آموزش سئو

آیا باید SEO محلی خود را انجام دهید یا یک شرکت SEO را استخدام کنید؟

آوریل 4, 2020

اگر می توانید به هر یک از این سؤالات پاسخ مثبت دهید ، بله بله حتی می توانید خودتان بهینه سازی موتور جستجو را انجام دهید.

اگر به هریک از این سؤالات پاسخ مثبت دادید ، سپس تبریک می گوئید ، شما یک کاندیدای برتر برای انجام SEO محلی خود هستید.

سئو علمی موشک نیست ، دود و آینه نیست بلکه کار می کند. سئو واقعاً کار سختی نیست ، به خصوص با یک مربی در کنار شما ، اما به زمان نیاز دارد.
این کار فقط با انجام یک استراتژی خاص در ذهن انجام می شود. من به شما نشان خواهم داد که چگونه و چگونه شما را در این راه راهنمایی می کنم.

مقاله مرتبط  8 تاکتیک مفید بازاریابی TikTok

در حال حاضر بهترین زمان برای تمرکز بر بهینه سازی موتور جستجوگر محلی است ، با کندتر تجارت و خرابی بیشتر ، می توانید تلاش های بیشتری را برای یادگیری سئو و تنظیم استراتژی بازاریابی خود انجام دهید ، به گونه ای که وقتی مشتریان آماده استخدام مجدد یکبار دیگر هستند ، شما هستید. در بالای بازی شما و بالای نتایج جستجوی Google آنها قرار دارد.

سوالات:

  1. آیا می توانید برخی از جستجوهای Google را انجام داده و اصطلاحات جستجوی رقبای خود را که در بیشتر اوقات به وجود آمده است بنویسید؟
  2. آیا می توانید خود را به عنوان مشتری خود تصور کنید و سؤالاتی را که ممکن است درباره محصول یا خدمات شما داشته باشد بنویسید؟
  3. آیا می توانید پاسخ آن سؤالات را بنویسید و آنچه را که می فروشید به روش های مختلف و در طول های مختلف توصیف کنید؟ بعضی از آنها یک یا دو جمله طولانی و برخی دیگر بیش از 100 کلمه ندارند.
  4. آیا می توانید به دلایلی بنویسید که مردم باید به جای رقبای خود ، با شما تجارت کنند؟
  5. آیا می توانید چند توصیف تجاری منحصر به فرد بنویسید که شامل برخی از اطلاعات فوق می باشد؟
  6. آیا می توانید با تلفن خود ، تیم ، محل کار خود و سایر عکس های مربوط به محصولات خود یا خدماتی که ارائه می کنید چند عکس بگیرید؟
  7. آیا می توانید فرم های آنلاین را که شامل اطلاعات شغلی شما است پر کنید و روی پیوندهای تأیید در ایمیل های خود کلیک کنید؟
  8. آیا می توانید برخی از جهات آسان را به عنوان مربوط به این موارد بالا دنبال کنید؟
  9. آیا هفته ای 2-4 ساعت برای اختصاص دادن به این پروژه اختصاص دارید و می توانید آن را در برنامه قرار دهید؟ بعد از گذشت ساعت ها ، آموزش و کار در خانه سئو لازم نیست در ساعات کاری انجام شود.
  10. آیا شما صبر دارید که به این وظایف خود ادامه دهید ، اگرچه هیچ برگشت فوری در سرمایه گذاری خود در وقت و انرژی وجود ندارد؟

پاسخی بگذارید