آموزش سئو

آینده Ubersuggest

آوریل 9, 2020

* لطفا کل پست را بخوانید ، من در انتها خبرهای خوبی دارم ، اما منطقی نخواهد بود مگر اینکه کل پست را بخوانید.

آیا می دانید چرا به سئو وارد شدم؟

خیلی ها این را نمی دانند ، اما من در آمریکای طبقه متوسط ​​بزرگ شدم و زندگی بهتر را برای من و پدر و مادرم می خواستم.

وقتی 16 سال داشتم ، در یک پارک موضوعی به نام مزرعه Knotts Berry کار می کردم که زباله ها را برداشتم ، دستشویی را تمیز کردم و هر روز استفراغ را جارو کردم.

من این کار را نمی کردم زیرا این زندگی است و من به پول احتیاج داشتم.

در سن 16 سالگی ، فهمیدم که خیلی جوان هستم که شغل پردرآمد می گیرم ، بنابراین بهترین کار بعدی را انجام دادم … من یک تجارت شروع کردم.

اما تهیه 5.75 دلار در ساعت برداشتن سطل زباله ، برای بازاریابی تجارت من کافی نبود. تنها راه حلی که می توانستم به آن فکر کنم SEO بود زیرا اگر زمان و تلاش خود را مطرح کنید می توانید به صورت رایگان ترافیک را بدست آورید.

این همچنین دلیل اصلی عاشق آن هستم … آی تی
به پسر کوچک فرصتی برای رقابت با افراد بزرگ می دهد
.

و با گذشت سالها ، من می خواستم آن را بپردازم و به همه کارآفرینان و شرکت های کوچک کمک کنم تا بتوانند همین کار را انجام دهند … موفق شوید بدون اینکه پول زیادی خرج کنید.

بنابراین ، چه کردم؟

با گذشت سالها ، من یک تن از محتوای رایگان ، فیلم ها و راهنماها تولید کرده ام که به کارآفرینان و بازاریابان در هر اندازه کمک می کنند تا موفق شوند.

و در فوریه 2017 ، تصمیم گرفتم با دستیابی به Ubersuggest با 120،000 دلار ، آن را به سطح بعدی برسانم.

وقتی برای اولین بار آن را خریداری کردم ، رویای ایجاد یک ابزار SEO را داشتم که بتواند با بازیکنان بزرگی که ماهانه 100 دلار به ازای آن شارژ می شوند ، رقابت کند ، اما البته ، آن را به صورت رایگان ارائه دهید.

توسعه دهندگان که در آن زمان داشتم تخمین زده اند که می توانم این کار را از 30 هزار تا 45 هزار دلار در ماه انجام دهم. این عالی بود زیرا من هیچ مشکلی برای از دست دادن پول در هر ماه نداشتم.

اما همانطور که در حال چرخیدن بودیم و ویژگی های بیشتری را اضافه می کردیم ، ویژگی های ما
هزینه ها به طور مداوم بالا می رفت فقط به آنچه در یک ماه گذشته گذراندم نگاه کنید …

من در ژانویه 89،930 دلار برای میزبانی هزینه کردم و تخمین زده شده برای فوریه 128 12880 دلار هزینه کنم. اما دوباره ، بیایید با ژانویه چسبیده باشیم …

لایحه توسعه عقب من از آزمایشی برای ژانویه 47،885 دلار بود.

اطلاعات من از SEO Power Suite، داده ها برای SEOو تعداد مشترک در ماه ژانویه بالغ بر 75253 دلار بود.

و البته ، توسعه دهندگان جلوی من و همچنین تیم dev-ops های من Netlabs ، که 22،700 دلار به من زد

بنابراین اگر هزینه های متفاوتی از جمله پشتیبانی ، طراحی و مدیریت پروژه را اضافه کنید ، من 11450 دلار دیگر نیز خرج کردم.

در کل ، من در ماه ژانویه سال 2020 247218 دلار خرج کردم.

به خاطر داشته باشید که هزینه های من به طور مداوم در حال افزایش است. هرچه این ابزار محبوب تر شود ، هزینه بیشتری برای من دارد.

یکی از دلایل عمده هزینه های سرور اسکرابر است.

باور کنید یا نه ، بسیاری از شرکت ها در حال ضبط داده های ما هستند و بطور مداوم IP های خود را می چرخانند و حساب های جعلی ایجاد می کنند که این امر باعث افزایش هزینه های سرور ما می شود. به خصوص وقتی فکر می کنید که آنها در حال جستجوی اصطلاحات مبهم SEO یا دامنه هایی هستند که در سیستم ما ذخیره نشده اند.

