تماس با سایت
۰۹۳۵۰۶۱۶۸۱۵
ایمیل سئو
pizzaseo.ir(at)gmail.com
تلگرام سئو
iman19977
میزبانی و طراحی سایت تبلیغات و بازار یابی اینترنتی دوره آموزش سئو سفارش بهینه سازی سایت خرید بک لینک رپورتاژ

دانلود رایگان فیلم آینه بغل با لینک مستقیم

دانلود رایگان فیلم آینه بغل با لینک مستقیم ، دانلود آینه بغل با لینک مستقیم کیفیت 1080 ، دانلود فیلم آینه بغل با کیفیت HD ، دانلود فیلم آینه بغل با کیفیت 4K  ، دانلود آینه بغل فیلم پربیننده سینما ، دانلود فیلم آینه بغل با لینک مستقیم و کیفیت عالی ، دانلود فیلم آینه بغل رایگان ، دانلود رایگان فیلم آینه بغل کیفیت عالی ، دانلود فیلم رایگان آینه بغل با لینک مستقیم ، فیلم آینه بغل از ویسکو فیلم ، دانلود فیلم آینه بغل از رسانه تصویری هنر اول ، دانلود فیلم آینه بغل با کیفیت 720 ، دانلود فیلم آینه بغل با کیفیت 480 ، دانلود فیلم آینه بغل با کیفیت 1080 با لینک مستقیم ، دانلود مستقیم آینه بغل رایگان و قانونی با کیفیت عالی

دانلود رایگان آینه بغل

دانلود فیلم آینه بغل از رسانه هنر اول و تصویری ویسکو فیلم با لینک مستقیم مراجعه به وب سایت ویسکو فیلم VscoFilm.ir
پست های سایت

لینک های Sitewide

نوشته توسط : ایمان کرمیدر تاریخ : ۱۱/اسفند/۱۳۹۵بازدید : 829 بازدیدمربوط به : آموزش لینک بیلدینگ

لینک های sidewide

لینک های Sitewide به بک لینک های خروجی به سایت که از تمام صفحات به سایت ارجاع داده میشوند . این بک لینک ها معمولا از فوتر و ساید بار سایت به منظور لینک های دوستان و یا سایت های فروش بک لینک به صورت ماهانه به سایت داده میشوند . در این مقاله با اهمیت لینک های Sitewide یا همان بک لینک های ویژه آشنا میشویم و تاثیرات مثبت و منفی که بر نتایج گوگل خواهد داشت را مورد بررسی قرار میدهیم .

تاثیرات مثبت بک لینک های sitewide

این بک لینک ها چون در تمام صفحات هستند نوعی تبلیغات متنی به شمار می آیند و به دنبال ان افزایش بازدید سایت را در پی دارند . بک لینک های ویژه اگر منطقی به سایت داده شوند میتوانند باعث افزایش سریع در رتبه گوگل شوند . اگرچه گوگل و الگوریتم پنگوئن با خرید بک لینک مخالفت میکند اما با این وجود برخی لینک ها اگر از سایت های معتبر و هم مرتبط با موضوع سایت خروجی داده شوند میتواند تاثیر چشم گیری در رتبه سایت در گوگل داشته باشد .

تاثیرات منفی بک لینک های ویژه

همانطور که اشاره کردیم گوگل اخیرا به شدت با خرید بک لینک مخالفت میکند ، امروزه بر تعداد سایت های اسپم گوگل افزوده میگردد و نگرانی وب مستران را بیشتر میکند . تشخیص بک لینک های sitewide توسط گوگل به راحتی قابل درک توسط خزنده هایی است که میتوانند موقعیت بک لینک ها را در صفحات مختلف و حتی جایگاه بک لینک را بشناسند . اینجاست که سوال پیش می آید ایا گوگل تمام سایت هایی که بک لینک ویژه میگیرند را جریمه میکند ، قطعا جواب خیر است چراکه استراتژی گرفتن این نوع بک لینک ها به وب مستر سایت بستگی دارد . داشتن بک لینک های فراوان از سایت های مختلف و نداشتن محتوایی با کیفیت یکی از نشانه های رفتن به سوی اسپم گوگل است .

تعداد بک لینک های ویژه

این بک لینک ها از تمام صفحات سایت می آیند و سوال پیش می آید ایا ابزار های سئو این لینک ها را چند بک لینک به شمار می آورند ؟ در جواب باید بگوییم ابزار های معتبر که بک لینک ها را نمایش میدهند تنها به یک بک لینک خروجی از سایت مورد نظر اشاره میکنند ، اما باید در نظر گرفت در نتایج گوگل داشتن لینک های ویژه معتبر از تمام صفحات سایت تاثیر به سزایی میگذارد .

بک لینک های sitewide

توصیه جدی برای دریافت بک لینک های sitewide

کارشناسان گوگل در فیلم های آموزشی سئو به اهمیت بک لینک های ویژه اشاره کردند ، آنها گفتند بک لینک ویژه بد نیست اگر بک لینک طبیعی و مرتبط با موضوع سایت گرفته شود . راه های به دست آوردن این لینک ها اهمیت زیادی دارد ، این بک لینک ها گاهی لازم است ، توجه داشته باشید تفاوت لینک هایی طبیعی که از طرف سایت دوستان با بک لینک هایی که خریداری میشوند در تایم زمانی است که لینک در سایت خروجی قرار دارد ! اگر بعد از خرید بک لینک دیگر تمدید نداشته باشید گوگل سایت شما را به عنوان خرید بک لینک شناسایی میکند . مهم ترین عامل دریافت این بک لینک ها ، لینک ها مرتبط با موضوع سایت است که دلیلی بر اثبات این لینک ها در اسپم شدن در گوگل ندارد . در دریافت این بک لینک ها توجه ویژه ای کنید گاها اشتباه میتواند ضربه زیادی به سایت بزند و گرفتن صحیح آن میتواند باعث بهبود رتبه در گوگل شود .

نظرات غیر فعال شده اند .