آموزش سئو

بهترین ارائه دهنده گواهی SSL – بررسی 2021

فوریه 21, 2021

افشای اطلاعات: این محتوا توسط خواننده پشتیبانی می شود ، به این معنی که اگر روی برخی از پیوندهای ما کلیک کنید ممکن است کمیسیون دریافت کنیم.

شما می خواهید افراد به سایت شما اعتماد کنند و این امر به یک گواهینامه لایه سوکت امن (SSL) معتبر نیاز دارد.

گواهینامه های SSL توسط یک مرجع صدور گواهینامه (CA) صادر می شوند و از دو طریق مهم باعث ایجاد اعتماد می شوند:

 1. CA احراز هویت می شود هویت سازمانی که گواهینامه را می خواهد. به این ترتیب ، مردم می دانند که در واقع اطلاعات خود را مثلاً به پی پال می فرستند و نه شخصی که سایت جعلی پی پال راه اندازی کرده است.
 2. گواهی SSL رمزگذاری داده هایی که بین وب سایت و بازدید کنندگان شما سفر می کنند. به این ترتیب ، مهاجمان بالقوه نمی توانند اطلاعاتی را که افراد در سایت شما به اشتراک می گذارند ، مانند نام کاربری ، گذرواژه یا شماره کارت اعتباری آنها را بدزدند.

امروز ، همه مرورگرهای معروف مانند Google Chrome در هر زمان که بخواهند از یک سایت بدون گواهی SSL بازدید کنند ، به آنها هشدار می دهد. چیزی مانند “این سایت ایمن نیست” یا “هر اطلاعاتی که به اشتراک می گذارید ممکن است در معرض حمله مهاجمان قرار گیرد” خواهد گفت.

به راحتی بگویم برای تجارت عالی نیست.

بازدیدکنندگان احتمالی قصد دارند به سایتی دیگر سر بزنند که در آن با وارد کردن شماره اعتبار خود احساس راحتی می کنند. من می دانم که می خواهم

CA های مختلف زیادی برای انتخاب وجود دارد و آنها طیف وسیعی از گواهینامه های SSL را برای کمک به شرکت ها در شناسایی هویت آنلاین خود و محافظت از حریم خصوصی مشتری خود به فروش می رسانند.

برای برخی از افراد استفاده از گواهینامه SSL رایگان کاملاً ایمن است. تمام آنچه لازم است یک نمایش سریع است که شما دامنه خاصی را کنترل می کنید. اینها به عنوان گواهینامه های SSL (دامنه معتبر) DV شناخته می شوند.

برای شرکتهایی که نیاز به اطمینان از سطح بالاتری دارند ، گواهینامه های SSL (اعتبار سنجی سازمان) یا EV (اعتبار سنجی گسترده) SSL شامل بررسی پیشینه در دنیای واقعی سازمانی است که درخواست کرده است.

روند احراز هویت دقیق رایگان نیست ، اما سطح اطمینان بالاتری را منتقل می کند.

ارائه دهندگان گواهینامه SSL پولی همچنین فرآیند دریافت و تمدید گواهینامه ها را از طریق یک پلت فرم بصری آنلاین بسیار آسان می کنند.

بنابراین ، چگونه بهترین ارائه دهنده گواهی SSL را انتخاب می کنید؟

در ابتدا ممکن است مشکل به نظر برسد ، با توجه به اینکه همه آنها خدمات ضروری یکسانی را می فروشند. تفاوت های مهمی وجود دارد ، و شما می خواهید آنها را قبل از تصمیم بگیرید.

در این پست ، ارائه دهندگان برتر گواهی SSL را مرور کردم. اینها نام های بزرگی هستند که سابقه طولانی در محافظت از وب سایت ها دارند. پس از بررسی ها ، یک راهنمای کوتاه ارائه می شود که به شما کمک می کند گزینه های خود را درک کرده و س movingالات صحیحی را که به جلو حرکت می کنند ، بپرسید.

# 1 – SSports – بهترین برای گواهینامه های SSL مناسب با بودجه

SSboll کاملا مناسب مشاغل کوچک و در حال رشد است که نیاز به امنیت سایت خود دارند ، اما توانایی پرداخت هزاران دلار در سال را ندارند.

آنها یک محصول میان رده خوب و خوب هستند که برای شرکتهایی کار می کنند که توانایی استفاده از گواهینامه های SSL کاملاً رایگان را پشت سر گذاشته اند ، اما به ویژه نیازهای امنیتی پیچیده ای ندارند که قیمت برتر DigiCert یا GlobalSign را توجیه کنند.

بهترین قسمت در مورد قیمت های بودجه این است که سطح رمزگذاری همان است که با گواهینامه های SSL بسیار گران تر دریافت می کنید.

ممکن است فکر کنید که نقطه ضعف خدمات به مشتری با کیفیت پایین است ، اما چیزی فراتر از حقیقت نیست.

SSboll چت ، ایمیل و پشتیبانی تلفنی بصورت 24 ساعته 7 روزانه ارائه می دهد. در بازبینی پس از بررسی ، مشتریان خوشحال از نماینده خدمات مشتری SS رسالت خود تشکر کرده اند که با نصب اولین گواهینامه SSL یا کمک به آنها در رسیدگی به یک مسئله پیچیده ، آنها را راهنمایی می کند.

من فکر می کنم SSboll تعادل خوبی بین قیمت و خدمات به مشتری برقرار کرده است. به هیچ وجه ارزان نیست ، اما مطمئناً ارزان تر از برخی از حق بیمه ها است – جرات می کنم بگویم فقط برای شرکت ها – ارائه دهندگان گواهی SSL مانند Digicert و GlobalSign.

علاوه بر قیمت گذاری مقرون به صرفه ، SSunities طیف وسیعی از گواهینامه ها را به اندازه کافی انعطاف پذیر برای پاسخگویی به نیازهای بسیاری از مشاغل مختلف ارائه می دهد:

 • SSL پایه: شروع از 36.75 دلار در سال (اعتبار دامنه)
 • حق بیمه SSL: با شروع از 74.25 دلار در سال (همراه با سه زیر دامنه)
 • SSL با اطمینان بالا: شروع از 48.40 دلار در سال (اعتبار سازمان)
 • Enterprise EV SSL: با شروع از 239.50 دلار در سال
 • گواهی SSL Wildcard: با شروع از 224.25 دلار در سال
 • چند دامنه ای UCC / SAN: با شروع از 141.60 دلار در سال
 • Enterprise EV UCC / SAN SSL: 319.20 دلار در سال

مانند سایر ارائه دهندگان گواهینامه SSL ، برای دریافت پایین ترین قیمت باید قرارداد طولانی تری منعقد کنید. با این وجود ، با SS SSBL ، قیمت گذاری یک ساله هنوز کمتر از رقبا است.

همانطور که در بالا مشاهده می کنید ، SSboll برای گواهی نامه های wildcard و Subject Alternative Name (SAN) نرخ بسیار کمی دارد. این می تواند یک تن پس انداز کند و مدیریت گواهینامه را ساده کند.

گواهی های Wildcard تعداد نامحدود زیر دامنه ها را پوشش می دهد. به جای خرید ، نصب و تمدید گواهی جداگانه برای neilpatel.com، info.neilpatel.com، و غیره ، من فقط به یک Wildcard نیاز دارم.

گواهینامه های SAN از چندین دامنه محافظت می کنند. تعداد دقیق آن به ارائه دهنده گواهی SSL بستگی دارد. دامنه های بیشتری که با گواهینامه های کمتری پوشانده شده اند زندگی شما را بسیار آسان می کنند.

برای مقایسه ، گواهی GlobalSign’s EV SSL از 599 دلار شروع می شود و افزودن دامنه و زیر دامنه از آنجا هزینه بیشتری دارد.

از طرف دیگر ، با Enterprisation SS ، Enterprise EV UCC / SAN SSL به شما امکان می دهد تا 500 دامنه اضافی را با هزینه بسیار کمتری امن کنید. و با GlobalSign محدود به 100 زیر دامنه اضافی در هر گواهینامه SAN هستید.

در مقایسه با Digicert ، این تفاوت آشکارتر است زیرا EV چند دامنه ای تقریباً 3000 دلار در سال است.