مقاله مرتبط  چگونه آژانس های بازاریابی تخصصی پیدا کنیم

برای من احساس بدی نکن

هدف این پست این نبود که شما احساس بدی یا گناه کنید (مگر اینکه مرا ببندید). من فقط می خواستم درباره وضعیتم شفاف شوم.

در ابتدا امیدوار بودم که بتوانم بخشی از پایگاه مشتری Ubersuggest را به مشتری های آژانس تبدیل کنم اما از آنجا که ما به طور مداوم در بالادست حرکت می کنیم و با مارک های بزرگتر کار می کنیم ، نرخ تبدیل از یک بازدید کننده Ubersuggest به مشتری مشاور پرداخت کم بوده است.

از آنجا که این کار به روشی که من می خواستم ، که حدود 11 ماه پیش آموختم ، نتیجه نمی گرفت ، خوردن هزینه ها برایم سخت تر و سخت تر شد ، زیرا آنها به طور مداوم در حال رشد بودند و من راهی برای پرداخت هزینه های دیگر از آنها ندارم. غرق در پس انداز خودم.

بنابراین ، من شروع به جستجو برای راه حل ها ، مانند چرخش کردم
Ubersuggest به یک غیر انتفاعی و جمع آوری پول از بنیادها برای کمک به پشتیبانی
هزینه. من این کار را 5 ماه امتحان کردم و زیاد کشش نکردم.

من همچنین سعی کردم ببینم که آیا می توانم برای ابزاری که بتواند هزینه های شما را تأمین کند ، حمایت مالی کنم ، اما این کار به خوبی هم انجام نشده است. در عوض ، بسیاری از آنها پیشنهاد کردند که میلیون ها دلار شرکت را بخرند (برخی در 8 رقم) اما من نمی خواستم آن را بفروشم ، زیرا می دانستم هدف آنها تبدیل آن به ابزار 100 ماهه دیگر است ، که خوب با من ننشسته

پس از اتمام گزینه ها ، من چاره ای جز ایجاد برخی تغییرات در Ubersuggest نداشتم (نگران نباشید که این کار بسته نمی شود). اما می توانید حدس بزنید که تغییرات چیست.

اما نگران نباشید

مهمتر از همه و مهمتر ، هدف من این است كه تا آنجا كه می توانم هرچه بیشتر آزاد كنم. در Ubersuggest ، شما هنوز هم می توانید کارهای زیادی را به صورت رایگان انجام دهید …

ایجاد پروژه ها

شما همیشه قادر به ایجاد پروژه ها و پیگیری رتبه بندی های خود خواهید بود. و دقیقاً مثل قبل همیشه به تعداد کلمات کلیدی که می توانید ردیابی کنید محدود شده اید و البته این به دلیل هزینه ها است.

تحقیق در مورد کلید واژه

در داخل برنامه ، شما هنوز هم می توانید داده های تحقیق کلمه کلیدی را ببینید.

نمودار با حجم ترافیک چند ماه اخیر ، داده های مربوط به تلفن همراه در مقابل حجم جستجوی دسک تاپ ، داده های جمعیتی و حتی توصیه های کلمات کلیدی را مشاهده خواهید کرد.

و مطمئناً می توانید کلمات کلیدی جدیدی را برای هدف گیری پیدا کنید.

مطمئناً ، برخی از داده ها مسدود شده اند ، اما آیا شما آن را می دانید
فقط 14.3٪ از افراد برای باز کردن این داده ها از یک حساب کاربری رایگان ثبت نام کرده اند.

به عبارت دیگر ، بیشتر شما هرگز حتی ثبت نام نکرده اید زیرا برنامه به اندازه کافی بدون نیاز به ورود به سیستم به شما نشان می دهد.

ایده های محتوا

مشابه قبل ، همچنین می توانید پیشنهادات پست محبوب وبلاگ را برای هر کلمه کلیدی داده شده مشاهده کنید.

همچنین می توانید کلمات کلیدی برتر یک پست وبلاگ را مشاهده کنید
صفحات و لینکهای برگشتی به آن URL را نشان می دهد.

دوباره بخاطر داشته باشید که اکثر شما فقط به این موارد توجه کرده اید
10 نتیجه برتر به عنوان 14.3٪ از شما برای یک حساب کاربری رایگان برای باز کردن قفل بیشتر ثبت نام کرده اید
داده ها.

آنالیز ترافیک

شما هنوز هم می توانید به جستجوی هر دامنه و دریافت آمار بپردازید
بر روی آن.

داده های تاریخی مسدود شده اند ، اما می توانید چند مورد آخر را مشاهده کنید
ماه هایی که برای بیشتر شما کافی است

مقاله مرتبط  5 بهترین شرکت لینک سازی سال 2020

همچنین می توانید صفحات برتر مربوط به هر دامنه و کلمات کلیدی را که صفحه برای آن و همچنین لینکهای برگشتی مشاهده می کنید ، مشاهده کنید.

