تماس با سایت
۰۹۳۵۰۶۱۶۸۱۵
ایمیل سئو
pizzaseo.ir(at)gmail.com
تلگرام سئو
iman19977
میزبانی و طراحی سایت تبلیغات و بازار یابی اینترنتی دوره آموزش سئو سفارش بهینه سازی سایت خرید بک لینک رپورتاژ
پست های سایت

دوره زمانی بروز شدن سایت

نوشته توسط : ایمان کرمیدر تاریخ : ۱۶/اسفند/۱۳۹۵بازدید : 1152 بازدیدمربوط به : آموزش محتوایی سئو سایت

دوره زمانی بروز شدن سایت

بروز شدن مطالب سایت یکی از مهم ترین فاکتور های محتوایی سئو که اخیرا گوگل توجه ویژه ای به آن دارد ، همیشه بروز بودن در محتوا عامل موفقیت در نتایج گوگل است ، گوگل سایت های بروز را بیشتر میپسندد ، همچنین بروز شدن سایت در افزایش بازدید و جذب کاربر نیز تاثیر گذار است . در این مقاله به سوالاتی در این رابطه پاسخ میدهیم ! دوره زمانی بروز شدن سایت را تعیین میکنیم ! اهمیت ایندکس سایت مطالب در گوگل را مورد بحث قرار می دهیم و به باید و نباید هایی در این زمینه پاسخ میدهیم .

مفهوم ایندکس شدن مطالب

ایندکس به معنایی ساده یعنی ثبت مطالب در گوگل ! شما به تولید محتوا میپردازید و ربات های گوگل به شناسایی آنها میپردازند ! اینکه مطالب در کمترین زمان در گوگل ایندکس شوند اهمیت زیادی دارد . تصور کنید سایت های خبری با هم در رقابت هستند در این بین سایتی که خبر به دستش میرسد و مطلب را منتشر میکند تا زمانی که در گوگل ثبت میشود رابطه مستقیمی وجود دارد ! سرعت ایندکس یکی از مهم ترین عامل های سئو سایت است که باید به طور کامل بررسی شود .

بروز شدن سایت یکی از عوامل مهم در سرعت ایندکس مطالب

اصولا تولید محتوای جدید و با کیفیت به یکی از مهم ترین عامل سئو تبدیل شده به طوری که محتوا حرف اول را می زند ! آبدیت نگه داشتن وب سایت علاوه بر نتایج موثر در گوگل در بازاریابی کاربر نیز موثر است . کاربران همیشه دنبال سایت هایی هستند که بتوانند در دوره زمانی خاص مطالب با کیفیت بخوانند . بروز شدن سایت در گوگل باعث میشود ربات های گوگل سرعت ایندکس مطالب را بالا ببرند .

تولید محتوا و آبدیت بودن به هر قیمتی؟

سوالی پیش می آید آیا تولید محتوا همیشه عامل موفقیت است ؟ این همه از اهمیت تولید محتوای جدید گفتیم ، محتوا تنها تولید مطلب و منتشر آن نیست ! تعداد تولید محتوا عامل موفقیت نیست ! تولید صفحات مختلف همچون برچسب ها که معمولا صفحات موثری نیستند در کاهش رتبه پیچ اتوریتی نیز یکی از عوامل است .

در پایان باید بگوییم آبدیت بودن سایت یکی از عامل های افزایش رتبه در گوگل است اما با این وجود باید عامل های مختلف را در نظر گرفت و به تولید محتوای با کیفیت در سئو پرداخت .

نظرات غیر فعال شده اند .