میزبانی وب و طراحی سایت

میزبانی وب در سئو

میزبانی وب

میزبانی وب یا همان هاستینگ به سرور میزبانی سایت میگویند که میشود وبگاه را آپلود کرد. شاید از نظر سئو سایت این مسئله زیاد در قدم اول اهمیت پیدا نکند اما وقتی با سرور ها آشنا میشویم سرور یکی از مهم ترین اصول در طراحی و راه اندازی کل سایت میباشد . هاست های مختلفی در اینترنت روانه به صورت هاست های اشتراکی مجازی و اختصاصی به فروش میرسد و گاها سرور ها پایداری ضعیفی عمل میکنند و زیر شاخه ان از سرور اصلی به مشکل بخورد میتوانند ضرر ها جبران ناپذیری به کلیه سایت ها بزند که گوگل با حذف مطالب ایندکس شده یک سایت جریمه دردناکی خواهد کرد و اینجاست که اهمیت پایداری یا همان آپتایم سرور و هاست دوچنان میشود . هاست به مجموعه فضای گفته شده در اینترنت گفته میشود که همان هارد شما برای محتویات سایت فراهم است حال تصور کنید به یکباره از سرور اصلی دچار مشکل شوید و به مدتی سایت از حالت فعال خارج شود این مسئله ضربه زیادی به سئو سایت می زند و گاها سایت را به لیست بلاک گوگل همراهی میکند . همچین ip سرور اصلی نیز بر روی هر سایت تاثیر میگذارد که شاید در حالت عادی متوجه آن نشویم . فضای مورد نظر هاست و اینکه اگر تعداد کاربران و ورودی ها به سایت افزایش یابد سی پی یو سرور جواب گو خواهد بود یا نه؟ همچنین بازگردانی مطالب پاک شده در هاست ها مورد اهمیت است .سرعت ساعت همیشه در بهینه سازی و سئو یکی از مهم ترین عوامل دخالت در جستجو و همچنین نحوه ارتباط با کاربر را تشکیل میدهد که هاست و میزبانی وب از این قاعده مستثنا نیست .از موارد دیگر میتوان به محل جغرافیایی سرور اصلی اشاره کرد که اگر نزدیک تر به سایت باشد میتواند سرعت را بالاتر ببرد.

طراحی سایت در سئو

طراحی سایت

طراحی سایت ، کدنویسی قالب وب سایت و ساختار یک سایت چند سالی است که گوگل توجه بسیاری به آن دارد . اهمیت بالای سرعت وب سایت این چند ساله به شدت زیاده شده به طوری که سرعت لود نیز در نتایج تاثیری چشم گیری دارد ، نحوه کد نویسی ، استفاده از کدهایی مخرب مثل جاوا و فلش و … باید کاهش یابد و ساختار سایت متناسب با سئو کد نویسی شود . تگ های مهمی در سئو قالب باید استفاده شود که مشخص کننده کلمه کلیدی و یا توضیحی در مورد سایت است که رعایت ان در سئو سایت مهم است . ساختار یک سایت کد نویسی فشرده و نوشتن کدهای استاندارد در درجه اول سئو باید بررسی و اطلاح شوند . در طراحی سایت استفاده از سیستم های مدیریت محتوا به جای استفاده از کدنویسی قالب html بسیار مهم است … سئو سایت از نظر محتوا یکی از مهم ترین فاکتور های بهینه سازی سایت است چراکه گوگل فقط به محتوا سایت توجهه ویژه میکند . ایندکس شدن مطالب در گوگل در سیستم مدیریت محتوای وردپرس در سرعت ایندکس ، زمان های ابدیت مطالب چگونگی استفاده از کلمات کلیدی در مطالب و حتی متاتگ های استفاده شده از نظر محتوایی به دقت بررسی شود . تا اینجا متوجه شدیم که طراحی سایت اولیه و یا تغییراتی که برای اغاز به کار سئو سایت انجام میشود استفاده از مدیریت محتوا و کدنویسی قالب اهمیت زیادی دارد . از دیگر عوامل میتوان به قالبی منحصر فرد ، طراحی قالب اختصاصی تنها برای سایت شما ، استفاده از گرافیک و محیط آسان در قالب در سئو نیز تاثیر گذار است که در بازاریابی اینترنتی حائز اهمیت است .

چرا کادر پیتزا سئو ؟

تیم میزبانی ما با مشارکت سایت های میزبانی وب همچون ایران هاست ، از سرور های اختصاصی با آپتایم و سرعت بالا استفاده میشود و همچنین با درخواست میتوانید گواهینامه ssl امنیتی سایت را برایتان نصب کنیم . کادر طراحی پیتزا سئو با رعایت اصول کدنویسی قالب با طراحی نوین اختصاصی در زمینه های مختلف سایت فروشگاهی ، سرگرمی ، خبری و بسیاری از شرکت ها هم اکنون بسیاری از سایت های شرکتی و شخصی را طراحی کرده و آماده طراحی سایت با بهینه سازی میباشد …

هزینه و طرح های میزبانی وب با طراحی سایت

با توجه به اینکه پیتزا سئو اصول سایتمان بر پایه سئو و بهینه سازی سایت میباشد ، این سایت اختصاصا برای میزبانی وب و طراحی سایت نیست و تنها طرح های ارائه شده صرفا جهت شروع عالی برای بهینه سازی سایت مطابق با فاکتور های ثبت دامنه و میزبانی وب با طراحی سایت بهینه سازی شده است . لذا میزبانی وب بر طبق سایتتان و مقدار حجم مورد نظر که استفاده از سرور مجازی و یا هاست لیونکس پس از بررسی انجام میگیرد . طراحی سایت نیز با توجه به سیستم مدیریت محتوای انتخابی هزینه ارائه میگردد . به طور کلی هزینه تقریبی هاست لیونکس قدرتمند هارد های ssd از سالیانه ۲۰۰,۰۰۰ تا ۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان است که با توجه به حجم و موارد مختلفی همچون داشتن گواهینامه ssl ، نصب افزونه ها و پلاگین های مختلف متغییر است. همچنین هزینه تقریبی طراحی سایت به صورت اختصاصی با گرافیک مخصوص به سایت با توجه به موضوع سایت از ۱,۰۰۰,۰۰۰ تا ۱۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان خواهد بود .

توجه : کلیه طرح های میزبانی وب و طراحی سایت ، دامنه داخلی و یا بین المللی به صورت رایگان ثبت میشود .

 

هم اکنون برای سفارش میزبانی وب و طراحی سایت از فرم زیر اقدام کنید …

[contact-form-7 id=”115″ title=”تماس برای طراحی سایت”]