اگر فکر می کنید SS رسول با قیمت مناسب شما ارائه می شود ، یک ضربه بزنید. بازپرداخت بی قید و شرط 30 روزه یک حیله بازاریابی نیست. اگر راضی نیستید ، آنها بلافاصله اعتبار شما را اعتبار می دهند. در حال حاضر آغاز شده است.

مقاله مرتبط  بهترین بررسی های کارت اعتباری کسب و کار سال 2020

شماره 2 – GlobalSign – بهترین SSL مدیریت شده برای شرکت

GlobalSign ارائه دهنده گواهینامه SSL برای سازمانهای بزرگ با نیازهای پیچیده است. آنها برخی از بالاترین نرخ ها را در صنعت دارند ، اما همچنین خوشحالترین مشتریان را به دلیل کیفیت خدمات خود دارند.

اگر فقط به یک دو گواهینامه SSL نیاز دارید ، من با هزینه کمتری کار می کنم. از طرف دیگر ، اگر به گواهینامه های زیادی نیاز دارید و مدیریت بسیاری از آنها شروع به ایجاد مشکل می کند ، GlobalSign یک انتخاب عاقلانه است.

بهترین ابزار نظارت و موجودی گواهی در نژاد ، همراه با تخفیف های سنگین برای صدور مجوز ، هزینه کل مالکیت را برای امنیت کامل SSL کاهش می دهد.

فارغ از اینکه چند مورد را باید مدیریت کنید ، فراوانی مشکلات پرهزینه مربوط به انقضا گواهی را کاهش دهید. حتی اگر گواهی ها سازگار نباشند ، بدون توجه به اینکه چه کسی گواهینامه را صادر کرده است ، می توانید تنظیمات برگزیده سیاست را تنظیم کرده و یادآوری دریافت کنید.

دیگر نیازی به پیگیری دستی گواهینامه ها نیست. همه چیز با اسکن سریع در دسترس است.

در مورد آن فکر کنید اگر کارمندان شما به دلیل پشتیبانی از پلت فرم بصری و درگاه GlobalSign هر ماه دو ساعت اضافی صرفه جویی می کنند ، سرویس قبلاً هزینه خود را پرداخت کرده است.

من GlobalSign را برای مشاغلی که نمی توانند بازی عادی انتظار را برای دریافت گواهینامه های جدید انجام دهند ، بسیار توصیه می کنم. پس از تأیید اعتبار GlobalSign برای کسب و کار شما ، آنها می توانند مجوزهایی را بصورت تقاضا صادر کنند زیرا در همه دامنه ها از قبل تأیید شده اند.

روند احراز هویت اولیه نسبتاً سریع است (بین سه تا چهار روز کاری برای EV). برخی از افراد گزارش کرده اند که به دلیل شرایط اضطراری می توانند سریعتر گواهینامه ها را دریافت کنند ، فقط با تماس با GlobalSign.

GlobalSign طیف گسترده ای از گواهینامه های SSL سنتی را ارائه می دهد:

 • گواهینامه DV SSL: با شروع از 249 دلار در سال
 • گواهینامه SSL OV: با شروع از 349 دلار در سال
 • گواهینامه EV SSL: با شروع از 599 دلار در سال
 • گواهینامه DV Wildcard SSL: با شروع از 849 دلار در سال
 • گواهینامه SSL OV Wildcard: با شروع از 949 دلار در سال

GlobalSign گواهینامه های SS SSL را برای چندین دامنه با 199 دلار در سال با قیمت بالای گواهینامه پایه ارائه می دهد. بنابراین ، یک OV SAN SSL از GlobalSign 549 دلار در سال برای شما هزینه می کند. یک گواهینامه SAN حداکثر 100 دامنه اضافی را پوشش می دهد.

همچنین می توانید زیر دامنه ها را برای یک هزینه اضافی اضافه کنید ، اگر یک گواهینامه wildcard SSL در صورت نیاز به پوشش زیاد ، مقرون به صرفه تر خواهد بود.

ضمانت GlobalSign EV بیش از 1.5 میلیون دلار است. اگر گواهینامه های دیجیتال شما از حمایت وعده داده شده برخوردار نیستند ، GlobalSign قبض خسارت را تأیید می کند.

این نیم میلیون کمتر از یک گواهینامه قابل مقایسه از DigiCert است. در حالت ایده آل ، شما هرگز نگران تفاوت نخواهید بود ، اما این چیزی است که باید از آن آگاه باشید.

جنبه خوب دیگر برای مشتریان سازمانی این است که GlobalSign از امضای سند ، امضای کد ، امضاهای دیجیتالی و ایمیل ایمن پشتیبانی می کند. اینکه بتوانید تمام این نگرانی های امنیتی SSL را در یک پلتفرم متمرکز کنید ، مدیریت آنها را بسیار ساده تر می کند.

GlobalSign همچنین SSL اینترانت را برای ایمن سازی سرورها و برنامه های داخلی ارائه می دهد. این بدان معناست که شرکت ها دیگر مجبور نیستند CA خود را اجرا کنند یا از گواهینامه های امضا شده خود استفاده کنند.

برای شرکت هایی که خدمات مبتنی بر cloud ارائه می دهند ، CloudSSL GlobalSign می تواند به آنها کمک کند تا نیازهای پیچیده امنیتی این محیط های نسل بعدی را برآورده کنند.

هر شرکتی متوجه مزیت مجموعه حق بیمه GlobalSign از مجوزها و خدمات SSL نمی شود. برای وب سایت های ساده ، این بیش از حد مجاز است.

اما برای شرکت ها ، به ویژه شرکت هایی که نیازهای امنیتی پیچیده SSL دارند ، استفاده از GlobalSign ارزش هر پنی را دارد.

امروز یک نسخه آزمایشی SSL مدیریت شده GlobalSign را درخواست کنید و تفاوت آن را ببینید.

شماره 3 – DigiCert – بهترین گواهینامه های برتر SSL

گروه Digicert دارای تعداد معدودی از معتبرترین CA ها (GeoTrust ، RapidSSL ، Thawte و Verisign) است و به یکی از بزرگترین ارائه دهندگان گواهینامه SSL در جهان تبدیل شده است.

مطمئناً یکی از گزینه های گران قیمت است ، اما Digicert دارای ویژگی های امنیتی با گواهینامه SSL برتر است که می تواند برای کسب و کارهای مناسب تفاوت زیادی ایجاد کند.

این شامل شناسایی بدافزار به صورت خودکار در تمام سایت های شما ، اسکن های انطباق PCI (صنعت کارت پرداخت) و چک لیست های مسدود شده است ، که اطمینان می دهد سایت شما در لیست بلاک های دولت یا کشور خاص مورد سو ظن نیست.

نکته مهم ، اکثر این ویژگی ها فقط با برنامه های سطح بالاتر Digicert ارائه می شوند. ارائه دهنده پیشنهادات خود را به سه طبقه تقسیم می کند: Basic ، Secure Site و Secure Site Pro.

شما می توانید برای هر ردیف انواع مختلفی از گواهینامه ها را خریداری کنید ، اما من توصیه نمی کنم با Basic استفاده کنید. این هزینه بسیار بیشتر از محافظت قابل مقایسه با سایر ارائه دهندگان گواهینامه SSL است و شما از ویژگی های امنیتی اضافی که قیمت برتر Digicert را به یک خرید خوب تبدیل می کنند ، از دست می دهید.

اگر به اعتبارسنجی دامنه اصلی که همراه با Digicert Basic است ، نیاز دارید ، من می خواهم با SSunities بروم. از طرف دیگر ، اگر یک وب سایت تجارت الکترونیکی را اداره می کنید که کاربران در آن اطلاعات مالی را وارد می کنند ، Digicert سطح حفاظت بالایی را ارائه می دهد که بسیار جذاب است.

در سطح Secure Site (همراه با اعتبارسنجی سازمان) ، قیمت گذاری به شرح زیر تقسیم می شود:

 • امنیت سایت SSL: با شروع از 399 دلار در سال
 • Secure Site EV SSL: با شروع از 995 دلار در سال
 • امن SSL چند دامنه سایت: با شروع از 1،296 دلار در سال
 • Secure Site Multi-domain EV SSL: با شروع از 2،785 دلار در سال
 • Secure Site Wildcard SSL: با شروع از 1،999 دلار در سال

کلیه گواهینامه های سایت امن با ضمانت 1.75 میلیون دلاری Netsure Protection برای مشاغل شما و مجموعاً 2 میلیون دلار ضمانت نامه تکیه گاه برای مشتریان پشتیبانی می شود.

مقاله مرتبط  نحوه استخدام فریلنسرهای SEO

این یکی از جامع ترین ضمانت های موجود است ، و این حتی طرح برتر DigiCert نیست.

شما همچنین از پشتیبانی اولویت برخوردار هستید ، این بدان معناست که نمایندگان Digicert سریعتر از نگرانی های شما پاسخ خواهند داد اگر با سطح Basic بروید. دلیل خوب دیگر برای جلوگیری از آن

البته هنوز مردم با مشکلاتی روبرو هستند ، اما مشتریان Digicert با پشتیبانی اولویت دار دائماً این شرکت را به دلیل پاسخگویی و مشاوره تخصصی شان تحسین می کنند.

این شرکت واقعاً مشتریانشان را از طریق مراحل نصب به صورت رایگان طی می کند. آنها انتظار دارند شما سوالی داشته باشید و آماده کمک هستند.

همه اینها و موارد دیگر همراه با لایه SecureSitePro است:

 • Secure Site Pro SSL: با شروع از 995 دلار در سال
 • Secure Site Pro EV SSL: با شروع از 1499 دلار در سال

این برنامه ها با ضمانت کمی بهتر پشتیبانی می شوند ، که تا 2 میلیون دلار تجارت شما را پوشش می دهد. همچنین نظارت بر ثبت شفافیت گواهی وجود دارد که هر زمان یک گواهی غیر مجاز به یکی از دامنه های آنها اختصاص یابد ، به آنها هشدار می دهد.

علاوه بر پشتیبانی از اولویت ، Secure Site Pro دارای اعتبار سنجی اولویت نیز می باشد که باعث کاهش زمان لازم برای صدور گواهینامه های جدید می شود.

هر شرکتی به امنیت بیشتری احتیاج ندارد ، اما کسانی که این کار را انجام دهند از مجموع آنچه Digicert با گواهینامه Site Secure Pro خود ارائه می دهد قدردانی می کنند:

تمام گواهینامه های Digicert از طریق CertCentral مدیریت می شوند که استفاده از آنها بسیار آسان است. CertCentral برای کار در مقیاس طراحی شده است ، بنابراین مهم نیست که چند گواهینامه دارید – مدیریت آن آسان خواهد بود.

Digicert با 30 روز ضمانت استرداد پول از تمام گواهینامه های SSL خود پشتیبانی می کند. هیچ سوالی پرسیده نشده ، بدون دردسر.

آنچه برای یافتن بهترین ارائه دهنده گواهینامه SSL جستجو کردم

شما می خواهید بدون شک مردم بدانند سایت شما ایمن و قابل اعتماد است.

دامنه و قابلیت های دقیق SSL مورد نیاز شما به نوع و تعداد وب سایت های شرکت شما بستگی دارد.

قیمت یک فاکتور مهم است – به خصوص وقتی به هزینه های طولانی مدت نگاه می کنید – اما نمی تواند تنها چیزی باشد که روی آن تمرکز می کنید. به معنای کاملا واقعی ، آنچه را که برای آن پرداخت کرده اید می گیرید.

برخی از شرکت ها کاملا تحت پوشش مجوزهای SSL معامله قرار می گیرند. دیگران بسیار سپاسگزار خواهند بود که با یک محصول ممتاز که واقعاً امنیت مورد نیاز آنها را تأمین می کند ، همراه شدند.

برای اینکه بفهمید کدام ارائه دهنده گواهینامه SSL برای شرایط خاص شما بهتر کار خواهد کرد ، هنگام ارزیابی گزینه های خود ، به معیارهای X زیر توجه کنید.

انواع گواهینامه های SSL

شما می خواهید نوع مناسبی از گواهینامه های SSL را برای سایت خود دریافت کنید. درک تفاوت های اساسی بین آنها به شما کمک می کند از خرید بیش از مقدار مورد نیاز خود ، یا عدم دریافت کافی خودداری کنید.

سه نوع گواهینامه SSL وجود دارد که با آنها روبرو خواهید شد. آنها با توجه به سطح اعتبار سنجی متفاوت هستند:

 • دامنه معتبر است (DV): گواهینامه های DV نشان می دهد که مرجع صدور گواهینامه تأیید کرده است که شما مالک یک دامنه خاص هستید. اینها معمولاً رایگان هستند ، اما از آنجا که شما مجبور نیستید چیزی خارج از کنترل دامنه را نشان دهید ، پایین ترین سطح اعتماد را دارند.
 • سازمان معتبر است (OV): گواهینامه های OV نشان می دهد که مرجع صدور گواهینامه تأیید کرده است که سازمان شما واقعی است ، دارای مکان فیزیکی شناخته شده ای است و دامنه را کنترل می کند. این موارد رایگان نیستند و دستیابی به آنها ممکن است چندین روز طول بکشد ، زیرا به بررسی هویت واقعی نیاز دارند. به همین ترتیب ، اعتماد گواهی های OV بالاتر از DV ها است.
 • اعتبار سنجی گسترده (EV): گواهینامه های EV گسترده ترین روند تأیید را دارند. علاوه بر بررسی همه موارد مورد نیاز برای OV ، EV نیز به بررسی اسناد شرکت نیاز دارد.

به طور کلی ، انواع مختلف گواهینامه های SSL از یک ارائه دهنده همان سطح رمزگذاری یکسان را دارند. این فرآیند احراز هویت است که سطح اعتماد بیشتری را افزایش می دهد.

رمزگذاری همراه با گواهینامه های DV مهم است. اما هنگامی که رمزگذاری به بررسی دقیق هویت و گواهینامه های OV یا EV گره می خورد ، انجام بازی فیشینگ یا مرد وسط حملات

در بعضی از صنایع ، مانند امور مالی و بهداشت و درمان ، ممکن است مجبور شوید گواهینامه EV SSL دریافت کنید. این فقط یک گلوله برای گاز گرفتن است. اگر وب سایتی با مشخصات بالا داشته باشید که می تواند هدف شاداب مهاجمین باشد ، این موضوع نیز صادق است.

برخی برای دستیابی به مارک تجاری گواهینامه های OV یا EV را دریافت می کنند. وقتی مرورگرهایی مانند Chrome یک قفل سبز رنگ در کنار URL سایت نشان می دادند ، این اهمیت بیشتری داشت.

گوگل شروع به حذف تدریجی آن کرد و اکنون هر کس قفل خاکستری یکسانی را دریافت می کند ، صرف نظر از نوع اعتبار سنجی. حتی PayPal دیگر قفل سبز در Chrome ندارد:

در صورت دریافت OV یا EV ، اطلاعات بیشتری در مورد سازمان در جزئیات گواهی وجود دارد ، اما چه کسی آن را بررسی می کند؟

اگر می توانید از پرداخت هزینه OV یا EV خودداری کنید ، توصیه می کنم این کار را انجام دهید. فقط بررسی کنید که آیا برای صنعت شما و با هر نرم افزار درگاه پرداختی که استفاده می کنید کارایی دارد.

از نظر انتخاب بین فروشندگان مختلف ، مطمئن باشید که شما در حال مقایسه یک سیب به سیب هستید.

به عنوان مثال ، Secure Site SSL از Digicert یک گواهینامه OV است ، اگرچه آن را با نام نمی گوید ، در حالی که یک گواهی Single Domain OV از Sectigo این امر را واضح تر می کند.

صحبت از مجوزهای دامنه تک ، دو زیرگروه مهم از گواهینامه های SSL وجود دارد:

 • گواهینامه های SSL Wildcard تعداد نامحدود زیر دامنه ها را پوشش دهید.
 • گواهی های SSL نام جایگزین موضوع (SAN) تعداد مشخصی از دامنه های اضافی را پوشش دهید. اینها همچنین ممکن است “چند دامنه ای” یا UCC (گواهی ارتباطات یکپارچه) نامیده شوند.

محدودیت های دقیق از ارائه دهنده به ارائه دهنده دیگر متفاوت خواهد بود. به عنوان مثال با GlobalSign ، نوع گواهینامه SSL مورد نظر خود را خریداری می کنید (DV ، OV یا EV) و سپس 199 دلار در سال اضافی برای هر دامنه اضافی و 99 دلار در سال برای هر زیر دامنه پرداخت می کنید.

مقاله مرتبط  نحوه مطابقت با تطابق وب سایت ADA

همچنین ، GlobalSign یک Wildcard SSL ارائه می دهد که تعداد نامحدود زیر دامنه ها را با قیمت 849 دلار در سال تأمین می کند.

اگر شما نیاز دارید چندین دامنه یا بسیاری از زیر دامنه ها را با بودجه محدود تأمین کنید ، SSLBP را به شما توصیه می کنم. آنها دارای Wildcards هستند که از 225 دلار و گواهی SAN شروع می کنند که می تواند تا 500 دامنه را با 142 دلار در سال امن کند.

نکته آخر: استفاده از چندین ارائه دهنده گواهی امکان پذیر است. بسیاری از شرکت ها از گواهینامه های SSL رایگان Let’s Encrypt برای همه آنچه که می توانند استفاده می کنند و از گواهینامه های SSL پرداخت شده برای پوشش سایر موارد استفاده می کنند.

سرعت در صدور

با چه سرعتی می توانید گواهینامه های SSL مورد نیاز خود را دریافت کنید؟

در حالی که می توان گواهینامه های DV SSL را فوراً کم و بیش صادر کرد ، گواهینامه های OV و EV SSL ممکن است چندین روز و احتمالاً بیشتر طول بکشد.

اگر به یکی از این گواهینامه های اعتبار بالاتر به شدت احتیاج دارید ، قطعاً با یک ارائه دهنده گواهینامه SSL که در محدوده 1-3 روزه قول می دهد ، مانند DigiCert همراه شوید. البته ، شما می خواهید بررسی ها را بررسی کنید تا ببینید آیا آنها به سرعت به گواهینامه های حمل و نقل می رسند یا نه.

با توجه به بررسی ها ، SSiddle دارای سریعترین زمان چرخش است ، بنابراین اگر دیروز به گواهینامه SSL نیاز داشته باشید ، می تواند انتخاب خوبی باشد.

برای شرکت هایی که نرم افزار تولید می کنند ، Digicert و GlobalSign مشکل صدور گواهینامه ها را با سرعت DevOps حل می کنند.

آنها یک حساب سازمانی راه اندازی می کنند که به شما امکان می دهد دامنه ها را از قبل اعتبار سنجی کنید. با Digicert و Globalsign ، مدیریت این امر ساده است ، بنابراین شما به همان تعداد دامنه ای که فکر می کنید نیاز دارید ، از قبل اعتبار سنجی می کنید و سپس می توانید بر اساس تقاضا ، گواهی ها را صادر کنید.

ضمانت نامه

یکی از مهمترین مزایای استفاده از گواهینامه SSL پولی بیش از یک گواهینامه رایگان این است که تحت ضمانت قرار می گیرید. این مانند یک بیمه نامه است. اگر یک گواهینامه SSL که به اشتباه صادر شده باشد ، مشکلی ایجاد کند ، شما برای درست کردن آن سخت گیر نخواهید بود.

این ضمانت نامه ها بسته به نوع گواهی شما متفاوت است. گواهینامه های SS SSL با ضمانت حدود 10 هزار دلار پشتیبانی می شوند ، در حالی که گواهینامه های EV SSL ممکن است بیش از 1 میلیون دلار را پوشش دهند.

DigiCert یکی از جامع ترین ضمانت ها را دارد. برای گواهینامه EV SSL آنها ، کسب و کار شما شامل 2 میلیون دلار ضمانت می شود و مشتریان شما با 2 میلیون دلار گارانتی جداگانه پشتیبانی می شوند.

امیدوارم که شما هرگز به این نیاز نخواهید داشت ، اما در صورت نیاز ، مهم است که بدانید کدام شرکت ها با ضمانت مناسب از شما پشتیبانی می کنند.

خدمات مشتری

چه در حال خرید یک گواهینامه SSL هستید یا هزاران بار در هفته ، کیفیت خدمات به مشتری بسیار مهم است.

مراحل زیادی برای نصب و تمدید گواهینامه های SSL وجود دارد. برای هر میزبان و نوع سرور کمی متفاوت است. گاهی اوقات فرآیند “نصب آسان” بر اساس سخت افزار خاص شما دشوارتر می شود.

اینکه بتوانید تلفن را بردارید و با یک متخصص صحبت کنید که می تواند شما را در این روند راهنمایی کند ارزش زیادی دارد. SSboll از اعتبار بالایی برخوردار است ، به طوری که صدها بازرسان در اولین نصب گواهینامه SSL خدمات اطمینان مشتری را توصیف می کنند. عوامل از ابتدا تا انتها روی خط می مانند و اطمینان حاصل می کنند که همه کار درست انجام شده است.

Let’s Encrypt گزینه بسیار خوبی برای گواهینامه های SSL رایگان است ، اما اگر ماهانه چندین ساعت به کارمندان با حقوق خود بکشید تا با یک سیستم ناآشنا آشنا شوند ، آیا پس انداز می کنید؟

به همین دلیل شرکت هایی مانند GlobalSign و Digicert می توانند هزینه گواهینامه های SSL را بسیار بیشتر از بقیه بگیرند. شما هزینه خدمات دربان و در خواست مشتری را پرداخت می کنید تا مجبور نشوید خودتان متخصص استخدام کنید.

نتیجه

اگر نمی توانید از بهترین گواهینامه های SSL رایگان برای محافظت از سایت های خود استفاده کنید ، یافتن گزینه پولی مناسب ضروری است.

بیشتر به یافتن یک ارائه دهنده گواهینامه SSL بستگی دارد که طیف وسیعی از گواهینامه های مورد نیاز شما را با قیمتی منطقی ارائه دهد.

برای شرکت هایی که به دنبال گواهینامه های SSL ارزان قیمت هستند ، اولین و تنها توقف خود را در SS SS قرار دهید. علاوه بر قیمتهای عالی ، آنها شهرت زیادی در کمک به مشتریان خود دارند. اگر به گواهینامه Wildcard یا SAN نیاز دارید ، رفتن با SSomob می تواند هزاران دلار در سال صرفه جویی کند.

اگر فقط به گواهینامه های OV یا EV نیاز دارید و برای تهیه نسخه پشتیبان از آنها ضمانت جدی می خواهید ، Digicert یک انتخاب عالی است. قطعاً برچسب قیمت بالاتری وجود دارد ، اما این سیستم عامل دارای ابزارهای اضافی بسیاری برای حفظ امنیت سطح بالای SSL در همه سایت های شما است.

GlobalSign توصیه من برای مشتریان سازمانی است که ارائه دهنده ای می خواهند که به آنها کمک کند نیازهای پیچیده SSL خود را مدیریت کنند. دیگر سیستم مدیریت گواهی کاربر پسند وجود ندارد و شما می توانید در صورت نیاز به عوامل خدمات مشتری آنها بستگی داشته باشید.

گزینه های بسیار زیاد دیگری برای گواهینامه های SSL وجود دارد. اینها سه مورد برتر من هستند. آنها آزمایش زمان را تحمل کرده اند ، به هزاران شرکت در حفظ امنیت سایت های خود کمک کرده اند و به طور مداوم فناوری خود را در سطح بالایی توسعه می دهند.

به طور خلاصه:

 1. SSL: بهترین برای گواهینامه های SSL دوستانه بودجه
 2. GlobalSign: بهترین SSL مدیریت شده برای Enterprise
 3. DigiCert: بهترین برای گواهینامه های حق بیمه SSL
مشاوره با نیل پاتل

ببینید آژانس من چگونه می تواند رانندگی کند عظیم مقدار ترافیک به وب سایت شما

 • سئو – باز کردن مقدار زیادی از ترافیک SEO. نتایج واقعی را مشاهده کنید.
 • بازاریابی محتوا – تیم ما محتوای حماسی ایجاد می کند که به اشتراک گذاشته می شود ، پیوند می گیرد و ترافیک را جذب می کند.
 • رسانه پرداخت شده – استراتژی های موثر پرداخت شده با بازگشت سرمایه روشن.

تماس بگیرید