آموزش سئو

بهترین افزونه های رزرو وردپرس – بررسی 2021

ژوئن 8, 2021

افشای اطلاعات: این محتوا توسط خواننده پشتیبانی می شود ، به این معنی که اگر روی برخی از پیوندهای ما کلیک کنید ممکن است کمیسیون دریافت کنیم.

قرار ملاقات های کتاب تجاری شما بصورت آنلاین است؟ آیا به دنبال بهترین پلاگین های رزرو وردپرس هستید تا به شما کمک کند جریان کار خود را ساده کرده و رضایت مشتری را افزایش دهید؟

یک افزونه رزرو موثر می تواند بخشی اساسی از معمای کسب و کار شما باشد. پس از یافتن مورد مناسب ، احتمال از دست دادن مشتری به پلاگین های معیوب یا کمتر از ایده آل را که به خوبی کار نمی کنند ، از بین می برید.

در این راهنما ، من بهترین پلاگین های رزرو وردپرس را به اشتراک می گذارم تا به شما کمک کنم همه قرارهای خود را به راحتی مدیریت کنید. پس از مطالعه انتخاب های برتر من ، می توانید بهترین تصمیم را برای نیازهای منحصر به فرد کسب و کار خود بگیرید.

بیا شروع کنیم.

شماره 1 – شروع کتاب مرور – بهترین برای برنامه ریزی انتصاب خدمات

StartBooking یک افزونه رزرو وردپرس قدرتمند را ارائه می دهد که می توانید به راحتی بارگیری و نصب کنید تا تمام نیازهای قرار ملاقات خود را مدیریت کنید.

آنها یک رابط مشتری رو به تمیز ارائه می دهند که به آنها امکان انتخاب یک لیست از پیش تعیین شده از خدمات با زمان و تاریخ موجود را می دهد. پس از آماده شدن برای رزرو وقت ملاقات ، StartBooking به طور موثری تمام اطلاعات آنها را ضبط می کند ، بنابراین آماده هستند. این امر StartBooking را به گزینه ای استثنایی برای کاربران وردپرس تبدیل می کند صنعت خدمات که می خواهند یک تجربه رزرو آنلاین تمیز و حرفه ای را که می توانند به آنها اعتماد کنند ، به مشتریان خود ارائه دهند.

اگر می خواهید همانطور که مشتریان قرار ملاقات خود را رزرو می کنند ، پرداخت های آنلاین را ضبط کنید ، StartBooking برای پردازش آسان پرداخت با Stripe ادغام می شود.

برخی از بهترین ویژگی های رزرو آنها:

 • یک پلاگین رزرو کاملاً قابل تنظیم ارائه می دهد تا بتوانید آن را طوری تنظیم کنید که قرارها را دقیقاً همان طور که می خواهید رزرو کنید
 • به راحتی با Google Calendar ادغام می شود
 • نحوه مشاهده مشتریان از گزینه ها و خدمات رزرو خود را از داشبورد وردپرس خود مدیریت کنید
 • تعداد نامحدودی قرار ملاقات را رزرو و مدیریت کنید
 • به تجزیه و تحلیل مهم رزرو دسترسی پیدا کنید ، بنابراین همیشه می دانید ماه به ماه چگونه کار می کنید
 • کارمندان مختلف را به پیشنهادات مختلف انتصاب دهید
 • زمان های رزرو را مشخص کنید که از همپوشانی قرارها با شما جلوگیری می کند
 • توانایی اداره رزرو کلاس و گروهی

طبقات قیمت گذاری شامل:

 • فردی – 12 دلار در ماه برای سایت ها و قرارهای نامحدود
 • تجارت – 28 دلار در ماه برای سایتها و قرارهای نامحدود

هر دو طبقه زمینه های سفارشی ، تاریخ مسدود کردن و ایمیل های قابل تنظیم را ارائه می دهند. طرح کسب و کار برای تیمی با چندین تقویم بهتر است و دارای پشتیبانی پیشرفته گزارش شده و اولویت دار است. StartBooking را به مدت 14 روز در اینجا امتحان کنید.

