آموزش سئو

بالاخره بلاگ نویسی مرده است؟

جولای 10, 2020

من
بالاخره وبلاگ نویسی مرده است؟ بسیاری از وبلاگ نویسان جدید از این موضوع تعجب می کنند. منطقی است زیرا اگر نمی خواهید در ازای هر چیزی شما را به وبلاگ برسانید. در این مقاله ، ما توضیح خواهیم داد که آیا بلاگ نویسی در نهایت مرده است یا خیر ، و چگونه می توان بلاگ نویسی را برای شما کار کرد.

با ظهور سیستم عامل های ویدیویی آنلاین مانند YouTube ، به نظر می رسد که دیگر بلاگ نویسی ارزش آن را ندارد. اما ، وبلاگ نویسی هنوز هم محبوب است و همچنین سودآور است. بنابراین ، اگر شما یک وبلاگ را شروع می کنید ، تسلیم نشوید.

با استراتژی های درست و برخی سخت کوشی ها می توانید یک وبلاگ موفق ایجاد کنید که درآمد کسب کند.

بنابراین ، بیایید نگاهی بیندازیم که چرا وبلاگ نویسی زنده و خوب است! ما به برخی از آمارها ، استراتژی ها برای هدایت ترافیک بیشتر به وبلاگ شما ، روش های کسب درآمد و موارد دیگر خواهیم پرداخت تا به شما در ایجاد یک وبلاگ سالم و سودآور کمک کنیم.

آیا وبلاگ نویسی مرده است؟ آماری که باید بدانید

قبل از شروع یک وبلاگ ، می خواهید برخی تحقیقات را انجام دهید تا دریابید که آیا بلاگ نویسی ارزش آن را دارد یا خیر. در مورد وبلاگ نویسی اطلاعات زیادی در وب وجود دارد ، بنابراین پیدا کردن آمار دقیق که به آنها اعتماد کنید مهم است.

نگران نباشید ، ما برخی از آخرین آمار وبلاگ نویسی را برای شما جمع کرده ایم.

این آمار وبلاگ و واقعیتهایی را که ثابت می کند وبلاگ نویسی مرده نیست ، بررسی کنید:

  • 77٪ کاربران اینترنت مقالات وبلاگ را می خوانند.
  • کاربران اینترنت در ایالات متحده 3 برابر بیشتر وقت بگذارید در وبلاگها از طریق ایمیل.
  • پست های وبلاگ از جمله این موارد هستند بیشترین محتوای مشترک برخط.
  • وبلاگ ها به عنوان رتبه بندی شده اند منبع معتبر 5 برای اطلاعات دقیق آنلاین
  • 60٪ افراد پس از مطالعه یک پست وبلاگ درباره آن ، محصولی را خریداری کنید.
  • تجربه مشاغل وبلاگ نویسی رشد سرب 126٪ بیشتر است از مشاغل غیر وبلاگ نویسی.

همانطور که از این آمار می بینید ، بلاگ نویسی هنوز زنده است.

آیا اثبات بیشتری می خواهید مبنی بر اینکه وبلاگ نویسی مرده نیست؟ این وبلاگهایی را که اکنون درآمد کسب می کنند ، بررسی کنید.

نمونه کارهای وبلاگ سازی

1. دستمزد سوئیفت

swift-حقوق-وبلاگ

Swift Salary یک وبلاگ مالی شخصی است که به خوانندگان کمک می کند تا در پس انداز پول ، پرداخت بدهی ، کشف کار از ایده های خانه و موارد دیگر استفاده کنند.

طبق گزارش درآمدی آنها ، حقوق سوئیفت ساخته شده است 5،280.71 دلار از وبلاگ در سه ماهه اول سال 2020.

2. یک قاشق سوسیس

a-sassy-spoon-blog

Sassy Spoon یک وبلاگ غذایی است که توسط جیمی سیلوا آغاز شده است. وی در وبلاگ ، دستور العمل هایی را برای غذای راحتی قابل دسترس ، مواد اصلی لاتین ، رفتارهای شیرین و موارد دیگر به اشتراک می گذارد.

مطابق گزارش درآمد وی برای مارس 2020 ، یک قاشق ساسی ساخته شد 9،390.10 دلار.

3. کیت کوردسایر

kate-kordsmeier-blog

اولین وبلاگ کیت کوردمایر ، یک وبلاگ سلامتی به نام Root + Revel ، چنان موفقیت آمیز بود که او یک وبلاگ دوم را راه اندازی کرد تا به دیگران یاد دهد که چگونه می توانند از طریق وبلاگ نویسی پول در بیاورند.

وبلاگ وی ، Kate Kordsmeier — Soulful Biz Strategies ، فاجعه بار آورد 117،497.93 $ در ژانویه سال 2020! بیشتر این درآمد حاصل از دوره آنلاین ارائه شده است.

این وبلاگ ها نشان می دهند که وبلاگ نویسی هنوز زنده و سودآور است. اما به یاد داشته باشید ، اگرچه امکان ایجاد اینگونه پولی برای بلاگ نویسی وجود دارد ، کار سختی را می کشد. به علاوه ، رقابت زیادی وجود دارد.

بنابراین ، بیایید نگاهی بیندازیم به آنچه شما باید انجام دهید تا وبلاگ شما به صورت آنلاین مشخص شود.

وبلاگ نویسی مرده نیست ، در حال تحول است

هنگامی که وبلاگ نویسی برای اولین بار شروع شد ، متن ساده روی صفحه نمایش برای جلب توجه کاربران آنلاین به اندازه کافی بود. امروزه ، به دلیل اینکه محتوای زیادی در اینترنت وجود دارد ، مانند تصاویر و فیلم ها ، متن ساده جذاب نیست.

مقاله مرتبط  شبکه رسانه خرده فروشی چیست؟

به همین دلیل است که وبلاگ ها باید در طول سال ها تکامل یابند.

امروز ، اگر می خواهید وبلاگ شما موفقیت آمیز باشد ، باید از پست های سنتی وبلاگ فقط متن استفاده کنید. و این بسیار مهم است که وبلاگ شما بیش از یک وبلاگ باشد.

بنابراین ، چگونه وبلاگ نویسان موفق محتوای خود را تراز می کنند و آن را جذاب تر می کنند؟ آنها کارهایی مانند:

محتوای چندرسانه ای تولید کنید

به سادگی قرار دادن کلمات در صفحه کافی نیست که دیگر توجه کاربران به آن جلب شود. به همین دلیل امروز وبلاگ نویسان باید محتوای چندرسانه ای تولید کنند.

ساده ترین راه برای انجام این کار با اضافه کردن تصاویر به پست های وبلاگ خود است.

اما ، می توانید به راحتی فیلم ها را به وبلاگ خود اضافه کنید تا از نظر بصری جالب تر شود.

به عنوان مثال ، می توانید یک فیلم را در تلفن هوشمند خود فیلم برداری کنید ، آن را در YouTube بارگذاری کنید و از افزونه هایی مانند Smash Balloon استفاده کنید تغذیه برای YouTube Pro برای نمایش فید YouTube خود در وبلاگ خود.

سر و صدا-بادکنک-یوتیوب-خوراک

بسیاری از وبلاگ نویسان همچنین انواع دیگری از مطالب را ایجاد می کنند تا با پست های وبلاگ خود همراه شوند:

ارائه مطالب متنوعی در وبلاگ شما افراد بیشتری را به سمت خود جلب می کند و آنها بیشتر مدت زمان بیشتری باقی می مانند زیرا موارد بسیار جالب برای بررسی وجود دارد.

ایجاد یک لیست ایمیل

همانطور که قبلاً اشاره کردیم ، وبلاگ شما باید بیشتر از یک وبلاگ باشد. به همین دلیل است که همه وبلاگ نویسان موفق یک لیست ایمیل دارند.

لیست ایمیل به شما امکان می دهد تا با خوانندگان وبلاگ خود در تماس باشید و پیام هایی را مستقیماً به صندوق ورودی آنها ارسال کنید.

با بازاریابی ایمیل می توانید:

  • با خوانندگان خود روابط معناداری برقرار کنید و آنها را به طرفداران وفادار تبدیل کنید.
  • آخرین پست های وبلاگ خود را مستقیماً به خوانندگان خود ارسال کنید که این امر می تواند باعث افزایش تعامل و بازگشت آنها به وبلاگ شما شود.
  • محتوای منحصر به فرد را که در وبلاگ شما مانند کوپن یا فروش ، ارائه مطالب ، مصاحبه و موارد دیگر نیست ارسال کنید.

یک لیست ایمیل امروز یک بخش اساسی یک وبلاگ است.

بنابراین ، چگونه می توانید یک لیست ایمیل ایجاد کنید؟

شما می توانید با یک سرویس بازاریابی رایگان ایمیل مانند Sendinblue شروع کرده و برای دریافت مشترکین ایمیل ، می توانید از ابزاری مانند OptinMonster استفاده کنید.

OptinMonster به شما امکان می دهد تا به راحتی فرم های الکترونیکی optin بسازید و آنها را در وب سایت خود نمایش دهید. فرم های انتخابی ایمیل در افزایش مشترکین ایمیل بسیار مؤثر است زیرا توجه بازدید کنندگان را در وبلاگ شما جلب می کند و آنها را ترغیب به ثبت نام در خبرنامه می کند.

این انتخاب الکترونیکی چشم نواز از Feasting at Home را بررسی کنید:

feasting-at-home-optinmonster-popup

برای دستورالعمل های مرحله به مرحله ، راهنمای ما در مورد نحوه انجام بازاریابی ایمیل را بررسی کنید.

محصولات ایجاد و فروش کنید

گذشته از تولید محتوای چندرسانه ای و ایجاد لیست ایمیل ، بسیاری از وبلاگ نویسان موفق نیز محصولات خود را ایجاد و فروش می کنند.

در بخش مثال های Blogging Making Money ، ما ذکر کردیم که کیت کوردسایر یک دوره آنلاین ایجاد کرد ، به همین ترتیب او اکثریت 117،497.93 دلار درآمد وبلاگ.

فروش محصولات دیجیتال مانند دوره های آنلاین ، کتابهای الکترونیکی ، قالب ها و موارد دیگر ، این است که چگونه بسیاری از وبلاگ نویسان از وبلاگ های خود درآمد کسب می کنند. حتی می توانید در صورت تمایل ، مانند لباس یا سایر محصولات دست ساز ، کالاهای بدنی بفروشید.

مقاله مرتبط  بهترین بررسی نرم افزار شماره گیر خودکار سال 2020

با ایجاد و فروش محصولات خود می توانید وبلاگ معمولی خود را به فروشگاه اینترنتی تبدیل کنید.

اما ، قبل از اینکه به چگونگی کسب درآمد از وبلاگ خود بپردازیم ، اجازه دهید با اصول اولیه شروع کنیم.

شروع یک وبلاگ (راه درست)

این روزها هزینه زیادی برای شروع وبلاگ خود ندارید. و زمان زیادی نمی برد که بتوانید یکی را بلند کنید و آن را اجرا کنید. در واقع با داشتن بستر مناسب وبلاگ نویسی ، می توانید در کمتر از یک روز وبلاگ خود را ایجاد کنید!

اما ، اگر می خواهید یک وبلاگ موفق ایجاد کنید ، باید از همان ابتدا آن را برای موفقیت تنظیم کنید.

برای شروع بلاگ خود باید از استفاده از یک پلتفرم بلاگ نویسی رایگان خودداری کنید اکثر سیستم عامل های بلاگ نویسی به شما امکان نمی دهند از وبلاگ خود درآمد کسب کنید. این بدان معنی است که شما نمی توانید از وبلاگ خود پول بدست آورید.

به علاوه ، وقتی از یک پلتفرم وبلاگ نویسی رایگان استفاده می کنید ، در واقع کنترل وب سایت خود را ندارید. شما باید از قوانین سکوی وبلاگ نویسی پیروی کنید و اگر احساس کنند که این قوانین را نقض کرده اید ، می توانند هر زمان که شده وبلاگ شما را حذف کنند.

به همین دلیل توصیه می کنیم از آن استفاده کنید WordPress.org و Bluehost برای شروع وبلاگ خود.

bluehost-blog-hosting

WordPress.org بهترین بستر وبلاگ نویسی است. این نرم افزار رایگان ، آسان و قابل تنظیم است.

