آیا نیاز به بهبود بهینه سازی موتور جستجو دارید؟ از این ایده ها برای رتبه بندی بهتر استفاده کنید!

بهینه سازی موتورهای جستجو ممکن است در تئوری یک ایده به طور کلی آسان باشد، اما هنگامی که به کار خود بپردازید، می توانید آن را یک کار نسبتاً دلهره آور بدانید. بسیاری از رسانه های مختلف وجود دارند که می توانید از آنها برای صعود به رتبه های یک موتور جستجو و کسب تبلیغات مورد نیاز برای شرکت خود استفاده کنید. توصیه های موجود در این مقاله به شما کمک می کند در مسیر درست و وضعیت ذهنی خود قرار بگیرید.

تا جایی که می توانید از تگ های هدر استفاده کنید. گاهی اوقات هدرها خیلی بزرگ هستند، اما از CSS می توان برای ایجاد تغییرات اندازه استفاده کرد. هدرها از این نظر عالی هستند که موتورهای جستجو از آنها برای توسعه رتبه بندی سایت استفاده می کنند. از هدرها (H1 و H2) برای تأکید بر عناصر مهم در صفحات خود استفاده کنید.

دستیابی به اهداف بهینه سازی موتور جستجو را می توان با استفاده از گرافیک و تصاویر آسان تر کرد. از تصاویر با وضوح پایین استفاده کنید زیرا تصاویر با وضوح بالا زمان بارگذاری را افزایش می دهند. کلمات کلیدی درون خود تصاویر توسط عنکبوت های موتورهای جستجو خوانده می شود. مردم از دیدن تصاویر و گرافیک ها در یک وب سایت لذت می برند و می تواند به توصیف مقاله، وبلاگ یا محصول شما و همچنین تولید نتایج موتور جستجو برای ترافیک بهینه به سایت شما کمک کند.

انواع مختلفی از متا تگ وجود دارد، از جمله یکی برای کلمات کلیدی – اما وب مسترهای به روز به ندرت از آن استفاده می کنند. اگرچه کلمات کلیدی قلب هر تلاش برای بهینه سازی موتورهای جستجو هستند، متا تگ کلمه کلیدی به قدری با سوء استفاده شبه هرزنامه ها از بین رفته است که امروزه موتورهای جستجو کاملاً آن را نادیده می گیرند. زمان را برای بسته بندی برچسب کلمه کلیدی تلف نکنید. تمرکز بر حوزه های مهم تر

باید به خاطر داشته باشید که بهینه سازی موتور جستجو فرآیندی است که مدتی طول می کشد تا از آن احساس رضایت کنید. هنگامی که سعی می کنید دید خود را افزایش دهید، سایت شما بلافاصله شروع به جذب بازدیدکنندگان بیشتری نمی کند. این فرآیندی است که برای انجام آن زمان می برد.

اگر می‌خواهید وقتی کسی موضوع شما را جستجو می‌کند، سایت شما در بالای نتایج جستجو قرار گیرد، باید سایتی ایجاد کنید که واقعا عالی باشد. اگر سایت عالی ندارید، هیچ تاکتیکی شما را به اوج نمی‌رساند.

برای جلوگیری از کاهش رتبه صفحه خود هنگام تغییر دامنه، از شرکت میزبان خود درخواست ارسال چسبنده کنید. Sticky Forwarding موتورهای جستجو را از دامنه قدیمی شما به دامنه جدید شما فوروارد می کند و به آنها امکان می دهد تمام صفحات سایت جدید شما را فهرست بندی کنند. می‌توانید مدت زمانی را که می‌خواهید از تابع ارسال چسبنده استفاده کنید، مشخص کنید و فقط باید دامنه قدیمی خود را تا زمانی که طول می‌کشد نگه دارید.

با بهینه سازی موتور جستجو آشنا شوید. اگر سعی می‌کنید خودتان دید وب‌سایت خود را افزایش دهید، باید تا حد امکان در مورد سئو تحقیق کنید. منابع بسیار خوبی در اینترنت وجود دارد و چندین کتاب نیز در مورد این موضوع نوشته شده است. هر چه بیشتر بدانید، بهتر عمل خواهید کرد.