شماره 2 – طرفدار کتاب مرور – بهترین استفاده برای اعضای هیات

افزونه ای مانند Bookly Pro اگر با اعضای کارمند کار می کنید و به بسیاری از ویژگی های رزرو باطن قابل انتصاب نیاز دارید ، گزینه برتر است. این افزونه بیش از 34000 بار توسط مشاغل بارگیری در مورد روند رزرو خود بارگیری شده است.

با استفاده از Bookly Pro ، می توانید کارمندان خود را قادر به ملاقات در آینده با اعلان های خودکار قرار دهید و به آنها بگویید که چه خریدی را انجام داده اند. Bookly به شما امکان می دهد هر یک از کارمندان و تقویم های Google خود را به تعداد سرویس های موجود برای رزرو وصل کنید.

این امکان را برای شما فراهم می کند تا تیم خود و چندین رزرو را بدون سردرگمی احتمالی ناشی از آن مدیریت کنید. این ویژگی است که Bookly را به افزونه رزرو بسیار م effectiveثر تبدیل می کند اگر تیم در حال رشد را مدیریت می کنید.

مقاله مرتبط  بهترین نرم افزار مدیریت پروژه سال 2020

اگرچه Bookly یک نسخه پلاگین رایگان ارائه می دهد ، اگر می خواهید به قابلیت های پشتیبانی و پیشرفته رزرو دسترسی داشته باشید ، بهتر است پرداخت یک باره آنها را برای دسترسی کامل به همه آنچه ارائه می دهند ، انجام دهید.

برخی از بهترین ویژگی های آن:

 • فرم های رزرو زرق و برق دار و طراحی جلویی
 • ویژگی های رزرو کاملا پاسخگو که در هر اندازه صفحه نمایش کار می کنند
 • با Google Calendars و WooCommerce ادغام شوید
 • پرداخت ها را از طریق درگاه های پرداخت مختلف از جمله Stripe و PayPal بپذیرید
 • داخلی تجزیه و تحلیل با تعداد زیادی از آمار رزرو
 • امکان اتصال به تعدادی از سیستم های شخص ثالث را با استفاده از Zapier ارائه می دهد

هزینه Bookly Pro 89 دلار است ، یکبار پرداخت که شامل به روزرسانی های بعدی و شش ماه پشتیبانی می شود. همچنین می توانید 31.50 دلار اضافی برای تمدید پشتیبانی تا 12 ماه پرداخت کنید. اکنون Bookly Pro را بخرید.

افزونه رزرو و قرار ملاقات برای ووکامرس هنگامی که می خواهید تقریباً هر چیزی را بصورت آنلاین رزرو کنید ، یک بار ادغام و استفاده از آن با WooCommerce (یک افزونه قوی فروشگاه تجارت الکترونیکی وردپرس) ، واقعاً همه کارها را انجام می دهد.

با آن می توانید کنار بیایید رزرو هتل ، قرارهای تناسب اندام ، اجاره مهمانی ، اجاره آپارتمان، و یک بار دیگر اگر آن را با فروشگاه WooCommerce خود پیکربندی کنید.

افزونه رزرو و قرار برای ووکامرس به شما امکان می دهد تنها با چند کلیک رزروهای یک روزه یا چند روزه برای اجاره تجهیزات یا رزرو هتل را انجام دهید. اگر قبلاً یک فروشگاه WooCommerce از طریق وردپرس راه اندازی کرده اید ، افزودن افزونه رزرو و قرار ملاقات می تواند تجربه خرید شما را با یک رابط رزرو و قرار ملاقات کاملاً دگرگون کند که استفاده از آن در نمای عقب و جلو نیز آسان است.

