اطلاعات بهینه سازی موتورهای جستجو برای کمک به موفقیت شما

از زمانی که برای یافتن آنچه می خواهید در اینترنت تلف می کنید عصبانی نشوید، آنچه را که برای بهینه سازی جستجوی خود در موتور جستجو باید بدانید را بیاموزید. این مقاله اطلاعاتی را در اختیار شما قرار می دهد که واقعاً بتوانید آنچه را که به دنبال آن هستید در اینترنت بیابید.

اگر سایت شما مجموعه ای از دسته بندی های تعریف شده دارد، URL های سایت خود را طوری بهینه کنید که حاوی کلمات کلیدی مرتبط با دسته ها باشد. فرض کنید دو دسته دارید، گربه ها و سگ ها. گوگل بهتر دوست دارد که نشانی‌های اینترنتی چنین سایتی mysite.com/cats و mysite.com/dogs باشد، در مقابل چیزی مانند mysite.com?category=1. حتی مهمتر از آن، افرادی که به دنبال یک کلمه کلیدی مرتبط با یکی از دسته ها هستند، زمانی که از ساختار URL منطقی استفاده می کنید، به احتمال زیاد به یکی از صفحات فرعی شما می رسند.

استفاده از فید محصول حضور آنلاین شما را تقویت می کند و افراد بیشتری را به سایت شما جذب می کند. از اینها برای ارائه جزئیات مهم در مورد محصول یا خدماتی که ارائه می کنید استفاده کنید. این موارد را به سایت های مقایسه برای خریداران و همچنین به موتورهای جستجو ارسال کنید. همچنین دریافت خوراک مستقیم از طریق خواننده برای مصرف کنندگان امکان پذیر خواهد بود.

با ثبت نام در Yahoo! به موفقیت بیشتری در بهینه سازی موتورهای جستجو دست پیدا کنید. یاهو یکی از محبوب ترین موتورهای جستجو در اینترنت است. اگرچه عضویت گران قیمتی است (هزینه آن حدود 300 دلار در سال است)، اگر بخواهید آن افزایش بیشتر در حضور نتایج جستجوی خود را داشته باشید، ارزشش را دارد.

شما می توانید سئو را به تنهایی یاد بگیرید. مجموعه گسترده ای از منابع وجود دارد که می توانید برای کمک به یادگیری تجارت به آنها مراجعه کنید. اینها شامل وب سایت ها و کتاب های عالی در این زمینه است.

حتماً متن کاملی را برای هر محتوای تصویری یا صوتی که در سایت خود دارید وارد کنید. وقتی تلاش می کنید رونوشت ها را اضافه کنید، خزنده های موتور جستجو می توانند صفحه شما را بخوانند و رتبه بندی کنند.

از سایت خود راضی باشید اگر اینطور نیستید، ممکن است مدام در حال تغییر محتوا باشید که می تواند موتورهای جستجو و خوانندگان را سردرگم کند. جایگاه خود را پیدا کنید و به آن بچسبید. تامین اطمینان و امنیت وب سایت معتبر خود می تواند به شما کمک کند تا کارهای دیگری را که ممکن است برای بهینه سازی آن نیاز به انجام دهید پیدا کنید.

با تنظیم دقیق و دقیق محتوای وب سایت و برچسب های صفحه، مدیران وب سایت می توانند موقعیت وب سایت خود را در صفحات نتایج موتورهای جستجو تا حد زیادی افزایش دهند. با این حال، مهم است که آنها این موقعیت های مطلوب را کسب کنند. سایتی که در صفحات نتایج رتبه بالایی داشته باشد، ترافیک زیادی دریافت می کند – اما اگر محتوای آن پایین تر از حد باشد، هیچ یک از آن را حفظ نخواهد کرد. محتوا پادشاه است.

مردم دوست دارند از طریق بخش ترخیص کالا برای معامله بگردند. می‌توانید اقلام یا محصولاتی را که در نزدیکی پایان فصل خرید هستند، اضافه کنید. یک بخش دلاری برای کالاهای ارزان قیمت می تواند فروش زیادی ایجاد کند، به خصوص اگر وب سایت شما پیشنهاداتی برای کالاهای مرتبط از فروشگاه شما ارائه دهد. مشتریان احساس می‌کنند که معامله بسیار خوبی دریافت می‌کنند و شما فروش بیشتری خواهید داشت.

مطمئن شوید که چگالی کلمه کلیدی شما خیلی زیاد یا خیلی کم نباشد. بسیاری از افراد این اشتباه را مرتکب می شوند که فکر می کنند هر چه تعداد دفعات ذکر کلمه کلیدی آنها بیشتر باشد، در رتبه های بالاتری قرار می گیرند. انجام این کار در واقع باعث می شود که موتورها سایت شما را به عنوان اسپم برچسب گذاری کنند و آن را پایین نگه دارند. سعی کنید از کلمه کلیدی خود در بیش از 7 درصد از محتوای صفحه خود استفاده نکنید.

شناسه های جلسه برای موتورهای جستجو دشوار است، بنابراین در صورت امکان از آنها اجتناب کنید. شناسه‌های جلسه باعث می‌شود موتور فکر کند که سایتی که به آن نگاه می‌کند کاملاً جدید است، اگرچه اینطور نیست. این می تواند باعث شود خزنده ها فکر کنند که شما در حال تلاش برای اسپم کردن ایندکس هستید که منجر به ممنوعیت می شود. کاملاً از شناسه های جلسه دوری کنید.

شما باید مرتباً روی بهینه سازی سایت خود کار کنید. مناظر بهینه سازی اغلب تغییر می کند و اگر می خواهید سایت شما به رتبه بندی خود ادامه دهد، باید تغییرات لازم را ایجاد کنید. اگر تغییرات جزئی را در یک زمان انجام دهید، سرمایه گذاری زمانی زیادی را نمی طلبد.

قبل از قرار دادن کلمات کلیدی خود در محتوای خود، حتماً در مورد آنها تحقیق کنید. سعی کنید از وب‌سایت‌هایی مانند ابزار خارجی کلمات کلیدی گوگل یا ردیاب کلمه استفاده کنید تا ببینید چه کلمات کلیدی در مورد موضوع مورد نظر شما «داغ» هستند. با استفاده استراتژیک و قرار دادن کلمات کلیدی مانند این، می توانید رتبه خود را در نتایج موتورهای جستجو افزایش دهید.

ساده‌ترین راه برای اینکه بفهمید تلاش‌هایتان در بهینه‌سازی موتور جستجو چقدر مؤثر است، به Google بروید و کلماتی را که انتظار دارید مردم برای یافتن نوع اطلاعات یا محصولی که تبلیغ می‌کنید استفاده کنند را تایپ کنید. اگر صفحه شما در همان صفحه اول نتایج نمایش داده نمی شود، کار دارید که باید انجام دهید!

هنگامی که مقالاتی را در دایرکتوری مقالات ارسال می کنید تا بک لینک دریافت کنید، کیفیت مقاله ای را که ارسال می کنید در درجه اول در ذهن خود نگه دارید. خواننده مقاله را نمی خواند تا ببیند آیا ممکن است کسی بک لینک در آن پست کند. خواننده در تلاش است چیزی را بیابد، بنابراین مطمئن شوید که مقاله شما واقعاً به سؤالی که خواننده ممکن است داشته باشد پاسخ دهد!

در شبکه های اجتماعی شرکت کنید. ارسال پیوند به پست‌های وبلاگ خود در برخی از این سایت‌ها می‌تواند پاسخ‌های متعددی به شما بدهد که می‌تواند به پایگاه مخاطبان شما بیفزاید. این یک راه عالی برای جذب خوانندگان جدید است!

پس از اینکه صفحات را در سایت خود ادغام کردید، با تنظیم فوری یک تغییر مسیر 301، تمام پایه های خود را پوشش دهید. این دستور HTML به‌عنوان نوعی سرویس ارسال است که ترافیک را به URL جدید تغییر مسیر می‌دهد و امکان دسترسی به محتوای اصلی را فراهم می‌کند. این امر به ویژه مهم است زیرا پیوندهای شکسته ممکن است این تصور نادرست را ایجاد کنند که سایت شما دیگر فعال نیست.

با وجود میلیاردها نتیجه ای که می توانید در حین جستجو در یک موتور جستجو به دست آورید، آیا خوب نیست که همان چیزی را که به دنبالش بودید بیابید؟ دانشی را که از این مقاله به دست آورده اید به کار بگیرید تا به نتایج مورد نظر خود برسید!

«
«

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *