آموزش سئو

آیا دریافت “Google تضمین شده” ارزش آن را دارد؟

اکتبر 29, 2020

Google ویژگی جدیدی را برای حمایت از مصرف کننده به نام Google تضمین شده است. مشاغل تبلیغاتی از طریق تبلیغات خدمات محلی با اطمینان بیشتر به مشتریان ، می تواند برای گواهینامه Google تضمین شده درخواست کند.

Google Guaranteed می تواند ابزاری قدرتمند برای تولید سرب باشد که به شما کمک می کند از سایر رقبا متمایز شوید.

این برنامه به نمایش دهندگان ارائه دهنده خدمات خانه که از قبل اکران شده اند کمک می کند. با نشان سبز تضمینی Google که به راحتی قابل مشاهده است و علامت تأیید را نشان می دهد ، این تبلیغات ممکن است توجه مشتریان را بیش از دیگران جلب کند. و این فقط به دلیل نشان چشم نواز نیست – این دانش است که آنها از قبل قادر به انتخاب مشاغل هستند گواهی شده توسط گوگل.

قبل از اقدام باید چه چیزهایی را بدانید؟ بیایید نگاهی بیندازیم Google Guaranteed چیست ، به چه کسانی سود می دهد و چرا ممکن است بخواهید آن را برای تجارت خود در نظر بگیرید.

Google تضمین شده است؟

Google Guaranteed یک برنامه صدور گواهینامه است که برای افزایش اعتماد مشتری در مشاغل محلی ایجاد شده است. مشتریانی که به صورت آنلاین شرکت ها را بررسی می کنند می توانند به دنبال نشان تضمین شده Google باشند که اگر مشکلی پیش بیاید از آن محافظت می کند.

بسیاری از مشاغل در حال حاضر از تبلیغات خدمات محلی Google استفاده می کنند تا از طریق جستجوی پولی منجر به ایجاد سود برای شرکت های خود شوند. Google Guarantee به مشاغلی که می خواهند در عوض ترافیک ارگانیک بیشتری جذب کنند ، کمک می کند.

خدمات رزرو شده از طریق آگهی خدمات محلی به طور خودکار تا سقف مادام العمر بیمه می شوند که بسته به مکان متفاوت است. هر مشتری که از این طریق اقدام به رزرو می کند ، راحتی دارد که بداند در صورت عدم رضایت از خدمات می تواند مبلغ فاکتور را مطالبه کند.

چگونه تشخیص دهیم که کسب و کاری از نظر Google تضمین شده است

Google Guaranteed در زیر نام شرکتهای واجد شرایط یک علامت سبز علامت “علامت گذاری” اضافه می کند. اگر مشتری از جستجوی صوتی در استفاده می کند دستیار Google یا Google Home به جای جستجو در صفحه ، تأیید صحیحی از این ضمانت وجود خواهد داشت.

نمونه ای از اینکه چگونه مشتریان می توانند از داشتن تضمین کننده تجارت در Google اطمینان حاصل کنند

Google چگونه تضمین شده کار می کند؟

اگر مشاغل شما از تبلیغات خدمات محلی استفاده می کند ، می توانید با ثبت نام در تبلیغات خدمات محلی و درخواست تضمین Google ، به این برنامه مراجعه کنید. اگر سرویس در منطقه شما در دسترس باشد و گواهینامه دریافت کنید ، نشان یا آرم در کنار تبلیغ شما نمایش داده می شود.

هنگام درخواست ، Google مجوز کسب و کار ، بیمه و بررسیهای آنلاین شما را بررسی می کند. آنها همچنین رفتار خواهند کرد تحقیق درباره پیشینه کارمندان – بدون هیچ هزینه ای برای شما. پیشینه مالکان همیشه بررسی می شود و سایر سوابق براساس ماهیت کسب و کار شما بررسی می شوند.

اگر شرکت شما این غربالگری را پشت سر بگذارد ، یک نشان دریافت خواهید کرد که نشان می دهد Google شما را از قبل واجد شرایط کرده است.

اگر مشتری از خدمات شما ناراضی است ، می تواند ادعایی را برای بازپرداخت مبلغ فاکتور خود به Google ارسال کند. سپس Google برای کسب اطلاعات بیشتر با شما تماس خواهد گرفت و ممکن است اطلاعات بیشتری را از مشتری بخواهد. شما این فرصت را خواهید داشت که با مشتری خود مسائل را حل کنید. در صورت عدم موفقیت ، گوگل براساس صلاحدید و یافته های خود در مورد وضوح عادلانه تصمیم می گیرد.