و Bluehost یکی از بهترین شرکتهای میزبانی وب در اطراف است. Bluehost با نصب 1 کلیک وردپرس همراه است تا بتوانید به راحتی یک وبلاگ وردپرس خود میزبان را ایجاد کنید.

به علاوه ، خوانندگان Blog Tyrant می توانند با 60 درصد تخفیف ، یک قرارداد ویژه با Bluehost دریافت کنند که شامل دامنه رایگان ، مجوز SSL رایگان ، پشتیبانی 24/7 و موارد دیگر!

شما با داشتن یک وبلاگ وردپرس خود میزبان ، کنترل کاملی بر سایت خود دارید و می توانید از آن درآمد کسب کنید.

در مرحله بعدی ، بگذارید در مورد برخی استراتژی هایی صحبت کنیم که به شما در موفق تر شدن وبلاگ شما کمک می کنند.

رانندگی بیشتر به وبلاگ شما

اگر وبلاگ نویسی برای شما مرده به نظر می رسد ، ممکن است به این دلیل باشد که شما هیچگونه ترافیکی به وب سایت خود وارد نمی کنید.

صرفاً قرار دادن پست های وبلاگ به این معنی نیست که افراد قادر به یافتن آنها و خواندن آنها هستند.

اگر می خواهید آن را زنده کنید ، باید روی رانندگی ترافیک به وبلاگ خود کار کنید!

و نگران نباشید ، لازم نیست یک تن پول برای تبلیغات صرف کنید تا ترافیک را به وبلاگ خود هدایت کنید. تعدادی راه مقرون به صرفه و حتی رایگان برای به دست آوردن ترافیک بیشتر وجود دارد ، مانند:

یکی دیگر از راههای جالب برای هدایت ترافیک بیشتر به وبلاگ شما ، انجام دادن سلفون است. با استفاده از ابزاری مانند RafflePress ، می توانید به راحتی سیری ویروسی ایجاد کنید.

RafflePress همراه با اقدامات داخلی تأیید شده جایزه ای که هنگام انجام اقدامات خاص مانند به اشتراک گذاشتن هدایای شما در رسانه های اجتماعی ، به کاربران با ورودی های مسابقه اضافی پاداش می دهد.

قرعه کشی-ویروسی-هدیه دهنده

این یک روش عالی برای استفاده از بازاریابی افزایش دهان به دهان و ترافیک سریع به وبلاگ شما است.

با استفاده از این نکات می توانید یک تن از خوانندگان جدید را به وبلاگ خود جذب کنید. و با ترافیک بیشتر و خوانندگان وفادار می توانید درآمد بیشتری کسب کنید.

چطور؟

خواندن را ادامه دهید تا متوجه شوید چگونه می توانید از وبلاگ خود سود کسب کنید.

کسب درآمد از وبلاگ شما

یکی دیگر از دلایلی که مردم فکر می کنند وبلاگ نویسی مرده است این است که آنها از این راه پولی نمی گیرند.

اما ، آنها ممکن است متوجه نشوند که فقط به دلیل داشتن یک وبلاگ با خوانندگان وفادار ، به این معنی نیست که پول در می آورید. اگر می خواهید از طریق اینترنت درآمد کسب کنید ، باید از وبلاگ خود سود کسب کنید.

مقاله مرتبط  3 دلیل اصلی برای استفاده از ابزارهای هوش افزوده در بازاریابی دیجیتال

در اینجا چند استراتژی موثر برای کسب درآمد وبلاگ وجود دارد که می توانید استفاده کنید:

بازاریابی وابسته

بازاریابی وابسته یکی از محبوب ترین روش هایی است که وبلاگ نویسان درآمدزایی می کنند.

بازاریابی وابسته زمانی است که شما محصولات وب سایت های دیگر را در وبلاگ خود تبلیغ می کنید و وقتی شخصی پیوند شما را کلیک کرده و محصولی را خریداری می کند ، کمیسیونی از شرکت دریافت می کنید.

با پیوستن به برنامه های وابسته مانند ShareASale ، می توانید محصولات وابسته را به راحتی پیدا کنید و آنها را تبلیغ کنید. همکاران آمازون، یا کمیسیون آشغال.

share-a-sale-affiliate-program

به سایتی مانند یکی از این موارد بپیوندید و محصولات آنها را جستجو کنید تا مواردی را که می توانید در وبلاگ خود تبلیغ کنید پیدا کنید. این راهی آسان و رایگان برای کسب درآمد از وبلاگ شما است.

در وبلاگ خود تبلیغ کنید

یکی دیگر از راههای رایگان کسب درآمد از وبلاگ شما تبلیغات با Google AdSense است.

Google AdSense یک برنامه رایگان است که می توانید به آن بپیوندید که توسط Google اداره می شود. وقتی Google AdSense را به وبلاگ خود اضافه می کنید ، Google به طور خودکار تبلیغات را در سایت شما نمایش می دهد. سپس ، هر بار که بازدید کننده روی یکی از این تبلیغات کلیک می کند ، درآمد کسب می کنید.

google-adsense-program

و نگران نباشید ، Google تبلیغات نامربوطی را برای خوانندگان شما ایجاد نمی کند. تبلیغات متناسب با محتوای شما طراحی شده اند ، بنابراین کاربران احتمالاً روی آنها کلیک می کنند.

استفاده از ابزاری مانند را در نظر بگیرید MonsterInsights برای ردیابی میزان درآمد شما از Google AdSense و کدام تبلیغات بهترین عملکرد را دارند.

فروش محصولات دیجیتال

همانطور که قبلاً نیز اشاره کردیم ، همچنین می توانید با ایجاد و فروش محصولات شخصی خود از وبلاگ خود درآمد کسب کنید. این استراتژی کسب درآمد کمی بیشتر از سایر مواردی که ذکر کردیم طول می کشد زیرا شما باید وقت خود را صرف ایجاد محصولاتی کنید که می خواهید بفروشید.

اما ، در واقع آنقدرها که فکر می کنید دشوار نیست. به عنوان مثال ، می توانید از ابزاری مانند استفاده کنید بوم برای کمک به شما در ایجاد محصولات دیجیتالی مانند تقویم ، کاربرگ ، برنامه ریزان روزانه و حتی کتابهای الکترونیکی.

canva-templates-digital-products

بعد از ایجاد محصول خود می توانید آن را به صورت PDF ذخیره کنید و از افزونه WordPress مانند Easy Digital Downloads استفاده کنید تا محصولات دیجیتالی خود را در وبلاگ خود بفروشید.

اگر نمی خواهید محصولات جداگانه بفروشید ، می توانید از افزونه هایی مانند استفاده کنید عضوپرس وبلاگ خود را به یک سایت عضویت تبدیل کنید.

یک سایت عضویت جایی است که کاربران برای دسترسی به محتوای اختصاصی در وبلاگ شما هزینه ای را پرداخت می کنند. بنابراین ، شما می توانید تمام محصولات دیجیتالی را که ایجاد می کنید ، در پشت یک paywall قرار دهید و فقط کاربرانی که اشتراکی را پرداخت می کنند می توانند محصولات شما را دریافت کنند.

برای ایده های بیشتر در مورد نحوه کسب درآمد از وبلاگ خود ، پست های ما را با روش های اثبات شده و سودآور برای کسب درآمد از یک وبلاگ بررسی کنید.

وبلاگ نویسی زنده و پررونق است

بنابراین ، آیا بلاگ نویسی سرانجام مرده است؟

جواب نه! وبلاگ نویسی مرده نیست ، زنده و پر رونق است!

اما به یاد داشته باشید ، موفقیت وبلاگ شما به کارهایی که شما در آن قرار داده اید بستگی دارد. امیدوارم با راهنمایی های ما یاد بگیرید که چگونه وبلاگ نویسی را برای شما عملی کنند.

اگر آماده هستید تا وبلاگ خود را راه اندازی کنید ، از راه اندازی لیست چک وبلاگ ما مطمئن شوید که خود را برای موفقیت تنظیم کرده اید.

فراموش نکنید برای خبرنامه ایمیل ما ثبت نام کنید برای نکات مفید در مورد بلاگ نویسی!

پاسخی بگذارید