خرید بک لینک رپورتاژ اگهی : افزایش رتبه در گوگل

خرید بک لینک رپورتاژ

افزایش رتبه در گوگل

لینک بیلدینگ یکی از مهم ترین اصول سئو و افزایش رتبه در گوگل است . متاسفانه امروزه خرید بک لینک به تعداد فراوان در بین سایت ها باب شده که اکثرا رتبه هایی که به سایت ها داده میشود تنها مقطعی هستند و در آینده ممکن است ضربه بزرگی به سایت بزند . با این وجود نمیشه از اهمیت بالای بک لینک از سایت های معتبر گذشت . لینک بیلدینگ در سئو وب سایت تاثیر چشم گیری دارد و به نوعی بدون این فرایند هیچ گاه نمیتوان انتظاری از گوگل داشت تا فقط با تراکم کلمه کلیدی در بین کلمات کلیدی رقابتی در صفحه اول بود . اما این را در نظر بگیرید لینک بیلدینگ به معنای خرید بک لینک نیست . شاید بهتر باشه فاکتور لینک بیلدینگ و بازاریابی اینترنتی را از هم جدا سازیم ، تبلیغات و خرید بک لینک از سایت های دیگر را بهتره به عنوان تنها تبلیغات حساب آوریم . Anchor text متن کلمه کلیدی است و اینکه از چه سایت هایی لینک خروجی بگیریم و با چه عنوانی اهمیت زیادی دارد .

بک لینک رپورتاژ یا اگهی چیست؟

بک لینک های رپورتاژ به بک لینک هایی که از طریق اگهی در سایت های دیگر در محتوا لینک داده میشه گفته میشود . این بک لینک ها با ارزش ترین راه لینک بیلدینگ هستند با این وجود نمیشه گفت تنها با وجود این بک لینک ها در سایت ها و انجمن های مختلف میشه به افزایش رتبه در گوگل رسید و داشتن بک لینک از سایت های مختلف راه موفقیت در این زمینه خواهد بود .

دانلود رایگان سریال شهرزاد فصل دوم خرید قانونی

خرید بک لینک رپورتاژ توسط پیتزا سئو ؟

پیتزا سئو برای بهبود رتبه سایت و افزایش بازدید کننده و در نهایت کسب درامد به منظور فراهم ساخت لینک بیلدینگ طبیعی اقدام به فروش بک لینک های رپورتاژ از طریق اگهی میکند . بک لینک ها از سایت های معتبر و حداالمکان مرتبط با موضوع سایت شما اگهی میشوند و در بین محتوای با کیفیت تولید میشوند . تعداد تقریبی بک لینک ها متناسب با کلمه کلیدی و درخواست شماست اما به طور کلی بین ۱۰۰ تا ۵۰۰۰ هزار بک لینک اگهی میشود که این تعداد بک لینک در افزایش رتبه کلمه کلیدی باعث بهبود چشم گیری خواهد گردید … پیتزا سئو با مشارکت با سایت های پیچ اتوریتی به مدت سالیانه خرید بک لینک معتبر به تعداد محدودی بین ۵۰ تا ۲۰۰ بک لینک را انجام میدهد که تعداد منصفانه ای به نظر میرسد که نوعی تبلیغات و بازاریابی نیز به شمار می آید .

هزینه خرید بک لینک

بک لینک ها در دو بخش خرید بک لینک از طریق رپورتاژ اگهی و خرید بک لینک از سایت های معتبر در صفحه اول به صورتی متنی خواهد بود که دوره سالیانه میباشد .

هزینه بک لینک رپورتاژ متناسب با موضوع سایت و کلمه کلیدی مورد نظر بین ۵۰۰,۰۰۰ تا ۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان خواهد بود .

هزینه بک لینک از سایت های معتبر به صورت سالیانه نیز به اندازه تعداد و باز هم موضوع و کلمه کلیدی دلخواه بین ۲,۰۰۰,۰۰۰ تا ۲۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان است .

توجه : عنوان متن بک لینک و محتوای تولید شده توسط کادر آموزشی سئو ما انجام میگردد .

همچنین پیشنهاد میشود قبل از خرید بک لینک رپورتاژ به قسمت سفارش بهینه سازی سایت رفته و ابتدا سایتتان را بهینه سازی کنید .

 

سایت های استفاده شده : دانلود سریال عاشقانه با لینک مستقیم :: دانلود قسمت دهم سریال عاشقانه : فیلم ایرانی جدید ::دانلود قسمت اول فصل سوم شهرزاد

دانلود فصل سوم شهرزاد

دانلود قسمت نهم فصل سوم شهرزاد

برای خرید بک لینک رپورتاژ اگهی و خرید بک لینک از سایت های معتبر از طریق فرم زیر با ما در تماس باشید .

دانلود قسمت دوازدهم فصل سوم شهرزاد

قسمت دوازدهم فصل ۳ شهرزاد

دانلود شهرزاد قسمت دوازدهم

[contact-form-7 id=”135″ title=”خرید بک لینک رپورتاژ”]