برخی از بهترین ویژگی های پلاگین رزرو و قرار ملاقات:

 • با Google Calendar هم برای کاربران سرپرست و همگام سازی می شود
 • به راحتی یادآورهای پیامکی را تنظیم و خودکار کنید
 • اسلات های زمانی را که در مناطق زمانی محلی مشتری پیکربندی می شوند فعال کنید
 • قابلیت نمایش چند زبانه در بیش از 60 زبان
 • همه موارد نوشته شده خود را در قرارها در نمادهای تقویم یا لیست مشاهده کنید
 • می توانید رزرو چندین محصول را در چندین تاریخ تنظیم کنید

برای دریافت مجوز ، سالانه هزینه اشتراک پرداخت خواهید کرد. طبقات عبارتند از:

 • استارتر – 119 دلار برای یک فروشگاه
 • تجارت – 199 دلار برای پنج فروشگاه
 • تصدی – 249 دلار برای فروشگاههای نامحدود

هر سه مجوز دارای تمام ویژگی های اصلی هستند ، از جمله برچسب های انعطاف پذیر ، تاریخ های حذف ، تقویم رزرو سفارشی ، قابلیت های چند زبانه و تبدیل منطقه زمانی. با پلاگین رزرو و قرار برای ووکامرس اینجا شروع کنید.

شماره 4 – بوکینگو مرور – بهترین ها برای برنامه ریزی کلاس ها و کلاس ها

زمان های اخیر بسیاری از جنبه های تجارت از راه دور را به خود اختصاص داده است. خواه کلاس تدریس کنید و هم آموزش سربازی ، احتمالاً ترکیبی از جلسات حضوری و کنفرانس ویدیویی را انجام می دهید.

این وضعیتی است که بوکینگو برای آن مناسب است – حفظ و رشد تجارت و آموزش شما.

این افزونه رزرو وردپرس از QuanticaLabs برای هر کسی که دوره های دوره ای را به طور مکرر ارائه می دهد ساخته شده است. به شما امکان می دهد به راحتی کلاس ها و جلسات را ارسال کنید ، با زمینه های قابل تنظیم که به شما امکان می دهد پلاگین را متناسب با نیازهای صنعت خود تنظیم کنید.

به طور پیش فرض ، شما می توانید تاریخ ها را شروع کنید ، پایان دهید ، مدت زمان هر دوره و کلاس های فردی ، محدودیت های شرکت کنندگان ، تاریخ های تکرار شونده ، مکان (یا پیوند به یک دوره مجازی) ، اطلاعات تماس مربی و سایر اطلاعات اضافی.

مقاله مرتبط  نحوه استفاده از مناقصه هدر

و فرم های رزرو ، دوره ها و گروه های درسی نامحدود دریافت می کنید.

این امر برای شرکت هایی که کل کار آنها آموزش یا آموزش است ، خارق العاده است. مجموعه دوره ها توسط مربی یا موضوع تنظیم شده و هر تعداد که دوست دارید رزرو کنید.

هنوز هم بهتر است ، اگر خدمات آموزش شما به طرز وحشیانه ای در حال رشد است ، حتی می توانید از پرداخت با هر ارز جهانی پشتیبانی کنید. بنابراین ، دوره شما در مورد چگونگی پیشرفت و افزودن مهارت می تواند دانش آموزان از سراسر جهان را در خود جای دهد.

ویژگی های دیگری از قبل در Bookingo گنجانده شده است و توسعه دهندگان QuanticaLabs دائماً پلاگین را برای افزودن بیشتر و رفع نیازهای کاربر به روز می کنند.

شما می توانید Bookingo را با قیمت 40 دلار از EnvatoMarket دریافت کنید که شش ماه پشتیبانی دارد. به راحتی می توانید آن حمایت را با 13.13 دلار اضافی یک سال دیگر تمدید کنید.

شماره 5 – بررسی BirchPress – بهترین حالت برای گرفتن آسان پرداخت ها

BirchPress یک افزونه قابل اعتماد برای رزرو وردپرس است که اگر می خواهید PayPal و پرداخت کارت اعتباری را بدون دردسر ضبط کنید ، بسیار کارآمد است. این کار پردازش پرداخت ها را بدون نیاز به جستجوی درگاه پرداخت شخص ثالث که زندگی شما را پیچیده می کند ، آسان می کند.