یکی از بهترین راه‌ها برای گنجاندن اشباع کلمه کلیدی بالاتر، ایجاد و حفظ یک وبلاگ شاد و سرگرم‌کننده به عنوان بخشی از وب سایت شماست. این عبارات مربوطه را در درصد بسیار بالاتری اضافه می کند. همچنین به بازدیدکنندگان سایت دلیلی برای بازدید و بازدید مجدد برای مطالب و اخبار به روز می دهد.

اگر به این فکر می کنید که چگونه می توانید افراد بیشتری را به وب سایت شرکت خود نگاه کنند، پاسخ این است که یک وبلاگ اضافه کنید که می توانید از آن برای انتشار محتوای با کیفیت بالا در مورد محصول یا خدمات خود استفاده کنید. با افزودن محتوا از نویسندگان مشهور آنلاین، ممکن است رتبه بندی بهتری در موتورهای جستجو کسب کنید، زیرا خوانندگان آنها آنها را در سایت شما دنبال می کنند. علاوه بر این، معرفی جنبه های مختلف جایگاه شما در مقالات با کیفیت بالا، طیف وسیع تری از گروه هدف شما را جذب می کند.

مطمئن شوید که کلمات کلیدی عالی و منحصر به فردی دارید که افراد را به صفحه شما هدایت می کند. آنها باید بسیار دقیق و توصیفی باشند. به این ترتیب وقتی افراد دقیقاً آنچه را که به دنبال آن هستند تایپ می کنند، سایت شما آنها را راضی می کند و توقف و خرید سریع را برای آنها فراهم می کند.

وقتی صفحه ای را از وب سایت خود حذف می کنید، واقعاً آن را حذف کنید! اجرای ریدایرکت 301 عالی است، اما موتورهای جستجو ممکن است همچنان صفحه اصلی را از طریق پیوندهایی به آن در سایت های دیگر یا حتی در وب سایت شما پیدا کنند. تمام فایل های منسوخ شده را در زمانی که دیگر مورد نیاز نیستند از سرور خود حذف کنید.

راه‌هایی وجود دارد که می‌توانید محتوای بهینه‌سازی موتور جستجو را به سایت خود وارد کنید، حتی اگر هیچ سرنخی از نحوه عملکرد آن نداشته باشید. افرادی هستند که می توان برای اطمینان از اینکه سایت شما در قالب سئو است، پول پرداخت کرد. این افراد می توانند از نظر قیمت متفاوت باشند، اما ارزش آن را دارند زیرا می توانند به ساخت سایت شما برای تولید پول کمک کنند.

به جای اینکه فقط پیوندهایی به صفحه اصلی شما وارد شود، باید آنها را به تمام صفحات مختلف سایت شما وارد کنید. دلیل آن این واقعیت است که داشتن پیوندهایی که فقط به صفحه اول منتهی می شوند سطحی و خودکار هستند.

بهترین راه برای اطمینان از اینکه عنکبوت‌های موتورهای جستجو وارد قسمت‌هایی از سایت شما نمی‌شوند که آنها را مسدود کرده‌اید این است که مطمئن شوید همه URL‌ها با حروف کوچک هستند. Robots.txt به حروف کوچک و بزرگ حساس است، بنابراین شما باید URL هایی داشته باشید که با آنچه در آنجا می نویسید مطابقت داشته باشند. کوچک نگه داشتن تمام صفحات، کار با آن را آسان تر می کند.

بازدیدکنندگان وب سایت خود را با رنگ های زیاد یا الگوهای شلوغ زیاد غرق نکنید. اگر متن زیادی برای خواندن افراد دارید، فقط از یک پس‌زمینه سفید یا مایل به سفید استفاده کنید. رنگ‌ها را به عنوان لهجه اضافه کنید، اما از پس‌زمینه‌های پر رنگ و شلوغ استفاده نکنید که بازدیدکنندگان وب‌سایت شما را دچار خستگی چشم کند.

امیدواریم که این اطلاعات شما را روشن کرده باشد و به شما کمک کرده است تا ایده بهتری درباره آنچه که باید طرح کسب و کار شما را تشکیل دهد به دست آورید. راه سختی در پیش است تا شرکت شما به بالای موتور جستجو برسد، اما اگر از لبه ها دور بمانید و به آینده نگاه کنید، می توانید خیلی سریعتر به آنجا برسید و از پاداش ها لذت ببرید.

«
«

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *