شماره گیر خودکار سال 2020

اگر یک پلاگین برتر را ارزیابی می کنید ، وب سایت رسمی آنها باید به جای برگه پشتیبانی ، مورد استفاده شما باشد.

دریابید که گرفتن پشتیبانی آسان است و آیا ویژگی های مورد نیاز شما را دارد. برای دیدن سرعت پاسخگویی توسعه دهندگان برای بررسی کارایی خود ، یک ایمیل آزمایشی ارسال کنید.

اگر یک پلاگین دارای چندین موضوع حل نشده باشد یا پاسخی برای نامه الکترونیکی آزمایشی خود دریافت نکنید ، احتمالاً به این معنی است که این افزونه کنار گذاشته شده است یا توسعه دهندگان به مشکلات کاربر پاسخ نمی دهند.

هنوز می تواند کار کند ، بله. اما اگر با مشکلی روبرو شوید از پشتیبانی کافی برخوردار نخواهید شد.

از دفعات بروزرسانی مطلع شوید

بهترین افزونه ها مرتباً به روز می شوند. در غیر این صورت ، یا اگر مدت طولانی از آخرین به روزرسانی آنها گذشته است ، ممکن است به خوبی نگهداری نشوند.

البته موارد استثنایی نیز می تواند وجود داشته باشد ، اما به روزرسانی های منظم همچنان مورد توجه قرار می گیرند.

در حالت ایده آل ، به روزرسانی های افزونه باید با به روزرسانی های اصلی وردپرس مطابقت داشته باشد. این سازگاری مطلوب و سطح خوبی از پیامدهای فعال سازنده پلاگین را تضمین می کند. با مراجعه به مخزن افزونه وردپرس می توانید دقیقاً آخرین زمان بروزرسانی یک افزونه را بررسی کنید.

همچنین ، قسمت Active Installates را بررسی کنید. با این کار می توانید از محبوبیت افزونه و اینکه آیا هنوز هم به روندهای متغیر بازار ربط دارد ، آگاهی دهید.

انواع مختلف افزونه های وردپرس

این یک نوع افزونه است که بسیار حیاتی است و نه یک توسعه دهنده خاص.

تمام افزونه ها برای کمک به افزایش عملکرد سایت و نرخ تبدیل شما طراحی شده اند. و گرچه می توانید هر تعداد افزونه را بارگیری کنید ، به این معنی نیست که باید.

بارگیری افزونه های غیرضروری حتی ممکن است سرعت سایت شما را کاهش داده و حتی امنیت را به خطر بیندازد.

خب چکاری باید انجام بدی؟ ساده کردن

در اینجا شش نوع افزونه وردپرس مورد نیاز شما آورده شده است.

سئو

افزونه های SEO WordPress بازدید بیشتری را به وب سایت یا وبلاگ شما منتقل می کنند – به شرطی که این کار را به درستی انجام دهید.

به عنوان مثال ، NeilPatel.com 2،530،346 بازدید کننده ایجاد می کند که از این تعداد 1،866،913 بازدید کننده از موتورهای جستجو هستند. چطور؟ ما SEO در صفحه را بهینه سازی کردیم ، پیوندهایی ایجاد کردیم ، پست های وبلاگ را به طور مرتب منتشر می کردیم و برای علائم کاربر بهینه سازی می کردیم.

دریافت صحیح این ترکیب به ما کمک می کند تا میزان بازدید Google را که روز به روز در حال رشد است افزایش دهیم.

با نصب افزونه های SEO در سایت وردپرس خود نیز می توانید این کار را انجام دهید.

می توانید برچسب ها ، عناوین و توضیحات متا را بیفزایید که وب سایت و پست های وبلاگ شما را در صفحه اول Google بدون انجام چندین کار دستی دریافت کنید.

امنیت

پلاگین های امنیتی از طرف شما در برابر بدافزارها ، هکرها و سایر انواع جرایم اینترنتی محافظت می کنند. آنها بلافاصله هرگونه فعالیت غیر عادی را به شما اطلاع می دهند و به شما این فرصت را می دهند تا قبل از تشدید مشكل مداخله كنید – و حتی گاهی اوقات حتی قبل از شروع مشكل.

هر وب سایت به یک پلاگین امنیتی نیاز دارد. هیچ کس از چشم کنجکاو هکرهای مخرب در امان نیست.

تجزیه و تحلیل

ساخت و نگهداری یک وب سایت مستلزم کار سختی است. بنابراین ، مسلم است که شما می خواهید بدانید که آیا تلاش های شما نتیجه دارد.

افزونه های تجزیه و تحلیل به شما یک حساب دقیق از تعداد بازدید کنندگان ، میزان مشارکت کاربر و سایر اطلاعات مهم برای پشتیبانی از استراتژی های بازاریابی شما می دهند. به این پلاگین ها به عنوان یک دوست مطمئن فکر کنید که می تواند در تصمیم گیری بهتر در زمینه بازاریابی به شما کمک کند.

ذخیره سازی

هیچ کس از رفتن به وب سایتهایی که بارگیری آهسته دارند لذت نمی برد.

در حقیقت ، اگر بارگیری یک سایت بیش از سه ثانیه طول بکشد ، 53٪ کاربران آن را رها می کنند. دقیقاً چرا برای مقابله با این مشکل به پلاگین caching نیاز دارید.

این پلاگین ها داده های سایت شما را در مرورگرهای بازدید کنندگان ذخیره می کنند. هر زمان که آنها به سایت شما بازگشتند ، مرورگر به جای اینکه محتوای آن را از سرور دریافت کند ، محتوا را به صورت محلی بارگیری می کند و این روند را بسیار سریعتر می کند.

ساختمان لیست

به ازای هر دلاری که برای خرید ایمیل خود خرج می کنید ، 42 دلار درو می کنید. اساساً ، بازاریابی از طریق ایمیل یک معدن طلا است.

برای موفقیت در تبلیغات ایمیل خود ، باید لیست ایمیل خود را بسازید ، چیزی که یک افزونه لیست ساز می تواند به شما کمک کند. این پلاگین ها می توانند روند جمع آوری ایمیل را آسان تر کنند و همچنین فرم های تماس را ایجاد می کنند.

هرچه فرم های تماس شما جذاب تر باشد ، ثبت نام بیشتری نیز در اختیار شما قرار می گیرد. آیا این چیزی نیست که همه می خواهند؟

مقاله مرتبط  چگونه می توان در سال 2021 شغلی راه اندازی کرد

صفحات فرود

صفحات Landing نقش مهمی در بهبود نرخ تبدیل دارند و برای کمک به شما در دستیابی به فروش بیشتر از طریق تلاش های بازاریابی دیجیتال ، کلیدی است.

افزونه های صفحه فرود به شما کمک می کنند تا ایجاد کنید الگوهای موثر برای متقاعد کردن یک کاربر یا برای ثبت نام در خبرنامه شما یا ثبت سفارش برای یک محصول یا خدمات.

حتی بهتر ، به لطف این افزونه ها مجبور نیستید هزاران وقت و تلاش در تهیه آنها صرف کنید.

می توانید افزونه های احتمالی را با دسته های بالا مطابقت دهید. به این ترتیب ، شما تمام افزونه های مهم را برای ارتقا site سایت خود و بدون زیاده روی در نظر خواهید گرفت.

شماره 1 – موشک WP – بهترین حالت برای بهینه سازی سرعت

وردپرس CMS حافظه گیر است که احتمال خراب شدن سرور وب شما را افزایش می دهد. برای جلوگیری از چنین موقعیت های ناگواری و اطمینان از بارگیری سریع سایت شما ، به پلاگین caching مانند WP Rocket نیاز دارید.

WP Rocket یک افزونه ساده و موثر است که برای افزایش سرعت و عملکرد وب سایت شما طراحی شده است. منتظر نمی ماند که شخصی صفحه ای را بخواهد ذخیره کند تا آن را ذخیره کند. در عوض ، به طور خودکار حافظه پنهان وب سایت شما را ایجاد می کند ، و در نتیجه باعث افزایش فوری عملکرد می شود.

این افزونه تنظیمات توصیه شده ذخیره وردپرس ، مانند حافظه پنهان صفحه ، فشرده سازی gzip و بارگیری حافظه پنهان را به طور خودکار روشن می کند. همچنین می توانید سایر ویژگی ها مانند پشتیبانی CDN ، بارگذاری تصاویر تنبل ، پیش فرض DNS و کوچک سازی را فعال کنید تا زمان بارگذاری صفحه خود را بهبود ببخشید و نرخ پرش را کاهش دهید.

با شروع 49 دلار برای مجوز سالانه برای هر سایت ، مطمئنا WP Rocket ارزان نیست. بیشتر ، وقتی پلاگین های ذخیره سازی حق بیمه دیگری در دسترس هستند. اما به ما اعتماد کنید ، ارزش هر یک پنی را که می پردازید است. بیشتر بدانید.

شماره 2 – Yoast SEO – بهترین گزینه برای افزایش بازدید ارگانیک وب سایت

کاربران جدی در مورد بهینه سازی جستجو برای رسیدن به اهداف خود به Yoast SEO اعتماد دارند. تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که یک کلمه کلیدی را انتخاب کنید ، سپس این ابزار صفحه شما را در اطراف خود بهینه می کند.

نه تنها به شما در بهبود سئو کمک می کند ، بلکه خوانایی محتوای شما را نیز تجزیه و تحلیل می کند. به شما امکان تجزیه و تحلیل صفحه در زمان واقعی را می دهد تا محتوا ، تصاویر ، توضیحات متا ، عناوین و کلمات کلیدی خود را بهینه کنید. جای تعجب نیست که ممکن است محبوب ترین ابزار SEO در مخزن افزونه وردپرس باشد.

بعلاوه ، Yoast طول جملات و پاراگرافهای شما را بررسی می کند ، اینکه آیا از کلمات گذار یا زیرعنوان کافی استفاده می کنید ، چند بار از صدای منفعل استفاده می کنید و غیره. این به گوگل می گوید که یک صفحه یا مجموعه ای از صفحات را نیز فهرست کند.

اگرچه یک نسخه رایگان در دسترس است ، شما می توانید سالانه 89 دلار با عملکردهای اضافی به نسخه برتر ارتقا دهید ، به شما امکان می دهد محتوای خود را تا پنج کلمه کلیدی از جمله مزایای دیگر بهینه کنید.

شماره 3 – Akismet – بهترین مورد برای محافظت در برابر هرزنامه

هیچ کس از نظرات ربات ها قدردانی نمی کند. متأسفانه ، نظرات هرزنامه قیمت اجتناب ناپذیری برای موفقیت در وب سایت است.

با این حال ، با Akismet ، قادر خواهید بود نظرات هرزنامه را حذف کنید – مهم نیست که چقدر واقعی هستند – به طور موثر و بدون دردسر. به هر حال ، این افزونه رسمی ضد هرزنامه است که توسط Automattic ، شرکت مادر وردپرس تولید شده است.

این احتمال وجود دارد که افزونه چند نظر در مورد هرزنامه را از دست بدهد یا موارد نادرست را شناسایی نکند. فقط لازم است که در مورد آنها به آن بگویید ، و افزونه یاد می گیرد و با گذشت زمان بهتر می شود.

این پلاگین همچنین موارد ارسالی فرم تماس شما را با پایگاه داده اسپم جهانی خود بررسی می کند تا اطلاعات غیرضروری و جعلی را از بین ببرد.