در مورد کلمات کلیدی هر دامنه رتبه بندی مشابه دارد.

برخی از داده ها مسدود شده اند ، اما درست مانند گذشته فقط 14.3٪
از شما ثبت نام کرده اید تا آن داده ها را مشاهده کنید. این بدان معنی است که 85.7٪ از شما راضی هستید
داده های رایگان

آنالایزر SEO

در اینجا خیلی تغییر نکرده است ، شما هنوز هم می توانید بیش از 100 صفحه را در سایت خود تجزیه و تحلیل کنید و بفهمید که چه خطایی دارید.

یک واقعیت جالب اینجاست: آیا می دانید میانگین سایتی که از Ubersuggest می گذرد فقط دارای 48 صفحه است؟

تعداد متوسط ​​صفحاتی که یک سایت در سیستم ما دارد در 43 صفحه مشابه بود.

و البته ، گزارش بک لینک ها نیز وجود دارد ، که اکنون
پیوندهای جدید و گمشده و همچنین رشد پیوندهای تاریخی را نشان می دهد.

مشابه آنچه در بالا به آن اشاره کردم ، تعداد بسیار کمی از مردم واقعاً توجه داشتند که فقط 3/14 درصد از شما ثبت نام کرده اید که اطلاعات مسدود شده را مشاهده کنید.

رویای من

هدف من در زندگی کمک به مردم برای ایجاد ترافیک بیشتر است. و معتقدم Ubersuggest می تواند نتایج بهتری کسب کند و به شما فرصتی برای جنگ دهد.

همچنین می خواهم به طور مداوم ابزار را بهتر بسازم. به عنوان مثال ، چرا SEO نمی تواند خودکار باشد؟ اگر می توانید اتومبیل خودران داشته باشید ، هیچ دلیلی وجود ندارد که نتوانید SEO را از طریق هوش مصنوعی و یادگیری ماشین خودکار کنید.

اما با افزایش هزینه ها ، من 2 گزینه را برای من باقی مانده است … یا ابزار را خاموش کنید (که برای من گزینه ای نیست) یا راهی برای تأمین هزینه های خود در نظر بگیرید.

در دراز مدت ، من نمی توانم از دست دادن 247 هزار و 218 دلار در هر ماه را حفظ کنم ، به خصوص وقتی که این تعداد در حال صعود است (این رقم تقریباً 3 میلیون دلار در سال است).

من و تیم من ایده جالبی ارائه دادیم که فکر می کنیم منصفانه است و امیدوارم ، شما از این موضوع ناراحت نشوید.

به یاد داشته باشید که چطور گفتم فقط 14.3٪ از افراد برای مشاهده اطلاعات بیشتر ثبت نام می کنند اما 85.7٪ هرگز ثبت نام نمی کنند چون از داده های رایگان خوشحال بودند؟

خوب ، برای 85.7٪ از شما چیزی تغییر نخواهد کرد.

در مورد 14.3٪ افرادی که برای ایجاد پروژه ها و پیگیری کلمات کلیدی ثبت نام می کنند ، می توانید این کار را به صورت رایگان انجام دهید. اما اگر می خواهید پروژه های بیشتری اضافه کنید یا کلمات کلیدی بسیار بیشتری را ردیابی کنید ، می توانید به یک برنامه پرداخت شده ارتقا دهید.

همین مسئله در مورد تحقیقات کلمات کلیدی نیز صدق می کند. اگر می خواهید داده های بیشتری را مشاهده کنید ، می توانید داده های مسدود شده را پرداخت کنید. یا اگر می خواهید هزاران صفحه در سایت خود از طریق حسابرسی سایت آنالیز کنید ، می توانید آن را نیز ارتقا دهید.

با این حال نگران نباشید ، من هنوز اصل خود را دنبال می کنم
مأموریت

من قول می دهم که همیشه Ubersuggest را مقرون به صرفه نگه دارد (و عمدتا رایگان). من تصمیم گرفتم رویکرد Netflix / Amazon را به کار گیرم و سعی کنم هزینه را فوق العاده مقرون به صرفه کنم (زیرا هدف من تنها شکستن است.)

گذشته از آن ، من آن را یک آزمایش آزمایشی 7 روزه قرار دادم.

همچنین خواهید فهمید که قیمت گذاری در هر کشور متفاوت است زیرا هزینه های من در هر کشور متفاوت است. در مناطقی مانند هند و برزیل وقتی شخصی ثبت نام می کند ، یک پروژه را ایجاد می کند و کلمات کلیدی را ردیابی می کند ، هزینه من به مراتب کمتر از آن است که کسی از ایالات متحده ثبت نام کند و پروژه ها ایجاد کند و کلمات کلیدی را دنبال کند.

مقاله مرتبط  10 تبلیغات فروش هوشمندانه برای کمپین های پولی

در مورد کار نیز همین کار را می کند. تیم پشتیبانی من در هند و سایر مناطق هزینه های قابل توجهی کمتر از تیم در ایالات متحده یا انگلستان دارند.

اگر سالانه نیز پرداخت کنید ، 2 ماه رایگان دریافت خواهید کرد تا بتوانید حتی پول بیشتری نیز پس انداز کنید.

و همانطور که در بالا اشاره کردم ، می خواهم به ماموریت اصلی بپردازم ، یعنی کمک به مردم بدون اینکه هزینه زیادی را خرج کنند ، بتوانند ترافیک بیشتری تولید کنند.

همیشه یک برنامه رایگان بسیار سخاوتمندانه وجود خواهد داشت و امیدوارم که حتی با شارژ کردن بخشی از برنامه بتوانم شکسته شوم.

بعدش چیه؟

Ubersuggest به طور مداوم بهتر می شود.

برای اینکه همه چیز را برای شما رقم بزنم ، طی یک یا دو ماه آینده می خواهم یک افزونه Chrome را منتشر کنم که به شما بصیر می دهد به صورت رایگان. و البته اگر کمی بیشتر بخواهید می توانید پرداخت کنید.

در اینجا ظاهراً برنامه افزودنی رایگان …

هر زمان که یک جستجوی Google انجام دهید ، می توانید مشاهده کنید
حجم هر عبارت جستجو در هر کشور اصلی. و اگر روی “نمای” کلیک کنید
پیوند همه “شما داده های بیشتری را در مورد این کلمه کلیدی مشاهده خواهید کرد.

همچنین میانگین امتیاز دامنه را برای هر داده شده مشاهده خواهید کرد
صفحه رتبه بندی و تعداد پیوندهای لازم برای رتبه بندی در 10 رتبه برتر.

همانطور که به پایین حرکت می کنید و از میان هر یک از رتبه بندی ها عبور می کنید
نتایج ، شما می توانید نمره دامنه برای هر URL ، سهام اجتماعی و موارد دیگر را مشاهده کنید
لینک دهنده هایی که به نتیجه جستجو اشاره می کنند.

شما حتی می توانید به پایین مته بزنید و لینک های برتر که به آنها اشاره دارند را ببینید
هر URL.

اکنون اگر به سمت نوار کناری بروید ، لیستی از آنها را مشاهده خواهید کرد
کلمات کلیدی مرتبط و همچنین داده هایی در مورد 10 توصیه برتر کلمه کلیدی.

اگر کمی بیشتر بروید ، گرافیکی را مشاهده خواهید کرد که نشان می دهد هر نتیجه چند نتیجه دارد ، به این ترتیب می توانید تعداد بک لینک را دوباره مشاهده کنید که تقریباً باید در 10 صفحه برتر رتبه بندی کنید.

در انتهای نتایج جستجو ، داده های مربوط به کلمات کلیدی مرتبط را مشاهده خواهید کرد.

با گذشت زمان نه تنها برنامه افزودنی خواهید داشت بلکه من نیز هستم
به طور مداوم ویژگی های بیشتر و بیشتری را به صورت رایگان اضافه خواهید کرد.

نتیجه

متاسفم که باید شروع به پرداخت هزینه های خود کنم ، اما امیدوارم
شما در همان زمان می فهمید

از پیش بینی های من ، تقریباً 6 ماه زمان نیاز به تعطیل شدن دارم ، بنابراین می خواهم طی 6 ماه آینده مبلغ مناسبی از پول دریافت کنم … اما این زندگی است.

من به دنبال این نیستم که سرمایه گذاری اصلی خود را بازپرداخت کنم و فکر نمی کنم ضرر محسوب شود ، اما هر وقت حتی ماهانه بشکنم ، باز هم چیزهای بیشتری را به صورت رایگان باز می کنم و یا در صورت امکان قیمت گذاری ماهانه را کاهش می دهم.

باز هم ، واقعاً متاسفم ، اما امیدوارم که شما درک کنید که صرف 247218 دلار در ماه به طور نامحدود برای من پایدار نیست.

من آماده شنیدن افکار یا ایده های شما هستم. من همچنین می خواهم به شما اطلاع دهم که از همه کاری که برای پشتیبانی از Ubersuggest و سایت من انجام داده اید ، قدردانی می کنم.

پاسخی بگذارید