آموزش سئو

آموزش رایگان سئو برای موسسات غیرانتفاعی و خیریه برای بازاریابی گوگل

سپتامبر 16, 2020

به عنوان راهی برای بازگرداندن ، بروس جونز در 1ON1 SEO Training آموزش رایگان بهینه سازی موتور جستجو را به افراد غیرانتفاعی و خیریه ارائه می دهد تا به آنها کمک کند تا اهداف شایسته خود را ارتقا دهند – تنها کاری که باید انجام دهند این است که از یک مربی SEO جستجو کنند!

Google برای موسسات غیرانتفاعی از اهمیت بسیاری برخوردار است زیرا راهی است که افراد می توانند بدون صرف هزینه برای تبلیغات ، آنها را پیدا کنند. بروس جونز ، بنیانگذار آموزش SEO 1ON1 ، مدتهاست که با ارائه تخصص بهینه سازی موتور جستجوگر خود از حامیان اهداف غیر انتفاعی و خیریه است. کمک به آنها در ساخت وب سایت هایشان. این تلاش خیرخواهانه در 1ON1 SEO Training ، جایی که موسسات غیرانتفاعی مورد علاقه قلب ما هستند ، ادامه یافته است. ما به افراد غیرانتفاعی فرصتی می دهیم تا کلاسهای آموزشی رایگان SEO و بازاریابی دیجیتال را به منظور تبلیغ اهداف آنها و تجهیز آنها به ابزارهای لازم برای راه اندازی موفقیت آمیز انجمنهایشان ، به صورت رایگان ارائه دهیم.

ما به افراد غیر انتفاعی فرصت کار یک به یک با مربی SEO را می دهیم ، که چند ساعت از وقت خود را صرف می کند تا به سازمان شما کمک کند بیاموزد چگونه بهینه سازی موتور جستجوی خود را انجام دهد. کلاس های SEO ما ، هم برای آموزش منظم و هم برای دانشجویان حرفه ای ، براساس نیازهای کسب و کار مورد نظر و مهارت های بازاریابی دیجیتال آنها تنظیم می شود.

مقاله مرتبط  نحوه راه اندازی فروشگاه آنلاین در سال 2021

این بدان معنی است که آموزش ما می تواند شامل مواردی از ایجاد وب سایت شما ، اختراع مجدد استراتژی SEO شما ، تا تنظیم دقیق مهارت های تحلیلی و گزارشگری باشد. هدف ما هنگام کار با سازمان های غیرانتفاعی این است که سازمان Google خود را برای موفقیت آماده کنیم و به شما وسایل لازم را برای مدیریت استراتژی بازاریابی دیجیتال خود در دراز مدت ، کارآمد و خودمختار بدهیم.

با برخی از کارهای SEO غیرانتفاعی ما آشنا شوید

ما با سودها و اشکال مختلف ، از جمله علل مانند:

  • رشد جوانان
  • مسائل زنان
  • آموزش شامل مدارس و انجمن های تدریس خصوصی
  • هنر و فرهنگ
  • خدمات قضایی و حقوقی
  • حیوانات از جمله حیوانات خانگی و حیات وحش
  • توسعه جامعه
  • مسکن و بی خانمانی
  • و بیشتر

برخی از بازاریابی دیجیتال و سئو جستجو برای مشارکت های غیرانتفاعی اخیر شامل موارد زیر است:

پروژه آبی اقیانوس: آموزش تحقیقات کلمات کلیدی موتور جستجو در ارتباط با کلمات کلیدی ، از جمله چگونگی شناسایی ، کشف و تجزیه و تحلیل کلمات کلیدی و کاربرد آنها برای یک استراتژی دیجیتال برای سازمان حفاظت و حفاظت اقیانوس ها.

کتابخانه شجره نامه کارائیب: انجام بازرسی وب سایت و برنامه ریزی پروژه برای یک موسسه غیرانتفاعی که به شناسایی ، حفظ و دسترسی به منابع شجره نامه ، تاریخچه و میراث فرهنگی کارائیب برای جزایر ویرجین و کارائیب اختصاص دارد.