اگر ترجیح می دهید از PayPal به عنوان درگاه پرداخت خود استفاده نکنید ، می توانید با یکپارچه سازی ووکامرس از طریق سایر دروازه های موجود پرداخت ها را جلب کنید.

به خصوص اگر در صنعت مراقبت های بهداشتی ، تناسب اندام ، خودرو ، سالن و زیبایی ، یا سلامتی و سلامتی space، BirchPress به شما کمک می کند روند برنامه ریزی و هماهنگی با قرارها از طریق داشبورد وردپرس شما آسان باشد.

حتی اگر دائماً قرار ملاقات می گیرید و مبلغی را جمع می کنید ، همیشه در دسترس نخواهید بود. با استفاده از ویژگی مسدود کردن تعطیلات BirchPress ، تاریخ هایی را که می توانید در طول سال برای رزرو در دسترس نباشید انتخاب می کنید.

ویژگی های ساده BirchPress ، همراه با قابلیت همگام سازی با بیش از یک گزینه پرداخت ، آنها را به یک افزونه برتر رزرو برای مدیریت قرارهای آنلاین تبدیل می کند.

برخی از ویژگی های مفید BirchPress عبارتند از:

 • می توانید ویژگی های رزرو را در هر صفحه یا پست با کد کوتاه آنها جاسازی کنید
 • برای وارد کردن و صادرات تاریخ های قرار ملاقات با Google Calendar ، Outlook ، iPhone یا Android ادغام می شود
 • وقتی کسی قرار ملاقات را تعیین می کند ، تغییر می دهد یا آن را لغو می کند ، به راحتی یادآوری و ایمیل ارسال کنید
 • قرار ملاقات های آنها را با پیکربندی فرم های ثبت نام بر اساس نیازهای خود تنظیم کنید
 • افزونه سازگار با ویژگی های پیشرفته سفارشی سازی

پس از پرداخت یکبار پرداخت در ردیف متناسب با بودجه کسب و کار ، می توانید به سرعت رسیدگی به نیازهای رزرو خود را شروع کنید. در اینجا نمودار ردیف قیمت گذاری آورده شده است:

 • شخصی – 99 دلار
 • تجارت – 199 دلار
 • تجارت + – 249 دلار

همه برنامه ها با یک سال پشتیبانی و به روزرسانی ، اعلان های ایمیل خودکار و مسدود کردن تعطیلات ارائه می شوند. بسته Business + تنها موردی است که از ادغام ووکامرس پشتیبانی می کند. امروز استفاده از BirchPress را شروع کنید یا یک نسخه آزمایشی زنده را در اینجا ببینید.

آنچه برای یافتن بهترین افزونه های رزرو وردپرس جستجو کردم

افزونه های رزرو دارای ویژگی های مختلفی هستند که می توانند نحوه انجام قرارهای کاری خود را تقویت کنند. هر افزونه رزرو که ارزش استفاده داشته باشد ، تجربه کاربری خوبی را ارائه می دهد ، به خوبی با سایت وردپرس شما ادغام می شود و روند پذیرش و ترتیب قرارها را ساده می کند.

مقاله مرتبط  خدمات مشاوره تبلیغات فیس بوک

هنوز هم ، می خواهید آن را یک گام جلوتر بردارید و برخی معیارهای اصلی را جستجو کنید تا بتوانید بهترین افزونه را انتخاب کنید که آنچه را که نیاز دارید ارائه دهد.

برای انتخاب افزونه ای که برای شما مناسب باشد ، مطمئن باشید که اهداف تجاری خود را واضح می دانید تا بدانید دقیقاً برای چه افزونه ای نیاز دارید.

آیا در حال رزرو تماس فروش آنلاین با مشتریان احتمالی هستید؟ آیا قرارهای حضوری محلی رزرو می کنید؟ آیا هنگام رزرو نیاز به گرفتن اطلاعات پرداخت دارید؟ آیا در حال رزرو قرار ملاقات یا رزرو هستید؟

برخی از افزونه ها دارای ویژگی های قوی مانند منوهای کشویی برای چندین برنامه ، امکان تجدید نظر و برنامه ریزی مجدد قرارها ، داشبوردی است که به شما امکان می دهد تقویم خود را به راحتی مشاهده و مدیریت کنید ، یا حتی یادآوری های خودکار قرار داده شده هنگام رزرو.

در اینجا چند مورد دیگر آورده شده است که من هنگام تحقیق و انتخاب بهترین افزونه های رزرو وردپرس در نظر گرفتم. هنگام انجام تحقیقات و انتخاب بهترین ها برای خود از این عوامل استفاده کنید.

پرداخت آنلاین

برخی از افزونه ها برای پذیرش راه حل های پرداخت آنلاین بدون نیاز به استفاده از درگاه پرداخت شخص ثالث طراحی شده اند. در صورت نیاز به پرداخت هنگام رزرو ، این می تواند برای شما به عنوان یک صاحب مشاغل مفید باشد.

امکان گرفتن پرداخت از طریق افزونه رزرو می تواند کمک زیادی به صرفه جویی در وقت شما کند. به این ترتیب ، نیازی نیست پلاگین های اضافی را در سایت خود ادغام کنید که به طور بالقوه می توانند سرعت آن را کاهش دهند.

بازدیدهای تقویم

آیا اگر افزونه شما نمای تقویمی را برای شما و مشتریانتان ارائه دهد ، رزرو قرار ملاقات در سایت شما آسان تر می شود؟ اگر قرار ملاقات های خود را در یک بازه زمانی مشخص ارائه دهید یا تجارت شما مبتنی بر سرویس باشد ، استفاده از یک افزونه با نمایش تقویم می تواند گزینه مناسبی باشد.

موبایل پسند

اگر نتوانید به راحتی قرارهای ملاقات را از یک دستگاه تلفن همراه بگیرید ، افزونه رزرو شما چندان مفید نخواهد بود. بر خلاف نمای استاندارد دسک تاپ ، حجم عظیمی از ترافیک آنلاین از طریق تلفن همراه ایجاد می شود.

همیشه با رزرو پلاگین هایی که به روز هستند و نماهای سازگار با تلفن همراه را ارائه می دهند بهتر است. استفاده از افزونه های رزرو که اخیراً مورد بررسی یا به روزرسانی قرار نگرفته اند تا با آخرین نسخه وردپرس سازگار باشند ، اگر مواظب نباشید می تواند علیه شما کار کند.

نتیجه

این ممکن است انبوهی از اطلاعات برای هضم یکباره باشد. من لیستی از برترین افزونه های رزرو برای وردپرس را مرور کردم که می توانید از هم اکنون شروع کنید و فراتر از اصول اولیه استفاده کنید.

برای کمک به شما در انتخاب بهترین افزونه رزرو وردپرس ، در اینجا خلاصه ای از افزونه هایی را که توصیه می کنم:

 1. StartBooking – بهترین گزینه برای رزرو قرار ملاقات خدمات
 2. Bookly Pro – بهترین مورد برای استفاده با اعضای کارکنان است
 3. پلاگین رزرو و قرار ملاقات برای ووکامرس – بهترین مورد برای استفاده در ووکامرس
 4. Bookingo – بهترین ها برای زمانبندی آموزش و کلاس ها
 5. BirchPress – بهترین حالت برای گرفتن آسان پرداخت ها

حالا نوبت شماست. آیا افزونه رزرو شده است که برای شما بهتر از دیگران کار کند؟ با گذاشتن کامنت در ادامه به من اطلاع دهید.

مشاوره با نیل پاتل

ببینید آژانس من چگونه می تواند رانندگی کند عظیم مقدار ترافیک به وب سایت شما

 • سئو – باز کردن مقدار زیادی از ترافیک SEO. نتایج واقعی را مشاهده کنید.
 • بازاریابی محتوا – تیم ما محتوای حماسی ایجاد می کند که به اشتراک گذاشته می شود ، پیوند می گیرد و ترافیک را جذب می کند.
 • رسانه پرداخت شده – استراتژی های موثر پرداخت شده با بازگشت سرمایه روشن.

تماس بگیرید