مقاله مرتبط  چگونه از ورود ربات ها به وب سایت خود جلوگیری کنیم: ابزارها و نکات

برنامه تضمین شده Google چه مواردی را پوشش می دهد؟

Google Guaranteed مبلغ فاکتور مورد نظر را تا 2000 دلار در ایالات متحده و کانادا با محدودیت های مختلف در کشورهای دیگر با گسترش برنامه پوشش می دهد.

محدودیت های مادام العمر در مناطق مختلف به شرح زیر است:

 • ایالات متحده: 2000 دلار آمریکا
 • کانادا: 2000 دلار کانادا
 • انگلستان: 1500 پوند
 • آلمان: 1500 یورو
 • فرانسه: 1500 یورو
 • ایرلند: 1500 یورو
 • ایتالیا: 1500 یورو
 • اسپانیا: 1500 یورو
 • بلژیک: 1500 یورو
 • هلند: 1500 یورو
 • اتریش: 1500 یورو
 • سوئیس: 2000 پوند

چه چیزی توسط Google تضمین نمی شود؟

محدودیت هایی در پوشش وجود دارد که باید توسط هر دو شرکت و مشتریان ذکر شود. به عنوان مثال ، مشتریان باید کار را از طریق خود تبلیغات خدمات محلی رزرو کرده باشند و ظرف 30 روز پس از اتمام خدمات ، بازپرداخت را مطالبه کنند.

این ادعا باید برای مبلغ موجود در فاکتور برای خدمات اصلی انجام شده باشد ، حداکثر برای یک عمر. این نمی تواند شامل موارد اضافی ، پروژه های آینده ، خسارت یا لغو باشد و عدم رضایت مشتری از قیمت دلیل معتبری برای بازپرداخت در نظر گرفته نمی شود.

آیا کسب و کار من برای برنامه تضمینی Google واجد شرایط است؟

اگر مشتاق ثبت نام هستید ، شاید خوش شانس باشید! Google Guaranteed طی دو سال گذشته در بسیاری از مناطق گسترش یافته است و خدمات خانه را با تمرکز کرده است. صنایع واجد شرایط برای Google تضمین شده از منطقه ای به منطقه دیگر متفاوت است و ممکن است با گسترش برنامه همچنان تغییر کند. یکی از اولین قدم ها این است که بررسی صلاحیت تا ببینید برنامه در دسترس شماست یا خیر.

واجد شرایط بودن برنامه تضمین شده Google

چه صنایعی در ایالات متحده واجد شرایط هستند؟

در ایالات متحده آمریکا ، صنایع زیر واجد شرایط تضمین شده توسط Google هستند: تعمیر لوازم خانگی ، شیشه اتوماتیک ، تعمیر اتومبیل ، تمیز کردن فرش و مبلمان ، برق ، برنامه ریزی رویدادها ، برنامه ریزی مالی ، نصب درب گاراژ ، نظافت منزل ، تهویه مطبوع (گرمایش ، تهویه و هوا) تهویه) ، حذف مواد ناخواسته ، مراقبت از چمن ، خدمات قفل ساز ، كنترل آفات ، نظافت حیوانات خانگی ، عكاسی ، لوله كشی ، بام ، خدمات درخت ، ترمیم خرابی آب ، تمیز كردن پنجره و تعمیر پنجره.

چه صنایعی در کانادا واجد شرایط هستند؟

در کانادا ، Google Guaranteed شرکت های تهویه مطبوع ، خدمات قفل ساز و مشاغل لوله کشی را تحت پوشش قرار می دهد.

آیا Google تضمین شده همه خدمات حرفه ای را پوشش می دهد؟

در حال حاضر برنامه تضمینی Google فقط خدمات خانه را تحت پوشش قرار می دهد. با این حال ، گوگل برنامه ای به نام دارد Google Screened، که خدمات حرفه ای مانند برنامه ریزی مالی ، قانون و املاک و مستغلات را پوشش می دهد.

تبلیغات سرویس محلی مرتبط با Google چگونه تضمین می شوند؟

برنامه تبلیغات خدمات محلی در حال حاضر به شما امکان تبلیغ برای مشتریان بالقوه در منطقه خود از طریق جستجوی پولی را می دهد.

Google Guaranteed یکی از ویژگی های تبلیغات خدمات محلی است که برای ایجاد اعتماد به نفس در مشاغل محلی طراحی شده است. این روش به شرکت ها راهی برای جذب بالقوه ترافیک ارگانیک بیشتر بدون سرمایه گذاری در وقت و هزینه مورد نیاز برای بازاریابی پرداخت شده توسط موتور جستجو ارائه می دهد.

مقاله مرتبط  نحوه انتخاب آژانس PPC مناسب

به عنوان یک مالک مشاغل ، ممکن است درک کنید که استفاده از آن ساده تر است ، ترافیک ارگانیک را هدف قرار می دهد و هزینه آن برای شما آسان است و قابل درک است.

آیا گوگل تضمین شده است که ارزش آن را داشته باشد؟

این به نیازهای تجاری شما بستگی دارد. شما باید با توجه به هزینه برنامه و زمانی که برای دریافت و نگهداری گواهینامه در برابر پاداش های احتمالی صرف می کنید ، تصمیم بگیرید که آیا گوگل تضمین شده برای تجارت شما ارزش دارد.

همچنین باید در نظر بگیرید که به طور معمول برای خدمات خود چقدر رقابت دارید. اگر معمولاً باید با تعداد زیادی از مشاغل دیگر رقابت کنید ، احتمالاً از برجسته سازی تبلیغات خود سود بیشتری خواهید برد.

چگونه Google از مشاغل تضمین شده سود می برد؟

برنامه تبلیغات تضمینی Google روشی متمایز برای صعود کسب و کارها به بالای نتایج جستجو ارائه می دهد ، زیرا در بالای تبلیغات تبلیغاتی بابت هر کلیک (PPC) نمایش داده می شود. فقط به خاطر داشته باشید که قالب تبلیغات فقط به شما امکان می دهد نام شرکت ، شهر ، شماره تلفن ، ساعت کار و رتبه مشتری خود را نشان دهید.

Google چه تضمینی به مشتریان ارائه می دهد؟

با تضمین گوگل تلاش می کند تا با ایجاد اعتماد مشتری به شرکت های مجاز ، برخی از تجربه ها را هنگام مقایسه رقبای محلی کاهش دهد. این برنامه به عنوان یک سرویس محافظت از مصرف کننده عمل می کند و راهی ارزشمند را برای مشتریان فراهم می کند تا با اطمینان هزینه کنند. ارائه دهندگان بالقوه ممکن است سریعتر و آسان تر شوند زیرا مشتریان می دانند که Google از کیفیت پشتیبانی می کند.

آیا اشکالاتی در برنامه تضمین شده Google وجود دارد؟

مراجعه به Google تضمین شده منجر به پذیرش یک شبه نمی شود و باید وضعیت خود را با برنامه حفظ کنید. هزینه های مربوط به استفاده از برنامه نیز وجود دارد ، بنابراین هر کسب و کار باید کمی منحنی یادگیری را برای تعیین نحوه اندازه گیری نتایج انتظار داشته باشد.

یک فرایند صدور گواهینامه عمیق وجود دارد که شامل بررسی پیشینه برخی یا همه کارمندان است. بسته به اندازه شرکت ، تکمیل این امر ممکن است زمان قابل توجهی طول بکشد ، بنابراین مشاغل علاقه مند باید زود اقدام کنند و صبور باشند تا Google برنامه آنها را بررسی کند.

همچنین لازم به ذکر است که این یک منبع درآمد برای Google است و آنها احتمالاً آن را گسترش می دهند. اگرچه ممکن است اکنون مزایای ارزشمندی را به همراه داشته باشد ، جالب است بدانید که با ثبت نام بیشتر مشاغل در آینده چه اتفاقی می افتد.

اگر همه آنها گواهینامه بگیرند چگونه از رقابت متمایز می شوید؟

آیا برنامه تضمینی گوگل برای کسب و کار شما مناسب است؟

برای بسیاری از مشاغل کوچک که برای گشت و گذار در دنیای پیچیده بازاریابی جستجوی پرداخت به ازای هر کلیک تلاش می کنند ، برنامه تضمین شده Google می تواند تأثیر بسزایی داشته باشد. این ممکن است به شما اجازه دهد زمان کمتری را با نگرانی در مورد تحقیق در مورد کلمات کلیدی و استراتژی های مناقصه صرف کنید ، بنابراین می توانید بیشتر زمان خود را برای اداره کسب و کار خود اختصاص دهید.

مقاله مرتبط  راهنمای نهایی نوشتن مطالب تبلیغاتی

گرچه جستجوی پرداخت شده می تواند ابزاری قدرتمند باشد ، بسیاری از مشاغل نتوانسته اند زمان یا بودجه لازم را برای دیدن بازگشت سرمایه اختصاص دهند. اگرچه همیشه مشاوره تخصصی بازاریابی دیجیتال در دسترس است ، کسانی که تازه شروع به کار می کنند ممکن است بخواهند ابتدا آن را امتحان کنند.

دریافت گوگل چقدر هزینه تضمینی دارد؟

هزینه این برنامه با پایه هزینه 50 دلار در ماه و با هزینه سالانه 600 دلار است. با این حال ، هزینه های هر سرب نیز وجود دارد.

Google Guaranteed با پرداخت به ازای هر کلیک متفاوت است. شما فقط در صورت تماس مشتری یا برقراری ارتباط با شما برای پرداختن به خدمات شما ، هزینه پرداخت خواهید کرد ، به جای اینکه هر بار مشتری بالقوه بر روی یک تبلیغ کلیک کنید.

هزینه ها بسته به بازار و صنعت شما متفاوت است اما هزینه متوسط ​​به ازای سرب تضمین شده گوگل به نظر می رسد حدود 25 دلار باشد. مشاغل می توانند منجر به عدم مشروعیت شوند – به عنوان مثال ، اگر مشتری خارج از منطقه محلی تبلیغ شما باشد یا اطلاعات تماس مشتری ناقص ارائه شده باشد ، از پیگیری شما جلوگیری می کند.

برنامه های مشابه دیگری توسط شرکت های دیگر اجرا شده است ، مانند مجوز تأیید شده Yelp، که ممکن است با Google Guaranteed مقایسه کنید. ممکن است گواهینامه جدید گوگل از لحاظ ظاهری شبیه Yelp باشد ، اما برنامه Google Guaranteed تضمین کیفیت قدرتمندی را ارائه می دهد که Yelp این کار را نمی کند.

نحوه تنظیم Google تضمین شده برای مشاغل خود

برای راه اندازی Google تضمین شده برای تجارت خود ، برنامه خود را برای بررسی با Google ارسال می کنید.

شما مشخص خواهید کرد که در چه کشوری هستید ، تجارت شما در کدام صنعت و کد پستی یا کد پستی شما قرار دارد. این مرحله تأیید می کند اگر Google Guaranteed در منطقه شما موجود باشد ، همانطور که در بالا ذکر شد. پس از تأیید ، می توانید برنامه خود را به پایان برسانید.

چگونه می توان برای Google Business آماده شد

اگر Google Guaranteed هنوز در منطقه شما در دسترس نیست ، هنوز مراحلی وجود دارد که می توانید برای آماده شدن برای زمان آماده بودن خود انجام دهید. از به روز بودن پروانه کسب و کار و بیمه خود اطمینان حاصل کنید. شما همچنین باید خود را بررسی کنید مرورهای Google، مشتریان راضی خود را برای بررسی آنلاین تجارت خود و پرداختن به هرگونه بررسی منفی تشویق کنید.

گوگل تضمین شده خود را حفظ کنید

اگر در برنامه تضمین شده Google پذیرفته شده اید ، تبریک می گوییم! با این حال ، تلاش شما نباید در همین جا متوقف شود. برای دریافت گواهینامه ابتدا باید استانداردهایی را که تعیین کرده اید حفظ کنید. این استانداردها به معنای به روز نگه داشتن پروانه کسب و بیمه شما است. مرورهای Google خود را بررسی کنید تا به هر مشکلی رسیدگی کنید و همچنان مشتریان خود را برای ارائه نظرات تشویق کنید.

نتیجه

Google Guaranteed می تواند منبع قدرتمندی برای تولید سرب برای مشاغلی باشد که به دنبال رشد هستند. این ممکن است به شرکت های کوچک و متوسط ​​کمک کند تا ترافیک ارگانیک بیشتری را جذب کنند و بدون اینکه وارد سیستم عامل های پرداختی پولی شوند ، به رقابت بپردازند.

آیا در حال ثبت نام در کسب و کار خود برای Google Guaranteed هستید؟