مقاله مرتبط  راهنمای گام به گام برای رشد ترافیک SEO شما با استفاده از Ubersuggest

زندگی بازسازی شده: سئو و مهاجرت سایت برای گروهی متمرکز بر احیای محله های فقیرنشین دیترویت و تأمین نیازهای جامعه است.

ماشینهای امید: ما با این سازمان غیرانتفاعی کار کردیم که در لیست GMB و استراتژی محلی SEO آنها را به خانواده های کمبود منابع در منطقه شیکاگو تعمیر و اهدا می کند. با تشکر از این تلاش ها ، اکنون وب سایت آنها هر ماه تقریباً 500 بازدید می کند!

انجمن تدریس خصوصی خلیج منطقه: مربیگری بهینه سازی موتور جستجو برای نویسندگان محتوا (همچنین داوطلب Catchafire) برای کمک به خدمات تدریس خصوصی سانفرانسیسکو در بیشتر مواقع زمانی که مدارس ، کتابخانه ها یا والدین به دنبال کمک شخصی آموزشی اضافی برای کودکان و جوانان هستند.

من به تعدادی از شرکت هایی که در Catchafire با آنها ملاقات کردم کمک کرده ام. سازمان های غیرانتفاعی از حمایت های مهم جامعه خود پشتیبانی می کنند ، اما بودجه محدود می تواند آنها را از استخدام استعداد متخصص مورد نیاز برای کارایی موثر باز دارد. داوطلبانه مبتنی بر مهارت می تواند این شکاف را برطرف کند. در اینجا مشخصات و تأثیر من وجود دارد https://www.catchafire.org/profiles/585041/impact/ اگر شما برای یک شرکت بازاریابی دیجیتال کار می کنید ، پیشنهاد می کنم مقداری از وقت خود را نیز در آنجا داوطلب کنید.

من از کمک به سئو برای موسسات غیرانتفاعی و خیریه لذت می برم زیرا بردهای آسان زیادی وجود دارد که معمولاً در دسترس هستند.
اگر هیچ چیز دیگری دوست ندارم منابع رایگان و ابزارهای مختلف را برای سازمان های غیرانتفاعی به اشتراک بگذارم ، منبعی از بیش از صد ابزار بهینه سازی موتور جستجو رایگان یا لیستی از وب سایت هایی که می توانید تصاویر سهام را برای استفاده در بازاریابی دیجیتال برای سازمان های غیرانتفاعی پیدا کنید. من یک آژانس بازاریابی غیرانتفاعی کامل نیستم اما تجربه گذشته من کاملاً مناسب این شغل است.

مقاله مرتبط  5 بهترین شرکت بازاریابی آمازون در سال 2020

مربیگری SEO غیرانتفاعی رایگان برای سازمان های خیریه

آموزش SEO برای موسسات غیرانتفاعی روش مورد علاقه ما در بازگرداندن است ، زیرا ما تشخیص می دهیم که آموزش یک سازمان برای انجام بازاریابی دیجیتال در طولانی مدت بسیار م thanثرتر از انجام کمی کار برای آنها است.

با دانشجویان غیرانتفاعی خود ، ما معمولاً چند ساعت آموزش هدفمند به صورت رایگان ارائه می دهیم. پس از آن ، ما خوشحالیم که در صورت لزوم یک منبع مداوم هستیم. مانند همه کلاسهای شخصی سازی SEO ما ، دروس نیز بصورت مجازی ارائه می شود ، بنابراین می توانیم با سازمان های غیر انتفاعی در ایالات متحده و سراسر جهان کار کنیم. درس ها به صورت زنده و تعاملی ارائه می شود و هر آنچه مربی شما ارائه می دهد ضبط می شود تا بعداً بتوانید به درس ها مراجعه کنید.

درباره چگونگی کار با غیرانتفاعی شما با ارتباط با آموزش SEO 1on1 امروز بیشتر بیاموزید – ما نمی توانیم منتظر بمانیم تا برای اهداف شایسته شما تفاوتی ایجاد کنیم!