آموزش سئو

برترین شبکه های بازاریابی وابسته

دسامبر 31, 2020

آیا به دنبال کسب درآمد از وبلاگ خود یا کسب درآمد منفعل هستید؟ در این صورت ، ممکن است در حال پیوستن به یک شبکه وابسته باشید.

این یک راهنمای کامل برای انتخاب شبکه وابسته مناسب برای سیستم عامل شما است ، از جمله اینکه شبکه وابسته چیست ، چرا باید به یک شبکه بپیوندید و فهرست برترین شبکه های بازار را ببینید.

شبکه وابسته چیست؟

یک شبکه وابسته ، ناشران را مانند صاحبان وبلاگ یا اینفلوئنسرها با شرکت هایی که به دنبال تبلیغ محصولات یا خدمات خود هستند متصل می کند.

این شبکه ها اغلب ابزارهای گزارش دهی ، آموزش و سایر منابع را برای کمک به شما در تبدیل شدن به یک بازاریاب وابسته موفق ارائه می دهند.

مشهورترین نمونه شبکه وابسته آمازون است که به ناشران و تأثیرگذاران اجازه می دهد هزاران محصول را تبلیغ کنند و برای هر خرید خوانندگان یا پیروان خود کمیسیون بدست آورند.

شبکه های وابسته چگونه کار می کنند؟

شبکه های وابسته به عنوان بازار برنامه های وابسته کار می کنند. ناشران یا دارندگان سایت در سیستم ثبت نام می کنند ، محصولات یا خدماتی را که می خواهند آنها را تبلیغ کنند انتخاب می کنند و پیوندهای سفارشی را دریافت می کنند که تعداد افراد از سایت های خود را خریداری می کند. سپس ، برای هر فروش کمیسیون کمی (معمولاً حدود 5٪) به آنها پرداخت می شود.

چرا باید به یک شبکه وابسته بپیوندید؟

شبکه های وابسته می توانند شما را به صدها – حتی هزاران – مارک متصل کنند. این امر آنها را به یکی از ساده ترین راه ها برای کسب درآمد از وبلاگ یا کسب درآمد منفعل تبدیل می کند.

در اینجا چند مزیت دیگر عضویت در یک شبکه وابسته وجود دارد:

 • بدون نیاز به تعقیب پرداخت ها سیستم عامل آن را برای شما مدیریت می کند
 • محصولات یا خدماتی را انتخاب کنید که برای مخاطبان شما منطقی باشد
 • برخی از شبکه های وابسته پاداش و مشوق ارائه می دهند – بنابراین هرچه بیشتر بفروشید ، نرخ کارمزد شما نیز بهتر است
 • دسترسی به ابزارهای تجزیه و تحلیل و گزارشگری ، بنابراین می توانید پیشرفت خود را ردیابی کنید

برخی از موارد منفی برای شبکه های وابسته وجود دارد. به عنوان مثال ، برخی از آنها نرخ های کمیسیون بسیار کمی را ارائه می دهند یا قبل از درخواست سایت ها ، میزان بازدید خاصی دارند. با این حال ، به طور کلی ، آنها می توانند راهی قدرتمند برای کسب درآمد از ترافیک وب سایت باشند.

شبکه های وابسته برتر برای در نظر گرفتن

“شبکه های وابسته” را در Google وارد کنید ، و صدها سیستم عامل را برای انتخاب خواهید دید – برخی از قانونی و برخی دیگر که کمی سایه به نظر می رسند.

بنابراین چگونه یک مورد مناسب را انتخاب می کنید؟

با در نظر گرفتن مخاطبان خود شروع کنید. خوانندگان شما به چه نوع محصولات و خدماتی علاقه مند هستند؟

به عنوان مثال ، بازاریابان دیجیتال بیشتر از مد زنان به ابزارهای SEO علاقه مند هستند ، بنابراین من ممکن است یک بستر وابسته انتخاب کنم که بتواند مرا با ابزارهای آنلاین و سیستم عامل های تحلیلی بازاریابی متصل کند.

در اینجا چند ملاحظه دیگر هنگام مقایسه بهترین شبکه های وابسته وجود دارد:

 • نرخ کمیسیون: در ازای فروش چقدر درآمد کسب خواهید کرد؟ شبکه ها می توانند بسیار متفاوت باشند.
 • انتخاب محصول / خدمات: آیا شبکه شما را با مارک هایی که مخاطبان شما به آن علاقه دارند متصل می کند؟
 • شرایط تأیید: برخی از شبکه ها نیاز دارند که سایت شما کاملاً تاسیس شود یا میزان بازدید خاصی داشته باشد.
 • هزینه های دیگر: برخی از شبکه های وابسته برای آموزش یا راه اندازی هزینه دریافت می کنند.
 • مدت زمان کوکی: مدت زمان کوکی به مدت زمانی که یک برنامه ردیابی می کند و اعتبار خریدار احتمالی را به شما می دهد اشاره دارد. مدت زمان می تواند از سکویی به سکو دیگر به شدت متفاوت باشد. به عنوان مثال ، مدت زمان کوکی آمازون 24 ساعت است ، در حالی که Avangate 120 روز است.
مقاله مرتبط  10 نکته برای نوشتن عنوان برنده LinkedIn

اکنون که می دانید به دنبال چه چیزهایی بگردید – و از چه مواردی باید خودداری کنید – بیایید برخی از برترین شبکه های بازاریابی وابسته را بررسی کنیم.

ShareASale

این شبکه وابسته مستقر در شیکاگو از سال 2000 فعالیت خود را آغاز کرده است. به عنوان یک شرکت وابسته ShareASale ، می توانید با بیش از 4000 برنامه ارتباط برقرار کنید و از طیف گسترده ای از محصولات ، از جمله Reebok ، Cricut و Etsy ، کمیسیون دریافت کنید.

شبکه های وابسته برتر ShareASale

این یکی از بزرگترین بازیکنان در زمینه بازاریابی شرکت های وابسته است ، و آنها نرخ های کمیسیون بسیار رقابتی را ارائه می دهند. با این حال ، استفاده از رابط کاربری می تواند کمی سخت باشد ، بنابراین پیشنهاد می کنم از آن استفاده کنید آموزشی که ارائه می دهند.

 • نرخ کمیسیون: توسط بازرگان متفاوت است. به طور متوسط ​​بین 5٪ و 20٪
 • انواع محصولات: طیف گسترده ای ، از جمله لوازم جانبی ، لباس ، هنر ، رایانه ، خودرو و حتی خدمات همسریابی آنلاین
 • بهترین برای: ناشران وابسته جدید یا تاسیس شده به دنبال تبلیغ محصولات فیزیکی هستند

اوین

Awin یک بستر شبکه وابسته جهانی با دسترسی به بیش از 15000 تبلیغ دهنده است و آنها فقط در سال 2019 به فروش بیش از 150 میلیون کمک کردند. همچنین لازم به ذکر است که آنها دارای چندین شبکه وابسته دیگر از جمله ShareASale هستند ، اگرچه این شبکه ها سایت های خاص خود را دارند.

شبکه های وابسته برتر Awin

از آنجا که Awin یکی از بزرگترین شبکه های وابسته است ، قابل تأمل است. آنها دسترسی به طیف وسیعی از بازرگانان ، از جمله StubHub ، Hyatt ، AliExpress و UnderArmour را فراهم می کنند.

اگرچه قابل اعتماد هستند ، آنها 5 دلار هزینه درخواست را دریافت می کنند. این بیشتر سپرده است ، زیرا در صورت تأیید به حساب شما واریز می شود. هنوز هم ، می تواند کمی مبهم باشد. همچنین باید برای هر برنامه جداگانه اقدام کنید که این می تواند کمی دردسر ساز باشد.

 • نرخ کمیسیون: تاجر متفاوت است ، اما به طور متوسط ​​حدود 5٪
 • انواع محصولات: تنوع زیادی از جمله مسافرت ، مد ، فناوری ، امور مالی ، بیمه و تجارت الکترونیکی
 • بهترین برای: تازه کارها یا بازاریاب های وابسته تاسیس شده

همکاران آمازون

احتمالاً شناخته شده ترین شبکه وابسته ، آمازون همکاران است. آمازون به عنوان بزرگترین فروشگاه تجارت الکترونیکی در سطح جهان دسترسی به میلیون ها محصول از وسایل کودک تا کالاهای خانگی ، آرایش و موارد دیگر را فراهم می کند.

همکاران آمازون برترین شبکه های وابسته

پیمایش این سیستم عامل بسیار آسان است و شروع به کار فقط چند دقیقه طول می کشد. بعلاوه ، شما می توانید برای هر محصولی که خوانندگانتان می خرند در 24 ساعت آینده پورسانت بدست آورید – نه فقط محصولات خاصی که به اشتراک می گذارید.

با این حال ، آنها می توانند در مورد شرایط و ضوابط خود کاملاً سختگیرانه عمل کنند و نرخ کارمزد نسبت به سایر سیستم عامل ها کمتر است.

 • نرخ کمیسیون: حدود 5٪ بسته به نوع محصول متفاوت است
 • انواع محصولات: تقریباً هر محصول فیزیکی که فکرش را بکنید: باغبانی ، مدرسه ، کتاب ، آشپزی ، کالاهای خانگی ، مد ، لوازم جانبی ، آرایش و …
 • بهترین برای: هر نوع بازاریابی وابسته

وابسته CJ

CJ Affiliate که قبلاً به عنوان کمیسیون اتصال شناخته می شد ، یکی از بزرگترین و قدیمی ترین شبکه های بازاریابی وابسته در جهان است. آنها سالانه بازرگانان را با بیش از 14 میلیارد خواننده ارتباط می دهند و به بازاریابان وابسته کمک می کنند تا سالانه بیش از 1.8 میلیارد دلار درآمد کسب کنند.

برترین شبکه های وابسته CJ Affiliate

آنها در زمینه بازاریابی شرکت های وابسته به نوعی معامله بزرگی هستند و درک دلیل آن بسیار آسان است. شرکت CJ Affiliate با هزاران مارک از جمله نام های بزرگی مانند Lowe’s، Barnes and Noble، Priceline و Overstock همکاری می کند.

مقاله مرتبط  نحوه کار با خرید دیجیتال "خرید آنلاین ، تحویل در فروشگاه" (BOPUS)

به طور کلی ، روند تأیید آنها بسیار سریع است و برای درخواست شما نیازی به پرداخت هزینه ای ندارید. هر محصول براساس درآمد هر کلیک (EPC) رتبه بندی می شود.

چند نکته منفی وجود دارد – قبل از شروع تبلیغ ، نیاز به تأیید هر بازرگان دارید و احتمال رد شدن شما وجود دارد. همچنین اگر در مدت شش ماه فروشی انجام ندهید ، حساب شما غیرفعال می شود.

 • نرخ کمیسیون: تاجر متفاوت است
 • انواع محصولات: خرده فروشی ، نرم افزار ، مسافرت و امور مالی
 • بهترین برای: شرکتهای وابسته سطح متوسط ​​تا باتجربه

راکوتن تبلیغات

Rakuten Advertising به عنوان یک مارک تجاری الکترونیکی ژاپنی تاسیس شده است و یکی از برترین شبکه های بازاریابی وابسته را در خود جای داده است. آنها شرکتهای وابسته را به صدها مارک برتر از جمله Wells Fargo ، Lilly Pulitzer ، Virgin Holidays و Ecco دسترسی دارند.

شبکه های وابسته برتر Rakuten Advertising

اما آنها نمی توانند ثبت نام آسان. ابتدا باید به شبکه وابسته آنها بپیوندید ، سپس ثبت نام کنید و توسط هر برنامه تجاری که می خواهید به آن بپیوندید تأیید شوید. شما همچنین باید یک سایت کاملاً جا افتاده داشته باشید.

 • نرخ کمیسیون: تاجر متفاوت است
 • انواع محصولات: خرده فروشی ، D2C ، امور مالی ، مسافرت و موارد دیگر
 • بهترین برای: بازاریاب های وابسته با سابقه و دارای ترافیک پایدار

شبکه وابسته آوانگیت

شبکه وابسته آوانگیت ناشران را با بازرگانان کالاهای دیجیتال متصل می کند – فکر می کنم شرکت های نرم افزاری و شرکت های امنیتی دیجیتال مانند Malwarebytes. آنها طی شش سال گذشته توسط Blue Book Global در رتبه # 1 شبکه وابسته جهانی قرار گرفته اند.

شبکه های وابسته برتر آوانگیت

آنها با 120 روز یکی از طولانی ترین کوکی ها در بازار دارند و به شرکت های وابسته اجازه می دهند کوپن ایجاد کنند و به فروش کمک می کنند. با این حال ، ابزار گزارش کمی محدود است.

 • نرخ کمیسیون: حدود 25٪ شروع می شود. برای برخی از بازرگانان می تواند به بیش از 50٪ برسد
 • انواع محصولات: محصولات دیجیتالی مانند محصولات امنیتی و SaaS
 • بهترین برای: ناشران در صنعت ، تجارت ، SaaS یا صنایع وابسته

ClickBank

ClickBank یک پلت فرم بازاریابی وابسته جهانی است که دسترسی به طیف گسترده ای از محصولات را که می توانید از جمله محصولات فیزیکی و دیجیتالی ارائه دهید ، فراهم می کند.

شبکه های وابسته برتر ClickBank

به طور کلی ، عضویت ClickBank آسان است و دسترسی به طیف گسترده ای از محصولات را فراهم می کند. با این حال ، حتما محصولات را قبل از تبلیغ محصولات بررسی کنید – همه محصولات موجود از کیفیت بالایی برخوردار نیستند. منابع آموزش رایگان آنها نیز کمی محدود است ، اگرچه آنها یک پلتفرم آموزشی پولی به نام دانشگاه ClickBank ارائه می دهند.

 • نرخ کمیسیون: تا 90٪ ، گرچه بیشتر آنها بسیار کمتر است
 • انواع محصولات: تنوع گسترده ای ، از جمله هنر و سرگرمی ، تجارت ، بازاریابی ، بازی ها ، فرزندپروری ، سلامتی ، تناسب اندام ، زبان و کمک به خود
 • بهترین برای: تمام سطوح بازاریاب های وابسته که می خواهند بیشتر محصولات فیزیکی را تبلیغ کنند

پرفلی

Peerfly به عنوان “سریعترین رشد شبکه وابسته” تبلیغ می شود ، نژاد جدیدی است. آنها به اندازه برخی از بازیکنان دیگر در این زمینه حضور نداشته اند ، اما آنها چندین جایزه را به دست آورده اند و به سختی کار می کنند تا اطمینان حاصل کنند که سیستم عامل آنها به همان اندازه مفید است که استفاده از آن آسان است.

شبکه های وابسته برتر Peerfly

آنها دسترسی به طیف گسترده ای از محصولات و خدمات از مارک هایی مانند Target ، Fiverr ، UGG و CBS را ارائه می دهند. با این حال ، هر تاجر الزامات خاص خود را دارد ، که مقابله با آنها می تواند زمانبر باشد ، بنابراین لزوماً برای افرادی که تازه شروع به کار می کنند مناسب نیست.

 • نرخ کمیسیون: تاجر متفاوت است
 • انواع محصولات: بیشتر محصولات فیزیکی ، اما برخی دیجیتال است
 • بهترین برای: بازاریاب های وابسته تاسیس شده اند
مقاله مرتبط  5 مزیت اتوماسیون تجارت الکترونیکی

FlexOffers

FlexOffers ناشران را با بیش از 12000 برنامه تبلیغاتی و 500 تبلیغ گران قیمت ارتباط می دهد.

مانند بسیاری از شبکه های وابسته بزرگتر ، آنها به طیف گسترده ای از محصولات ، از جمله خودرو ، لباس ، لوازم جانبی ، الکترونیک ، آموزش ، بهداشت و خانه و باغ دسترسی دارند.

FlexOffers شبکه های وابسته برتر

همچنین به هر ناشر یک مدیر حساب اختصاصی اختصاص داده شده است و آنها فرآیند تأیید سریع را ارائه می دهند.

 • نرخ کمیسیون: تاجر متفاوت است
 • انواع محصولات: بیشتر فیزیکی ، برخی دیجیتال
 • بهترین برای: تمام سطوح وابسته ، از مبتدی تا پیشرفته

Sovrn // تجارت (VigLink)

Sovrn // Commerce که پیشتر VigLink نام داشت ، یک شبکه انتشاراتی درجه یک است که ناشران را با صدها بازرگان متصل می کند. آنها این کار را به طور خودکار با استفاده از پردازش زبان طبیعی انجام می دهند تا شما را به تاجر با بالاترین پورسانت متصل کنند.

شبکه های وابسته برتر Sovrn Commerce

آنها همچنین دسترسی به معیارهای دقیق عملکرد را برای کمک به شما در افزایش تبدیل فراهم می کنند. این پلت فرم همچنین ناشران را با فرصت های محتوای حمایت شده متصل می کند.

 • نرخ کمیسیون: تاجر متفاوت است
 • انواع محصولات: برخی از محصولات دیجیتالی ، عمدتا فیزیکی مانند مراقبت از پوست ، کالاهای خانگی ، تجهیزات ورزشی ، لباس و لوازم جانبی
 • بهترین برای: همه بازاریابان شرکت های وابسته دارای یک وبلاگ هستند

JVZoo

JVZoo یک شبکه وابسته گسترده با بیش از 800000 شرکت وابسته فعال است. برخلاف سایر شبکه ها ، که به شما امکان می دهد طیف گسترده ای از محصولات را تبلیغ کنید ، اکثر بازرگانان JVZoo در زمینه بازاریابی ، فناوری و هوش مصنوعی هستند.

شبکه های وابسته برتر JVZoo

JVZoo پرداخت های خودکار را ارائه می دهد و داشبوردی با کاربرد آسان ارائه می دهد تا بتوانید عملکرد خود را پیگیری کنید.

 • نرخ کمیسیون: توسط تاجر متفاوت است
 • انواع محصولات: محصولات دیجیتال در بازاریابی آنلاین ، هوش مصنوعی ، آموزش و زمینه های مالی
 • بهترین برای: شرکت های وابسته در زمینه های فناوری اطلاعات ، هوش مصنوعی و بازاریابی دیجیتال

SKIMLINKS

SKIMLINKS با ناشران کار می کند تا پیوندهای وابسته را برای بازرگانان به طور خودکار اضافه کند. این بدان معناست که شما می توانید روی نوشتن محتوای عالی تمرکز کنید ، و SKIMLINKS از بقیه موارد مراقبت می کند. آنها با بیش از 60،000 ناشر از جمله نام های بزرگی مانند HuffPost ، CondeNast و Yahoo!

شبکه های وابسته برتر SKIMLINKS

به سادگی ثبت نام کنید ، Javascript آنها را به سایت خود اضافه کنید و درآمد کمیسیون را شروع کنید. گرچه این بدان معناست که شما کنترل کمتری بر آنچه تبلیغ می کنید خواهید داشت ، اما راهی آسان برای کسب درآمد وابسته است.

 • نرخ کمیسیون: تاجر متفاوت است
 • انواع محصولات: بیشتر محصولات فیزیکی در مناطقی مانند مد و الکترونیک ، اما همچنین برخی از محصولات دیجیتالی مانند برنامه های همسریابی
 • بهترین برای: برای ناشران بزرگ ایده آل است ، اما برای کسانی که تازه شروع به کار می کنند نیز خوب است

نتیجه

بازاریابی وابسته ممکن است یکی از بهترین روش ها برای کسب درآمد از وبلاگ شما باشد. یک شبکه وابسته ارتباط با بازرگانان را بسیار آسان تر می کند ، بنابراین می توانید بر روی آنچه که در آن بهترین هستید تمرکز کنید: انتشار محتوای عالی.

اما دستکاری در ده ها بازرگان و برنامه می تواند دردسر ساز شود. همچنین ، شما باید مطمئن شوید که چاپ خوب را بخوانید. همه شبکه های وابسته قانونی نیستند و حتی نام های شناخته شده نیز ممکن است نوع محصولی را که مخاطبان شما به آن علاقه دارند ارائه ندهند.

آیا شبکه های بالا را امتحان کرده اید؟ مورد پسند شما کدام است و چرا؟