اگرچه بارگیری رایگان است ، برای استفاده از افزونه به کلید API Akismet.com نیاز دارید. این کلیدها برای وبلاگهای شخصی رایگان هستند ، اما مشاغل و سایتهای تجاری مجبورند اشتراک های پولی را انتخاب کنند.

شماره 4 – Wordfence Security – بهترین راه حل برای مسائل امنیتی

Wordfence Security یک افزونه فایروال و اسکنر امنیتی وردپرس است. این سایت از سایت شما در برابر هکرهای مخرب ، بدافزار ، هرزنامه و سایر تهدیدات آنلاین محافظت می کند.

این نرم افزار مخرب را جستجو می کند و کد ، طرح زمینه و پرونده های پلاگین را با سوابق موجود در مخزن WordPress.org مقایسه می کند و به آن اجازه می دهد تا صحت آنها را تأیید کرده و تغییرات را به شما گزارش دهد.

این افزونه با فایروال برنامه وب (WAF) به نام Threat Defense Feed همراه است که به Wordfence کمک می کند تا ترافیک مخرب را شناسایی و مسدود کند. به علاوه ، با اطمینان از تنظیم گذرواژه های قوی تر و محدود کردن تلاش برای ورود ، از حملات بی رحمانه جلوگیری می کند.

مقاله مرتبط  17 بهترین وبلاگ فوق العاده موفق (ایده هایی که می توانید سرقت کنید)

فایروال و اسکنر امنیتی Wordfence قبل از هک شدن وب سایت ، هشدارهای خطر امنیتی را به شما ارائه می دهد و آن را ایمن و ایمن نگه می دارد. همچنین دارای ویژگی های امنیتی ورود به سیستم است که به شما امکان می دهد reCAPTCHA و احراز هویت دو عاملی را در وب سایت خود فعال کنید.

نسخه رایگان Wordfence در دسترس است. اما همچنین می توانید برنامه حق بیمه را با قیمت 99 دلار در سال خریداری کنید تا از ویژگی های امنیتی اضافی مانند لیست سیاه IP واقعی و گزینه مسدود کردن کشور همراه با پشتیبانی از مهندسان پشتیبانی حرفه ای برخوردار شوید.

شماره 5 – UpdraftPlus – بهترین گزینه برای تهیه نسخه پشتیبان از سایت

بسیاری از افراد نتوانند اهمیت داشتن یک افزونه پشتیبان را در نظر بگیرند. اشتباه نکن

تقریبا 30000 وب سایت روزانه هک شوید صرف امید به اینکه در لیست بعدی قرار نگیرید فقط آرزو است. شما باید آماده باشید ، جایی که پلاگین های پشتیبان به کار شما می آیند.

تعداد زیادی افزونه پشتیبان گیری از وردپرس به صورت آنلاین وجود دارد ، اما فقط تعداد کمی از آنها به اندازه UpdraftPlus قدرتمند و کاربرپسند هستند. به شما امکان می دهد پشتیبان گیری خودکار را انجام دهید و پرونده های خود را در مکانی از راه دور مانند Google Drive ، FTP ، ایمیل و Dropbox ذخیره کنید.

بازیابی وب سایت از طریق پشتیبان گیری نیز بسیار آسان است و می توان آن را مستقیماً از داشبورد انجام داد. سایر ویژگی ها شامل گزارش پیشرفته ، رمزگذاری پایگاه داده ، مقصد ذخیره سازی اضافی مانند OneDrive ، Azure ، SFTP و برنامه ریزی پشتیبان است.

شما این گزینه را دارید که بسته به برنامه ای که انتخاب می کنید ، از نسخه پایه UpdraftPlus استفاده کنید یا نسخه برتر آن را خریداری کنید که هزینه آن بین 195 تا 399 دلار در سال است.

شماره 6 – MonsterInsights – بهترین مورد برای ردیابی داده ها

ردیابی داده ها برای مقیاس گذاری و بهبود وب سایت شما بسیار مهم است. بدون واقعیت ، تمام آنچه که شما خواهید داشت فرضیات است.

Google Analytics به شما کمک می کند وب سایت ، محتوا و تجربه کاربری بهتر خود را بهبود ببخشید ، با ارائه بینش کلیدی در مورد عملکرد هر صفحه وب و اینکه کدام یک از کمپین های آنلاین بیشترین بازدید و تبدیل را دارد.

برخی از شما ممکن است نام Google Analytics را برای وردپرس شنیده باشید. این نام قبلی MonsterInsights بود. ممکن است نام تغییر کرده باشد ، اما هدف همان هدف باقی مانده است.

MonsterInsights به شما امکان می دهد خدمات ردیابی وب مرتبط با Google Analytics خود را اضافه کنید ، آن را سفارشی کنید و آن را مدیریت کنید – همه اینها در داشبورد وردپرس شماست.

می توانید از آن برای مشاهده جلسات فعال ، آمار تبدیل و نرخ پرش و مشاهده پیوندها و بارگیری های خروجی و داخلی استفاده کنید. سایر جزئیات مانند درآمد کل شما ، محصولات برتر و منابع ارجاع برتر نیز در این فهرست گنجانده خواهد شد.

با تمام اطلاعات موجود ، می توانید روی ایجاد یک استراتژی مبتنی بر داده برای رشد تجارت خود کار کنید.

MonsterInsights یک نسخه رایگان دارد که به شما امکان می دهد Google Analytics را نصب کنید ، داده ها را ردیابی کنید ، معیارهای اندازه گیری را در داشبورد ببینید و گزارش ها را اجرا کنید. همچنین یک نسخه برتر وجود دارد که بیشتر یک سرمایه گذاری است اما شامل ردیابی پست و صفحه ، پیگیری و گزارش های سفارشی ، ردیابی AdSense و موارد دیگر است. نسخه ممتاز با 99.50 دلار در سال با طرح Plus آغاز می شود.

شماره 7 – WPForms – بهترین برای طراحی فرم های تماس

به لطف سازنده کشیدن و رها کردن ، می توانید از WPForms برای ایجاد فرم های تماس جذاب و بسیار کارآمد استفاده کنید.

با چندین ویژگی جالب مانند منطق شرطی هوشمند برای اطمینان از اینکه بازدید کنندگان شما تجربه مشتری عالی دارند ، به نوبه خود ، احتمال ارسال اطلاعات تماس با آنها را افزایش می دهد.

علاوه بر این ، WPForms می تواند با تمام سیستم عامل های محبوب بازاریابی و پرداخت ادغام شود.

این طرح رایگان به شما امکان می دهد با خیالی راحت یک فرم تماس ایمن ایجاد کنید. اما اگر می خواهید به الگوهای بیشتر و ویژگی های پیشرفته برای تقویت تلاش های تولید سرب خود دسترسی پیدا کنید ، نسخه پولی آن مناسب تر خواهد بود. نسخه پولی سالانه 79 دلار برای یک سایت شروع می شود.

نتیجه

انتخاب بهترین افزونه های وردپرس می تواند طاقت فرسا باشد ، اما ابتکاری است که باید انجام دهید.

افزونه های وردپرس می توانند همه کارها را انجام دهند ، از طراحی و نگهداری وب سایت گرفته تا بهینه سازی آن برای موتورهای جستجو برای افزایش تجربه کاربر.

با استفاده از Yoast SEO خود را در جریان نگه دارید و هرزنامه ها و ربات ها را با Akismet مسدود کنید. در مرحله بعدی ، اطمینان حاصل کنید که امنیت WordPress شما با Wordfence مصالحه ای ندارد.

WP Rocket بارگذاری را کوتاه می کند ، در حالی که UpdraftPlus هنگامی که با مشکلات سازگاری روبرو هستید یا می خواهید سایت خود را مهاجرت کنید ، می تواند به شما کمک کند.

افزونه مورد علاقه ای دارید که ما از آن نام نبردیم؟ در زیر نظر دهید تا به ما اطلاع دهید!